|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
19.1.2009 14:54:34   
mentos
pozdravljene punce.

da se še jez malo oglasim iz naše mrzle gorenjske. Pri nas je od novega leta noro. Hana zboleva vsak teden. Najprej prehlad,nato vnetje lulike,  nato ponovno rota viruz in zdaj ima virozo, predvidevajo da gripo. Včeraj smo morali v dežurno, ker je imela tako močno vročino da svečke 120 niso nič prijela. Nato se je začela tresti in gledala s tabelimi, tako da smo dobili nove svečke voltaren. Sem mislila, da je dobila vročinski krč, pa so rekli, da po vsej verjetnosti je imela le mrzlico. Danes zjutraj je že imela 39 vročine in sva šle še k P, DA SO VZELI KRI IN VODO. tAKO, DA ZDAJLE SE MUČIMO Z ZBIJANJEM VROČINE, KAJTI PO 6 URCAH NARASTE NA 39. Upam, da se znebimo teh viroz, kajti novo leto smo štartali samo z boleznimi. Že tako mi malo je, zdej ko je pa bolana pa skoraj nič.

Drugače je pa navihanka, zelo, zelo pridna, že veliko govori itd. Imamo jok, tako da grem merit, če je že kaj padlo.

lp

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
19.1.2009 15:21:49   
Drnula
N & B, razumem kar si napisala glede vrtca in lahko rečem, da me glede tega vseeno malo skrbi. Vendar me ob misli, da bi dala mesečno 400 € za jasli malo v trebuhu zvije, sploh ob novogradnji in kreditih. Imam še tole privat varuško, ki bi sigrno pokrila kak dan, lahko rečem, da celo z veseljem. Pa kljub temu sem še vseeno malo zadržana in lahko rečem, da to še ni čisto končna odločitev. Je pa najbolj verjetna. Bomo videli.

Mam pa v službi glede user posted image  tako štalo user posted image  Danes me je direktorca čist zamorila.

Mentos, naj vam bo hitro bolje user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
19.1.2009 16:12:13   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

Vendar me ob misli, da bi dala mesečno 400 € za jasli malo v trebuhu zvije,
verjamem, tud mene bi. Imam srečo, da je naša občina precej radodarna in trenutno je 100% ekonomska cena jasli 390€. Starši pa plačajo max 80% te cene. Odvisno od plačilnega razreda. Torej pri najvišjem razredu plačaš malo več kot 300€. No za Jaka imamo do septembra še brezplačno, ker je 2. otrok.

Imam še tole privat varuško, ki bi sigrno pokrila kak dan, lahko rečem, da celo z veseljem.
Izkoristi to možnost. Vsaka pomoč je dobrodošla.

Pa kljub temu sem še vseeno malo zadržana in lahko rečem, da to še ni čisto končna odločitev.
Jaz bi jo na tvojem mestu vpisala v vrtec za septembra. Za vsak slučaj. Prostor te bo čakal, potem boš pa videla, kako vama bo zneslo. Tudi znesek plačila vrtca se potem spremeni, ker se gleda prihodek na družinskega člana.

Mam pa v službi glede user posted image  tako štalo user posted image  Danes me je direktorca čist zamorila.
A si že povedala? Glej nase in na svojo pikico. Vem, da je lahko rečt, drugo pa naredit, ampak....
Mentos, naj vam bo hitro bolje user posted image
Se pridružujem.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
19.1.2009 21:04:03   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: mentos

pozdravljene punce.

da se še jez malo oglasim iz naše mrzle gorenjske. Pri nas je od novega leta noro. Hana zboleva vsak teden. Najprej prehlad,nato vnetje lulike,  nato ponovno rota viruz in zdaj ima virozo, predvidevajo da gripo. Včeraj smo morali v dežurno, ker je imela tako močno vročino da svečke 120 niso nič prijela. Nato se je začela tresti in gledala s tabelimi, tako da smo dobili nove svečke voltaren. Sem mislila, da je dobila vročinski krč, pa so rekli, da po vsej verjetnosti je imela le mrzlico. Danes zjutraj je že imela 39 vročine in sva šle še k P, DA SO VZELI KRI IN VODO. tAKO, DA ZDAJLE SE MUČIMO Z ZBIJANJEM VROČINE, KAJTI PO 6 URCAH NARASTE NA 39. Upam, da se znebimo teh viroz, kajti novo leto smo štartali samo z boleznimi. Že tako mi malo je, zdej ko je pa bolana pa skoraj nič.

