|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:15:19   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

špelka....tebe sem sanjala ponočiuser posted image ....da te moram vprašat kako si!? Kakšni so kaj plani,...itd....nore sanje.....pa tebe sem sanjalauser posted image user posted image
Ponoči me sanjašuser posted image . Hmmm a tvoj spi v drugi posteljiuser posted image ? Sem že skoraj počitniško. Jutr štartava v Švico in komaj čakam. Kakšne nore sanje so pa ble in kaj se je pa dogajalo, da so ble nore?user posted image Sva bli taki kot tista dva z jabolkom?user posted image Kdaj pa pade prva špika? A samoplačniško bo treba praviš!user posted image  Že šparam.  Kako se ti dopade reško? Je faca a ne. Lahko tud na zs napišeš pa mal več poveš.


erin - sej bo user posted image user posted image
beyba - kolk sem vesela, da je ela ok. Tašče so pa itak za user posted image  s svojimi pripombami. Pr nas ni nič boljš.
murkica enga egipčana ti privoščim. Pa ne tavelizga, tamalgauser posted image .
aqua kaki čeveljci. Za pepelko. Pa kakšen tipček za fruštuk - smajlikiseslini.user posted image Edino hlače so mu prevelke. Bi bil še lepši brezuser posted image . Bom držala pesti za tvoj UZ jutri. Dej PROSIM napiši na zs. kako si opravila, da bom ko pridem domov takoj izvedela kako in kaj.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:20:19   
jazzz27
dan ledenkica!!!!! Kdo je neseksipilen? Kaj ne odgovarjaš.....pamet v roke dečva....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....da ne bo kake zmede!!!user posted image user posted image  Kaj ste vso vodo v Lj spili...al kako!!!??


aqua...a jahtico mate....uuuuuuuuuuuuuu.....to je pa res bol komot od jadernice...šment....pa spet a morska bolezenuser posted image user posted image user posted image user posted image .....a jo kaj rentate?user posted image user posted image  No saj jaz pričakujem, da bi šli septembra še kaj na morje....jaz bi bila vso poletje na morju.....le zakaj nisem kakga primorca ujagalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....no saj se ne pritožujem nad mojim neprimorcem, kr sem ga že vsaj tolk navadla, da gre rad na morje!!!user posted image user posted image  Pa ločene spalnice? Kolk pa je velika 42? 37? 28? smajlikispetvzdihuje!!!!user posted image



Se* ZBUDI SE!!!!! Lenobo takoj na dopust pošlji ti pa pridi sem in povej kako pametno!!!!!! Jaz danes kuham zreske v gobovi omakici in rajžeka zraven....svojga še nekak ne morem na dieto spravit!!!user posted image user posted image user posted image  PA NČ BUČK NE BOMO IMEL!!!!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:21:13   
spelka12
Ena je spraševala za carbonara špagete:
popečem slanino in čebulo, dodam sladko smetano (tisto za kuhanje), sol, poper in baziliko, še malo kisle smetane (samo 1 žličko) in feta sir. Kuham dokler se omaka ne zgosti. Je kalorično ampak tako prekleto dobro. mljaska

Ker tolk šprehamo boste v moji odsotnosti sigurno odprle borbo III. Zato že sedaj vse lepo pozdravljam v borbi 3 deluser posted image . Dejte na prvo stran naš seznam pa še tisti seznam za srečanje. Bi jest dala ampak me ne bo tuki.
Vsem borkam en veeeeelik cmok na lička, zdej pa morm it delat, direktor kliče user posted image .

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:32:48   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

dan ledenkica!!!!! Kdo je neseksipilen? Kaj ne odgovarjaš.....pamet v roke dečva....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....da ne bo kake zmede!!!user posted image user posted image  Kaj ste vso vodo v Lj spili...al kako!!!??


aqua...a jahtico mate....uuuuuuuuuuuuuu.....to je pa res bol komot od jadernice...šment....pa spet a morska bolezenuser posted image user posted image user posted image user posted image .....a jo kaj rentate?user posted image user posted image  No saj jaz pričakujem, da bi šli septembra še kaj na morje....jaz bi bila vso poletje na morju.....le zakaj nisem kakga primorca ujagalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....no saj se ne pritožujem nad mojim neprimorcem, kr sem ga že vsaj tolk navadla, da gre rad na morje!!!user posted image user posted image  Pa ločene spalnice? Kolk pa je velika 42? 37? 28? smajlikispetvzdihuje!!!!user posted image



