|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 13:22:21   
Estrella*
Evo full dolg post napišem in erroruser posted image . Bom popoldan še enkrat poskusla, da vam napišem kaj se mi je dogajalo te dni...
 
****: me sekiraj se za Samio. Moj je dudlal do 4 leta. Z zobi ni nič narobe ima zelo lepe. Bolj zaskrbljajoče je nočno pitje sladkih čajev po flaški.
Mali tudi kot novorojenček ni maral dude, pa mu jo je sestra tlačila toliko časa v usta, da jo je sprejel in to do 4 leta. S pogovorom in totalno ukinitvijo dude iz stanovanja, smo uspeliuser posted image
Majčice, grem jest kosilo, ki ga je skuhal možiček.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 13:28:49   
Anitka
Pozdravljene!

Pa sem lahk spet malce z vami, čeprav naše dete brca sto na uro. In zjutraj mislim, da se mu je dobrih 15 minut kolcalo. Mi najprej ni bilo jasno le kaj se dogaja. Pa dam roko gor tja, kjer naj bi bile nogice, pa potem malce nižje pa se gibi še kar čutijo konstantno na nekaj sekund. Sem hitro pograbila AS in poslušala pa se je tako zanimivo slišalo. Sem poslušala srčka v ozadju in pa premetavnaje zgleda, da zaradi kolcanja v ospredjuuser posted image Se mi je detece že kar zasmililo, ko se mu je tako na veliko kolcalo.

Tudi naš  user posted image naj bi ležal nekako poševno. Noge naj bi bile zgoraj levo, kjer včasih kar čutim kot da bi se otroček z nogicami upiral (prav špona). Spodaj malenkost bolj desno pa zgleda, da igra na bobneuser posted image user posted image Pri sedenju pa itak nikoli ne da miru. Zgleda, da ima še kar precej prostora za razgrajanje  po mojih notranjih organih. Pa za volanom tudi suva sto na uro.user posted image Pa ne vem ali pravi "mami daj gas"  ali "mami počasneje"user posted image user posted image

Naty za evreuser posted image user posted image user posted image

Tule je pa še moj obljublj enirecept (sem malo prej spekla tole pecivo in komaj čakam, da se ohladi):

PECIVO S POMARANČNIM SOKOM (FANTO)

Biskvit:
- 6 rumenjakov
- 5 jedilnih žlic moke
- 2 jedilni žlici kakava v prahu
- 6 jedilnih žlic sladkorja
- 1 dl olja
- 1/2 pecilnega praška
- sneg 6 beljakov

Iz sestavin spečeš biskvit v srednje velikem pekaču.

Krema:
- 30 dah margarine
- 500g mehke skute
- 30 dag sladkorja
- limonina lupina (jaz še raje vzamem kar limonin sok)

Sestavine za kremo premešaš in namažeš na pečen biskvit.

Žele:
- 7 1/2 dl Fante
- 2 žlici sladkorja
- 2 vanilijeva pudinga

Skuhaš kot puding, malce počakaš in preliješ čez kremo. Vse skupaj postaviš na hladno, da se strdi in
dober tek!





IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Imam nove podatke, naslednji pregled 28.3., kg +1, taščin meter pa naslednjič, saj sem menda edina ,ki še merim obseg bušija...user posted image


Ne, ne nisi edina, tudi jaz si še pridno merim obseg bušijauser posted image .

Majagrega veš, da smo vsake zelo vesele, zato dobrodošla med nami.

Lep pozdravček tudi vsem ostalim. Se kasneje še kaj oglasim, ker se mi že malce mudi. Želim iti na razstavo orhidej in tropskih metuljev.

Lep nedeljski popolan vsem skupaj.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 13:39:01   
mixi
ti povem še eno recepturo za dobro pecivo:

biskvit: 4 jajca
           4 žlice vode
           12 dag moke
           15 dag cukra
            vanilin cuker, po želji naribana limonina lupinica,
           noževa konica pecilnega

ločiš rumenjake od beljakov , rumenjake in sladkor ter vodo stepeš da pride svetlo rumena pena dodaš pol moke na grobo zmešaš iz beljakov nardiš trd sneg ga dodaš pol nato še ostalo moko pa ves sneg na koncu narahlo premešaj in peci 20 min na 180 °c ventilatorska na 160 oz probaj z enim zobotrebcem preluknjat če se ti ne prime nič gor je pečeno.

