|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 11:31:37   
~Biba~
dobro jutroooo...
oktavija od kod ti ta seznam; je bil še verjetno ves prašen, ha?...user posted image ker na zadnjem sem kolko se spomnim, tui sama bla, tu pa sem čudežno izginilauser posted image

jazzika
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

matt....čestitke....ja res bi se lahko mal bolj pogosto javljala....sicer pa si sedaj dobrodošla !! Če je + je +!!!
Vso srečo!!!!



Erin vidim, da se pridno ukvarja s Tilnom, Ledenkico so pojedli, kleja okna išče, živa je šla nazaj v službo, nekdo je spet bučke omenjal , murkica je zaposlena kot vedno, polaris spet ni, Se* ima dva dni do testa, aquica ima morsko bolezen, ker je spužvo pojedla, ki se bo polčasi začela napihovat,...Oktavija je na jajcih ,...pri nas doma pa pojstla škripa


No in kaj je novega?
user posted image preveč časa gre če vsako posebaj povzdignem na oderuser posted image

danes pa ga nimam, iščem namreč novo muziko za telefonuser posted image otrok jazuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 11:33:24   
~Biba~
čuj spps ko lih omenjaš nuhano..kak se kaj cene gibljejo? moja sekica bo plačala 60€..sem misla it okrog po forumu iskat..a zakaj, če pa mam tebeuser posted image in ostaleuser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 11:36:46   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

čuj spps ko lih omenjaš nuhano..kak se kaj cene gibljejo? moja sekica bo plačala 60€..sem misla it okrog po forumu iskat..a zakaj, če pa mam tebeuser posted image in ostaleuser posted image
jaz grem k Pelkičevi v mb in mislim,da je tud 60€ za plačat,mislim,da se cene bolj al manj gibajo tu.user posted image user posted image user posted image user posted image  imaš pa prav zakaj,bi čez cel RR letala,če lahko tu izvešuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 11:53:45   
~Biba~
evo sem vedela, da bom tu kr hitro izvedela; hvala ti sppsuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 11:56:16   
aqua77
dober dan pupike,

jazzzi navijam za pogovor ni pregled danes.... opravi čim boljše..... user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 12:01:02   
ledenka
aquica, dobrodošla danes naokoli user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 12:04:55   
Erin
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!

Imam zelo mičkeno časa....

HVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALAAAAAAAAA za telegramček!!! Zlate ste - resssss!!!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Najprej LP vsem mojim puncamuser posted image user posted image user posted image
user posted image za beybo da bo z Elo vse OK

matt - čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image za vse ki jih je spet pričakala user posted image

Da na hitro malo povem kaj se je dogajalo:

Voda mi je odtekla ob 15.45 v torek, popadkov nisem imela nobenih, so mi dali umetne, vzela sem EA (hvalabogu, ker zraven mene je rojevala ena brez in je kričala da sem še midva z mojim kar otrpnila ob njenih krikih), odpirala sem se super počasi, rodila pa naslednji dan ob 3.35...se pravi je trajalo skoraj 12 ur vsega skupaj. Za spomin imam nekaj zunanjih in en kup notranjih šivov in izmaličeno tamalo (sej se to popravi ane?????)
Babice na Jesenicah so SUPER, sestre za kozlat nesramne in arogantne z  izjemo treh, spala nisem skoraj nič ker je mali super aktiven in zamenjal dan za noč, že skoraj v depresijo padla prve dni ker je šlo vse narobe in nisem bila spočita, na koncu sem imela še slabo kri in so me dodatni dan obdržali noter, domov pa poslali s 4 stekleničkami Legoferja.
Mleka imam za izvoz- sem že v P imela skoz mokro haljo, doma mi je na pomoč  prišla mami za ta teden za čez dan, drugače pa smo vsak dan bolje, le spodaj je še vedno vse boleče.

Mali je nagajivec, dela take grimase da se mu od srca nasmejem, pa tako lepo se smeje da se mi kar topi srce Malo imava zmedeno hranjenje saj veliko ven bruhne ko podirava kupček in potem morava spet vse jovo na novo- dojit se in podirat kupček. Joške ne spusti, vleče kot da joško zadnič vidi -posledica-razbolene prsi samo se počasi umirjajo.
No na joški zaspi, ko podiramo kupček se zbudi, če mu pa že uspe pri tem dremat pa se zbudi ko ga položim v posteljico in potem hoče spet joško... ZAČARAN KROG ampak bomo že ujeli pravi ritem...

No to je za sedaj, se mali počasu prebuja pa bo akcija

Upam da se kmalu kaj oglasim... je malo časa in vam bom manj brala in se oglašala. Porodna zgodba pa še sledi...

Poljubček vsem!!!!




_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 12:45:41   
Serendipity
Oooo Erin user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lepo nam pocartaj našega manekena in upam, da čimprej zagrabite ritem. 
Bodi lepo!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 12:49:47   
sonček33
se* a so včeraj uspele bučke? jaz jih glih zdej pacam...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 13:00:19   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

se* a so včeraj uspele bučke? jaz jih glih zdej pacam...


sem jih tudi jaz delala včeraj, pa danes jih bom spet user posted image  sam na hitro jih narežem na kolobarje, popečem in malce ohlajene dam na solato - madoniš, sem kar lačna user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 13:02:05   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

se* a so včeraj uspele bučke? jaz jih glih zdej pacam...


