|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi si mislile...
23.6.2008 8:19:08   
Polona31
ojla!

Kaj bi naredile...preko spleta sem spoznala fanta...na prvem zmenku je bilo vse o.k. Pogovarjala sva se 4 ure pa je minilo kot bi mignil, kar se mi je zdelo da je dober znak.
Potem pa drugi zmenek...me povabi v kino...ko se dobiva na dogovorjenm mestu, on izstopi iz svojega avta in mi reče da saj boš ti vozila ne. Mi je bilo malo čudno, če povabiš...no malo čudno se mi je zdelo. Drugo kar me je pa dosti bolj zmotilo, je pa bilo to da je prišel zmečkan. Majica je bila tako ZMEČKANA, da groza. In to se mi je zdelo tako neresno. Če hočeš narediti na nekoga vtis je prvo kar je, da si urejen.
Kaj bi si ve mislile? Bi šle še na naslednji zmenek? Bi mu povedale, da če bo prišel zmečkan, potem z zmenkom ne bo nič...
Kakšno je vaše mnenje?

Polona
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 8:27:02   
majcci
Lepo ravno ni, da je imel zmečkano majico, vendar če se drugače razumeta in ujemata zaradi tega ne bi komplicirala. Mogoče se mu je pa mudilo na zmenek in ni imel časa za likanje.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 8:29:15   
Anonimen
Men če bi mi bil tip res všeč sploh opazila neb srajce. Predvidevamuser posted image

(odgovor članu majcci)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 8:37:28   
Marogica
1. Mogoče je "pleh"-tip, pa se je hotel považiti, kako fajn avto ima. Ali pa je pač samo plehki.

2. Vprašaj ga, če doma nima likalnika...kaj pa vem, zakaj je imel zmečkano majicouser posted image  Mogoče pač ima za avto, za likalnik ali pa likarico pa ne...

3. Pojdi na drugi zmenek in ugotovi, kakšna je stvar, kar se tiče točke 1. in 2.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 8:48:05   
lelaval
Zmenta se še za naslednji zmenek - pa boš videla, kakšen bo prišel - mogoče pa bo opicanjen v nulo user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 8:55:13   
tanikaa
Mene bi pa zmotilo, če bi hodil okrog zmečkan. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:01:11   
Anonimen
mogoče je pa njega tud kaj motilo na tebi? Si bila mogoče preveč ali premalo namazana, si imela čudne uhane..??

Zarad zmečkane srajce pa res ni treba komplicirat.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:01:41   
bučkabb
mogoče pa rabi nekoga, ki bi mu peglal in ga urejal, mogoče si to ti user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz ne bi zaradi majce kar prekinila, sigurno bi hotela zvedeti še kaj o njem in se na podlagi drugih dejavnikov odločala če je pravi za mene, ne pa po urejenosti in videzu.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:04:15   
murkica
Pač kakor komu paše. Morda pa mu je vedno likala mama, zdej pa mu je rekla, da mu ne bo več, pa revež ne znauser posted image ...

Mislim definitivno pa bi mi bilo vseeno kako bi prišel blečen. Pač saj ti je verjetno všeč on in ne njeove obleke? No pač vsak ima svoje fore. Morda pa njemu ni bilo všeč, da si ti čist zrihtana...

Defitnitivno pa, če bi mi bil všeč, bi odšla na nov zmenek  z njim.


Kar se pa tiče avtomobila: A to si vozila njegov avto? Če je tako, to samo pomeni, da ti zelo zaupa, če ti je pepustil svojega jklenega konjička. Fantje so ponavadi precej zakomplicirani, ko se kaj vrti okoli njihovega avtomobila.


LP


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:07:41   
Volga
Morda je pa že od ene prišel, pa je bil pač pomečkan.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:13:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Morda je pa že od ene prišel, pa je bil pač pomečkan.


Tudi jaz sem na to pomislila, pa sem hotela biti na vse zgodaj pač prijazna....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:13:23   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Morda je pa že od ene prišel, pa je bil pač pomečkan.


hahahahhahahah

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:15:19   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Morda je pa že od ene prišel, pa je bil pač pomečkan.


Tudi jaz sem na to pomislila, pa sem hotela biti na vse zgodaj pač prijazna....user posted image


Evo, jaz tudi. Samo da sem jaz še to zraven, da je najbrž bil še zadet, če si ti mogla vozit.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:15:50   
Anonimen
Jao, jao user posted image  Takih zmečkanih me je bilo zmeraj strah, ker se mi je ob njih zbudil materinski čut user posted image in sem bila pripravljena na likanje.Nekako so se mi takšni tipi zasmilili, kar pa ni dobro.
Počakaj na drugi zmenek, morda bo bolje.

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:17:32   
Polona31
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

1. Mogoče je "pleh"-tip, pa se je hotel považiti, kako fajn avto ima. Ali pa je pač samo plehki.



Sem pozabila napisati, da je izstopil iz svojega avta in vstopil v mojega. Tako da sem jaz vozila s svojim avtom. To mi je bilo čudno. Če bi mi rekel da naj vozim  z njegovim, bi mislila da se hoče pohvaliti kakšno mašino ima, da naj sprobam.

