|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:24:03   
Anonimen
Naty: user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za dinarčkeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:26:54   
špelin@
Joj, Naty*, kakšne sanje... user posted image  
 
Drugače se je pa tudi moj lump spet namestil prečno in me tako boli vsakič, ko se pretegne, da je za znoret user posted image  Sem komaj dokončala obešanje perila user posted image  Me na straneh trebuha tako špona, da ne vem, kako naj se namestim. Ponoči je pa sploh obup: če ležim na levem boku, me začne prav praskljati tam, kamor sem naslonjena, če ležim na hrbtu, znori, edino na desnem boku je še nekako mir, ampak ne ves čas user posted image
 
Kar se pasje hrane tiče, smo imeli mi težave, ko ji je moja mami kupila ene Tuševe konzerve - driska, črvičenje,... user posted image  Najbolje ji dene Cesar ali Müllerjeva blagovna znamka user posted image  Smo za probo vmes imeli tudi Eukanubo in je bilo enako - samo dražje.
 
Ima pa težave s pasjim občutljivim želodcem tašča: eno malo premoženje gre za Eukanubo za požrešno zlato prinašalko, ki ima pri dveh letih že ohoho kil preveč user posted image  Jih je ravno pretekli teden veterinar spet krepko oštel...

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Rodila se je, vsa brcajoča in hlastajoča za zrakom, njen obraz ni bil prav nič zrel in veder. Videti je bila izgubljena in zmedena, nemočno odvisna od okolja, o katerem ni imela pojma.
Potem mi jo je nekdo položil v naročje. Ozrla se je k meni. Jok je potihnil. Njen pogled je prodrl vame in s svojo mehko toplino v meni stkal vez. V srcu sem začutila moč njene ljubezni.
Shirley Maclaine


user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:29:50   
*Tiana*
Joj, kolk sem jezna.  Grrrrr!
Sem napisala dolg post pa mi je vse skup ven vrglo in sporočilo napako.

Verjetno se je to tud že kateri od vas zgodilo in veste o čem govorim.

Bom probala kasneje kaj napisat, zdej grem še kaj prigriznit pred kosilom (zraven pa še tabletko za kri).

Pozdravček iz sončnega Kranja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:32:33   
Anonimen
Dobro jutro vsem:

Naty čestitam za dinarčke. user posted image  In pa odgovor na tvoje vprašanje je Ne, še slabš, sam se ne splača govort...

Termometer isto kot vse ostale. Imam enega medvedka na steni pa ribico za v vodo za telesno pa imam digitalnega ampak ne za ušesa in sem kar zadovoljna je pa res da je že zelo star več kot 13 let in bo treba baterio zamenjat, ker se je začel ugašat.

Pa jaz kave ne pijem... skuhajte še kfaj kak kakav al pa planinski čajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:33:43   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*
Joj, kolk sem jezna.  Grrrrr!
Sem napisala dolg post pa mi je vse skup ven vrglo in sporočilo napako.

Verjetno se je to tud že kateri od vas zgodilo in veste o čem govorim.


En topel nasvet: preden klikneš "Potrdi", post skopiraj user posted image  Potem ga lahko ponovno uporabiš, če te vmes vrže ven.

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:34:38   
MARTINA25
DOBRO JUTRO!!!
AURORA najprej hvala ka kavo!!!
NATY čestitam tudi jaz za solidarnostno pomoč.Vsak everček pride prav!!!

Tud jst bom za začetek kupila samo eno flaško!!Dudike pa sem se odločila da bom vzela od NUK-a. ZAdnjič mi je ena mamica pojamrala, da ima njen sinek vedno malenkost odprta usta, pa govori tud ne tok razločno....in da so ugotovili da je to zaradi dudik.NE vem kok je na tem, sam sem se jst vseen odločila da bom kupila NUK dudike.
MAJAGREGA dobrodošla med majčicami 2008!!!user posted image

V MŠ nam je patronažna sestra rekla, da na začetku itak ni dobr pretiravat z kozmetiko...hladilno mazilo iz lekarne, mandljevo olje za gubice pri otročku,trdo otroško milo za kopat (ki pa prvi mesec sploh ni priporočljivo uporabljat)...
Težko se je odločit kaj je prav da uporabljaš in kaj ne...še posebi pri prvem otroku.ŽE naša koža je občutljiva, kaj ne bo dojenčkova.....no, jst imam še čas za vso to kozmetiko....itak sem skoz en mesec za vami (Jana in Aurora) razen če me kaj ne prehitiuser posted image    

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:35:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
In pa odgovor na tvoje vprašanje je Ne, še slabš, sam se ne splača govort...