pol pa si kupiš en sadni kompot (breskve ali jagode) v kompot skuhaj s sadjem vred dva vaniljeva pudinga, pusti da se ohladi in nato si po vrhu daj še stepeno smetano daj za dve ure v hladilnik in dober tek. po želji če maš rada full sočen biskvit si ga lahko namočiš s kakim sadnim sokom in če se ti ne je celega sadja si lahko pudinge skuhaš v gostem soku pride tudi dobro.user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 13:44:57   
mixi
user posted image user posted image user posted image  spet mi nagaja tamala v buščku ta bo sigurno hiperaktivna ko se rodiuser posted image user posted image user posted image user posted image
čeprav vam povem da dokler ne vidim da je punčka( ko rodim) bom vsakič vprašala na uz za spol ker glede tega sem malo skeptična ker pri pupikah se lahko zmotijo.
vidim da vse skrbno nakupujete za novorojenčka pridne, jaz mam to srečo da mi ni treba ker sem dobila vse oz vsega po 3 kose (voziček, stolček, previjalna,...) da bom obdarila še mamo in taščo o cunjah da ne govorim lahko odprem novi baby center

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 13:49:57   
Anitka
Mixi tudi tvoj recept po romal v moj zvezek. Hvalauser posted image Sliši se mamljivo dobro.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu mixi)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 16:36:28   
Mici060719
Full vam vsem hvala, ker ste me tako lepo sprejeleuser posted image user posted image ....
...sem videla, da imate debato o dudah....-pri nas je bilo tako, da ni hotela silikonske,ampak iz kavčuka, ker je mehkejša(od nuka), sam št.2 dude pa ni hotla te ampak od tommee tippee(tut kavčuk), ker je daljša,kot nukova, ker aventove pa ni se mi zdi kavčuk....sam mi je itak zdravnica rekla, da čim manj dude, ker jim pol znajo sp.zobki naprej rastit, čeprav so ene mamice rekle, da je to tak,tak....

....pa flaške so tut od tt full fajne, čeprav Lana noče neki pituser posted image ....no pa sej še zizamo....ma dost tekočine....
....aja....pa glede termometra...men je ta za v ritko full fajni,čeprav si na začetku nism upala...no,pol je pa šlo......sm  1x,ko smo ble na sistematskem rekla, če ji lahk zmeri vročino(tam majo ušesnega),pa je rekla, da ni zanesljiv.....tak, da jst prisegam na navadnega z mehko konico..odbiješ 0,5 stopinje in to je to......
.....pa še glede MŠ....se mi zdi tak no........v praksi je pol vse drugač, ko ti tam rečejo.....še dihat ne morš tak,ko tam vadiš....user posted image ,....no pa sej bote vidle.....drugač je pa porod ena full lepa izkušnja,pa čeprav me je blo strah,ko user posted image ....

zdej sm se pa mal razpisala....user posted image

pa pa, se še kej oglasim....


_____________________________

Moja sončica Lana se je rodila 29.5.2007

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 16:59:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

edina sploh ne govori o občutljivosti...midva sva se tud v petek zvečer tolk skregala, ko še nikol do zdaj. In vem, kako je, ko bi ga najrajš fentala user posted image . Je pa res, da je eden od redkih moških, ki je po vsem skupi prišel k men pa se mi opravičil in priznal, da je bil cepec. Te pa te stvari še bolj prizadenejo zarad teh hormonov...sej sam še mal več ko dva meseca, pa bo bolš user posted image .


Ja Naty, take imajo te naši dedci. Pač bodo morali potrpeti še te dva-tri mesecauser posted image . Hvala bogu je tudi Primož zelo nezamerljiva, popustljiva oseba, tako da sva že danes OK, no sva bila že včeraj nekaj na pol, ker ne maram da greva spat skreganauser posted image . Bomo  tudi to preživeliuser posted image , samo da bo z naši user posted image vse OK.


Aja, flaške, peleničke, dude, kremce, robčki: madona jaz o tem ne vem še ničuser posted image bo morala malo moja zlata mama pomagatuser posted image

Sem malo gledala današnje poste, nič kaj obiskovan forum. Kje pa ste vse??



(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 17:00:16   
Anonimen
AJA majagrega: welcome to the clubuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 17:42:55   
aurora28
Oj!