Enkrat bom še šla nma zmenek, če pa pride spet zmečkan, potem....

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:18:20   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Morda je pa že od ene prišel, pa je bil pač pomečkan.


Tudi jaz sem na to pomislila, pa sem hotela biti na vse zgodaj pač prijazna....user posted image


Evo, jaz tudi. Samo da sem jaz še to zraven, da je najbrž bil še zadet, če si ti mogla vozit.


Tudi jaz sem pomislila na to, da je užil kakšne substance, ampak sem hotela biti pač prijazna in tega nisem omenjala.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:21:14   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31


Sem pozabila napisati, da je izstopil iz svojega avta in vstopil v mojega. Tako da sem jaz vozila s svojim avtom. To mi je bilo čudno. Če bi mi rekel da naj vozim  z njegovim, bi mislila da se hoče pohvaliti kakšno mašino ima, da naj sprobam.

Enkrat bom še šla nma zmenek, če pa pride spet zmečkan, potem....


Aja, potem pa je stvar skorajda jasna.... ALi je hotel svoj avto ali pa bencin "šparat", ali pa te je hotel med vožnjo za koleno grabiti....druge variante ne vidim....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:21:54   
Anonimen
user posted image

Jaz se oproščam sam to je smešno.
Pač če sediš v avtu in je vroče se srajca zmečka. Kaj nej hodi z pegleznom okoluser posted image user posted image

Mislm resno, če človeka moti zmečkana srajca, jaz resno dvomim da je tak človek zmožen z nekom živet. Ker kaj bi šele rekla na smrdljive štunfe sred spalniceuser posted image , pa jutranji zadahuser posted image


Kar se pa avta tiče....mogoč je mel ful mal bencinauser posted image ......al pa je bil pijanuser posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 9:30:44   
maruškaŠ
Mogoče pa noče, da se limaš na njega - zaradi denarja, izgleda ipd... in te testira.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 10:27:14   
pety78
Kaj pa njegov karakter? Saj si rekla, da ti je bilo lepo z njim. Če ti je še vedno, pač pojdi še na kak zmenek. Slej ali prej boš ugotovila, ali te vedno bolj privlači ali odbija, pa zmečkana srajca gor ali dol. user posted image

_____________________________



(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 10:38:14   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Men če bi mi bil tip res všeč sploh opazila neb srajce. Predvidevamuser posted image


hihi, se podpišem, važno je, kaj je spodaj, ostalo pa samo, da je kolikortoliko čisto.

Ampak vsak ima svojo lestvico vrednot, kaj mu je važno. Nekraterim (verjetno tudi tebi) pozornost pomeni tudi urejenost, nekaterim pa to to ni tako važno (recimo meni;), pa sem kje drugje bolj zahtevna... Tak da je težko rečt, kaj bi naredila na tvojem mestu (če bi bila jaz kot jaz v tej situaciji, bi mi za srajco dol viselo, samo da je čista - jaz tudi svojih nikoli ne likam, pa se nihče ni pritoževal glede tega - pa sem punca in bi morala bit bolj urejena... in ne mislim s tem nič žaliti nikogar, samo pač se mi to ne zdi pomembno... Če grem ven z mani, potem nimam nezlikane srajce, ker vem, da njej to veliko pomeni, ampak z lubijem sva pa oba včasih čisto razvlečena, pa sva si taka všeč...)

Po svoje si to lahko tudi dobro razlgaš, da ti je takoj zaupal svoj avto - marsikateri mož ga še ženi ne da...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 10:45:18   
rija
upam da se motim: ampak zdiš se mi tip ženske, ki bo še dolgo sama user posted image user posted image user posted image  ker se preveč obešaš na vsako nepomembnost....





_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 10:48:05   
mama54
me povabi v kino...ko se dobiva na dogovorjenm mestu, on izstopi iz svojega avta in mi reče da saj boš ti vozila ne.


Meni pa to deluje, kot, da ima resno žensko, pa se boji, da ga ne bo videla kako vozi druge z njegovim avtom. Ker takrat je bolj opazen.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 10:48:43   
BAMBINA_
Kaj pa vem no. Jaz se na drugem zmenku (če človeka prej ne bi poznala) nikakor ne bi vsedla v njegov avto, niti ne bi sprejela njega v svoj avto. Sem prevelik zajec, glede na to, kakšen čuden folk dandanes hodi naokoli, zato bi želela, da greva do lokala (ali kamorkoli že) vsak s svojim avtomobilom. Kar se pa zmečkane srajce tiče... ko sva z mojim sedanjim partnerjem začela hoditi, sva oba na prvih zmenkih bila urejena do zadnjega mm user posted image Se mi zdi, da če želiš na človeka narediti vtis, se na to pripraviš pač v vseh pogledih. Je pa res, da četudi bi na zmenek prišel zmečkan, mi zaradi tega ne bi bil nič majn všeč, ker mi je bolj od zunanjega izgleda, pomembna osebnost človeka.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj bi si mislile...
23.6.2008 10:49:17   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: mama54

[
Meni pa to deluje, kot, da ima resno žensko, pa se boji, da ga ne bo videla kako vozi druge z njegovim avtom. Ker takrat je bolj opazen.


mmm, dobro razmišljanje user posted image

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?