|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 12:34:35   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Hvala bogu, da si optimistkauser posted image user posted image .... sam mogoče si pa še vedno nosečka... saj je moja mami imela celo tri mesece tetouser posted image  pa sem se jaz vseeno rodila...user posted image user posted image


Hm... ej prav o tem sem nekaj premišljevala danes ... če imaš nekaj časa še krvavitev (npr nekaj mesecev) a potem nimajo nobenih znakov ki bi jim nakazali nosečnost? Npr sprememba v prsih, slabosti (pač te bolj občutljive znake ...)
Je to bedasto vprašanje? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 1.8.2008 12:35:03 >

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 12:42:29   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Hvala bogu, da si optimistkauser posted image user posted image .... sam mogoče si pa še vedno nosečka... saj je moja mami imela celo tri mesece tetouser posted image  pa sem se jaz vseeno rodila...user posted image user posted image


Hm... ej prav o tem sem nekaj premišljevala danes ... če imaš nekaj časa še krvavitev (npr nekaj mesecev) a potem nimajo nobenih znakov ki bi jim nakazali nosečnost? Npr sprememba v prsih, slabosti (pač te bolj občutljive znake ...)
Je to bedasto vprašanje? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jaz ti lahko povem moj primer prve user posted image .

Sem zvedla da sem user posted image  šele, ko sem bila v začetku tretjega meseca in to zato, ker sem takrat imela zelo neredne M.

Nekega dne sem se enostavno spomnila, da že nekaj časa nisem imela M, ker pa s tem nisem bila sploh obremenjena in šla v lekarno po teste. Pred tem nobenih slabosti, znakov, nič..... user posted image user posted image  Grem pišat na testek, in itaq takoj debel plus, da temnejši ni mogel bit.... user posted image user posted image user posted image user posted image   Jaz gledam, gledamuser posted image ta plus in mi kar na enkrat začne postajati slabo.... user posted image

Od takrat naprej sem bruhala ko norc.... user posted image  in trebuh mi je v enem tednu pognal.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil aqua77 -- 1.8.2008 12:43:59 >


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 12:45:23   
aqua77
sicer je pa to že zgodovina, dalnjih 10-11 let nazaj...... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 12:48:19   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

jaz ti lahko povem moj primer prve user posted image .

Sem zvedla da sem user posted image  šele, ko sem bila v začetku tretjega meseca in to zato, ker sem takrat imela zelo neredne M.

Nekega dne sem se enostavno spomnila, da že nekaj časa nisem imela M, ker pa s tem nisem bila sploh obremenjena in šla v lekarno po teste. Pred tem nobenih slabosti, znakov, nič..... user posted image user posted image  Grem pišat na testek, in itaq takoj debel plus, da temnejši ni mogel bit.... user posted image user posted image user posted image user posted image  JJaz gledam, gledam ta plus in mi kar na enkrat zečne postajati slabo....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Saj to glih. Na začetku borbe za user posted image kar hlastaš po vseh mogočih znakih, ki si jih občasno še malo poveličaš in poosebiš. V resnici pa se dogaja tudi to da ni nujno da so vedno znaki prisotni oz nekateri mogoče malo ratajo z našo ''pomočjo'' user posted image .
Pri tistih, ki dobijo ''M''  je po moje tako da M je tu in greš pač naprej in nisi pozoren na kake znake in jih interpretiraš drugače. Vsaj mislim si tako ...

