|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 10:04:10   
Anonimen
amalija hvala bom poiskala.

(odgovor članu mateya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 10:05:06   
amalija
Sem že jaz: user posted image

26. člen
(dokazila o aktivnem iskanju zaposlitve)
Dokazila, da brezposelna oseba aktivno išče zaposlitev, so:
– napotnice in vabila, ki jih datumsko potrdi delodajalec,
– fotokopije prijav na objavljena prosta delovna mesta s potrdilom pošte o sprejemu pošiljke,
– pisni odgovori delodajalcev o izbiri kandidata,
– pisna izjava delodajalca, da se je brezposelna oseba pri njem javila osebno, oziroma zaposlitveni dnevnik (obr. ZD/1), ki je sestavni del tega pravilnika in ga je potrdil delodajalec,
– izjave brezposelne osebe, o čemer zavod naredi uradni zaznamek.
27. člen
(predložitev dokazil)
(1) Brezposelna oseba mora predložiti dokazila o aktivnem iskanju zaposlitve iz prejšnjega člena skladno z dogovorom v zaposlitvenem načrtu oziroma v osmih dneh od prejema zahteve zavoda za predložitev dokazil.
(2) Zavod upošteva le dokazila, ki so datumsko novejša od zadnjih dokazil o aktivnem iskanju zaposlitve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 10:08:43   
Mišni
Tukaj je nekaj, samo ni nič opredeljeno, na kakšen način dokažeš, da aktivno iščeš zaposlitev. Piše samo, da jo moraš iskati:

http://www.ess.gov.si/slo/Dejavnost/KnjigeInZlozenke/Zlozenke/obvezn.htm


Ups, vidim, da ste že našle, fino.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 22.4.2008 10:09:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 10:12:00   
Anonimen
sem ravno brala tam ja...
hvala ti še enkratuser posted image

(odgovor članu amalija)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 10:19:57   
Mišni
Brezposelna oseba mora predložiti dokazila o aktivnem iskanju zaposlitve iz prejšnjega člena skladno z dogovorom v zaposlitvenem načrtu oziroma v osmih dneh od prejema zahteve zavoda za predložitev dokazil.


Teika, glede na tole, bi jaz rekla, da mora tvoja kolegica do datuma, ko ji je una baba rekla, da mora predložiti potrdila o priporočenih pošiljkah, predložiti tisto knjižico, kamor si je pisala, kam je prošnje poslala, po tem datumu, ko je bila tam in ji je una rekla, da mora dati dokazila o priporočenih pišiljkah, pa pač ta dokazila.

Tako naj nese s seboj knjižico in zdaj naj hitro pošlje še par priporočenih prošenj. To bi moralo biti potem v skladu s temi pravili. Če se recimo tisto sikanje svetovalke smatra za "zasposlitveni načrt".

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 10:37:51   
Colt
Smešno se mi zdi, kako je tista svetovalka kr naenkrat dobila naziv ''baba''. In to samo po enostranskih informacijah oz ''rekla kazala''. Sicer je pa tako, še dobro da se vam ne sanja, koliko lenuhov izkorišča naš socialni sistem ki ga plačujemo mi ki hodimo v službo. Ampak ljudje nočejo delat in pika. Vendar mora to njihovo ''socialno pomoč'' nekdo financirat. A to sploh ''potegne'' komu?


G

ps. O odnosu ''iskalcev zaposlitve'' pa ne bi tukaj, ker bi uporabil takšen pridevnik ki sicer ni v mojem stilu.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 10:40:20   
amalija
Ja a je dec mogoče? user posted image user posted image user posted image

Sicer pa, se strinjam glede lenuhov, izkoriščevalcev in delomrznežev... Me vsakič znova, ko vidim to stanje 'od  blizu' skoraj kap.. user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
22.4.2008 11:17:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 11:20:04   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Smešno se mi zdi, kako je tista svetovalka kr naenkrat dobila naziv ''baba''. In to samo po enostranskih informacijah oz ''rekla kazala''.


Ja no, imamo pač samo informacije z ene strani in po tisih je res baba.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 12:06:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

ps. O odnosu ''iskalcev zaposlitve'' pa ne bi tukaj, ker bi uporabil takšen pridevnik ki sicer ni v mojem stilu.



Colt ne posploševat.
So "iskalci zaposlitve" in so iskalci zaposlitve.

In so "svetovalke" in svetovalke.

Pri nas je mende itak že vsem svetovalkam jasno, da smo na zavodu samo zato, ker se nam ne ljubi delat, pa izobraževat, pa ker smo leni.
Na kolenih jih moraš prosit, da te dajo v kak tečaj (ki ti koristi kasneje pri zaposlitvi).
Potem ti pošljejo napotnico, da se moraš udeležit jezikovnega tečaja, in ti ves vesel zagrabiš priložnost.... potem ti pa žez en teden pove da itak ne moreš hodit na tečaj, ker si v postopku drugega tečaja.
Mislim, če pa to ni j... v glavo pol pa tud ne vem no.

Si kar dostikrat zaslužijo naziv "baba", veš.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 12:18:16   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Teika

ja jaz tud za dobro kolegice upam, da je mela sam slab dans...

druga pa itak ne more, kot pa ji povedat, da prošenj ni pošiljala priporočeno, ker nima denarja za to, če pa hoče pa naj pokliče na firme kamor je pošiljala..kar pa dvomim da bo..


pa a ni zadnjič ravno motovilčica pravila, da zavod povrne denar za pošiljanje pošte? Priporočene, mislim?


vrnejo ti denar za priporočene prijave na razpisana delovna mesta ki so bila objavljena na Zavodu. če se prijaviš na razpis objavljen kje drugje (mojedelo, zaposlitev.net) pa ne vračajo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 12:34:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška

vrnejo ti denar za priporočene prijave na razpisana delovna mesta ki so bila objavljena na Zavodu. če se prijaviš na razpis objavljen kje drugje (mojedelo, zaposlitev.net) pa ne vračajo.



KAJ????????
A to ti čist resno al kaj?
Kaj pa če pošiljaš mimo razpisov? Tud nč ne vrnejo?

U matr... jz bom bankrotirala.... al pa ostala brez zaposlitve do svojega 99 leta.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 12:45:52   
Netopirčy81
Ko sem bla jest na zavodu, sem dobila povrnjene stroške za vso priporočeno pošto, sam predložiti sem mogla potrdila. Drgač sem jest tut pisala v tisto knjižico ja, kam sem pisala, kakšen je bil odgovor...

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: zavod za zaposlovanje - prošnje
22.4.2008 13:31:29   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: urška

vrnejo ti denar za priporočene prijave na razpisana delovna mesta ki so bila objavljena na Zavodu. če se prijaviš na razpis objavljen kje drugje (mojedelo, zaposlitev.net) pa ne vračajo.



KAJ????????
A to ti čist resno al kaj?
Kaj pa če pošiljaš mimo razpisov? Tud nč ne vrnejo?

U matr... jz bom bankrotirala.... al pa ostala brez zaposlitve do svojega 99 leta.
user posted image user posted image user posted image user posted image



tako je meni rekla 2 tedna nazaj ko sem se na zavod prijavila. jaz itak nikoli ne pošiljam priporočeno. ker bi me preveč stalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?