|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 17:20:43   
mama11
IZVIRNO SPOROČILO: rozika12
Mama11, nekaj sem te hotela vprašat. Kaj? Kaj? Kaj? Pišuka, mislim, da kaj je bilo tisto, kar si dala svoji pupi da mečka in daje v usta? Če imam pa še kakšno vprašanje, ti seveda sporočimuser posted image  


Pozdravljene, me teden dni ni bilo, so nam nek SIOL priklapljali, pa sem bila odrezana od sveta. Zdaj počasi berem in odgovarjam.

Rozika, tisto je bila astrofolija, dobiš v Sanolaborju 140x200 cm kos za dobrih 8 evrov. Je nestrupeno, se ne trga, itd, tako da lahko daš Neži za igrat. Jaz naši s škarjami vsakič odrežem en kos in potem se ji za pol ure odpuli in imam mir, da lahko naredim kaj po hiši. Časopisov že lep čas ne morem brati, ker se ji trga, ko vidi papir in sliši šelestenje, tako da je bila to idealna rešitev.

(odgovor članu rozika12)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 19:12:10   
ajtak
No, en lep dezeven pozdrav od mene.

Ne vem na kerga luna bolj upliva name al na Tjasa, on je cel teckast jaz pa popolnoma brez energije in vsa cotasta... Zdajle se zabava z govorecim kuzkom user posted image

Kok sem smotana... KAJ RABM SABO ZA TJAŠA ZA NA BAZEN??

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 19:34:43   
manca
Mamuška: se dobi v Sanolaborju tista obleka za jogi, samo moraš pa iti tja in ti potem oni to naročijo...samo toliko v vednost (so mi odgovor poslali po mailu).


Pa  user posted image smrk, smrk....včeraj dam Maji za probat žličko banane med rižkota, danes dopoldne pa 1/2 manjše banane + malo mojega mleka zraven. Čez dan se ji je koža poslabšala po obrazu, zvečer ko sem jo pa slekla za kopanje pa katastrofa...je pikasta malo po hrbtu, pa več od vratu pa do popka. Pa so nas testirali za alergijo na banano in ni pokazalo nič. Mah, alergija na jabolko, pa banano, kaj še sledi user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 19:36:03   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

Kok sem smotana... KAJ RABM SABO ZA TJAŠA ZA NA BAZEN??


Ja, rabš kopalke, pa Fredov obroč, pleničko ter oblačila s katerimi bosta šla potem domov. Če mu daješ gosto hrano, potem lahko vzameš tudi kaj s seboj zanj, saj bo po čofotanju zagotovo lačenuser posted image

Aja, pa ne pozabi s seboj vzet tudi kopalke zaseuser posted image


Kam pa greste čofotat?

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 19:38:03   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

GORENJSKA - KRANJ; a potem jutri velja za srečanje v QLANDIJI ob 11 uri?



Sem za srečanje, pa Maja tudi...samo potrebujeva prevoz če bo katera imela še kaj prostora v avtu za naju

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 20:18:35   
tintin
No, upam, da se bomo uspele na hitro zmenit za srečanje za jutri...
Naš otrok že spi. Moram reči, da je blaaaaaaaazen jedec (za GH). Zmaže mi po 200 ml pa še kaj usta odpira - a obstaja kaka zgornja meja, koliko mu dati??
Dopoldan smo papali - kašica: kompot iz borovnic in hruške, malo banane in rižko, popoldan pa kašico iz polente, brokolija in korenja. Vse je bilo blazno njam, njam....
Tudi jaz ugotavljam, da mu sladko ne gre zelo po grlu, saj je danes jedel kašico, ampak še rajši ima samo porovnice.
Šibam, lp vsem


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 20:27:37   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA
GORENJSKA - KRANJ; a potem jutri velja za srečanje v QLANDIJI ob 11 uri?