Pa jaz kave ne pijem... skuhajte še kfaj kak kakav al pa planinski čajuser posted image user posted image user posted image


****, drži se, srčica naša user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
Pri nas je bil pa res na vrsti planinski čaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:35:59   
Anonimen
Aja Naty tudi moj je prečno, ko sem bila v bolnici so naredili UZ in sem bila čist puf, kako se lahko spravi v tako pozicijo.. ampak evo vse je možno. Sedaj že točno vem kako je obrnjen ga zelo dobro čutim... Se bojim ko toliko kolovrati, da si bo popkovnico kam ovil...user posted image


(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:39:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Se bojim ko toliko kolovrati, da si bo popkovnico kam ovil...user posted image


Joj, ravno te strah je zgrabil mojega user posted image  Mu raje sploh ne razlagam več, koliko se mali vrti... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:41:15   
MARTINA25
NATY tud mene boli....pod rebri....in to včasih tako, da je sam za zjokat...sam ko se uležem je PONAVADI bolje....Se mi zdi da se tako prestavlja in kobaca v njenem "hotelu" tko da ugobam po njenih premikih kakšna je njena lega. Včeri ponoč me je tako nabijala v levi jajčnik, da mi je bilo prav slabo....ti,ti lumpa moja!!!
Tud meni so se orosile učke, ko sem prebrala sporočilo  user posted image



**** zate pa user posted image

< Sporočilo je popravil MARTINA25 -- 9.3.2008 10:43:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:45:18   
Čmrlika
Pozdravljene!
Vidim, da me niste nič pogrešale, jaz pa vas ful...user posted image
sem imela svaka na obisku, in je 2 dni visel na računalniku in nekaj rihtal, tako, da se sploh nisem mogla prebit do njega...
No, lepo bodite, grem na kavico, pa malo na zrak...Imam nove podatke, naslednji pregled 28.3., kg +1, taščin meter pa naslednjič, saj sem menda edina ,ki še merim obseg bušija...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:45:30   
tally
Drugače se je pa tudi moj lump spet namestil prečno in me tako boli vsakič, ko se pretegne, da je za znoret Sem komaj dokončala obešanje perila Me na straneh trebuha tako špona, da ne vem, kako naj se namestim. Ponoči je pa sploh obup: če ležim na levem boku, me začne prav praskljati tam, kamor sem naslonjena, če ležim na hrbtu, znori, edino na desnem boku je še nekako mir, ampak ne ves čas
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Pod tole se pa podpišem sploh ne vem kako da ležim?

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:47:02   
tally
Ups spet sem bila smotana user posted image , Pa Naty* user posted image user posted image user posted image za evrčke

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:55:17   
Anonimen
V MŠ nam je patronažna sestra rekla, da na začetku itak ni dobr pretiravat z kozmetiko...hladilno mazilo iz lekarne, mandljevo olje za gubice pri otročku,trdo otroško milo za kopat (ki pa prvi mesec sploh ni priporočljivo uporabljat)...


Zelo pametno. Saj veš Martina prvi mesec se ga skoraj ne kopa ampak se ga umiva na previjalni mizi. Mislim dokler popek ni suh.In ti pride najbolj prav zgoraj našteto. Jaz sem k temu zgoraj naštetemu, ko se je začela kopat dodala samo Bubchen kopel za lahko noč in pa seveda olje za masažo trebuščka , ker je imela krče.
Trdo milo sem imela od Panatena in sem ga uporabljala za vse telo tudi lasišče, pa čeprav je imela kar laske...Šele veliko kasneje sem začela uporabljat šampon in ga še danes tudi od Bubchna.

Kar se tiče dud in flašk. Iz prve roke vam povem svoje izkušnje. Sin ni imel nikoli dude. Samia jo je začela uporabljat šele pri 5 mesecih  in jo ima še danes samo za spat in še to se mi zdi katastrofa!!!
Ker vam ne znam povedat kaj se zgodi ko se duda založi in ni rezerve doma!!!
Celo noč smo bluzili po Kairu da smo našli in kupili pravo dudo.. in tudi ko je bila na pol mrtva od utrujenosti je še vedno hlipala dudu, dudu...