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 13:03:34   
aqua77
user posted image jap, po navadi je tako, da čakamo vse mogoče znake....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pridejo pa po navadi šele kasneje.... vsaj jaz mislim da je tako.... ampak imam jih pa vsak mesec .. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 13:38:31   
spelka12
Jp pri meni so bli tud vsak mesec taki znaki pa mesec za mesecom - user posted image .
Evo deite se je začela. Za malico je bla samo 1 nektarina, piškote sem spregledala, zdej pa lačna ko volk čakam na rižoto. Na morju pa itak ni cajta jest in bodo šle obloge na bokih in trebuščku memgrede doluser posted image .
A ve boste pa vse na montiju?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 13:52:29   
oktavija
Joj Špelči jaz bi hujšala pa trenutno sploh nimam volje... sploh zdajle ko sem lača kot volk....user posted image user posted image user posted image
Ja drugače pa se odločam za Montija!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 14:06:48   
miska73
No, jst pa uspešno hujšam kar brez monty-ja.
Z ogromno rekreacije (tudi v postelji user posted image ) pa seveda s črtanjem sladic iz mojega jedilnika.

PS:
Se spet malo pri vas štulim, ker je na klomifenkah totalno mrtvilo...


< Sporočilo je popravil miska73 -- 1.8.2008 14:07:43 >

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 14:20:27   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

No, jst pa uspešno hujšam kar brez monty-ja.
Z ogromno rekreacije (tudi v postelji user posted image ) pa seveda s črtanjem sladic iz mojega jedilnika.

PS:
Se spet malo pri vas štulim, ker je na klomifenkah totalno mrtvilo...




miska ti se nam kar pridruži.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tukaj so čvekice dobrodošle...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 17:44:33   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Erin, ti si mi na sumu, da boš rodila 8.8. Je tak lep datum za zapomnit seuser posted image



He he...saj drugače je pa res ta dan zadnji dan ko mi bodo že sprožili, vsaj tako so rekli, en teden po PDP, samo so mi namisgnili tudi da ne bom zdržala do takrat...

Ja, še vedno čakam, pa čakam...

Ej, Špelči...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 18:09:16   
pikica36
aqua najprejuser posted image user posted image , zdaj pa ne morem mimo tega da te ne malo okaram;
na testu si zagledala ++ in začela krvavet, to pomeni da nisi dobilaM, ampak je to znak za grozeči splavuser posted image . res, da je najbolje da se samo sčisti, če se že mora, ampak jaz bi vseeno šla do G, da preveri situacijo. lahko da gre za IMN, lahko d bo vse še čisto OK , lahko pa da bo res šlo za popolni splav.narava dela svoje, ampak fajn bi pa blo da ti naredijo kak uz, da se vidi na čemu je stvar in da ja ne bi kaj ostalo notri, ker lahkodobiš vnetje , ki ima lahko katastrofalne posledice.tako da, draga moja le vzemi si čas in pa do G. TAKOJ, Aali pa vsaj po končani krvavitvi, da te pogledajo če je šlo vse iz tebe.

uf.. sem si dala duška- pa brez zamere

na veliko govorite o dieti- jaz bi tud morala se oklestit 3 kg, ki mi grejo full na živce. sicer sem spremenila prehrano, nič kruha, bele moke, testenin, riža...
ampak kar nekako mi ne rata. če pa čez teden dam kako kilo dol jo pa čez vikend nazaj dobim- pa ne pretiravam( mogoče kak deci vina ali pa sladoleduser posted image user posted image user posted image user posted image ) pa sem v ponedeljek na istih kg kot sem bila.
ma, res bom se mogla za ene 3 tedne ORNG ORNG  v roke vzet.

no poročajte kako vam uspeva, in rečte kiro za motivacijo.

trinity- ti kar lepo počivaj,user posted image je dovoljenouser posted image
erin tebi  pa...... srečno pot v RIM- mam filing da boš šla v nedeljouser posted image

vsem pozdravček


_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 18:42:17   
Erin
Vidiš pikica, na to pa nisem pomislila...prav imaš..lahko bi šlo tudi za izventernično...tako da, ko se krvavitev konča aqua, na pregled, velja?

pikica...3 kg?!?!?!? Jaz jih bom morala v kratkem začeti zbijat dol in kar od 20-30 kg (16 ki sem jih sedaj dobila med user posted image in še kakih 10 ki sem jih pred tem user posted image user posted image user posted image )...Trnova bo ta pot..upam da bodo strije in celulit tud šli...jih podarim, RESNIČNO...hoče katera?user posted image user posted image user posted image

Drugače pa sem kak dan nazaj sanjala da sem rodila ta vikend in sicer ne vem ali s sobote na ned ali s pet na sob.user posted image user posted image user posted image Da vidimo, če se sanje uresničijo?user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 19:02:56   
gigi1
Hojla deklice

Dans je bila norišnica v službi. Sem malo vmes prebrala..časa za kaj pisat pa ni bilo.