Sem za srečanje, pa Maja tudi...samo potrebujeva prevoz če bo katera imela še kaj prostora v avtu za naju



Plan za jutri je tak (če vam je prav al pa ne user posted image ):

Jaz poberem Tannayo in Taja v Medvodah, ju pripeljem v Q., grem še po Manco in Majo in pridemo še me v Qlandio, o.k.? Debeluška in Tintin bosta pa sami tja prišli (al pridem še po vaju user posted image user posted image ).... Ima kdo kaj proti?

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 20:28:51   
gruška
Aja, baje Debeluške jutri ne bo, jo Rakica nadomešča user posted image ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 20:31:35   
tintin
Gruška super plan. Jaz pridem peš čez britof...user posted image
Scuba -prideš?
Pa Oranža??

Torej jutri se vidjamo...če zamujam to pomeni, da Vasja spi:)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 20:44:57   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Aja, baje Debeluške jutri ne bo, jo Rakica nadomešča user posted image ....


Strašno smešno user posted image user posted image user posted image
Še dobro da se znajdem user posted image  (za tiste, ki niste na tekočem; to sem spet jaz DEBELUŠKA)!
Manca, jaz te ne morem pridet iskat, ker ne bom s svojim avtom, se pripeljem v KR s sestro!

Računalnik imam na popravilu, sem mu podrla "imunski" sistem user posted image user posted image user posted image !
Zdej grem pa domov user posted image !

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 20:51:26   
scubadiver
Hm mene jutri žal ne bo. Vem da me boste pogrešale, ampak ne bo šlo. Grem v "tanovo" stanovanje ker pride en pogledat tist k bomo prebijali na vrt, pa še za mojega morm najdet darilo za RD drugač bom mogla v četrtek še v trst..

Boste gledale evrovizijo?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 21:06:13   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Boste gledale evrovizijo?


Ja saj res, zdele se začne .... bom poslušala, pa mal brskala po RR user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 21:25:33   
Nana Liza


Ma se opravičujem se prej prpopala en ful neumen link za darilne bone, evo ta pravga DARILNI BONI


Jest pa zdej intenzivno iščem lokaijo za morje. Sem optimist, a ne. Čez en mesec bi šli pa radi na morje nekje okoli Zadra. gruška - hvala še enkrat


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 21:28:13   
Nana Liza
OOO Mama11, si našla astrofolijo v  Sanolaborju, superca!!! Jest jo bom šla tudi kupit.user posted image Grem tudi gledat evrovizijo, bo kmal naša...

Naš Tevž je pa danes postal zares malo smrkav, ampak boljša stran tega je, da kašlja zelo malo in celo teče mu nekaj iz nsoka. Srčno upam, da spet ne bo bronhiolitis tako hud kot zadnjič. Se verjetno pozna, da je malo starejši.

Vabila za krst so že skoraj razdeljena. Aja, a sem povedala, da ga imamo 1.6.? Sem sestavljala pesmico za naslovnico po vzoru neke strani, ki ti pripravijo rime po  želji. Jest sem pa vzela stvar v svoje roke in se vživela v malega pesnika in podobno pripravila vabila. Podpis je bil pa odtis nogice z vodnimi barvami.  Ma, kar dobr je ratal.user posted image

Ma sej ne moreš verjet, kakšni komadi. Zdele so neki angelčki...azerbadžan  je sploh za gledat?

Martin vse najboljše za tvojih pol leta!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 20.5.2008 21:36:12 >

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 21:31:13   
potepinka
Čer
Mah to vreme mi gre že pošteno na živce.No tudi Mark veselo čveka baba in naša babica je v oblakih,skratka kar naprej letijo neke čudne besede iz ust.Se je pa začel ful na nogive postavlat,kar mu seveda ne dovolim,ritke nima nikjerjo spodmika ko ga daš sedet.Za samostojno sedenje mu še malo manjka sedi že kakšno minuto (samostojno).Je pa včeraj prvič prilezel kakšen meter ,zdaj mu je pa ful všeč in vajo ponavlja.Ga ne moreš več pustit.
martin-čestitke za 6.mesecev
Grem gledat evrovizijo

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 21:41:28   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Plan za jutri je tak (če vam je prav al pa ne user posted image ):

Jaz poberem Tannayo in Taja v Medvodah, ju pripeljem v Q., grem še po Manco in Majo in pridemo še me v Qlandio, o.k.? Debeluška in Tintin bosta pa sami tja prišli (al pridem še po vaju user posted image user posted image ).... Ima kdo kaj proti?