Se* ZBUDI SE!!!!! Lenobo takoj na dopust pošlji ti pa pridi sem in povej kako pametno!!!!!! Jaz danes kuham zreske v gobovi omakici in rajžeka zraven....svojga še nekak ne morem na dieto spravit!!!user posted image user posted image user posted image  PA NČ BUČK NE BOMO IMEL!!!!





user posted image user posted image user posted image user posted image  ja je kar bolj komot kot jadrnica, tam je preveč dela z vsemi štriki, pa veter lovit.... jaz se raj sončim... user posted image user posted image user posted image  moj primorc je kar v redu sem se ga tud navadla, na začetku sva pa imela mal problemov s sporazumevanjem, ker sva dva čisto različna dialekta, pa se nisva razumela vedno.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ampak z leti sva se navadla... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  je pa elanka 42. user posted image  pridi mal na obalo, sej vas skoz vabim, bomo šli en giro.... user posted image user posted image user posted image  če ne to pa saj na eno ledeno kavo.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

prejle sem bila ravno na pogovoru z šefico sem se zdilala da ne delam več 24.08 pa me ni do 01.09 tko da dopust definitivno pade.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  do takrat pa brez fraj dneva.... bo dolga.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:34:45   
sonček33
Se* - jutro mala
Jaz bom danes zelenjavno juhico in palačinke. pomoje ti tega ne bi user posted image


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:43:08   
trinity22
ojla ful ste načvekaleuser posted image user posted image

nimam časa za nazaj brat, ker se moram učituser posted image

samo da vas pozdravim in že hitim za knjige,
lepo bodite ...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:43:09   
Serendipity
sončece nekaj takega mi je na misel padlo - zelenjavna juhica (plavala bo grah, korenček, zelje, mogoče kaka koruza mimo priplava, pamalo paradižnika in mezge (brez cvetače in brokolija oz kakšne podobne krame) pa sataraž in solata.
Danes bom (mogoče) celo pridna user posted image user posted image

jazzi -no, potem pa naj denarček čimprej priteče in te od sreče zaradi user posted image v luft meče...

oktavija - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za izgubljene kilogramčke

aqui - nice one. fajn mate to porihtano! user posted image Bom mislila nate jutri. Pa če ti ne paše G jo kar odpikaj.. je še puno rijb v voudi!

živa - a uživaš? Malo mu daj dihat, no ... user posted image user posted image user posted image user posted image

ajsi - mnjami... je moral biti pa res sexi pojbinko user posted image

murkica - faaaauš. Uživajta.

špelauživajta! Hvala za recept, sem delala včeraj, so bili odlični... si mi pa dala idejo, drugič bom namesto parmezana raje feto dala kcoj ...

ps: mene tudi zanimajo sanje s špelinko ... user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:48:31   
murkica
No midva odhajava na dopust v nedeljo zjutraj. Morava biti že ob 8-ih a letališču, potem pa via Hurgada. Komaj čakam.

Vidim, da ste danes spet zelo aktivne, jaz pa sem na polno zaposlena v službici. Upam, da se bo počasi malo umirilo, pa se vam pridružim pri pogovoru.

Aja hrana, midva bova danes jedla pri mojih doma morskega psa. Tako, da bo prijetna sprememba... Se že prirpavljam na morjeuser posted image

LP

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:52:04   
murkica
Evo pa še en recept za bučkofilke: http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=11615

mi je ravno padel v oči, med gledanjem receptov....


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:52:14   
~Biba~
tak in spet sem si krajšala čas, ob "jutranji" kaviciuser posted image ob prebiranju borbikuser posted image

danes pa grem domov domov....mal ateja in mamo pogledat; pa seveda mojo nosečo sestrico..to bojo spet trič tračiuser posted image

bejba...nič sekirat za taščo...kupi ji motor, pa bo okrog bajte letat motorni zmajuser posted image moja pa ma tako navado da vse rada sliši...tuki take stvari, ki se je ne tičejo...za nove informacije bi šla kar z glavo skozi stropuser posted image jah ni fajn pri taki vročini okna zapirat, če nočeš da kaj slišiuser posted image

