|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.7.2008 18:55:35   
LuNa73
Obnemela sem.... user posted image user posted image user posted image user posted image  špelka draga user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.7.2008 20:16:39   
Zvezdica
Sem popolnoma brez besed. Sprašujem se zakaj? Kaj je ta kurč..a pravica?

Špelka...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ni besed, ki bi te pomirile. Žal mi je. user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.7.2008 21:06:26   
Serendipity
Meni naša špelčka ne gre iz glave ... kar solze mi polzijo, ko se spomnim na njo ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Drži se naša tamala....

In prav danes mi je pikica zaposlila možgane s vprašanjem o pravičnost in nepotrebnih preiskušnjah... In smisla ne najdem nikjer ... Ne v tem svetu in ne v nadsvetu ... ga ni ... Joj, je jeze v meni ... user posted image

pikapoka - kako si? Nič več ne klepetaš z nami .... user posted image


ps: še user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za drugo borko. Mislim nate! DRŽI SE PUPA!

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.7.2008 21:15:41   
Anonimen
Ojoj Špelka user posted image user posted image user posted image user posted image ... Žal mi je... user posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.7.2008 21:39:59   
polaris
Špelči, saj ne morem verjet... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim nate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Človek ni nesrečen zato,
ker nima,
ampak zato,
ker se ne zaveda,
kako veliko je tisto, kar ima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.7.2008 22:04:23   
trinity22
špelčiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image drži se ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni besed, ki bi te lahko potolažile, vedi da ti stojimo ob straniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.7.2008 22:20:37   
vita80
Ojoj Spelka! To ni pravično!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa naj gre vse k user posted image !!!! Brezveze!!!!! Nimam besed. Spelka drži se! Mislim nate in na tvojega dragega! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bodita pogumna!

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Nova borba se pripravlja II.
8.7.2008 23:00:58   
lučka 25
Špelka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
Sem čisto brez besed, kajti v taki situaciji ni pravih besed.

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 7:51:06   
~Biba~
Ojoj joj Špelka....pišem, brišem...zakaj nam je treba takega igranja usode? .... nimam besed...obnemela sem, z solzami v očeh. user posted image user posted image Ostani borka še naprej!user posted image

< Sporočilo je popravil kleja -- 9.7.2008 8:00:34 >

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 7:55:24   
murkica
Špelči naša... saj sploh ne vem kaj naj napišem... Zelo, zelo mi je žal, da se je to zgodilo in jokam s tabo ob tako veliki izgubi...

Bodi močna. Če potrebuješ oporo, se javi pri nas...
Res mi je hudo in ostala sem brez besed.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 8:12:10   
oktavija
user posted image Draga moja Špelčika!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zelo, zelo, zelo, zelo mi je žal za tako hudo izgubo, jaz kar ne morem verjet, da je kaj takega mogoče... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ostala sem brez besed v solzah...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti si bila za mene vedno tista svetla točka, ki mi je vedno znova dala upanje, da bo tudi nama nekoč uspelo..... ampak svet res ni praviče.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vem, da so vse besede odveč.... želim ti samo, da bi izgubo čimprej prebolela kolikor se to sploh da.... in vedi, da smo tukaj zato, da ti stojimo 10000% ob strani.....user posted image user posted image user posted image

Rada te imam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala Beniki in Erin za sporočilo!
Prosim, močno objamita Špelčiko in jo potolažita še v naših imenih!!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 8:52:56   
~Biba~
Tudi Špelka bi bla vesela, in nič kaj huda, če objavim tole novico s klomifenk

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

babe žabe jaz vem, da verjetno še vse spite in da ste tako kot jaz žalostne zaradi špelke,

pa vseeno naj vam povem, da moje  še ni, da sem delala test in

in ...user posted image


slikca bo v albumu geslo ostaja isto, popoldne grem pa še po CB
čestitkeuser posted image


< Sporočilo je popravil kleja -- 9.7.2008 8:53:47 >

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 8:55:13   
sonček33
trinity - joj kako sem vesela zate. Po včerajšnji kruti novici je to zvabilo nasmeh na ustnice. Čestitam.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 9:10:16   
murkica
user posted image  user posted image user posted image






BORKE ZA user posted image :