Drugače je pa navihanka, zelo, zelo pridna, že veliko govori itd. Imamo jok, tako da grem merit, če je že kaj padlo.

lp


Ja ti vrag, ti. Pa to se kar ne neha, boga Hana user posted image user posted image user posted image  pa seveda šeuser posted image user posted image user posted image , da hitro preženete te vražje bolezni.
Mentos, veš kolikokrat se spomnim na malo Hano - no, zdaj je že mala damica - veš kako bi bila vesela, če bi se spet kaj videli.

Punce moje zlate - evo ideje - spomladi se eno sončno soboto dobimo v živalskem vrtu - kaj pravite? Piknik bo težko skup spravt, kavica se bo prej shladila (no, ja za kožo al pa glavobol bo uredu, če pa jo naredimo ledeno kavo bo pa prav super "sedla") tako, da razgrajanje malih junijskih škratov in druženje mamic v ZOO bomo pa mogoče lahko skoz spravle?!

FLASK_A bo imela že kake dva al pa tri mesece starega sončka, Drnula bo s trebuhom okrog strašila user posted image , N & B, ana, špela in zabica bodo lahko priromale z obema škratoma, pa mogoče še neno in nky prepričamo, da Ljubljana ni tako daleč, pa januška si bo zagotovo odtrgala kakšno urico, da z Manco prideta pomagat živali strašit, lenkav nam mora poročati, če Vid že pridno spi ponoči, pa Mentos, tropical, Kati, Padme, durosh in nogica z malimi junijskimi škrati seveda ne smejo manjkati, pa melaverde mora priti z Valom poročat kako je na morju, kakšna od nas bo zagotovo na sveže božala svoj user posted image  in ni ga lepšega kot martinčkati se na sončku (nujno je treba poskrbeti za D vitamin) in čebljati vse povprek. Torej maja 2009 - kaj pravite (junija boste zagotovo nekatere spet pobegnile na dopust)? Ziher sem ktero pozabila, ne zamerit, sem cel dan delala, da se mi kar pred očmi rola user posted image

< Sporočilo je popravil KT -- 19.1.2009 21:05:30 >

(odgovor članu mentos)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
20.1.2009 8:39:02   
n€na
jutro,

mi smo že pokonci......in komaj čakamo, da pride malo bolj toplo vreme, da se že enkrat znebimo teh viroz in da naši malčki malo lažje zadihajo.

Hana, da si hitro opomorešuser posted image user posted image user posted image

Punce moje zlate - evo ideje - spomladi se eno sončno soboto dobimo v živalskem vrtu
če se pa dobimo na soboto pa absolutno pridem, čez teden mi je mal težko...če delam do dveh im pridem domov ob treh,  se z Zalo najeva in je ura že štiri ali več in predno bi pršle do LJ bi ve že spile kavicouser posted image user posted image


pa mogoče še neno in nky prepričamo, da Ljubljana ni tako daleč,

mene ssi že prepričala,user posted image user posted image upam da se bosta tudi nky in kevin opogumla in prišla strašit živaliceuser posted image user posted image bi vas res rada spoznala


(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
20.1.2009 20:48:38   
ŠpelaP
ojla, punce!
Pa smo se le malo zbezale iz lukenj!

Drnula - user posted image user posted image za pričakovanje novega družinskega člana/članice!

Jaz sem tudi ZA srečanje v maju. Nam bo kar ustrezalo kako soboto, ker mož hodi med vikendi v LJ na neka izobraževanja in bomo lahko šli kar vsi štirje skupaj - on na predavanja mi trije pa na luštno!