jazzika še vedno štemamo..zdaj smo pri centralni kurjavi...si jo bova prevezala, tak da bova mela svojo.tebi pa se je odprlo čvekanje, ha?user posted image kolko stane taki postopek? da vijim eč bo že zdaj treba šparat.
oktavijauser posted image za voljo in moč.in seveda za MINUS na tehtnici.
Sama se kr držim diete...le kavi z mlekom se ne morem odrečtuser posted image A kljub temu mi tehtnica kaže -3 kguser posted image

murkica eč še ti nisem rekla...Afrika je plooodnauser posted image

akva...lepa preobleka..sicer mal kak se naj izrazim, mal mračno strašno..neuničujočauser posted image držim pesti, da bo ju3 UZ privabil solze sreče.
špelka uuu  Freuleinuser posted image pa gre na dopust...pa dosti lukenj od sira prišvercajta nazajuser posted image
spps maš kake posebne nosečniške težave?moji nosečki sekici se full delajo slineuser posted image
Se* men se danes full da..ker vem da grem domooov domov..spet ne veš kaj kuhat?user posted image kaj če bi kaj z ribicami naredila?
živa a za user posted image user posted image user posted image si vzameš bolniško? to bo pokalouser posted image
ledenkicauser posted image za mrežo....pa ne preveč čajčka pit..boš potem sam na minus mogla hodituser posted image
Erin...ko vidiš tvoj zakladek, potem vsaka bolečina zbledi

fargi..tvoje geslo sem pa pozablauser posted image

sonšajn, miška, matt

to se mzdaj s par strani gor pobrala, če sem kero pozabla, se ji res iskreno opravičujem...jaz sem že z eno nogo v avtu, na poti domov domovuser posted image

aja kje pa je triniti pa lunca, pa polaris, pa pikica, pa vita, pa user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:53:30   
aqua77
murki in Se* dobro jutro obema.... user posted image user posted image user posted image

mater babe že spet ste na futru.... user posted image user posted image user posted image  kako čmo pol dijeto ganjat, če se nam pa sline cedijo....

jaz mam pa kosilo vedno v službi organizirano, tako da sem mi s tem ni treba obremenjevat... moj pa tudi papa v službi, tak da kuhamo sam za vikende, pa za ta malga ko je doma...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:54:06   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: murkica

Evo pa še en recept za bučkofilke: http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=11615



*SMIJLIKISESLIIIIIIINIIIII*

Pa prav danes sem dala še zadnjo bučko sestri user posted image Zdaj pa čakam, da druga zrasteeee .. Joj joj jooooj!

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 10:57:35   
aqua77
Se* kaj pa če tvojga ko pride domov za "bučko" zgrabiš....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:01:04   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Se* kaj pa če tvojga ko pride domov za "bučko" zgrabiš....user posted image user posted image user posted image


ha ha ha ... samo potem tale recept ne pride prav .. no, sicer če dobro preberem... jajčka, bučka in khm .. . le ogrevanje bomo malo zmanjšali, da mi ne pregori ... čas je pa čist dovolj.. pa še lahko dodamo kaj za posladek (beri cartanje)..
Bi šlo ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:02:07   
~Biba~


user posted image  user posted image user posted image

BORKE ZA user posted image :
  • Oktavija - CE - čaka na 2.IUI -  (RD 21.5.1980)
  • Jazzz27 - xx - 1.IVF/ICSI - čaka financ ministra
  • Murkica - LJ - (RD 21.12.1984) 
  • Ledenka - LJ - čaka na 2.IVF
  • Beyba - KR - srečna mamica male ELEuser posted image
  • Spelka12 - user posted image user posted image - gre v nove boje
  • Erin - KR - srečna mamica malega Tilnauser posted image  
  • Sonček33 - KR - srečka nosečkauser posted image  PDP 27.1.2009
  • Hmm - ŠTAJERSKA - srečka nosečkauser posted image
  • Maša82 - LJ - 1.IUI (klomifen) (RD 14.7.1982) - 25.krog
  • Polaris - MB -(KROG?)- jolly še ni vnovčen user posted image   
  • LuNa73 - CE/MB - ????
  • Vita80 - xx - biomedicinska pomoč
  • Spps - Sl.konj.srečka nosečka
  • Matt - KK- srečka nosčeka user posted image  PDP ???????
  • Serendipity - Prekmurje -čaka pošto iz MB
  • aqua77- KP - 15.krog
  • kleja-13. krog
  • sonček85 - Žalec - 22.krog - 3.Klomifen (pregled 30.6.)
  • pikica36 - koroška- 2. krog
  • Živa25-Lj, ?? krog
  • trinity- srečka nosečka user posted image PDPD 14.3.2009


user posted image   user posted image user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