  • Oktavija - CE - 1.IUI - testek 7.7.2008 (RD 21.5.1980)
  • Jazzz27 - xx  - čaka na IVF/ICSI  
  • Murkica - LJ - 11.krog (RD 21.12.1984)
  • Ledenka - LJ - čaka na 2.IVF
  • Beyba - KR - pestva punčko Elouser posted image user posted image user posted image
  • Spelka12 - okolica KR -user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  • Erin - KR - srečka nosečkauser posted image (PDP 1.8.) - greje user posted image  (fantek)
  • Sonček33 - KR -  srečka nosečkauser posted image  ( PDP?) - greje user posted image  
  • KAHLO - ŠTAJER. - LJ- srečka nosečkauser posted image  (PDP 4.9.) - greje user posted image  (deklico) 
  • Hmm - ŠTAJERSKA - srečka nosečkauser posted image
  • Fargesia (maša82) - LJ - srečka nosečka user posted image  (PDP ?) (RD 14.7.1982)
  • Katalina - KP- 11.krog - tečke ne pričakuje 02.07. 
  • kleja - MB - 11. krog - kliče G. za nadaljno akcijo!  
  • Polaris - MB -(KROG?)- jolly še ni vnovčen user posted image   
  • LuNa73 - CE/MB - ????
  • Vita80 - ŠTAJER. - cca 17. krog, za user posted image  s pomočjo bio-metode 
  • Spps - Sl.konj. - ???? - srečka nosečka user posted image  (PDP ?)
  • Matt - KK- krogov ne šteje več - čaka na IUI/IVF 
  • Serendipity - Prekmurje -čaka pošto iz MB
  • sonček85 - Žalec - 22.krog - 3.Klomifen (pregled 30.6.)
  • pikica36 - koroška- 2 krog
  • Dali* - CE - 1. krog (RD 30.9.1980)
  • Trinity22- srečka user posted image  (PDP?)

user posted image   user posted image user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

 Smo vesele in se močno borimo za naše biserčke user posted image !!!
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image                     

Čestitke Trinity22...


Ali kdo ve kako je opravila pregled naša Mašika?

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 9:12:26   
sonček33
Katalina - kako si? 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 10:41:56   
Erin
Draga Trinity!

Iskrene čestitke za user posted image .

Prelepo  user posted image ter zdravo dete ti želim... Pazi nase.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 11:18:51   
LuNa73
trinity, a klomifinke so taprve zvedle? user posted image  Še dober da mamo klejo, ko vse zvoha! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Itak pa...očitno ne bo 20.-tega al 19-kroga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . ČESTITAM!user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 11:20:28   
LuNa73
Mašiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, javi nam kako je šlo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Jst že mam cele roke plave, ko tolk držim pesti!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 11:47:38   
šemalo
ŠPELKA, NIMAM BESED user posted image user posted image user posted image user posted image

pošiljam ti zvrhan koš objemov in knjigo tolažbe user posted image user posted image user posted image  .....drži se pikica!!

_____________________________

o, beri, kar ljubezen govori, saj zna ljubezen slišati z očmi...(SHAKESPEARE)

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 12:33:25   
ledenka

user posted image  user posted image user posted image








BORKE ZA user posted image :

  • Oktavija - CE - 1.IUI - testek 7.7.2008 (RD 21.5.1980)
  • Jazzz27 - xx  - čaka na IVF/ICSI  
  • Murkica - LJ - 11.krog (RD 21.12.1984)
  • Ledenka - LJ - čaka na 2.IVF
  • Beyba - KR - pestva punčko Elouser posted image user posted image user posted image
  • Spelka12 - okolica KR -user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  • Erin - KR - srečka nosečkauser posted image (PDP 1.8.) - greje user posted image  (fantek)
  • Sonček33 - KR -  srečka nosečkauser posted image  ( PDP?) - greje user posted image  
  • KAHLO - ŠTAJER. - LJ- srečka nosečkauser posted image  (PDP 4.9.) - greje user posted image  (deklico) 
  • Hmm - ŠTAJERSKA - srečka nosečkauser posted image
  • Fargesia (maša82) - LJ - srečka nosečka user posted image  (PDP ?) (RD 14.7.1982)
  • Katalina - KP- 11.krog - tečke ne pričakuje 02.07. 
  • kleja - MB - 11. krog - kliče G. za nadaljno akcijo!  
  • Polaris - MB -(KROG?)- jolly še ni vnovčen user posted image   
  • LuNa73 - CE/MB - ????
  • Vita80 - ŠTAJER. - cca 17. krog, za user posted image  s pomočjo bio-metode 
  • Spps - Sl.konj. - ???? - srečka nosečka user posted image  (PDP ?)
  • Matt - KK- krogov ne šteje več - čaka na IUI/IVF 
  • Serendipity - Prekmurje -čaka pošto iz MB
  • sonček85 - Žalec - 22.krog - 3.Klomifen (pregled 30.6.)
  • pikica36 - koroška- srečka user posted image  (PDP?)
  • Dali* - CE - 1. krog (RD 30.9.1980)
  • Trinity22- srečka user posted image  (PDP?)

