|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko vas preveri?
17.6.2008 7:14:50   
Volga
ne, nikoli ne preverjam.

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Koliko vas preveri?
17.6.2008 9:34:57   
Anonimen
jaz pa rajši kupim Pamperske, pa ima moj otrok rit brez izpuščajev, kot pa druge plenice- in probali smo jih že večino........
Ja pa imam tudi kremo od Dr. Hauschka, pa ne zato, ker kao ni testirana na živalih, ampak ker ima tamala bolj občutljivo kožo

Pa sigurno ste vse vegeterjanke, aja, sej v klavnici pa živali ne trpijouser posted image , sej obstajajo predpisi kako morajo biti usmrčene- a pa mislite, da jih res upoštevajo, če pa pride ceneje, da v tisto komoro zbašejo 1 prašiča več, pa tudi, če se le-ta, ker je zadnji na vrsti, že zbudi preden mu vrat prerežejo......pa kaj mislite kje oz. na komu delajo raziskave za zdravila (ne samo kreme), v Leku ni oddelka za živali- ja no- jaz sem ga videla, pa da dobijo gojišča na katerih potem gojijo viruse.., pa kako preverijo, če gre za npr. eno bolezen- se nekatere testirajo tudi tako, da virus vnesejo v žival......a miške pa podgane se vam ne smilijo- samo kunci?!?
Pa da lahko teste delajo na ljudeh, mora biti raziskava predhodno opravljena na toliko in toliko živalih.......
Se mi zdi, da so zadnje čase živali bolj zaščitene kot ljudje, kot lastnik psa lahko odklonite, da bi mu kri vzel študent (večinoma je tako), ker kuža je pa bogi in ga bo bolelo, pa ste že odklonili, ko je vam  kakšen študent jemal kri, a vas ni nič bolelo?!?!

Drugače pa user posted image  za to, da ste toliko zavedne, da kupujete in sploh, da si ogledate kateri izdelki niso testirani na živalih.....sama priznam, tega nisem gledala, pa sem zdaj ugotovila, da imam vseeno kar nekaj takih izdelkov doma....gledam bolj na to kaj je v kremi

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Koliko vas preveri?
17.6.2008 11:31:28   
pikecpokec
Evo, najnovejša informacija: včeraj sem bila v LUSH-u. In sem vprašala, če lahko z eno kremo za telo, ki je ful naravna, namažem otroka, starega 15 mesecev. In je prodajalka rekla, da so o tem že imeli debate, da je Lush celo naredil celo linijo izdelkov za otroke, ampak jih ne smejo prodajati, ker zadeve niso bile testirane na živalih. Toliko o tem. Zdaj, kaj je res in koliko to drži, jaz ne vem.

Ampak mislim da mu ne bi smelo posebno škodovati. Najprej bom poskusila čisto malo, pa bomo videli. Sigurno je pa v teh kremah manj svinjarije kot v vseh ''baby'' variantah.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Koliko vas preveri?
17.6.2008 13:39:29   
arabela*
ne,na to nisem nikoli pozornauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Koliko vas preveri?
17.6.2008 13:41:34   
hmm...
Evo, najnovejša informacija: včeraj sem bila v LUSH-u. In sem vprašala, če lahko z eno kremo za telo, ki je ful naravna, namažem otroka, starega 15 mesecev. In je prodajalka rekla, da so o tem že imeli debate, da je Lush celo naredil celo linijo izdelkov za otroke, ampak jih ne smejo prodajati, ker zadeve niso bile testirane na živalih. Toliko o tem. Zdaj, kaj je res in koliko to drži, jaz ne vem.



Oprostite izrazu, ampak ali ta baba je *****jena??¨!!

Kako bi bilo, če bi na njej testirali, ji v oči vlivali razne stvari in tako naprej, da bi ona umrla v hudih mukah!
Me prav zanima, kdo ji je to rekel!

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Koliko vas preveri?
17.6.2008 13:43:01   
hmm...
Ampak mislim da mu ne bi smelo posebno škodovati. Najprej bom poskusila čisto malo, pa bomo videli.


Ne more škodovat.
Sem vesela, da vsaj nekaj ni testirano na živalih!!!!!

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Koliko vas preveri?
17.6.2008 13:45:30   
facka
priznam, da ne preverjam, uporabljam pa Clinique kozmetiko za osebno nego. Za ostale družinske člane pa kupujem drugo, tam pa nisem pozorna, Clinique pa mislim, da ne testira na živalih.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Koliko vas preveri?
17.6.2008 14:02:19   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Oprostite izrazu, ampak ali ta baba je *****jena??¨!!

Kako bi bilo, če bi na njej testirali, ji v oči vlivali razne stvari in tako naprej, da bi ona umrla v hudih mukah!
Me prav zanima, kdo ji je to rekel!


Glej, mogoče je res kaj na tem, da če ne testirajo prej, ne morejo prodajati izdelkov za otroke. Po drugi strani pa - saj verjetno obstajajo tudi firme ki izdelujejo kozmetiko za otroke, pa je ne testirajo na živalih user posted image . Ne vem, no, meni se una ženska ni zdela ravno kot da bi imela kaj pojma. pač trgovka ki pove kar njej povejo.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Koliko vas preveri?
17.6.2008 14:12:25   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

Oprostite izrazu, ampak ali ta baba je *****jena??¨!!

Kako bi bilo, če bi na njej testirali, ji v oči vlivali razne stvari in tako naprej, da bi ona umrla v hudih mukah!
Me prav zanima, kdo ji je to rekel!


Glej, mogoče je res kaj na tem, da če ne testirajo prej, ne morejo prodajati izdelkov za otroke. Po drugi strani pa - saj verjetno obstajajo tudi firme ki izdelujejo kozmetiko za otroke, pa je ne testirajo na živalih user posted image . Ne vem, no, meni se una ženska ni zdela ravno kot da bi imela kaj pojma. pač trgovka ki pove kar njej povejo.



_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 84
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




nosečnost
Lelly28 RR

komu ste prvo povedali, da ste noseče?

partnerju / očetu otroka (89%)

svoji mami, očetu (2%)

najboljši prijateljici (2%)

sestri, bratu (2%)

zdravnici, ginekologinji (4%)

objavila sem na družabnem omrežju (0%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!