|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: gorenjske nosečke
13.5.2008 18:22:05   
jolly123
a toooo user posted image Ja to pa rabi tudi našemu kdo povedat user posted image A res ne rabiš potrdila? Nisem vedela, sem bila sveto prepričana da ga moraš imet. 

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: gorenjske nosečke
13.5.2008 18:27:16   
l.daisy
menda da ne... anjaPH, kaj so vam rekli?
prisotnost se v vsakem primeru plača... 21 €...
to je pa nekaj, kar sploh ne bom komentirala.. user posted image


jolly, saj zato mu pa kar povej, da mora it, če hoče biti pri porodu... user posted image


< Sporočilo je popravil l.daisy -- 13.5.2008 18:28:30 >


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: gorenjske nosečke
13.5.2008 18:33:20   
Anonimen
menda da ne... anjaPH, kaj so vam rekli?
prisotnost se v vsakem primeru plača... 21 €...
to je pa nekaj, kar sploh ne bom komentirala..


Haha nam je tazadnja babca rekla, da potrdilo itak dobijo vsi prijavljeni, da ga moraš KAO imeti s seboj pri porodu (ja, gotovo misliš na to) in da je za plačat pristonost ja user posted image  Ne spomnim se točno koliko niti kdaj se plača (tudi za EA ne vem kdaj se plača prej ali potem).

Mah, sem prepričana da bodo natančno povedali rok in način plačila user posted image  

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 12:45:59   
janjček
v Kranju ni potrebno imeti potrdila, le prisotnost se plača. no, jaz sem še doma, pa tako me je skrbelo zaradi zatečenih nog, me bo pa dal v sredo 21.5. na amnioskopijo in če bo že tako daleč,mi bojo porod sprožili

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 13:11:36   
l.daisy
janjček, saj je v torek polna luna, te bo že ona nagnala, da ne bo treba umetno štartat... drugače pa držimo pesti če ne prej, v sredo... user posted image
a si bila danes v P?


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu janjček)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 13:14:21   
jolly123
Jaz sem tudi s pregleda. Zaenkrat vse OK, edino RH negativna sem. Morfologijo imamo 4. junija. Za ostalo pa še nič ne vemo user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 13:21:38   
l.daisy
jolly, janjček, potem smo bile pa danes vse na kupu, pa nismo vedele... user posted image user posted image

_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 13:24:00   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: beyba
Razmišljam o opciji da bi si rezervirala ginekologa izbranega (dr. Virant) Ker da naletim na gregorača, se obrnem dam štoflc not pa probam zdržat še 24 ur do naslednjega dežurstva!


sem govorila s kolegico, ki je babica... pravi, da itak porod vodi babica in da zdravnik samo pride sem in tja pogledat, če je vse ok... da nima smisla denarja stran metat...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 13:25:25   
jolly123
IZVIRNO SPOROČILO: l.daisy

jolly, janjček, potem smo bile pa danes vse na kupu, pa nismo vedele... user posted image user posted image


A si bla v porodnišnici? Jaz imam v ZD ginekologinjo. Sem pa bila okrog 10-tih na obisku v porodnišnici.

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 13:28:10   
l.daisy
ja, sem prebrala zadaj nekje, da imaš G v ZD...
sem morala še enkrat kri dat, včeraj so mi jo vzeli samo iz prsta za hemoglobin, G je pa hotela cel hemogram... tako da sem šla danes še enkrat... sem bila pa tudi tam malo po deseti...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 13:45:50   
MARTINA25
JANJČEK zaenkrat imam G drugje, po porodu pa se bom "preselila" k dr. RANT!Baje da je zelo dobra G.

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 13:58:55   
l.daisy
jaz imam rantovo... in lahko rečem samo vsa čast... SUPER ginekologinja...



_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 16:48:25   
Anonimen
včeraj so mi jo vzeli samo iz prsta za hemoglobin


A je to nujno?? Iz prsta mislim user posted image

(odgovor članu l.daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 17:10:55   
l.daisy
eno ali drugo... odvisno, kaj želi G preverit... iz prsta lahko preverijo samo hemoglobin... ne morejo pa npr. določiti vrednost trombocitov...

ne vem, na podlagi česa se gor sestra odloča, od kje bo vzela kri... pri meni se je včeraj očitno narobe...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 19:28:47   
MARTINA25
L.DAISY meni so svetovali URH-a ali RANT-ovo. Pa sem se nekak odočila za njo, ker mi bolj odgovarja ker je ženska...

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 20:22:41   
janjček
jaz sem bila takoj zjutraj in mi vedno kri vzame iz prsta, razen zadnjič mi je iz žile, ker je naredila še zadnji test na hepatitis. baje če imaš vedno dobro kri, ti vzame iz prsta, drugače pa iz žile. enkrat sem imela dr. Rantovo na uz in se mi je zdela zelo vredu. Tusi za Urha se mi zdi, da se je zelo spremenil v primerjavi s prvo nosečnostjo, ker takrat se mi je zdelo, da si samo številka, sedaj pa se bolj potrudi in sprašuje če je vse vredu. prvič se je namreč zakompliciralo, ker so predolgo čakali in bo verjetno že zaradi tega rajši sprožil porod, da ne spet šlo kaj narobe

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: gorenjske nosečke
14.5.2008 21:47:53   
corti
Pozdravljene!

Se vam lahko pridruži še ena gorenka?