Mnjami so bile dobre ... ampak sem jih (spet) preveč naredila ... so bile še za večerjo! user posted image user posted image user posted image

pa dober tek bučkofanici! Ti, ajsi skoraj si že hujši bučkofan od mene user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 13:10:39   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

se* a so včeraj uspele bučke? jaz jih glih zdej pacam...


Mnjami so bile dobre ... ampak sem jih (spet) preveč naredila ... so bile še za večerjo! user posted image user posted image user posted image

pa dober tek bučkofanici! Ti, ajsi skoraj si že hujši bučkofan od mene user posted image



joj, bučkeeeeee....kakšne bi pa danes naredila? te v solati mi niso najbolj pri srcu...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 13:17:23   
Serendipity
fargi - polnjene!!! Mnjami! user posted image  

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:14:08   
miska73
Še pozdrav od ene bučkofenice...
Moje najljubše bučke so v solati na naslednji način.

Morajo biti narezane kar na debele rezene in rahlo popečene na ponvi popolnoma brez olja.
Potem jih čisto ohladim.
Začinim jih pa obvezno z balzamičnim kisom in malo olivnega olja ter česna.

To je osnovna varianta
Varianta B je pa z dodano posteljico iz rukole in malo paradižnika ter feta sira.

Se mi že sline cedijo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:14:36   
ledenka
tašča mi je dala 3 ogroooooooomne bučke, pa jih moram nekako porabit... no, sedaj sem polovico taprve uspela user posted image user posted image user posted image  sem bučkofanica, ampak tale danes mi ni bila pretirano user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:17:46   
~Biba~
kaj to bučke polnite z mletim mesom, gor pa daste sirčka, in vse skup lepo v pečico?

kaj pa bučkina omaka+ pire? meni so tak najboljše, njami

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:21:30   
miska73
Velikih buč tudi jaz ne znam porabiti. Mi niso glih.
Nič pametnega se ne da nardit.
Ampak ta male bi pa lahko pojedla tud srove...

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:25:36   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

kaj to bučke polnite z mletim mesom, gor pa daste sirčka, in vse skup lepo v pečico?

kaj pa bučkina omaka+ pire? meni so tak najboljše, njami



Tole prvo, sem delala včeraj ...user posted image user posted image user posted image

To drugo pa ... hm.. jaz si za bučkino omako kar izmislim recept in dodam še tuno pa eksperimentiram (ocvrem čebulo, dam bučke (naribane ali na koščke), tuno, zelenjavo, pražim, dodam še rdečo papriko, česen,...itd) -  kako pa ti delaš?

Aja, kak pa delate špagete carbonara? Jaz jih še nisem delala, jih bom danes prvič ... user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 12.8.2008 14:26:13 >

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:26:26   
ledenka
kleja, jaz jih raje polnim z zelenjavo user posted image  mletega mesa nimam preveč rada - razen v čevapih user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:27:20   
Fargesia
jaz bi tud bučkino omako pa pire, sam moj pravi da dve "zdrizaste" stvari ne grejo skup...user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:27:45   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

kleja, jaz jih raje polnim z zelenjavo user posted image  mletega mesa nimam preveč rada - razen v čevapih user posted image  


ledenka hitr povej recept...jaz tud ne maram mesa


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:31:22   
~Biba~
narastek z mletim mesom
bučna juha s porom
pogača iz bučk in krompirja
še več bučk user posted image

pita iz bučk

NABUČKAJTE SEuser posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:33:31   
Serendipity
Jaz man rada mleto meso - pa potem delam bolonjsko omako, pa musako z mletim mesom, pa mleto meso v goveji posteljici, pa seveda polnjene bučke, pa tisto mehiško ... tortiljo (ali kaj že???), pa kanelone z mletim mesom, pa še kaj. Ampak mora bit mleto meso, kjer vem ''kdo je not stopil'' ... če ne vem, ne jem.
Tako npr ne jem bolonjskih špagetov pa golažev kje drugje kot doma ... No, jaz pa ne jem pa mesa, ki je na koščke nareznao, pa ne vem zakaj user posted image Samo omako papcam ... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:33:44   
miska73
Aja, kak pa delate špagete carbonara? Jaz jih še nisem delala, jih bom danes prvič ...


Jst jih ne znam nardit.
A ne bi raje naredila testenine z omako iz bučk in paradižnika?


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Nova borba se pripravlja II.
12.8.2008 14:34:58   
~Biba~
omako z bučk jaz naredim čist simpl...prepražim lükuser posted image pa malo česna, dodam naribane bučke, neožemane, pa solim, popram, malo vegete, pa dosti kumine..in dušim, na koncu dodam še zatep( moka+voda+ smetana)

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

jaz bi tud bučkino omako pa pire, sam moj pravi da dve "zdrizaste" stvari ne grejo skup...
user posted image user posted image user posted image viiš tak pa še nisem gledala na touser posted image user posted image moj bučk sploh ne mara, tak da..sem v istem šmornuuser posted image kaj majo moški proti bučkamuser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?