Drugače pa imamo mi kar pestro doma. Prejšnji teden sva s Saro imeli posvetovalnico ter cepljenje in je zdravnica ugotovila, da je Sara kar precej lahka (9450g). Ampak na pogled pa sploh ni tako suha, je pač bolj mala patrona (78cm). Pa saj tudi midva z možem in tudi ostali najini (starši, sestri...) smo bolj pri tamalih.
Drugače je pa Sara pravi vragec - sploh ni pri miru. Če ne spi, ga pa skoz nekaj biksa - "pospravlja" hladilnik, pleza po mizah, toči vodo... O, pa bičipuf je tudi lahko, tako da kar ritko v zrak meče, če ji kaj ne ustreza.

Me nekaj zanima!
Pred dobrima dvema tednoma sva se s Saro nehali dojiti in zdaj ji dajem trajno (kravje) mleko. Se ji pa v kakecu na trenutke pojavljajo take bele grudice od mleka. Ali so vaši malčki/malčice tudi nekaj časa (od začetka uživanja) imeli kaj drugačen kakec, ko ste prešle z dojenja na kravje mleko?

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 7:38:41   
Drnula
N&B - ja, v skužbi sem povedala. Saj je že čas, imam prek 12t. Včeraj sem imela NS in je bilo super. Tveganje po izračunih kot je pričakovano pri 14letni mamici user posted image . Šefica ustvarja paniko, vsega kar vrže iz sebe ne morem strnit v logično celoto, stvari se med sabo krešejo ...  en dan se pogovarjava tako, drug dan da drugačen odziv .... Najbolj na jetra mi gre ker pravi, da ne vidi rešitve iz situacije. Lepo prosim, kako pa se rešijo porodniške drugje, a se jim kar firma ustavi ....  in še in še.... To je daljša zgodba in kdaj drugič o tem.

Maj in živalski vrt ... meni je super. Imam pa en mini  pomislek. Lani je bila podobna ideja in maja nikakor ni bilo moč najti vikenda. Vse smo imele nekaj, rojstne dneve  al pa kaj drugega. Določimo datum kar zdaj. Kaj pravite? Saj ne bi rade da vse skup pade v vodo ... speeet

Kolk je pa danes toplo. Midva imava v dnevni sobi peč in jo zvečer naloživa fejst, da je zjutraj še žareča žerjavica in potem spet .... in danes je bilo 26 stopinj ko sem prišla dol. Se ful pozna ta otoplitev, pred ta hudim mrazom itak nisva kurila na tak način.

Lepo se imejte danes!



(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 7:58:48   
n€na
jutro..

Drnula-tile rezultati so pa res supercauser posted image user posted image user posted image

no pa se zmenino, kateri datum bi nam bolj pasal pa dajmo reč tam nekkje okol od 25 in 26. 4; 2. in 3. 5; 9 in 10. 5 potem se pa mi zdi da se zaćnejo že rojstni dnevi


Pri nas smo še pa kar bolani, včeraj smo imeli kontrolo pri P in je rekla, da naj bova ta teden še kar doma. V pljučkih se ji še mal sliši vendar upam da bo kmalu bolje. Zato punce že manjši prehlad lahko povzroči tole sranje....ko vidite da začne teči z noska hitro fiziološko in ne po kapljicah v noseh ampak čim več....v bolnici sem jaz dobila inekcijo in sem kar z njo šibala fiziološko Zali v nosek in potem še malo posesala z baby vacom ven...malo neprijetno vendar pomaga...ji že skoraj ne teče več iz noskauser posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 8:04:04   
n€na
si grem skuhat še eno kavo...mogoče bo pa katera še pokukala gor in bo mal za čvekuser posted image user posted image user posted image

preden se zbudi zala, da spijem še eno kavo...mislim pa da nimam več časa ker se bo kmalu zbudila...