(odgovor članu janjček)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 7:41:45   
l.daisy
mene niso nič klicali iz ginekološke, torej mora  biti kri v redu... user posted image

glede G pa lahko rečem, da je rantova res zakon... enkrat sem bila tudi pri urhu, pa me je ful pomiril, sem dobila prvi vtis, da tudi mora biti dober... čeprav ene pravijo, da je malce domišljav... no, meni se ni zdelo tako...
corti, welcomeuser posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 10:06:36   
masaja
Pozdravljene predstavnice Gorenjske!

Jaz sem iz bližnje okolice Kranja (priseljena), rok imam 4.7., moja ginekologinja pa je dr.Rant-ova, s katero sem ful zadovoljna. Sem v 33.td., tako da se vztrajno približujemo veselemu dogodku (prvič).

Se mi zdi, da nas je bolj malo gorenjk, ali kaj?? Tudi jaz bom rodila v Kranju, v materinsko šolo pa začneva hodit 21.5. Baje je bolj dolgčas, vsaj če ste že prej kaj brale. Jaz si ful želim, da bi se človek naučil kaj uporabnega (da bi s partnerjem vadili dihanje itd.), ne pa tolk poudarka na predavanjih.

Hrana v porodnišnici !!!!!!.... Prijateljica nosečka, ki je že opravila z MŠ mi je rekla, da so jim v materinski šoli rekli, da mora ženska sama selekcionirati hrano, ki jo dobi po porodu, saj le-ta nikakor ni prilagojena ženskam, ki rodijo in dojijo. Tako da lahko dobiš svinjino (ki ni prav priporočljiva), napenjalno zelenjavo itd. Jaz bom mojim rekla, naj mi kar juhice nosijouser posted image

Sicer sem slišala, da so babice kar ok, da pa so sestre na oddelku bolj tako, tako... Jaz niti ne pričakujem, da me bodo ujčkali, pričakujem pa, da mi bodo na voljo z mojimi vprašanji, da mi bodo pomagali k pravilnemu pristavljanju itd.... Bomo že zdržale tiste tri dni, kaj?

Sem vesela, da se nas je vsaj nekaj gorenjk spravilo skupaj!

Lep pozdravček in lep dan.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 12:52:59   
*zoe*
Imam eno vprašanje - glede 3D UZ. Ali katera ve, kje ga delajo na Gorenjskem, a se morm glih v Domžale pelat?

Imam namen it, ker se je na morfi user posted image  tako skrival, da nismo nič videli (pa se mi ne gre samo za spol, ampak na splošno za vse).

(odgovor članu masaja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 12:54:08   
janjček
hrana je res bolj tako, vsaj pred tremi leti je bilo tako. malo moraš sam pomerkati, da potem otroka ne zvija, ker v porodnišnici kuhajo za vse enako, ne delajo razlik med porodnicami in ostalimi. ko sem bila januarja notri, smo bile dostikrat še celo lačne po večerji,tako da dobro, da je bil spodaj avtomat ter da so naši kaj nosili. zelo radi dajejo banane zraven kosila, čeprav jih ni dobro jesti, ker otroka napenja. jaz sem se samo enkrat pregrešila

(odgovor članu masaja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 13:36:55   
l.daisy
zoe, 4D delajo v kranjski porodnišnici... joj, ne vem, kdo točno, ampak ko sem šla jaz, sta delala te preglede handžar in rantova... če boš lahko izbirala, se vsekakor prijavi k rantovi... stane 80 €, dobiš DVD, pa popoldanski termini so...
pa še to... jaz sem bila točno pri 27ih tednih tam... pa je bilo že prepozno, da bi lahko lepo opazovali oba...
mislim, da pri enem je takrat idealni čas, ne se pa pustiti, da ti dajo datum okrog 30. tedna, ker se mi zdi pa takrat čisto prepozno...

masaja, iz prve roke ti svetujem, da znižaš pričakovanja glede materinske šole... (jooj, sem grdo tole povedala user posted image )...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu janjček)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 13:54:25   
*zoe*
I.daisy hvala za odgovore user posted image .

Sam še to te prašam: sej verjetn ni važn kdo si oz. če nimaš g. v KR to gre lahko vsak, a ne? Sej to ko se prijavljam rečem, da bi Rantovo in pol more bit a ne? 100 vprašanj user posted image

Jest sm zdej v 23t tako da upam, da me bodo v 3 tednih enkrat podelal user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 14:22:24   
l.daisy
joj, takrat so ravno dobro začenjali s temi pregledi, pa so mi dali možnost 5. ali 10. ne vem kater mesec (user posted image pač, user posted image )... en dan handžar, en dan rantova... sem dobila filing, da samo enkrat na teden delajo to (ne bi ti pa to znala za ziher povedat)... tako da  tudi ne vem, če delajo vsi G te preglede in kdaj... najboljše da vprašaš, kdaj so pregledi, pa kateri G dela... saj veš, kateri so "manj zaželjeni", smo dosti o tem pisale, pa se jih izogibaj...
gre pa valda lahko vsak, ne glede, ali imaš tam svojega G ali ne... ker je itak samoplačniški pregled...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu *zoe*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: gorenjske nosečke
15.5.2008 16:03:59   
*Mateja
Evo še ena gorenjska nosečka :)
Ej a ve to govorite za gin. Savo Rant Hafner al za kero drugo?

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




SPANJE
riba5

KJE SPI VAŠ OTROK

PRI VAS V POSTELJI (22%)

V SVOJI POSTELJICI (52%)

V SVOJ SOBI (26%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!