user posted image   user posted image user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

 Smo vesele in se močno borimo za naše biserčke user posted image !!!
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image                      



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 12:34:22   
ledenka
sem malce seznam popravila... Pikico porozila user posted image  in Špelčiko žal pobarvala nazaj user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 13:15:32   
ledenka
trinity user posted image user posted image user posted image  super, čestitke!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 14:03:33   
beyba
Lepo pozdravljene babe žabe...

Najprej besede tebi špelči...Ni besed ki bi ti lahko razložile zakaj se je to zgodilo, ni besed, ki bi te potolažile, in ni človeka, ki bi te lahko objel tako toplo, da bi ti bilo malenkost bolje...Tudi rek čas celi vse rane v tem primeru ne drži....Sam s časoma bo manj bolelo, pozabila ne boš nikoli....Vendar verjamem da čeje ratalo zdej, bo še enkrat in takrat bo novo sonce razsvetlilo tvoje življenje in prižgalo novo lučko v očeh. Vem kako ti je hudo, ampak veš da boš poizkusila ponovno in če bo treba še enkrat...ker za tak zaklad ki ga dobiš nakoncu si sposobna it skozi vse... Mislim nate borka....

Potem sem vidla da smo dve gospodični  povzdignili v Gospe....čestitke sonček in tryny ob pomembnem koraku v življenju, naj vama prinese veliko novega in seveda lepega, naj vama bo čim bolj z rožicam posuto....

Potem sem pri hitrem pregledu ugotovila tudi da imamo dve novi nosečki, triny je to dobila za poročno darilo in pa pikica tudi tebi čestitke za prigaran  plusek. Obema želim lepo nosečnost  pa nič zapletov in težav...Uživita in pa roko na srce babe naspita se dokler se še lahko...Na žalost se ne morš na zalogo....

Erin vidim da capljaš počasi za mano...morm pohvalit tvoj trebušček je lep veš... božaj ga dokler je še, potem na začetku kar pogrešaš to veliko , okorno in okroglo stvar, ki ti  nakoncu že malo greni življenje, sploh pa pogrešaš premikanje na drugi strani. Je kar čudno ko se ravno navadiš da skoz neki miga znotri, potem pa kar naenkrat vse obstane...Tako da uživej  in nič jamrat da si vsega sita, bo še prehitro konec tudi tega lepega obdobja...Velja tudi zate...NASPI SE!!!

Oktavija vidim da si prenavljala stanovanje in kako lepo imata sedaj. Nažalost sem tudi prebrala da se maraton zate ne končuje ampak greš tečt v nov krog. Držim pestke da bo tokrat uspelo...

Ledenka , obiskala sem tako tvoje mesto kot oktavijino, se bom potrudla, da ga bova z Elo obiskovali še naprej, če mi bo le mala princesa to dovoljevala, sam ma pa eno slabost tale števc obiskov...tut če sva obe  v tvojem malem mestu na kavi in sprehodu, vozička nikakor ne upošteva in naju štemplja le kot eno osebo...Ampak tut Ela raste in bo mela še prekmalu svoj računalnik...

Vem da omenjam nekoliko pozno ampak na koncu naj se pa zahvalim vsem TETKAM Z BORBE za prečudovit telegram presenečenja...Sem kar obnemela, ko sem ga dobila :-)  res ste me lepo presenetile in pustile trajen spomin v Elinem albumu...in ko bo bejba zrasla in gledala vse telegrame ki jih je dobila ob rojstvu, me bo vprašala kdo so pa tetke z borbe in ji bom lahko opisala veliko čudovitih oseb, ki so vplivale na moje življenje in njeno, brez da bi kdaj videla njihove obraze, a mpak močno pa čutila njihova srca. Tko da se vam še enkrat iz srca zahvaljujem da ste se spomnile na naju.

