|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
15.6.2008 22:03:37   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Ja bejbe moje...nič še ni, če me še bolj podite rodit....i'm still here.....

AM bo že sej pravim v sredo je luna pa še amnio mam takoj zjutri tko da ni panike...bo že počasi ven padlo...Ok upam da hitro da se ne bo mami preveč matrala...Se tipkamo zjutri če bom še tukiuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj, jaz mislim, da v skrajni sili te lahko naša Lunca (kje pa hodi) spravi v tak smeh, da boš šibala rodit! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bom pa mislila nate in upam, da ko bo prišel trenutek da pride tvoja nagajivka na svet bo čimprej in s čim manj bolečinami pikica tu!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Nova borba se pripravlja II.
15.6.2008 23:21:52   
ledenka
eh, kak vikend user posted image  tako user posted image  otrosko obarvan. vceraj pri frendih z dvojcki (naravno), danes na RD enga mulca in frendica-njegova mami rece, da je spet user posted image  pa se vesela sem morala bit, noter pa me je zrlo... eh, sej bo. enkrat. mogoce.

mi je kar lazje, da lahko tu povem  user posted image user posted image user posted image  se ze boljse pocutim user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 7:37:10   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

eh, kak vikend user posted image  tako user posted image  otrosko obarvan. vceraj pri frendih z dvojcki (naravno), danes na RD enga mulca in frendica-njegova mami rece, da je spet user posted image  pa se vesela sem morala bit, noter pa me je zrlo... eh, sej bo. enkrat. Kaj enkrat! Dvakrat ali trikrat ali pa celo večkrat!! mogoce. Pa brez mogoče user posted image

mi je kar lazje, da lahko tu povem  user posted image user posted image user posted image  se ze boljse pocutim user posted image  


Uh, kak te razumem. Saj veš draga moja ajsi .. tudi tebi bo tvoj sonček kmalu posijal! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 8:37:11   
murkica
Ledenka te čisto razumem. Jaz imam občutek, da so vsi okoli mene noseči,(seveda vsi nenačrtovano, da ne bo pomote), tisti, ki pa jih poznam in si želijo otročička, pa se kar trudijo tako kot midva. Sicer je res, da sem jaz še praktično na začetku poti, v primerjavi s katero izmed vas, vendar tudi meni velikokrat zmanjka volje in potrebujem kakšen dan, da pridem k sebi. No sej potem je pa še kdaj tako, da pride kakšen mesec tako, da ravno takrat ko, bi mogli user posted image  enega ali drugega ni doma, ali pa sem fasala kakšno vnetje in podobno, in potem pogruntaš, da bo leto naokoli, ti pa si še vedno na začetku.

No ampak hvala bogu obstaja tale naš RR, kjer ste vedno ve, ki človeka spravite v dobro voljouser posted image user posted image user posted image . Hvala vam punce, da ste tukaj.


No jaz šibam delat. Beyba mislimo nate in upam, da čim prej postaneš naša borčevska mamica.

LP
Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 10:07:45   
jazzz27
Dan!!!!

Uf punce kaj ste bile ridne....ste veliko naklepetale!user posted image Ja vikend je bil res grozen s tem dežjem....se sprašujem, če je slučajno zima?user posted image user posted image

Ajsika....ti spet potuješ sem videla....no saj do srede boš še z nami....in en velik user posted image  zate...vem in verjetno vse tu gor občutimo isto, ko so povsod okoli nas otročički, pa novičke novih nosečk....pa kaj čmo? Saj bomo tudi me enkrat in potem maš da vsem poveš, kakšna sreča te je doletela. Drugače pa gremo naprej. Saj vidiš mene....prejšnji teden sem bila žalostna zaradi vsega skup, ampak mi je že bolje....pa si pravim saj bo! Sem bla še mal pod vplivom user posted image ....user posted image user posted image user posted image user posted image ! Pa le pazi, da se je znebiš tokrat v Brusljuuser posted image user posted image .

špelka....mi lahko kaj več napišeš o samem odvijanju tega postopka. Ker imam občutek, da bom tudi jaz morala plačati prvi postopek. Glede na to, da ni hotel kaj dosti slišati o postopku na zdravstvo. Pa kaj hočmouser posted image . Aja pa prosim povej v katerem postopku je tebi uspelo?


Polaris....me se pa vedno grešimo....sem prebrala da greš jeseni v akcijouser posted image user posted image ....sem vesela zate, da si se odločila....sicer pa upam, da ti rata brez jollyauser posted image

Beyba........ja ti pa še kar doma....si pa res poslušna deklinauser posted image user posted image user posted image , da ne bosta atiju načrta za dopust pokvariliuser posted image user posted image user posted image ...nujno poročaj, kako si! Si že v nizkem štartu...

