|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 16:28:37   
l.daisy
*Mateja, welcome user posted image
ja, jaz govorim o dr. savi rant hafner...
pa je ne morem prehvalit... user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 16:43:17   
beyba
Oila jst sem mela dans pregled, pa sem vprašala kako je z dežurnimi ginekologi....Pa je tko da od 15.oo ure naprej vsak dan je dežuren samo en ginekolog in ta ki je dežurn, te pač ma in nimaš opcije da bi reku ne ti me pa ne boš zdravil...

Za ginekologinjo rezervirat sem pa pozabla vprašat, ker se je tko hitr vse razvijal da ..... sploh ne vem kako mi je to ratal. Sam dans je bla res norišnica.Miljon folka v vseh čakalnicah....Podn!

Uglavnem  naslednjič mam riznerja čez 14 dni pregled, ker je moja g. na dopustu konc maja in prvi teden junija, tako da naslednjič ne bom mogla vprašat, pa sem razmišljala če bi kar mail napisala.

Uglavnem jutranje bolečine v spodnjem delu trebuha so normalne...priprava na poroduser posted image tut kaka kri ni neobičajna, luščenje čepa....Tko da čakamo kaj bo čez 14 dni. To bo konec maja dobrih 14 dni prewd porodom( pardon rokom)

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 16:52:02   
masaja
l.daisy... ja, ja, saj vem, glede pričakovanjuser posted image  Ma, jaz imam kar težave s križem in me skrbi, da bom bolj težko samo sedela in poslušala; no ja, bomo zdržal

zoe...jaz sem šla na 4D ultrazvok k Rantovi (sočaso z morfologijo) in sicer v 22td, pa bi bilo bolje (to so mi povedali kasneje), da bi prišla še malček kasneje. Detece smo samo za hip ujeli v obrazek, sicer pa sem imela občutek, da se s tem 4D ultrazvokom še malo lovijo - imajo ga šele od januarja 2008 (da se slika lepo vidi, mora biti zadosti plodovnice, dete se ne sme tiščat v maternično steno...je pa Rantova je kar vztrajno poskušala dobit lepe slikce). Glavno je, da smo že na morfologiji izvedeli, da je user posted image bp, če ga pa še na 4D za trenutek vidiš, je pa sploh fantastičnouser posted image  Mislim, da sva midva plačala cca 60€, ne vem pa ali je cena odvisna od tega ali si njen pacient ali ne??!!

mateja... ja, Sava Hafner Rant. Jo imaš ti tudi?

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 17:01:37   
MARTINA25
BEYBA a ti že hodiš na CTG?Če hodiš-a so te kdaj vaginalno pregledali na CTG??Jst sem bila do zdej 3krat na CTG, pa me niso nikoli.....pregled pa imam šele 22.05....30.5. pa PDPuser posted image


(odgovor članu masaja)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 20:00:19   
janjček
jaz do sedaj še nisem bila na ctg-ju pa imam drug teden rok

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 20:06:50   
MARTINA25
Ma mene so nazadnje pregledali vaginalno v začetku aprila...potem pa nč več.Sej ne da imam neko fullll željo da mi šarijo tm dol, sam me vseen zanima kakšno je kej stanje.....

(odgovor članu janjček)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 20:19:22   
l.daisy
jaz še nisem bila vaginalno "ročno" pregledana, dvakrat mi je merila MV z UZjem... se mi zdi, da v 33. in 35. tednu... pa enkrat prej tam nekje okrog morfologije... na CTG hodim dvakrat tedensko...

cena za 3/4D ni odvisna, ali si pacient ali nisi... midva sva plačala 50 €, kmalu za tem so povišali ceno na zdajšnjih 80 €.... je pa res, da je UZ nov od januarja, prej so imeli pa tudi najnovejše UZje drugih ponudnikov na testu... ker je meni na nuhalni konec novembra že dala eno slikco 3D... user posted image

beyba, sem govorila s kolegico, ki dela pripravniško v porodni... pravi, da je brezveze, da bi plačevala prisotnost G, ker itak porod vodi babica in te G pride samo dvakrat, trikrat pogledat...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 20:22:01   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: masaja
Ma, jaz imam kar težave s križem in me skrbi, da bom bolj težko samo sedela in poslušala; no ja, bomo zdržal


je kar kriza na tistih trdih stolih, pa v majhnem prostoru... mene je grozno bolel križ, pa sem kar vstala in šla ven dvakrat po hodniku gor pa dol ali pa na wc, pa je šlo... je pa res bolj kot ne žalost...

beyba, saj res.. kaj je zdaj s potrdilom za tvojega user posted image ? ga je šel iskat, a ga še vedno čaka, da pride po pošti? user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu masaja)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 20:31:39   
MARTINA25
L.DAISY a to te kdo naroči na CTG ali greš samoiniciativno?Greš pa najbrž v porodni del P a ne?