Jaz se strinjam, Maja pa o tem sanja zdeleuser posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 21:44:59   
gruška
user posted image user posted image user posted image  Rebeka.............!!!!!!!!!!!!! Dobr je pela, dejmo mal navijat, da bo šla naprej ...................

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 21:47:10   
manca
BrinaS hvala lepa za rožiceuser posted image

Levčica, tebi pa hvala za kopijo računa za Baby centeruser posted image ...je bil moj v Qlandiji dons zarad tega, pa je prodajalka začivkala, da je treba to v Ljubljani zamenjati. Ma, jih bom jutri poklicala zakaj ravno v Lj, ko pa lahko npr. če nekaj novega kupiš to tudi vrneš v kateremkoli Baby centru v Slo. Drugače bomo šli pa v Lj.

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 21:51:21   
gruška
Omojbog, kakšen muppetshow od Irske user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kokokokokodak .....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 21:53:48   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

user posted image user posted image user posted image  Rebeka.............!!!!!!!!!!!!! Dobr je pela, dejmo mal navijat, da bo šla naprej ...................



Držimo pesti, ve pa držite zraven še eno pest za mojo sosedo, ki je morala ob osmih zvečer priti v Lj v porodnišnico, sedaj pa je v porodni...rok je drugače imela 1.7. ampak so ji dopoldne na ctg-ju rekli, da naj pride zvečer rodit

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 22:05:44   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: manca
Držimo pesti, ve pa držite zraven še eno pest za mojo sosedo, ki je morala ob osmih zvečer priti v Lj v porodnišnico, sedaj pa je v porodni...rok je drugače imela 1.7. ampak so ji dopoldne na ctg-ju rekli, da naj pride zvečer rodit


Evo, že držimo ... zakaj pa so ji rekli, naj pride rodit? Sem ravno danes vidla na RR, da je ena julijka tud že rodila...

Manca, kakšne se ti zdijo pesmi? Večina so krneki... vsaj men ni nobnena nič posebnega ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 22:07:18   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: manca


Držimo pesti, ve pa držite zraven še eno pest za mojo sosedo, ki je morala ob osmih zvečer priti v Lj v porodnišnico, sedaj pa je v porodni...rok je drugače imela 1.7. ampak so ji dopoldne na ctg-ju rekli, da naj pride zvečer rodit


ooooo upam da se vse dobr steče držim pest



_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 22:08:10   
potepinka
Finska obup

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 22:09:58   
scubadiver
manca držim pestke za sosedo!!

Vedno bolj verjamem da ima rebeka šanse za finale ko tole poslušam user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Novembrske levinje 2007 - 3. del
20.5.2008 22:10:04   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Gruška super plan. Jaz pridem peš čez britof...user posted image
Scuba -prideš?
Pa Oranža??

Torej jutri se vidjamo...če zamujam to pomeni, da Vasja spi:)



Čer, mene jutri ne bo, ker sem užaljenauser posted image  Itak se je sam tintin name spomnila za ostale pa ko da sem vosekuser posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Mojca Fatur: Kako sem premagala težko bolezen
Morda bomo pa sedaj zaradi korone končno našli pravo ravnovesje – najprej znotraj sebe, nato pa še v življenju nasploh, ...




Kajenje med nosečnostjo.
пеперутка16

Zanimajo me izkušnje KADILCEV glede te teme, ali še kadite/ste kadile, ker vem, da nekadilci reagirajo zelo ostro in ne razumejo želje po cigareti.