Punce če se le da jih sploh ne navadite na dudo... samo moj nasvet. Ker mi smo sedaj stari 21 mesecev in pojma nimam kako to odvaditi.Pojma nimam!!!
Zobozdravnik je sicer rekel da se ji še ne pozna na zobkih ampak poznam pa veliko otrok ki se jim...in itak boste imela v MŠ predavanje tudi od otroškega zobozdravnika in se ga splača it poslušat kajti konkretno razloži in na fotkah pokaže posledice dude, flaške in pa cuzanje prsta...
Polagam vam na srce bajbolje da nima nič, samo vašo joško pa boste prihranile muke odvajanje pa še zdravo se mu bo razvijala ustna votlina...

Seveda pa včasih ne gre brez, kot pri moji Samii ni šlo in sedaj me prav zanima kak pameten nasvet kako ukiniti to user posted image  dudo????

Glede stekleničk pa aventove so super samo moja je ni marala do 1 leta niti pogledat. Ker nisem imela mleka sem morala že iz porodnišnice vsakič dodajat tudi po steklenički. Če sem ji dala v Aventovo se je drla dokler nisem prelila v Nuk-ovo. Res ne moreš verjet če ne doživiš.
Pa ni bila kriva steklenička ampak cucelj... Cucelj je pri aventu iz take trde plastike. Na Nukovi smo pa imeli iz kavčuka takega mehkega...

Imam pa eno vprašanje. Od kar nam je zmanjkalo Milupe - mleka prinešenega iz Egipta in sem kupila v Mullerju čist isto, no naj bi bilo... Noče pit tega mleka... A je različno?? Pa saj na obeh piše pakirano v isti tovarni??

(odgovor članu MARTINA25)
  Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:59:16   
Anonimen
Čmrlika... saj nobene ni bilo tle.. Včeraj cel dan NOBENEEEE nikjer... Že v petek popoldne mrknejo.

Ampak brez skrbi če te v ponedeljek ne bi bilo na raport bi ti že videla še interpol bi poslale za tabo user posted image user posted image
Ker si prva na listi le glej da ne greš kam brez odpustnice!!

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 11:17:04   
Taula
Pozdravljene

Samo na hitro vas pozdravim ker moram še pospraviti par zadev, potem pa na sonce. Danes me celo še ne bolijo  sramne kosti..prejšnje dneve je bilo obupno.user posted image

Naty* super za solidarnostno pomoč....jaz sem jo dobila prejšnji mesec in je pasala.user posted image

Glede vrtenja user posted image ..mene je tudi strah, da bi si popkovino zapletla...včasih dela take obrateuser posted image

****....če nas rabiš smo tu. user posted image

Majagrega..dobrodošlauser posted image

Za termometer...mene tudi mika ušesni, samo malo me skrbi ker pravijo, da vsakič pokaže drugačno meritev. Kaj naj bi izmerila ene 3x in vzel povprečje?user posted image  Je pa kar drag, in se mi zdi brezveze dati toliko denarja, če ga na koncu ne bom uporabljala. Katera firma je za ušesnega najboljša?



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 11:18:14   
MARTINA25
**** to imaš prav...boljš brez dude....sam ti že v MŠ rečejo prinesite več različnih dud, ker ni nujno da bo otroku že takoj prva ki mu jo boš dal všečuser posted image

Možno je da se mleko razlikuje po okusu...ponavadi je odvisno za kateri trg tovarne polnijo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 11:30:11   
sesil
endomy, jaz sem tle. sem pravkar prebrala tvoje nasvete. meni vse prav pride, ker sem pravi butelj glede vsega.
ti pa lahko povem kako je ena moja prijateljica rešila problem z dudo. doma imajo kužka in muce, pa so otroku rekli da je mucka odnesla dudo. malo čudno je gledal, ma se je pač sprijaznil in se temu tudi smejal. ne vem pa če je bil tako močno navezan na dudo kot samija. dvomim da bo to tebi pomagalo, ampak vseeno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 11:50:32   
Naty*
Punce ja hvala za čestitke, res bo prav pršla solidarnostna, ker sva porabla že skor vse prihranke, ki so bli namenjeni opremi za otročka user posted image . Sicer sem vedla, kdaj točno mi pripada in tud vem, da se pri nas izplača brez problemov, mislila sem samo, da bo šefica zarad najinega zadnjega "nesporazuma" kaj odlašala z izplačilom, kar bi pa lahko naredila. Ampak hvalabogu ni user posted image .

