|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 8:35:32   
murkica
Greš na moj Ringaraja in tam izbereš moj album. Tam pa imaš potem dodaj  album  in pač daš notri vse slike, ki jih želiš. Lahko odpreš tudi več albumov.

No upam, da razumeš... Če ti bo kaj nagajalo, pa še kar vprašaj.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 8:38:58   
Anonimen
Evola...

Tudi mojih nekaj slikic je že on-line... user posted image user posted image user posted image

Za geslo pa pošljem ZS...

Hvala murkica...

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 8:41:12   
Anonimen
murkica... te sploh zanimajo najine slikice? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 8:42:45   
Serendipity
Ej babe žabe!

Ma, jaz sem bila danes že tak pridna - zajtrk za muceka, ki je šel v službo, spucala stanovanje, nahranila našo dečico (dva kužeja pa hm .. to pa moram premislit (ker vmes pridejo še kake na obisk user posted image ) eno 5 mačkonov(čic), pa da ne omenim, da sem se končno malo porihtala - manikura, pedikura pa še kaka kura zraven user posted image user posted image
Hm, kaj dobim za to, ker sem taaak pridna? Torto? user posted image

Hm, mogla bi še nadoknadit zamujeni čas in prebrati za nazaj ... malo sem preletela na hitro, pa bom dala povzetek:

fargi, špelki in pikici - ma jaz vas mam tak rada in vsaki posebej pošiljam tople objemčeke.

sončece - uh, AS! jupi! Se fajn sliši? Amm.. ticker mogoče? Ker se ne morem spomniti v katerem tednu si ... user posted image

trinity - me vesli da si na slo tleh. Doma je itaq najlepše, mar ne?

aqua - hepi brzdej!

vse nove - dobrodošle!
polaris - ma ne vam kaj je  s tem msn-jem, sploh me noče več prijavit. Mu bom zagrozila z atentatom! user posted image

lunaaaaa - hm.. pri nas primanjkuje asfalta, tvoja krivda? Veš me te pogrešamo, spravi svojo natrenirano rito z dopusta pa marš delat! Mislim marš na RR! user posted image

Erin - hm.. torej šampanjec je počil, zdaj čakamo samo še vsebino, da lahko nazdravimo! jaz sem določila datum za prihod našega nečakeca ... tako lepo število: 1.8. Ker si čista avgustovka po mojem (hehe, ampak ne mi zdaj rečt da sem zamudila kaj in se že matraš v kaki porodnišnici user posted image )
Ko vidim kako visoko nosečo nosečnico (mal se smešno sliši noseča nosečnica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) se vedno spomnim pregovora: What came in must come out. Držim pestke, da bo čim hitreje tamalček prišel skozi vrata na tale naše prelep svet!

beyba - tebi naša draga mamica pa prav lep pozdravček in upam, da je Ela pridna po ateju in lepa po mamici user posted image

nf - kako si? Leto studi načrtuješ kako lepo počitniško destinacijo?

murkica
- jaz man tudi feeling da si polno zaposlena! Kar motivacijo mi daješ!

oktavija - ke mi hodiš mila moja?

Vse mojim ostalim borkam pa lep pozdravček in naj vas vaših srčki lepo cartajo!

aja, pa še tole - špelinčka (pa še z eno smo se menile) še malo pa de avgust. Akcija? Jaz se že zdaj trudim malo zadrževati (sem v znak protesta včeraj pojedla ves čips pri hiši, popila pivce (ali pa dve), se nažrla pizze in v skoraj zadnjih izdihljajih pojedla še tisto mnjami milko, ki mi je ležala celi dve uri doma. Tak da sem ready!

Eto iden zdaj še ZS-je napišem potem pa kofetkat! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 8:43:49   
Serendipity
Gesla? Jaz bi tudi gesla! Pretty please ... Bom pridna!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 8:44:21   
sonček33
Se* - torto si zaslužiš. Itak.
Ticker - to je zame prava znanost. Sem v 15. tednu. A si pogledala moje slikice v albumu?


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 8:45:48   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77



user posted image


če kateri slučajno ni dovolj vroče...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Auuuuuuaaaaaa ..... pupe moje! Ma kaj mi delate, kak je mnjaaaami (mogoče malo presuh, pa to se da prerihtat user posted image )!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 8:46:53   
aqua77
jaz bi tidi gesla.....


najprej pa dobro jutro.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pri meni še zmeraj staus quo.... "črtica" bleda..... user posted image  ne vem... si bom vzela mal pavze...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 8:53:56   
Anonimen
Gesla imata na ZS...

Aquica... tebi sem že na onem forumu napisala moje mnenje...
Se* a si ti tudi prekmurka? user posted image

(odgovor članu aqua77)
  Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 8:59:15   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: živa25

murkica... te sploh zanimajo najine slikice? user posted image



Ja itak, jaz vedno rada pogledam kakšne nove fotografije in spoznavam nove ljudi. Pošlji geslo prosim.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 9:08:54   
murkica
Živa sem pogledala slikiceuser posted image user posted image user posted image . Res so lepe.