Debata o dudkah in flaškah:
Jaz sem v MŠ dobila dudico od Nuk-a in še sama sploh nisem poštudirala, da bom dojila in da ne potrebujem 4 flaške, bom jaz raje kupila eno flaško Avent in eno dudo Avent, tako da bom imela eno Nuk in eno Avent. Jaz bom kupila kar kremo za ritko od Bubchen in kak bo pač bo, če ne bom pa menjala.

Edina poznam to razdražljivost, jaz sem danes zjutraj čist znorela. Dala sem si gor tuniko, ki ima na rokavih štrikce, ki jih zavežeš v mašno in ko sem že bila oblečena se mi en štrikec odveže in mojmu pravim, če mi lahko zaveže. In on se tega loti zelo počasi in natančno. Najprej mi naredi takšno mašno, da sploh ni ničemur podobna, potem pri drugi mašni me preveč zategne, pri tretji sem se pa full razjezila si slekla tuniko in sama naredila mašno. Še prej sem ga pa napizdila in....vam povem ti hormoni te v sekundi vržejo iz tira. Pa ko drugač nisem tako vzkipljiva, ampak danes sem pa kar znorela zaradi ene mašne. Groza user posted image . Sej me je moj čist razumel in ni bil nič jezen, jaz pa na njega ne. user posted image

A veste da tudi sama razmišljam, da po moje moj sinek leži prečno, je že res, da ima glavo navzdol, ampak če me brca skrajno desno potem je verjetno naštiman prečno. Hhhh???

U kakšne sladice boste pekleuser posted image , midva sva z mojim bila danes na RD in smo šli najprej ven jest in potem smo se še pri prijateljici sladkali z rumovimi kroglicami in pijano nevesto. Mene bo razneslo, če bom tolk jedla. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 18:14:44   
aurora28
Monolog, monolog....user posted image user posted image

Sem se odločila, da bom kupila eno flaško od Aventa, sam nevem katero 125 ml ali 260 ml?

V Baby centru imajo termometer dudo za slabih 8 €. A ima katera od vas kakšne izkušnje s takšnim termometrom?


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 9.3.2008 18:27:39 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 18:36:39   
jana81
user posted image
midva sva nazaj iz user posted image ...kok je blo luštn, sam če ne bi mal pihal, bi blo še boljš...
 
aurora jst sem se za kosilo tolk  najedla pr mojih, da sem misla da ne bom mogla izza mize vstat...no pol sva šla pa še ven na vročo čokolado,ki je bila kot puding, in pol še v mcdonalds na sladoled z nesquickomuser posted image ...zdej pa že delam makarone za večerjo.
 
mmmmm rumove kroglice...si mi lušte nardila lumpa.user posted image
 
jst sem kupla tamalo flaško, zdj za začetek, tolk da mam neki, pol bomo pa vidl kake bojo potrebe.
 
se pa vidla tud termometer ki je kot duda. verjetn tud uporabna.
 
edina tud men mami pomaga, se mi to ne zdi nič sramotno, sej smo prvič user posted image , pa ne vemo vsega a ne?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 18:39:59   
aurora28
Jana jaz sem se tudi tolk najedla, da mislim, da danes ne jem več nič. Ravnokar sem pojedla eno banano in spila kozarec vode. Mogoče me bo potem prijela volčja lakota, ampak dvomim.

Kje si pa kupovala te stvari za user posted image . Je pa Pikapolonica zelo draga user posted image user posted image . Kaj pa praviš na trgovino Ariel? Enkrat sem videla, da so pri njih imeli user posted image sp. hlače pa 2,50 €.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 18:56:50   
Taula
Pozdravljene

Evo..sem ravno prebrala Veliko knjigo o dojenčkih. Posebej sem iskala za termometre. Piše:

ušesni termometer: ni primeren za dojenčke, mlajše od 6 mesecev, saj je njihov sluhovod še preozek. (opisano je kako naj bi se meril in zakaj prihaja do odstopanj v T) Primeren le za orientacijo.
čelni termometer: preprost za uporabo, a ni natančen. Primeren le za orientacijo.
duda termometer: zamisel je čudovita, a ima pomankljivosti. Termometer v obliki dude meri T v sprednjem delu ustne votline, tam pa je za nekaj desetink stopinje hladneje kot v danki. Poleg tega je merjenje dolgotrajno, saj traja do 5 min. Zgodi se lahko tudi da otrok dudo zavrača.
Najbolj priporočajo dig.termometer za merjenje v ritki.