user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 10:00:41   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: nena26
no pa se zmenino, kateri datum bi nam bolj pasal pa dajmo reč tam nekkje okol od 25 in 26. 4; 2. in 3. 5; 9 in 10. 5 potem se pa mi zdi da se zaćnejo že rojstni dnevi


Srečanje user posted image user posted image user posted image No, jaz imam rok 12.5. Tako da pomoje lahko začnemo razmišljat o 25.4., če ne bom že v P takratuser posted image user posted image

Drnula, čestitkeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj, kako lepo! To pa je res lepa novicauser posted image Lepo nosečnost ti želim, služba pa kot praviš- firma ne bo propadla zaradi tega.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 14:57:04   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: KT

FLASK_A bo imela že kake dva al pa tri mesece starega sončka, Drnula bo s trebuhom okrog strašila user posted image , N & B, ana, špela in zabica bodo lahko priromale z obema škratoma, pa mogoče še neno in nky prepričamo, da Ljubljana ni tako daleč, pa januška si bo zagotovo odtrgala kakšno urico, da z Manco prideta pomagat živali strašit, lenkav nam mora poročati, če Vid že pridno spi ponoči, pa Mentos, tropical, Kati, Padme, durosh in nogica z malimi junijskimi škrati seveda ne smejo manjkati, pa melaverde mora priti z Valom poročat kako je na morju, kakšna od nas bo zagotovo na sveže božala svoj user posted image  in ni ga lepšega kot martinčkati se na sončku (nujno je treba poskrbeti za D vitamin) in čebljati vse povprek. Torej maja 2009 - kaj pravite (junija boste zagotovo nekatere spet pobegnile na dopust)? Ziher sem ktero pozabila, ne zamerit, sem cel dan delala, da se mi kar pred očmi rola user posted image


...sam, da nisi napisala žabica26 bo imela že novga žabčka v trebuščku... user posted image  

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 15:02:27   
zabica26
jaz upam, da bom v tretje samo z enim doma...dva sta tu mač tut za tolk sposobne kot sm jaz user posted image user posted image

...ok, če bosta dvojčka bom že nekak preživela...

men se včasih resno kar meša....dopoldan je itak skoz samo previjanje-hranjenje...ene dve uri user posted image , potem se igraš pa spiš, vmes panično hitiš s kosilom, potem pa otroka user posted image naspana in sita, polna energije, jaz pa sesuta za umret, čakaš, da enkrat pride mož domov, da oba šibata k njemu v objem, jaz pa za minuto vsest...pol je pa že kopanje in spanje...aja, če je lepo vreme je še sprehod vmes...kokr se da dolg časauser posted image

tko da...pol pa končno vikend, k je pa tut fajn, če kje smo, ne samo doma, kar pa spet pomeni rihtanje, dvigovanje (npr. če se gremo kopat)...ampak kljub vsem naporom, še vedno ne vem, kako bom šla nazaj v službo...se bom kar za tretjega odločilauser posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 15:11:02   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: zabica26
...sam, da nisi napisala žabica26 bo imela že novga žabčka v trebuščku... user posted image  


A kej ne vem, a sem kej spregledala??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zabica, a še enega boste imeli? Ali že imate?


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 15:17:43   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: zabica26
...sam, da nisi napisala žabica26 bo imela že novga žabčka v trebuščku... user posted image  


A kej ne vem, a sem kej spregledala??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zabica, a še enega boste imeli? Ali že imate?




počas, počas....takoj,ko sem pršla s tadrugim iz P so me začeli spraševati, če bo še kaj...pa še vedno ostajam pri istem odgovoru...samo, da oba shodita...user posted image

ej, 3 v dveh letih pa res ne morm, no user posted image user posted image user posted image  ajde, v štirih...user posted image  

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 15:25:20   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: zabica26

počas, počas....takoj,ko sem pršla s tadrugim iz P so me začeli spraševati, če bo še kaj...pa še vedno ostajam pri istem odgovoru...samo, da oba shodita...user posted image
ej, 3 v dveh letih pa res ne morm, no user posted image user posted image user posted image  ajde, v štirih...user posted image  