špelin@, tally, MARTINA (pa vse tiste, ki ste na istem) js tud ne vem, kako naj se damuser posted image ...v sedečem položaju ni vredu, ko ležim se prestavljam na dve minuti, ker mi nič ne paše!!!

**** ...pri men je depresija trajala krepko več ko en teden...sicer pa če se boš hotla pogovarjat, maš številko user posted image . Sicer ne pomaga dolgotrajno, ampak je pa vseeno fajn dat mal ven iz sebe.

****, špelin@ midva sva se tud z mojim včeri pogovarjala glede obratov pa popkovine user posted image ...mene je ful strah, ker je najin mali tak akrobat. Zadnjič je bil moj čist šokiran, ker mi je cel večer trebuh metalo sm in tja. Pa še tist občutek, ko vem, da se obrača, čeprav se včasih ne vidi. Joj, upam, da mamo dost prožno popkovino.

*Tiana* mislim, da vse, ki nas je kdaj napisan post pustil na cedilu zdej prakticiramo kopiranje pred "pošlji"user posted image . Najboljš je takrat, ko napišeš ful velik pa te skensla user posted image .

špelin@ najina kužka je bla tud predebela. Je mela okrog 45 kil in mi je veterinar zabičal, da mora shujšat. Začele smo z dietno prehrano in zdej ma skoz okrog 32, 33 kil, s tem, da pa res je samo intestinal pa to točno odmerjeno količino dvakrat na dan. Je pa požrešna tolk, da bi se prodala za en grižljaj, ko midva jeva kosilo. Moraš se pač prepričat, da je za psa to bolje, čeprav te žalostno gleda s tistimi rjavimi učki user posted image .

edina sploh ne govori o občutljivosti...midva sva se tud v petek zvečer tolk skregala, ko še nikol do zdaj. In vem, kako je, ko bi ga najrajš fentala user posted image . Je pa res, da je eden od redkih moških, ki je po vsem skupi prišel k men pa se mi opravičil in priznal, da je bil cepec. Te pa te stvari še bolj prizadenejo zarad teh hormonov...sej sam še mal več ko dva meseca, pa bo bolš user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 11:55:21   
jana81
edina bodi vesela , da te brca, mene je čist nehuuser posted image , se sam še pretegne vsake tolk časa. tk da me včasih kar zaskrbi.
 
čmrlika...itak da smo te pogrešale
 
jst sem tud načeloma proti dudikam, samo če ne bo šlo drugače pol jo bomo pač imeli.
 
danes je tak lep sonček zunaj in kar toplo, da ne vem če ne bova po kosilu zgasnala malo ven.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 11:57:40   
Anonimen
sesil - sprobano ne pomaga. Sedaj čakam da še mal zraste da bo bolj dojemala stvari, pa da ji mogoče nekako dopovem.

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 12:05:32   
Anonimen
Evo spet vam podarjam eno lepo pesmico... za lep dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 12:10:30   
kasso
Ojla,
na hitrco sem preletela, pa sem videla, da je debata o dudah. sinu sem silila  v usta, ampak ni bilo učinka...ni je maral., tamals pa še manj.  Tako, da ne mislit, da bo novorojenček dudo kar takoj zagrabil. pri meni je noben ni maral....fuj. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 12:31:17   
MARTINA25
MIslim da je čist odvisn od otroka do otroka....eni zagrabijo dudo takoj, drugi je pa nikoli....

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 12:57:47   
Anonimen
Ne vem, moj sine jo ni maral hvala Bogu, pa sem jo kar rinla..ampak jo ni maral.
Samii je nisem niti ponujala, šele ko sem nehala dojit pri 5 mesecih sem ji jo dala za spat in jo je kar pograbila...
Danes se pa po glavi tolčem....user posted image user posted image

Pri temu bom probala brez dudike ...user posted image

(odgovor članu MARTINA25)
  Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.