Oktavija....no javi se kaj....kako in kaj!

sonček33....te čist razumem....se strinjam s tabo....saj nimamo druge izbire, kot pa da zaupamo in malce potrpimo. Veliko nas je in sodolovanje z zdravnikom je stvar, ki ti lahko koristi. Lepo si napisala. Spoštujem. Saj sem že gor ajsiki napisala....enostavno čustva se naberejo in moraš dat to ven. Sploh pa ne razmišljam trenutno, da bi zamenjala ambulanto. Plus vsega on ni nič kriv, da je tako stanje.

murkica....ti si pa tudi user posted image user posted image user posted image user posted image zvezdice dobila.....čestitam....upam, da bo ta mesec vajin, sedaj se ti kmalu O približuje, kajne?

Vse ostale en velik user posted image

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 16.6.2008 10:08:08 >

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 10:10:22   
beyba
Ja včeri v postelji sej pravim da sem ji razložila da pot skozi popek ni prava luknja in da se je treba obrnit na tisto večjo spodaj...Upam da me je razumela, drugače bomo dans sigurno ponavljal vajo...


Včeraj je dopoldne prišla sestra pome, in ker sem mela doma dve lupince, sem se odločila eno nesti domov, da kadar bom šla poleti zjutraj peš do mami, pa se mi popoldne ne bo dal tistih 8 km nazaj hodit, me bo valda en peljal, pa rabi tisti nekdo lupinco. Sam je bla pa fora, ker itak 'tašči' nič ne uide skozi okno, in je potem skoz mojga klicarla, da sem šla kar sama rodit, da nisem nobenem nič povedala, da očitno tut njega nočem obvestit če ne bi ga že jst klicala....   kolk ma ženska problemov...

Ajsi, se*,murkica...Ve se kar olajšajte...zato smo tuki, da poslušamo stvari druga od druge, ki nas težijo, ne mormo jih pa povedat drugim....PA JA tudi VE boste dočakale svoje sončke...NE MOGOČE ampak JA BOSTE. Tko danikar obupat, sam enim se je treba mal manj trudit, drugim mal več...Kako že pravijo da bog da težke preizkušnje tistim, ki jih ima najraje in tistim ki so jih zmožni prenesti...nekaj v tem smislu...AMpak vsem pa pomaga...Me na RR-u pa iirak full stiskamo pesti...poglejte kako rdeč je že tale naš zeznamček...Vedno kaj novega, tut ve pridete na vrsto za roza barvo!!!!

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 10:14:09   
beyba
Drugače pa ja jst sem danes na lovu za novo zvezdico...upam da končno rata še teh 20 postov...Mogoče pa bejba to čaka, da bom uradnna čveka na RR-ju...Pa itak je spet tak gnil dan da drugega tako ali tako ne bo za delat...

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 10:22:46   
ledenka
hvala, punce user posted image user posted image user posted image  sej sem morala sam negativno energijo ven dat, drugače bi ponoči premlevala. sej najhujše je blo tisto, ko frendi 5x vprašajo, tako z mežikanjem in hahljanjem, ali je kaj novega. eh... in ker so to bolj frendi od mojega, prepuščam njemu odločitev, kaj bo povedal in kaj ne. ker tistim, za katere menim, da so zaupanja vredni, povem sama. bo že user posted image  

jazzzika, midva sva se odločila, da probava srečo v LJ, na GK. bomo videli, kako bo ratalo user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 10:25:37   
sonček33
Ledenka vesela sem, da sta se odločila.  Želim vama veliko veliko dobrega.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 10:58:23   
jazzz27
Beybauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tale tvoja tašča je pa res čist mimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....škoda ker si se ven prikazala......bi res mislila, da si šla rodit, ne da bi jim povedalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Madoniš kolk ma ona dela z vama....ampak se mi pa dozdeva, da komaj čaka tudi on vnučko....al je pa to bol iz firbca.....


ajsika...lepo, da sta se odločila, da gresta na GK....ja kar se tiče vsega tega razlaganja in takih podobnih reči prijateljem, znancem, sorodnikom.....pri nas enostavno odpade. Mami sem povedala prejšni teden...no pa je kar sprejela...
....enostavno mi gre naživce, ko me sprašujejo....no boterca, dajta kaj hitro naštimat,kdaj boste pa kaj naštimal.....
...pa se samo nasmejem in tako kot ti z grenkobo v srcu mislim svoje.
Tako da punce glavo gor!!!!! Vsak dan smo bližje našemu ciljuuser posted image user posted image . Tudi me bomo MAMICE!!!!!!!! Ni user posted image !

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 11:01:05   
beyba
Ajsika....bomo velik pesti držal za velik sreče v LJ na GKuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 11:03:19   
beyba
Aja da še tuki povem da če katera od nosečnic razmišlja da bi kupila pas za oppooro trebuha..pomaga pri prečevanju bolečin v križu in pri nosečniškem išiasu da se ne ponavlja...Ga prodajam za polovično seno...Meni ga je v bolnici priporočila fizioterapevtka, pa je potem res full pomagov...naj me na ZS kontaktira...

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 11:29:53   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

murkica....ti si pa tudi user posted image user posted image user posted image user posted image zvezdice dobila.....čestitam....upam, da bo ta mesec vajin, sedaj se ti kmalu O približuje, kajne?