Ja če si pa tako napisala, no. Jaz user posted image pa zdej itak nič ne dojamem pa moram vse še enkrat vprašat, da sem si na jasnemuser posted image

Ti si kar čas vzami, sej te ne priganjam, hehehe!user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 15:29:30   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: zabica26

počas, počas....takoj,ko sem pršla s tadrugim iz P so me začeli spraševati, če bo še kaj...pa še vedno ostajam pri istem odgovoru...samo, da oba shodita...user posted image
ej, 3 v dveh letih pa res ne morm, no user posted image user posted image user posted image  ajde, v štirih...user posted image  


Ja če si pa tako napisala, no. Jaz user posted image pa zdej itak nič ne dojamem pa moram vse še enkrat vprašat, da sem si na jasnemuser posted image

Ti si kar čas vzami, sej te ne priganjam, hehehe!user posted image user posted image



kaj pa pri vas? kdaj bo tatretji?user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 15:36:21   
FLASK_A
ej žabica, še drugega nisem ven spravla, pa me že ganjašuser posted image

Nič ne bo, dokler ne vidim če bo user posted image priden kot Jaka. Če bo, se bomo kej pogovarjal, če pa ne, pa zapremo tovarnouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 20:16:56   
Anonimen
Samo en hiter pozdravček vsem vam.

Čestitke za nove user posted image (nisem še čist vse prebrala).

Ja tudi mi se spet ukvarjamo z virusi, bakterijami... Non stop smo bolni že od praznikov, pa prej tud. Ta teden smo obležali vsi trije. Oči komaj hodi v službo ves bolan, midve s Taro pa samo okoli dohtarjev letava pa nič od nič. Vsega mam že poln kufr user posted image .
Komaj čakam pomlad, čeprav nimam nič proti zimi, snegu, ampak tole je pa zame vse že res too much user posted image . Ne grem se več user posted image user posted image user posted image

Tako da tiste, ki se ubadate z zdravjem vas popolnoma zastopim kako vam je in res želim vsem da se čimprej znebimo te nesnage iz naših teles.

Ja glede ZOO-ja ali česa drugega pa bova tud midve kej skočile zraven, če ne bo spet kak virus prekrižal pot.

Zdej grem pa v vodoravni položaj, ker komaj še sedim.

NOČKO



(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 20:35:47   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: zabica26

IZVIRNO SPOROČILO: KT

FLASK_A bo imela že kake dva al pa tri mesece starega sončka, Drnula bo s trebuhom okrog strašila user posted image , N & B, ana, špela in zabica bodo lahko priromale z obema škratoma, pa mogoče še neno in nky prepričamo, da Ljubljana ni tako daleč, pa januška si bo zagotovo odtrgala kakšno urico, da z Manco prideta pomagat živali strašit, lenkav nam mora poročati, če Vid že pridno spi ponoči, pa Mentos, tropical, Kati, Padme, durosh in nogica z malimi junijskimi škrati seveda ne smejo manjkati, pa melaverde mora priti z Valom poročat kako je na morju, kakšna od nas bo zagotovo na sveže božala svoj user posted image  in ni ga lepšega kot martinčkati se na sončku (nujno je treba poskrbeti za D vitamin) in čebljati vse povprek. Torej maja 2009 - kaj pravite (junija boste zagotovo nekatere spet pobegnile na dopust)? Ziher sem ktero pozabila, ne zamerit, sem cel dan delala, da se mi kar pred očmi rola user posted image


...sam, da nisi napisala žabica26 bo imela že novga žabčka v trebuščku... user posted image  


Ti, ampak a veš, da me imelo user posted image user posted image   

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 20:37:01   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Samo en hiter pozdravček vsem vam.

Čestitke za nove user posted image (nisem še čist vse prebrala).