Midve z malčico sva čudovito. Ko sem po tednu pobrala ven vse šive so se stvari uredile v enem dnevu...Ok mal se še loviva, ker je revše v 14 dneh življenja zamenjalo že tretje prebivališče je spet mal zbegana amopak se bomo 'ulavfal' pa bo kot rečemo na gosrenskem...Trenutno princeska spi in ma mami čas se oglasit na RR-u. Nekako s spanjem se še lovimo , ni še reda da bi lahko rekla da spi ob določenih urah, vendar pa je nekaj že sigurno...Vedno mi spi od 13- 18, in sigurno mamo vsak dan od 19-22/23 paniko ko ne spi, visi na joški, ne paše ji noben položaj nošenja, se cmeri, joka da se mami trga srce...Ampak bomo tut to uredil. Oči se kar taja ko gleda malega škrata in kar ne more vrjet kako nama je ratal narest tako lepega otroka... Slikce bom potegnila iz fotkiča, ko bom mela čas in vam jo v razširjeni različici prilepim na ogled.

Vse ostale ki vas nisem posebej omenila ...NAj se vam opravičim da sem za nazaj sam nahitro preletela kaj sfalila, kaj pozabila, tako da nisem komentirala čist vsega ampak upam da nisem sfalila česa pomembnega, vsem pa pošiljam velik user posted image user posted image user posted image user posted image in obljubim da ko se malo spočijem in ko uvedemo malo reda in rutine... se bom potrudla vam spet sledit in vestno sproti komentirat...

Lep dan, in če gre katera k špelči na obisk...Naj jo toplo objame še v mojem imenu....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 14:05:29   
~Biba~



user posted image  user posted image user posted image




                     BORKE ZA user posted image :

  • Oktavija - CE - 1.IUI neuspešen user posted image (RD 21.5.1980)
  • Jazzz27 - xx  - čaka na IVF/ICSI  
  • Murkica - LJ - 11.krog (RD 21.12.1984)
  • Ledenka - LJ - čaka na 2.IVF
  • Beyba - KR - pestuje punčko Elouser posted image user posted image user posted image user posted image
  • Spelka12 - okolica KR -user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  • Erin - KR - srečka nosečkauser posted image (PDP 1.8.) - greje user posted image  (fantek)
  • Sonček33 - KR -  srečka nosečkauser posted image   ( PDP?) - greje user posted image  
  • KAHLO - ŠTAJER. - LJ- srečka nosečkauser posted image   (PDP 4.9.) - greje user posted image  (deklico
  • Hmm - ŠTAJERSKA - srečka nosečkauser posted image (PDP 17.1.09)
  • Fargesia (maša82) - LJ - srečka nosečka user posted image   (PDP 12.2.09) (RD 14.7.1982)
  • Katalina - KP- 11.krog - tečke ne pričakuje 02.07. 
  • kleja - MB - 13. krog - tečke ne pričakuje 05.08.
  • Polaris - MB -(KROG?)- jolly še ni vnovčen user posted image   
  • LuNa73 - CE/MB -voha bodoče nosečniceuser posted image ????
  • Vita80 - ŠTAJER. - cca 17. krog, za user posted image  s pomočjo bio-metode 
  • Spps - Sl.konj. - srečka nosečka user posted image   (PDP xx.03.09) 
  • Matt - KK- krogov ne šteje več - čaka na IUI/IVF 
  • Serendipity - Prekmurje -čaka akcijo v septembru
  • sonček85 - Žalec, 25.krog tečke ne pričakuje avgusta- klomifen;

  • pikica36 -Koroška- srečka user posted image   (PDP 04.03.09)
  • Dali* - CE - 2. krog (RD 30.9.1980)
  • Trinity22- srečka user posted image   (PDP?)

user posted image   user posted image user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

 Smo vesele in se močno borimo za naše biserčke user posted image !!!
 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Nova borba se pripravlja II.
9.7.2008 14:10:46   
~Biba~
beyba kak si pa to vse lepo napisalauser posted image sem dobla kr solze v očeh, že ob tolažbi špelke, nato ob opisovanju telegrama...ah in potem solze sreče ob opisovanju nepopisnih trenutkov z Elo.
Lepo da si našla čas za RR.
Zdaj pa se pejt tudi ti mal spočit, hitro bo ura 18 in bo spet akcija.
Uživaj naša mamica borkauser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?