Drugače sva pa danes bila v Parku zvončkov. Sva šla prižgati svečko za bebico, ki nama je umrla. Meni je bilo grozno...vse tiste igračke, napisi otrokom s podpisi mamica in očka te nikoli ne bosta pozabila, pa voščila za rojstni dan. Toliko imen otrok je tam, toliko pikic ki jih ni več. Preveč žalosti in bolečine na enem mestu.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 9.3.2008 18:58:07 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 18:57:34   
Katina
tally, čestitke za punčko v bratrančevi družini.
katy82, bravo za tasta,ki je lepo poskrbel za ženski del družbe.
Taula, sicer ne vem, če ti je že katera druga odgovorila, ker berem vse po vrsti (pridno in sistematično). Očetovstvo se pred porodom uredi z zapisnikom, prisotna morata biti oba starša hkrati na CSD. Midva bova šla verjetno drug teden, če bo čas. Tako bo tvoj pratner sploh ušravičen do očetovskega dopusta.
naty*, super za user posted image , ki se je zelo potrudil, pa še za izplačilo solidarnostne pomoči.
Joj, smotane sanje. jaz sem npr. sanjala, da sem že rodila, vedela sem, da je to bilo marca, nisem pa vedela datuma in poroda se nikakor nisem mogla spomnit. V sanjah sem se tipala po trebuh, če sem še noseča in nisem bila več, dojenček je  pa že bil. Mi ni blo nič jasno glede datuma - edino to sem vedela, da je bilo po 10. marcu user posted image .
Majagrega, majčice2008 smo opdprte za vse dobromisleče, zato smo le vesele novih jklepetalk, dobrodošla!
martina25, tud jaz sem gledala gejšo - sem že mal pozabila od takrat, ko sem jo gledala nazadnje -na mini ekranu v avionu, zdaj pa na velikem LCDjuuser posted image - je čist drug občutek. Jaz sem sicer mislila, da bo ta film narejen po zgodbi Jaz, gejša, ampak ni in ima drugačno zgodbo, ki z resnično zgodbo iz knjige nima veliko skupnega. Knjiga me je namreč očarala, zato me je presenetilo kako so nekatere stvari prikazali v filmu. Jutri bomo skupaj s tabo zadrževale dih, da boš videla svoj zakladek in da bo pogled nanjo trajal čim dlje.
Aurora28, mi imamo že leta ušesni termometer in smo se nanj navadili. Edin hakelc je, da rabiš nekaj časa, da se  dobiš občutek, dobro je, če vedno meri eden, ker tipalo  približno enako  globoko vstavi v uho, da niso meritve nasprotujoče. Mislim pa, da je čisto vseeno kakšen termometer imaš - na vsakega se navadiš.
Glede blazine za dojenje je pa tako kot z vsako stvarjo, nekateri se z njo poistovetijo in je ne bi dale za nič na svetu, nekatere pa bi jo najraje postavile v kot. 100 ljudi, 100 čudi.
špelin@: aurora28, ta "kača" za spanje ni neumnost - sploh ne izgubi uporabnosti: meni jo je po nosečnosti z malo piko zaplenila velika pika in sem si jo zdaj komaj izborila nazaj  Za dojenje mi pa res ni prišla prav.

Jaz imam zdaj že drugo, ker mi je prvo zaplenila moja hči. Ne boste verjele, da je imela apetite, da bi ji novo blazino "posodila". Samo jaz vem kaj pri njej pomeni ta izraz, zato nisem nasedla.
Ja, ja Aurora28, včasih nam tile hormončki res ponagajajo - sicer se zelo zadržujem, tako ,da moj pravi, da me zdaj med user posted image res lahko zafrkava in mu sploh ne zamerim, ampak jaz mislim, da je razlika v tem, da sem sedaj doma in psihično spočita (nimam polno glavo službenih skrbi) in lažje dojamem hec. Ko si pa čist fuč od službe in imaš še cel kup drugih zadev, pa res zgubim nekaj smisla za humor.
jana81, se strinjam s tvojim razmišljanjem, če misliš dojiti za začetek ne rabiš celega kompleta in je dovolj 1 steklenička za vsak primer. Če bi jih potrebovala več, so sedaj trgovine odprte praktično non-stop in jih lahko hitro dokupiš.