Aqua nočem te strašit, vendar imata Pikica in Erin prav. Lahko je pa tudi, da je čisto normalna user posted image  s krvavitvami. Zo je pri naših puncah zelo pogosto. Na tvojem mestu bi šla na krvni test, potem pa še na UZ.
Če je krvni test negativen, ni bojazni za IMN. Če je pa pozitiven pa kar hitro na UZ. user posted image user posted image user posted image  da bo pozitiven in da bo nosečnost v maternici.

Erin še kakšnih 28 ur pa bo vse po tvojih željah in naklonjenosti zvezd user posted image . Držim pesti, da se ti izide kot si sama želiš.

Se* res si ekspeditivna. Hvala še 1x.
Hmmm a pirčka pa tud ne smemuser posted image  Težka bo tale user posted image

Lepo se imejte vse borke

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 19:35:16   
Fargesia
evo mene na raport...

nisem bila doma...sem pa fejst zabušavala tam kjer sem bila!user posted image

Erin, sem prebrala zdaj vseh 5 al 6 strani sam da ne bi zamudila tvojega poroda...user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 21:09:26   
trinity22
čao babuške danes sem pa že malo boljšauser posted image  , je pa res, da sem vzela danes gingerjevo tableto proti slabosti, ker smo šli na pot in mi ni bilo potem tako zelo slabo, imam pa nečaka in nečakinjo na počitnicah tako da ni nič s počivanjem, čeprav bi mi ful pasalo, pol pa zvečer mrtva padem v postlo ... Danes smo šli v MB v Betnavski adrenalinski park ali nekja podobnega v glavnem imajo za plezat od 1m višine pa do 6m in sta mala dva ful uživala, jaz seveda nisem plezala, sem samo nadzorovala da sta se onadva dobro vpenjala, da ne bi kateri slučajno dol zružiluser posted image

Erin po mojem boš pa šla nocoj, saj to kar iznenada pride, sicer so pa fantki vedno bolj počasni, pri punčkah gre hitrej ... Moja sekica je nosla fanta 8 dni čez rok, tamala pa se je rodila iz dneva ko je bil rok na drugi dan malo po polnoči kar v rešilnem avtu, je bilo vsega s  prevozom vret v 1, 5 ure konecuser posted image

pikica hvala, ker misliš name in mi privoščiš počitek

špelkica mislim nate, uživaj na morju

oktavija lepo, da si se  malo oglasila

aqua se strinjam s predhodnim napisanim, hitro na pregled in vse povedat, ker mogoče gre res za krvavitev, ki ni M.

Se* ti si pa na dieti ---zakaj? Kolikor se spomnim tvojih slikc s poroke, ki so bile čudovite, imaš res dobro postavouser posted image

ledenkica in LuNa uživata na dopustu? Prav je tako, kar privoščita si ...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 21:33:27   
benika
Erin po mojem boš pa šla nocoj, saj to kar iznenada pride, sicer so pa fantki vedno bolj počasni, pri punčkah gre hitrej ... Moja sekica je nosla fanta 8 dni čez rok, tamala pa se je rodila iz dneva ko je bil rok na drugi dan malo po polnoči kar v rešilnem avtu, je bilo vsega s prevozom vret v 1, 5 ure konec