No zdej ravnokar ugotavljam, da boste kmalu že vse poročene samo še ene par nas je ostalo na koruzi...user posted image  

Se*- Samo ti si bila pa res že ful pridna danes. Jaz edino kar sem naredila je, da sem prišla v službo, zdaj pa čvekam na RR-ju. Sej še malo, pa pridejo šefi s kavice, pa bom mogla bol resno začet delat. user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 9:12:28   
Anonimen
hehehehehehhe

Tudi jaz sem samo forum pregledala :) Še nič drugega :)

Ampak ni panike... Bomo tekom dneva nadoknadili user posted image user posted image

Hvala za pohvale user posted image user posted image Boš še rdečico fasala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 9:28:08   
spelka12
trinity welcome backuser posted image . A si se že ulaufala nazaj na slovenski čas in podnebje?
sonček a ni lepo poslušat srčke? Jest sem jih vsak teden sigurno 2* prečekirala.
vse, ki prosite za geslo - ko bodo slikce gor sigurno pošljem.
erin - bejž rodit user posted image user posted image user posted image
živa25 geslo bi, proooooosim. Koliko časa pa vidva delata na user posted image ?
Se* jp avgusta štartamo. Jest sem pa včerej protestirala s filanimi paprikami, malce pice, radlerjem in eno politanko (tako veliiiikouser posted image ). Pa to je blo vse za večerjouser posted image . Kriza.
murkica midva sva tud na koruzi. Sicer sem mojga, ko sem prišla domov iz bolnice, zaprosila, pa mi je reku NE, ker je mislu da se hecamuser posted image user posted image user posted image . DESCI?user posted image

Včerej sem končno dobila iz quelle-ja dvoje kopalke in jih celo spravim na rit. Sem mislila, da bo bolj kriza, ker hlač pa še kar nobenih ne spravim na rit. Matr a sem mogla kupovat sam oprijete kavbojke. user posted image  Me je pa quelle navdušil. Modrci, kopalke, sp.hlače, posteljnina in čevlji. Vse je kr dost kvalitetno, poceni pa še hitro so poslali vse(10 dni). Pri neckermannu pa včasih čakam po 2 mesca, če seveda sploh kaj pride.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 9:36:23   
Anonimen
hehe.... Nisi edina ki se srečuje s problemom preozkih hlač user posted image user posted image Samo da se ene ne zaradi nosečnosti ampak drugih stvari user posted image user posted image user posted image

Midva poskušava že pol drugo leto in je avgust najin 16. poskus user posted image

aja... Geslo imaš na ZS....

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 9:45:55   
vita80
Jutro oz. dober dan babe žabe!

Glede šihta ne morem trenutno nič izbirat, tako pač je. Bom že morala nekak preživet, zraven si bom pa že iskala kak o fajno službo. Če me bo šefica pa kaj razkurla pa brez skrbi, da bom vas skupaj sklicala za maščevanje.user posted image user posted image user posted image
Par dni (4) sem šele na šihtu po 4h na dan,  pa me kr samo pušča, zahteva pa, da vse znam.user posted image Me kr prime, da bi vse pustila in šla.user posted image
Življenje ni orehova potica. user posted image Bom že morala pregurati ta začetek. Seveda sem pa vesela, da sem sploh dobila službo, pa četudi ni idealna.


_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 9:46:45   
spelka12
O živa kolk sta luštkana. Je blo na gradu a ne? Vidim, da sta še čist sveže oženjena. Pa hvala za geslo. Jest sem glih zadnjič računala, da je nama uspel v 42 krogu, pa še to z umetno. Tko da upam, da vama čimprej uspe.
Danes je pa taaaaak dolgčas v službi, pa tolk lepo vreme zunaj jest pa notr med klimami zmrzujem. Še mal, pa bom mela ledene sveče pod nosom. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 9:48:13   
spelka12
vita80 idealne službe itak ni. Če ti pa orehova potica ne paše ti spečem pehtranovouser posted image .

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 9:48:57   
Anonimen
hehehe špelka, jst bi dala vse da bi imeli v pisarni klimo... user posted image user posted image Imamo ventilatorje pa še na podstrehi smo user posted image
BRAVO... 42 krogov user posted image .... meni bi se prej zmešalo verjetno user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 9:53:33   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12


murkica midva sva tud na koruzi. Sicer sem mojga, ko sem prišla domov iz bolnice, zaprosila, pa mi je reku NE, ker je mislu da se hecamuser posted image user posted image user posted image . DESCI?user posted image

Včerej sem končno dobila iz quelle-ja dvoje kopalke in jih celo spravim na rit. Sem mislila, da bo bolj kriza, ker hlač pa še kar nobenih ne spravim na rit. Matr a sem mogla kupovat sam oprijete kavbojke. user posted image  Me je pa quelle navdušil. Modrci, kopalke, sp.hlače, posteljnina in čevlji. Vse je kr dost kvalitetno, poceni pa še hitro so poslali vse(10 dni). Pri neckermannu pa včasih čakam po 2 mesca, če seveda sploh kaj pride.


Hahaha. Ja sej moj bi verjetno tudi enako reagiral.