No napišem cele litanije, potem me pa zabriše ven. V glavnem še enrkatuser posted image ... Ja sploh nisem vedela, da sem jih dobila že user posted image user posted image user posted image user posted image ... Zdej sem pa kar malo važnauser posted image . Sem prava klepetulja. user posted image

Drugače pa mislim, da je moje O že konec oziroma se pospešeno pribljužujemo koncu. No vsaj glede na sluz mislim, da je tako. Ampak nismo bili preveč pridni, tako, da upanja ni prav veliko, tako da sem danes ravno zaradi tega precej slabe volje in sem mojega že nekam poslal. No ampak jutri bo že bolje in upanje tako ali tako umre zadnje in morda bo ravno ta mesec najin in bova doživela presenečenje ob pogledu na + test.


Drugače pa Ledenka user posted image  in držim pesti, da se vse izide tako kot se mora.


Sonček33- kako pa se kaj ti počutiš, naša nova nosečka? No in pa seveda Maša, vama je že kaj user posted image ? No upam, da uživata v radostih nosečnosti in da vama nosečniški znaki, ne nagajajo kaj preveč.

Beyba- tale tvoja taščica je pa res od hudiča. Po mojem se že sama zelo veseli vnučke in pač nestrpno pričakuje dan, da bo prijokala na svet.

Vse ostale pa bodite pridne in seveda Špelči mislim nate in na tvojo punčko. Držim pesti, da se vse uredi. user posted image


< Sporočilo je popravil murkica -- 16.6.2008 11:31:18 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 11:48:43   
beyba
Sem se sam prišla pohvalit da mam 4 zvezdico....user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 11:56:34   
ledenka
beyba in murkica user posted image user posted image user posted image  

zdaj pa gremo na pet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da bosta lux kategorija user posted image  

sem klicala na GK. faaak. datum imava 16.10. user posted image user posted image user posted image  kvurc pa naše zdravstvo.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 12:03:35   
beyba
Ledenka sej vem da se zdi daleč...sam čas gre full hitro.Poglej skoraj so že počitnice ki minejo kot bi rekli keks, potem js jesen, se začne šola, potem mata pa že vidva pregled...  Vmes se bomo pa vsaketoliko časa doble na kavi, tetke iz rr-a  ste rekle da boste kak krog formulo  peljale namesto mene...  Mogoče pa do takrat že rata po naravni poti, ker se boš nehala obremenjevat z veliko željo do takrat. Tko kot je to ratal kolegici da je šla potem noseča na prvi pregled....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2291
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 12:18:23   
ledenka
beyba, sej vem. pravzaprav je čakalna doba 3 mesece, če počitnice odštejem user posted image  sam jezi me... ker sem v MB že v njihovem "sistemu", in bi prej prišla na vrsto. je pa res čakanja tam na postopek več. čeprav tudi na GK ga ni malo, in bojim se, kaj bo v jeseni, če bo več povpraševanja. Reškotu npr. naj bi zmanjšali št. postopkov... za 20%, zato jemlje sedaj na samoplačniško.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2292
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 12:42:24   
beyba
Grem gledat če sem na loto zadela častim....user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 12:45:06   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image prvo na baybin post.....ja punca, ti si pa res pridna in šestitam za štiri zvezdiceuser posted image user posted image user posted image upam, da zadaneš na lotu....boš častila sladoled....ne čajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ledenka....no pa še to.....a postopke delijo dvakrat na leto? Povej ko boš mela frejuser posted image

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 16.6.2008 12:46:25 >

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 13:02:10   
ledenka
jazzzi, nimam pojma user posted image  kar vem, zvem na forumu user posted image  naj bi dodelili nove zdaj junija, ampak bog si ga vedi.

beyba, če zadeneš, častiš user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 13:23:14   
beyba
Očitnoje bog zato da jih pastim par ne sam ene da ne bo foušije...zato glavnega dobitka to nedeljo ni podelil...  Pa v sredo....

Sedmica v sredo znaša 1120000 Eur...Tko da itak da častim prvi postopek...Sam če rata koj v prvo, pol morm bit botrauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 13:23:59   
beyba
pastim-častim

Prevoduser posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 13:24:54   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Očitnoje bog zato da jih pastim par ne sam ene da ne bo foušije...zato glavnega dobitka to nedeljo ni podelil...  Pa v sredo....

Sedmica v sredo znaša 1120000 Eur...Tko da itak da častim prvi postopek...Sam če rata koj v prvo, pol morm bit botrauser posted image user posted image user posted image user posted image

¸

se absolutno strinjam user posted image user posted image user posted image  še ime lahk zbereš user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 13:27:47   
beyba
Ne to pa ne ...to je pa prvilegij staršov, ki se jim ga ne sme vzeti ....Da bom pol jst kriva če mu ne bo včeš ati pa mami se bosta pa ven zmazala ...Ja kar tisti teti se zahvali... je ona iozbrala...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Nova borba se pripravlja II.
16.6.2008 13:28:42   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Ne to pa ne ...to je pa prvilegij staršov, ki se jim ga ne sme vzeti ....Da bom pol jst kriva če mu ne bo včeš ati pa mami se bosta pa ven zmazala ...Ja kar tisti teti se zahvali... je ona iozbrala...


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?