Tudi naš ima včasih tko mirne dni, da sem kar panična. Trenutno ima bolj brcajoče obdobje - končno.
****, zanimivo, da imam jaz čisto drugačne izkušnje. Moja user posted image je imela dudo in čisto povprečno potrebo po njej. Pri 2 letih smo jo vprašali, če bi jo vrgla v koš in jo je brez problema - od takrat naprej je ni imela in ni bilo nobene panike.
Tudi glede stekleničk imamo obrnjeno zgodbo. Tudi sama nisem imela sreče z dojenjem (dodajali so ji že v porodnišnici), imeli smo avetnove stekleničke in so se izvrstno obnesle. Imela sem sicer eno Nukovo stekleničko, ki je polivala in ni bila kaj prida. Zanimivo pa je, da smo uporabljali NUK-ove, torej kavčukove dude.

Ej, a veš, da sem se jaz tud nalezla tvojga virusa - zaenkrat je sicer v milejši obliki, ampak katastrofa. Včeraj sem imela tako krizo, da sem do 3 zjutraj jokala kot dež za stvar, za katero se sploh ne bi smela sekirat, če bi gledala samo razumsko. Še dane sopoldan sem se komaj sestavla skupaj, da nisem začela cmerat. Še dobro, da sem imela ves dan gužvo s pripravo kosila za goste, da sem se zamotila.
čmrlika, nič bat, da te ne bi pogrešile, kmal bi bil intepol za tabo user posted image , tko kot je rekla ****.
estrella*, upam, da boš zbrala potrpljenje, da nam napišeš zgodbico.
mixi, super, da si založena z opremo za user posted image . BOš lahko zbirala tisto, ki je najlepša.

Nam je rojstnodnevna zabava lepo uspela. Tudi jaz sem si dobro splanirala delo, tako da sem čist normalno utrujena user posted image . Tiramisu je zmanjkal v trenutku in je moj kar žalosten, ker ga ni ostal niti košček za jutri. Tudi rumove kroglice so skoraj pošle.

Vsem, ki ste se pridružile čestitkam za 8. marec se zahvaljujem.

Ne pozabite, jutri je 40. mučenikov, ko naj bi praznovali naši mučeniki. Jih še katera obdari s trnjem in suhimi slivami?

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 18:58:20   
Anonimen
Duda termometer? Kaj pa če user posted image  ne bo maral imeti dude??

Jaz pa ne morem jest..user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 18:58:48   
Naty*
No se vid zakaj dons ni nobene na forumu, vse smo se prenajedle, zdej je treba pa počivat user posted image .

aurora sm se danes spomnila, da si enkrat napisala, da ti je mami rekla, da je treba pit mleko, da maš mleko...si bla ti ane? No danes sem prišla v knjigi Dojenček do prehrane po porodu in res priporočajo čim več mleka. Prve dni po porodu celo pri vsakem obroku. To je zato, da se za nastanek mleka ne porabljajo tvoje zaloge kalcija v telesu. Če si pa ti ali user posted image  alergična na mleko, pa je dobro jemat pripravke z veliko kalcija. No če smo že pri flaškah in dudkah, še malo o dojenjuuser posted image ...

Ej punce, kaj mislite, da bi lahko bil vzrok, da mam js že kakih 10 dni rahlo povišano temperaturo? Vem, da je v začetku nosečnosti to običajno, potem se pa baje normalizira ane? No js jo mam zdele skoz mal čez 37 (s tem, da je moja normalna telesna temperatura max. 36,5, včasih celo 35,9...sm ko kuščarji user posted image ). No a ma kera kak predlog zakaj bi bla povišana pa a mislite, da je to lahko kej nevarno za user posted image user posted image ?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 19:00:40   
Katina
Drugače sva pa danes bila v Parku zvončkov. Sva šla prižgati svečko za bebico, ki nama je umrla. Meni je bilo grozno...vse tiste igračke, napisi otrokom s podpisi mamica in očka te nikoli ne bosta pozabila, pa voščila za rojstni dan. Toliko imen otrok je tam, toliko pikic ki jih ni več. Preveč žalosti in bolečine na enem mestu.


Taula, rajši razmišljaj o pikici, ki bo kmalu spoznala svoje starše. Tiste, ki so v parku zvončkov so user posted image , ki pazijo na svoje starše in bodoče user posted image in user posted image .
žal mi je, da sta morala nekoč prestati izgubo. Nisem vedela, da si tudi ti med njimi.