Ja tudi mi se spet ukvarjamo z virusi, bakterijami... Non stop smo bolni že od praznikov, pa prej tud. Ta teden smo obležali vsi trije. Oči komaj hodi v službo ves bolan, midve s Taro pa samo okoli dohtarjev letava pa nič od nič. Vsega mam že poln kufr user posted image .
Komaj čakam pomlad, čeprav nimam nič proti zimi, snegu, ampak tole je pa zame vse že res too much user posted image . Ne grem se več user posted image user posted image user posted image

Tako da tiste, ki se ubadate z zdravjem vas popolnoma zastopim kako vam je in res želim vsem da se čimprej znebimo te nesnage iz naših teles.

Ja glede ZOO-ja ali česa drugega pa bova tud midve kej skočile zraven, če ne bo spet kak virus prekrižal pot.

Zdej grem pa v vodoravni položaj, ker komaj še sedim.

NOČKO





Jao, jao nogica - hitro preženite user posted image  iz hiše in se pozdravite user posted image .

 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 20:42:36   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: nena26

si grem skuhat še eno kavo...mogoče bo pa katera še pokukala gor in bo mal za čvekuser posted image user posted image user posted image

preden se zbudi zala, da spijem še eno kavo...mislim pa da nimam več časa ker se bo kmalu zbudila...

 


Ti, nena a bi se dalo zdajle eno kavo dobit, sem tako zbita, da komaj pokonci stojimuser posted image ; glava bi še in šeuser posted image , ampak telo pa ne more user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 20:49:48   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Srečanje user posted image user posted image user posted image No, jaz imam rok 12.5. Tako da pomoje lahko začnemo razmišljat o 25.4., če ne bom že v P takratuser posted image user posted image



Jao, pa kako sem jaz to zračunala user posted imageFLASK_A zdaj vidiš, da mi matematika res ni neka jača strana al pa sem že pozabila, da je malega podnajemnika potrebno gostiti 9 mesecev user posted image . Ja, potem pa bo 25.4. res najbolje, ane?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.1.2009 21:40:18   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: KT

IZVIRNO SPOROČILO: nena26

si grem skuhat še eno kavo...mogoče bo pa katera še pokukala gor in bo mal za čvekuser posted image user posted image user posted image

preden se zbudi zala, da spijem še eno kavo...mislim pa da nimam več časa ker se bo kmalu zbudila...



 


Ti, nena a bi se dalo zdajle eno kavo dobit, sem tako zbita, da komaj pokonci stojimuser posted image ; glava bi še in šeuser posted image , ampak telo pa ne more user posted image


jo že kuhamuser posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
22.1.2009 9:30:40   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: nena26

IZVIRNO SPOROČILO: KT

IZVIRNO SPOROČILO: nena26

si grem skuhat še eno kavo...mogoče bo pa katera še pokukala gor in bo mal za čvekuser posted image user posted image user posted image

preden se zbudi zala, da spijem še eno kavo...mislim pa da nimam več časa ker se bo kmalu zbudila...



 


Ti, nena a bi se dalo zdajle eno kavo dobit, sem tako zbita, da komaj pokonci stojimuser posted image ; glava bi še in šeuser posted image , ampak telo pa ne more user posted image


jo že kuhamuser posted image



Nate se pa človek res lahko zanese user posted image user posted image  A veš, da sem prebrala, ko pa sem hotela odgovorit, me je pa skoz ven metalo, potem sem pa obupala.  Ampak user posted image  je bila pa odlična.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
22.1.2009 9:37:31   
n€na
malo je bla mrzla kava...imam pa kuhano tudi svežo kavo..a jo še boš?

Mam malo časa za čvek...Zal je pašteto in je vsa navdušena...je tako hitro, da ji nebi slućajno kdo vzel kakšen koščekuser posted image user posted image user posted image niti meni ni pustila da sem za mizouser posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Skoptični sindrom
Ima tudi vaš otrok težave z branjem in pisanjem, ki si jih glede na njegov razvoj na ostalih področjih ne znate razložit...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?