 Smo vesele in se močno borimo za naše biserčke user posted image !!!
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:05:08   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Se* kaj pa če tvojga ko pride domov za "bučko" zgrabiš....user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ta bo najbolj zanesljiva....pa še velik beljakovin imauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa napihne te lahkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


akui...pa ti si pravga šejka oženila....user posted image user posted image user posted image !!!!!!!!!!! Mater bomo pršle enkrat na tvojo jahto...boš ti nas điro po morju....sam merkaj ribolovna cona, pa ne zadeve user posted image ....da nas ne bodo zaprliuser posted image user posted image user posted image ZDEJ PA DELAT!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:05:47   
ledenka
ste spet pri bučkah user posted image  user posted image takih in onakih user posted image user posted image user posted image

jaz pa pri malci - jabolko user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:06:59   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Se* kaj pa če tvojga ko pride domov za "bučko" zgrabiš....user posted image user posted image user posted image


ha ha ha ... samo potem tale recept ne pride prav .. no, sicer če dobro preberem... jajčka, bučka in khm .. . le ogrevanje bomo malo zmanjšali, da mi ne pregori ... čas je pa čist dovolj.. pa še lahko dodamo kaj za posladek (beri cartanje)..
Bi šlo ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



pa še špagete zraven dobiš...oz rezance,.....al kalčke,.....saj ne vem, tisto kar raste okoluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:10:06   
jazzz27
ledenka dober tek......user posted image user posted image user posted image user posted image


kleja ti si spraševala o postopku....1300€...ni slabo kaj?user posted image  pa motorni zmajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ta ti je dobra!!! Sam da nebi okol hiše letal.....mu moraš točne koordinate naštimatuser posted image user posted image user posted image user posted image


špelka.....nč tazga sanjala....ti packauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....platonsko kaj kej novga....če se že kaj na borbo pripravlja, pa to!!!! Čeprov si luštna za pojest...

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:12:50   
oktavija
eeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!
A ste vidle novo borbo III.?????????????

Spet sem jo jaz odprla... upam da ni katera jezna neme....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Kleja bravo za -3 kg...

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:20:38   
jazzz27
okavija...zakaj pa si jo odprla? Kakšen poseben razlog...? Jaz nisem jezna!!! Le ritico bo treba premaknit!!user posted image user posted image  pa seznamčke!!!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:23:20   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Se* kaj pa če tvojga ko pride domov za "bučko" zgrabiš....user posted image user posted image user posted image


ha ha ha ... samo potem tale recept ne pride prav .. no, sicer če dobro preberem... jajčka, bučka in khm .. . le ogrevanje bomo malo zmanjšali, da mi ne pregori ... čas je pa čist dovolj.. pa še lahko dodamo kaj za posladek (beri cartanje)..
Bi šlo ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




HAHAHAH... ful dobr..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:26:32   
Fargesia
dodala dva nova albuma...geslo ostaja enakouser posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:32:07   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

dodala dva nova albuma...geslo ostaja enakouser posted image


Zdaj sem si ga pa zapomnilaaaa! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Fargi - ti si pravi umetnik, ni kaj! Wau. Res dobro! Premišljuješ o vodenju tečaja? user posted image Pa neverjetno ti paše rdeča kratka frizurca , te sploh ne prepoznala user posted image ...


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 13.8.2008 11:35:53 >

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Nova borba se pripravlja II.
13.8.2008 11:34:19   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

spps...kam greš na nuhalno? Kolk ste že sedaj deleč vi?
na nuhalno grem k Ogrizek-Pelkičevi v MB,jaz pa grem počas v enajsti tedenuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 prijetni načini, ki vam bodo pomagali za...
Obstajajo trije zelo prijetni načini, ki povečujejo vaše možnosti za zanositev. Noben od teh treh ni nič kaj naporen, pr...
Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?