Glede termometra za merjenje temperature v ritki, ga v MŠ v LJ P odsvetuejejo.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 19:02:57   
Taula
Ja sej..potem pa vedi kako meriti.user posted image  Vsak svoje trdi...in to strokovnjaki. Kako naj vemo me.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 19:06:55   
Katina
****, jaz pa bi jedla, če pomislim  na vse sladke dobrote, ki so bile na mizi imam usta polna sline, pa ne smem. Se pa nisem popolnoma nič pregrešila ;user posted image zame.

Imam eno idejo za preganjanje tvoje žalosti - kaj ko bi se z mamo šli npr. človek ne jezi se ali kakšno podobno igro, al pa mogoče vislice, ali tic-tac-toe. Take stvari znajo mal preusmerit misli. Mogoče je ideja butasta, ampak probat ni greh, ne?

Upam, da mene danes zvečer ne zagrabi ponovno včerajšnja praksa, ker bi se rada naspala. Če ne bom mogla, bom visela na RR-ju.

Zdaj moram pa še kaj pospravit.


(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 19:19:08   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Jana jaz sem se tudi tolk najedla, da mislim, da danes ne jem več nič. Ravnokar sem pojedla eno banano in spila kozarec vode. Mogoče me bo potem prijela volčja lakota, ampak dvomim.

Kje si pa kupovala te stvari za user posted image . Je pa Pikapolonica zelo draga user posted image user posted image . Kaj pa praviš na trgovino Ariel? Enkrat sem videla, da so pri njih imeli user posted image sp. hlače pa 2,50 €.



zdej bom pa res poknala od hrane user posted image  
Samo vem da bom čez 1 uro spet jedla.user posted image

ariela v intersparu ni več, oziroma piše da prenavljajo v nov baby center. drugače pa je ariel ugodnejši od Pikapolonce in BC-ja.
kupovala sem pa v Baby centru v planet Tušu.
 
taula oprosti ker vprašam..kje je ta park zvončkov? pa en objemček zate. user posted image
 
naty nimam pojma zakaj povišana temperatura, bi bilo najbolje da pokličeš svojega osebnega zdravnika, boljš preventiva kot kurativa. sam mislim da za user posted image  ne more bit nevarno, sej če zboliš med user posted image , ti tud temperatura naraste.
Mogoče od tega smotanega vremena, ko je en dan 20 stopinj, drug dan pa -1...
še zate eden  user posted image
 
katina jst sem pa misla da bo kak košček le ostal...user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 19:26:57   
aurora28
Naty ja jaz sem bila tista, ki ji je mami dajala pametne napotke. user posted image user posted image Mi je mami rekla, da ko bom rodila in prišla iz P, da bo vsak dan pri meni in mi bo kuhala koruzne žgance z mlekom. Ojoj, meni bodo žganci gledali čez ušesa. user posted image user posted image user posted image

Ja kaj je zdaj bolje kupiti termometer za merjenje temperature v ušesu ali navadni digitalni user posted image Katina zakaj pa ne priporočajo merjenje temperature v ritki?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 19:32:53   
aurora28
Jana kje pa si dobila te smajlije. Jaz bi tudi mela user posted image user posted image

A ni Ariel v Planetu Tušu?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 19:35:35   
Anitka
Ojla!

Saj vem, hormoni verjetno, a občutek imam, da včasih (saj vem nenamenoma) pozabljate nameuser posted image user posted image Solit naj se gredo ti naši hormoni in z njimi povezana občutljivost.user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 19:39:28   
Anitka
Sva pa bila z dragim na razstavi orhidej in tropskih metuljev in sem si res očke napasla. So imeli takšne in drugačne, majhne in velike čudovite orhidejeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 19:48:05   
aurora28
Anitka ne ne pozabljamo nate, jaz se vedno nate spomnem s tistim krokodilom v roki user posted image user posted image user posted image .

Kaj že imata vidva veliko za user posted image ? Jaz komaj čakam, da me pokličejo, da je prišla previjalna komoda, ker bi si rada cotke za user posted image oprala in jih zložila. Mi je pa všeč vajin izbor barv za novega člana, meni še posebej so zelene barve všeč, čeprav sem za svojega user posted image izbrala kar barvo sand in mu bom potem malo nakranclala vojzek user posted image user posted image .


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.