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 20:37:27   
l.daisy
jaz sem dobila napotnico za dvakrat tedensko od svoje G... pa povem tam na info, da sem za CTG, počakam pred porodno, pride me iskat babica in me priklopijo...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 20:51:13   
*Mateja
Masaja, ja Rant Hafnerjeva ja moja ginekologinja in je tud ne morm prehvalt. Men je res tok v redu oseba, sploh ne veš da si pri ginekologinji ampak da si pri prijatlci na čveku oz. kavici.
Res men je fu v redu, in upam da me bo pri porodu tud mela ona. Drugače pa hodim k njej v Škofji Loki, kar je edin problem, ker dela samo 2 in 4 četrtek v mesecu in jo je kr težko dobit.
ampak kar se tiče glede njenega dela, pa vse pohvale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aja drugače mam pa jest rok šele decembra, tok da je še dolga pot pred mano user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 21:25:20   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: *Mateja
sploh ne veš da si pri ginekologinji ampak da si pri prijatlci na čveku oz. kavici.


točno to user posted image user posted image user posted image
mene je tudi zadnjič ful pomirila (bolj kot moja mama, ki valda ve, kaj prestajam, ampak njej ni uspelo), ko sem imela milijon in eno vprašanje o porodu, pa da o strahu pred komplikacijami ne govorim....

_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 22:15:49   
beyba
Na CTG-ju sem bla sam enkrat, ko sem mal manj čutla bejbija, to je blo nekje okrog 24 tedna pomoje, po tem pa ne več, ker mali veselo miga. Vaginalno me ni pregledala nikoli, bla sem pa 13 tednov do konca v porodnišnici, pa so mi takrat zmerili MV in od takrat mi ga ni več, ker je blo vse normalno...  Tko da vrjetno me bo čez 14 dni lavrič pregledal, če sem že kej odprta, glede na to da mam rok 18.6. pregled mam pa 29.5.

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 7:47:58   
*zoe*
Masaja hvala za odgovor glede 4D, jaz sem sedaj v 23t pa se moram prijavit, tako da pravijo da je najbolj ga delat v 26t. Po moje bo kr dobr. Je pa moj user posted image  že pravi mali lumpek in se vedno tako skrije, da ga noben ven ne dobi, itak ful zadaj nosim, pol se pa še zarije čisto v mene noter po možnosti še pod posteljico user posted image  res fajn. Na nuhalni jim je sicer uspelo nekak vse pogledati, na morfi pa sploh ni bilo šans. Se ni vidu ne obrazek ne spol ne nič.

(odgovor članu masaja)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 9:19:54   
corti
Vidim, da vas ima veliko gin. Savo Rant-Hafner! Tudi jaz jo imam! Rok imam pa 20.10 tako da je še dolga doba pred mano! Upam, da mi hitro mine!
Sem pa iz Železnikov.....junija pa se selim v Domžale...vsaj malo bližje vsemu!

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 9:27:46   
l.daisy
corti, zdaj se ti zdi daleč... bo pa minilo, kot bi mignil, boš videla... jaz sem tudi pri 12ih tednih brala punce, ki so imele 34+ tednov že za sabo, pa se mi je zdelo blazno daleč... pa še na bolniški sem bila cel čas in so se mi vlekli dnevi kot 100 user posted image ...
no, zdaj sem pa jaz na 36+ tednov in če pogledam nazaj, mi je ful hitro minilo...

čim bolj bp nosečnost ti želim user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 9:37:51   
corti
Hvala....upam, da bo res tako hitro minila! To pa vem, kako se vlečejo dnevi, ko si na bolniški...sem bila samo dva meseca in se mi je fejs vleklo!

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 10:09:06   
*Mateja
Corti, jaz imam rok šele 13.12, pa se mi zdi, da mi že zdj tedni bežijo mimo.....mi tok hitr mine čas, tk da verjamem da bo oktober zate in december zame takoj tle.
Jaz na prvi pregled čakam že celo večnost, ga imam šele naslednji teden 22.5, tako da bom že v 11 tednu, ko bom imela prvi pregled. tk da men se bolj vleče to čakanje na pregled user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 10:43:27   
*zoe*
Ma ja punce, čas gre mimo 100 na uro. Jaz imam rok 15.9. in sem že čez polovico nosečnosti. Na srečo nimam nobenih problemov, tako da se sploh ne čutim noseče razen sedaj ko že brca in me spomni user posted image  da je še nekdo z mano. zaradi tega gre čas še bolj hitro.

Evo sem se naročila na 4D UZ in ga imam ravno v 26T user posted image  pri dr. Rant user posted image  Komaj čakam da vidimo našega sramežljivkota.

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 11:04:03   
jolly123
A ma katera Vrabičevo? Kakšna se vam kaj zdi? Meni je drugače čist OK, edino moti me ker skoraj nič ne pove. Zdaj ko sem izvedela, da sem rh negativna je samo rekla to ni ne dobro ne slabo in nobenega komentarja več. user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 11:10:10   
*Mateja
*zoe* upam da boš rodila 15.9. ker takrat imam tud jaz roj. dan. In to je idealni dan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 11:22:05   
*zoe*
Evo *mateja pol bo pa to to user posted image  user posted image  user posted image  Ga bomo pa lahko skupaj feštal user posted image

(odgovor članu *Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 11:30:04   
jolly123
Aja no, da se še tukaj malo pohvalim, danes sem uradno v 20-tem tednu. Ne morem verjet, da smo že tako daleč user posted image

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 11:32:47   
*zoe*
Ja jolly123 midve sve bile prej skupaj pri septemberkah, pol si nam pa pobegnila k oktoberkam user posted image  user posted image  user posted image  Jaz sem pa 22t in pol user posted image

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: gorenjske nosečke
16.5.2008 11:42:48   
jolly123
ja so me poslali k oktobrkam user posted image Sam jaz sem še vedno prepričana, da bo naša user posted image že septembra ven prišla. Ne vem zakaj, mogoče ker sem imela po ZM rok septembra. 

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?