Jaz pa sem bila nad Quellejem čisto razočarana. Skoraj vse obleke, ki sem jih naročila, so bile iz tako zanič materila, da je blo za zjokat. Sem jih sicer obdržala, ker sem jih čakala cel mesec in pol ampak vseeno. No mami pa je kupial pri Neckermanu in je bilo vse tako kto je pisalo in tudi izgledalo je tako kot na sliki. Tako, da včasih so eni OK, drugič pa drugi. Je treba mal probavat. user posted image

Za hlače pa ne skrbet. Ti bodo hitro spet na rit pasale. Sej smo se zmenile, da bomo začele hujšat ane?
No jst danes še ne, zdej še jem... hahahhaha... Začnem ko pridem z morja....

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 10:05:19   
spelka12
Ja murkica se strinjam. Včasih so eni slabi včasih drugi. Najbolj so še štacune sam kaj, ko majo tko fejst slikce v katalogih jest pa tko šibka.user posted image
Moj mi je takrat samo rekel, da me že vidno hormoni dajejo. Itak pridem s splava, vsa solzna, jokam, zraven ga pa zaprosim (kaj sem sploh pričakovala)user posted image . Ampak jest sem mislila resnouser posted image , smrtno resno. Zdej bi bilo idealno. Sva brez otrok, časa polno, stanovanje uštimano, preselila sva se skup.
Mmmmm morje, ribice, školjke, lignji - jp težka bo shujšat. Ampak avgusta pa res začnemo važi?

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 10:08:30   
murkica
Ja jst bom začela na koncu avgusta, ker grem tam v sredini še na morje, pa nekako nimam volje zdele hujšat, na morju se pa tudi sigurno ne bom šparala...user posted image

Tako, da pol pa res začnem, no če slučajno po kakšen čudežu ne zagledam prej +.(kar bi bil tudi že skrajni čas)

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 10:25:29   
~Biba~
dobro jutroooooooooooo.......
Erin..danes je idealni dan za rodit...ti se kr čez dan porihtaj; ker proti večeru greš rodituser posted image čeprav katera po čepu, čaka še teden al večuser posted image

Joj kak pri nas lepo dežuje...a soparno pa je vseeno.
Se* kdaj si se te ti vstanla..naredla si že tolko, kolko mam jaz v planu za cel dan;user posted image user posted image user posted image
Sem bolj počasne sorte user posted image
vita80..nekje je treba dinarčke dobit; pa pač malo potrpimo; vsak začetek je težek..pomisli samo kako težka se nam je zdela vožnja s kolesom( brez malih koleščkov).
špelka12..pridi k nam, tu sploh ni lepo vreme...oblakeci samo lulajo in lulajouser posted image jaz pa kataloškim prodajam ne zaupam, ni takega filinga, ko med kupom stvari ne najdeš niti ene cotike, ki bi ti bila kot ulito pravuser posted image
živa25 dobrodošla..upam,d a bo pri tebi veljalo, da v 16 gre rado user posted image user posted image
triniti dobrodošla nazaj...zdaj pa si ksuhaj nekaj dobrega user posted image in se pošteno najej user posted image
sonček posnami si bitje user posted image to morajo bit božanski občutki.
murkica tudi mi2 sva nauser posted image ..mi neporočene mamo pač svoje kokiceuser posted image user posted image
akvica priporočam, da naslednji test pogledaš s pomočjo velike dioptrijeuser posted image
jazika user posted image bemti da te zajebavauser posted image

joj kak je lepo videt da se borba veča....

nf, pikica, fargi, polaris, bejba,
in ostale  izvolte user posted image

user posted image jaz bi tuudi geslaaaaaaaa


< Sporočilo je popravil kleja -- 30.7.2008 10:26:34 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 10:31:07   
Anonimen
Veš kaj Kleja...

Tole je blo pa tako zelooooo zabavno in lepo da ti ga takoj pošljem po ZS... Kje pa ti dobiš tele srčkane smilije?? Komu je bla 16. še srečna številka??
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 10:32:01   
nf
Hojla punce! Evo pa da se malo oglasim tudi tu, klomifenke so očitno vse zaspale. Se* seveda načrtujeva, vedno. user posted image  Samo še kontinent morava izbrati in datum, potem bomo pa že bližje potovanju. Sicer pa zdaj po laparoskopiji, ko so mi očistili endometriozo, sploh ne upam več nabavit letalske karte za v Afriko za čez par mesecev. Mogoče bova pa za letos izbrala kaj bolj razvitega, kakšno Ameriko ali pa Mehiko. No ampak za uvod greva v petek še na Mljet za dober teden. Kaj se pa kaj s tabo dogaja?
Aqua, vse najboljše! In dej nam ti malo razloži kaj je s temi testi??

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Nova borba se pripravlja II.
30.7.2008 10:37:12   
sonček33
nf - nikamor predaleč, ker zdaj pa bo

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




PORODNIŠNICE
nataly33

S katero porodnišnico ste bile najbolj zadovoljne?

Ljubljana (40%)

Postojna (34%)

Novo mesto (11%)

Jesenice (9%)

Trebnje (5%)


Število vseh glasov: 148

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!