Se čist strinjam s to teorijo. Jaz sem bila prvič 14 dni čez rok, drugič pa 2 dni. Pa tudi med samim rojevanjem se mulcema ni prav nič mudilo ven past. Benjamin se je končno vdal po 16ih urah, Jakob pa po 4ihuser posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 22:00:31   
Erin
A nocoj... user posted image user posted image ja bomo videli kajne?user posted image Nikoli ne veš...

user posted image Grem pančat dokler še lahko

Nočkooooooooouser posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Nova borba se pripravlja II.
1.8.2008 22:48:22   
polaris
Erin ti kar mirno spančkaj, v nedeljo dobiš nagradnega (jaz pa nagrado user posted image )

Punce moje, žal vas nisem utegnila prebrat (bom nadoknadila jutr), danes pa vam želim še prijeten večer in mirno nočko user posted image

_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 8:57:38   
aqua77
Jutro babe žabe!user posted image user posted image user posted image user posted image


aqua že teži na vse zgodaj.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

najprej hvala za nasvete vsem, pikica, erin in gigi.... user posted image

v ponedeljek kličem svojo G in se naročim da me vzame takoj ko je možno... upam da že v torek! tudi sama bi to naredila, ker mi je cela moja zgodba postala pošteno čudna.....user posted image
tako imenovane M nimam več, včeraj popoldne pa sem delala še enkret BC pa mi ni več nič pokazal. Tako da vse skupaj neki ne štima, ker če je to ss, potem bi moralo lit iz mene ne pa da je bilo ves skupaj samo en dan.... user posted image user posted image user posted image

poročam vam, kako bom opravila pri G, ampak pomojem bom morala na čiščenje, saj se samo od sebe ni skoraj nič sčistilo.....user posted image

objemček vsem..... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 10:07:16   
gigi1
Dobro jutro
 
Aqua BC je baje treba delati zjutraj, ko je v urinu dovolj hormona. CB ima pa močnejše pokazatelje in lahko delaš test tudi popoldan. Jaz vseeno upam, da je vse OK in je bila ta krvavitev "kr neki". user posted image user posted image user posted image

Erin kaj dogaja?

Pozdravčke vsem in lep dan user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 11:10:02   
aqua77
Hvala za nasvet gigi... user posted image


Erin a že kaj potiskaš???? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 11:16:09   
sonček33
agua moja, ma jaz še ne bom obupala. A prov? Če je danes več ni, pol je pa res čudno. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 11:22:40   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

agua moja, ma jaz še ne bom obupala. A prov? Če je danes več ni, pol je pa res čudno. 



ma neee,

sem čist ziher da je konc veselja.... 

ampak vam pa javim, kaj bo moja G povedala, ker me je strah, da bom morala vseeno na čiščenje....
po petih dneh bi mi moral testek sigurno tudi sredi denva pokazat +, kar mi ga tudi je. BC mi je pokazal + v sredo popoldne, včeraj popoldne pa nič več. Tako da zadeva je ziher zaključena, samo moram zdaj podvozje pregledat, da bo vse ok, in da gremo čim prej v nove boje.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 11:41:21   
Erin
aqua - bom mislila nate user posted image

Ja še vedno strašim tuuser posted image user posted image user posted image Malemu se očitno nikamor ne mudi... mi pa lump včeraj zvečer ni pustil zaspati...cel dan je bil takoooooo nežen, zvečer pa akcija- na eni stran trebuha je šejkal z ritjo na drugi mi pa noge tišal da so se kar konkretno čutile... lumpek maliuser posted image

Sedaj grem pa na piknik, ga moja mami organizira zame, preden grem rodit..

Papa

P.S. - če bo karkoli sporočim na Avgustovke in pa Špelki....user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Nova borba se pripravlja II.
2.8.2008 11:50:57   
aqua77
Erin uživej na pikniku....!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo se napapej in zabavaj, potem pa le počasi rodit.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Suši
Oceania

Ali radi jeste suši?

Ja (11%)

Ne (43%)

Ne poznam (46%)


Število vseh glasov: 431

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!