|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 18:22:42   
aurora28
Je že danes bila pri nama in je zdaj na vrsti, da midva greva k njej, pa še user posted image gre zraven. Prideva hitro nazaj in bomo čvekale naprej. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 18:26:07   
Taula
Pozdravljene souser posted image

Najprej lep 8 marec. user posted image

Za pleničke..midva bova poskušala kombinirati Mullerjeve+racmanke. Eno vprašanje...kako povijajo v porodnišnici? Kaj dajo pleničko za enkratno rabo+povijejo še na trdo.user posted image  Da vem malo povaditi, ker nisem še nikoli previjala otroka.user posted image

Jana..katero flaško in dudo si kupila. Mene ta nakup še čaka, pa ne vem katere so najbolj primerne za novorojenčkeuser posted image
In še to...kateri termometer priporočate?

Katina...midva morava tudi urediti koruzniške razmere. user posted image  Kaj se uredi le očetovstvo pred porodom? Lahko še kaj urediva? Ve katera?

Tamara..upam da je Timi bolje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 18:56:28   
Naty*
Ženske moje, ker sem malo pozna bom rekla, da upam, da ste dan žena lepo preživele in da boste lepo preživele tud preostanek user posted image user posted image . Sm se trudla eno slikco gor pripopat, pa ni hotl, tko da sm obupala...sicer pa štejejo želje ane user posted image .
Js sm današnji dan prelenarila, moj mi je zjutraj prinesel tri roza vrtnice ful lepo aranžirane pa skuhal kosilo, za lepši dan sem pa dobila še odločbo iz službe, da mi bo aprila izplačana solidarnostna pomoč okrog 550 EUR user posted image user posted image . Tko da ja....morm priznat, da sm mela lep danuser posted image .

Sm vidla, da se pogovarjate o kozmetiki za user posted image . Js bom načeloma uporabljala Bübchen, razen če bi se izkazalo, da je alergičen, ampak bomo to pol reševal. Kar se flašk tiče sem naročila začetni paket za novorojenčke od Aventa, plenice bojo pa verjetno pampers al pa müllerjeve. Sm se odločla, da ne bom nič komplicirala, če se bo pa sproti izkazalo, da mu kaj ne odgovarja bomo pa menjal user posted image .

Anitka glede pekača sm pa js uporabla tistga, ki je za tisto podolgovato pecivo...sam ne vem kako naj razložim user posted image . Mislim, da se srnin hrbet recimo peče tam noter. Tak ozek pa dolg je.

Nč mene spet matrajo moji problemi (želodec/rebra/sedenje), tko da grem nazaj v horizontalo.

Pridne bodte pa crkljajte svoje bušije!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 18:56:59   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Jana katero znamko flaške in dude si kupila in zakaj si z Bubchen kremo za ritko ustrelila mimo user posted image Mogoče bo pa najinima sinekoma ustrezala ta krema. Meni je Bubchenova krema všeč ravno zaradi embalaže, ker je tak komot, ni potrebe, da stiskaš kremo ven.



kupila sem kar od Aventa, čeprav sem izbirala med temi in tomee tipie (mnde se tk reče). Men ful diši ta kremica, zato sem kupila, in upam da mu bo ugajala.
 
taula tud jst sem zgubljena s temi pripomočki...
 
**** jst sem se ravn zarad tega, ker Siol dans kr ven meče, mal odklopla, kr naprej mi piše da je prišlo do spora IP naslova...pa me je razf.... in sem šla tv gledat.user posted image
 
ravn se je na TV3 začela oddaja Varuška 911. Grem pogledat, kakšne mulce bojo danes krotili, mam pa skos pržgan rač. ,če bo ktera gor. 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 18:59:44   
jana81
mmmmmmmm zdej si grem pa še en panna cota puding skuhat.. z zmrznjenimi višnjami...

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 19:42:40   
špelin@
Najprej vsem nam (ženskam) iskreno čestitam ob mednarodnem dnevu žena user posted image user posted image user posted image
 
Ooooooo, spet me čaka branje user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
2. Ali so otroku ko ste ga rodile v porodni namazali kakšen gel čez oči? To kaže na teh porodnih zgodbah ki jih gledam, da dajo otroku nek gel čez oči. Verjetno, da se izognejo kakšnemu vnetju?


Ja, med veki stisnejo eno mazilo - ampak sem čisto pozabila, čemu služi, čeprav sem malo nazaj nekaj obširneje brala o tem user posted image  SNP user posted image
sesil, samo, da je mimo user posted image
 
TamaraJ, pri vas pa res no konca... user posted image  Ubogi Timi user posted image  Držite se vsi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Aurora eno vprašanje zate. Kaj si si že nagledala cene pleničk za enkratno uporabo? Mene zanima koliko stanejo tiste Mullerjeve in koliko jih je noter?


Smem odgovoriti tudi jaz? Ravno danes sem kupila en paket pleničk mini (3-6 kg) - v paketu jih je 42, stanejo pa 5,47 EUR. Najmanjša velikost je newborn, ampak če bo naš user posted image  ob rojstvu tako velik, kot sta bili piki, bi bile le-te premajhne user posted image  

IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
moja mami se je zaletela v avto od mojega user posted image . skoraj me je kap. sicer, ni hujših posledic. malo vdrte pločevine. ampak strošek. a joj.. bo moj rekel,da mu je tašča razbila avto. mah, sem še zmeri živčna. no, moj je čist flegma, sam men ni vseen. mami je bla pa itak čist iz sebe.

Ojej user posted image  In user posted image  za tvojega user posted image , da ni znorel...
 
*Tiana*, poznam problematične triletnike - dajem skozi podobno fazo pri drugi piki, pa tudi prva je imela tako obdobje. Pri prvi sem se spuščala na njen nivo in ni obrodilo sadov. Pri drugi sem mrtvo hladna - izredno redko me še ugrizne ali udari, jo pa ob takih dogodkih enostavno pošljem v njeno sobo in pustim tam, da se ohladi. Tudi v avto je že šla sedet, če se je to zgodilo kje stran od doma - in v takih situacijah mi je čisto vseeno, kaj si okolica misli. Čeprav dobiva hči pomilujoče poglede, jaz (zlobna mama) pa obsojanja polne. 
Pri nas se sistem nagrajevanja, ki ga opisuješ, ni obnesel user posted image  Pa sem bila zelo dosledna. Na srečo imam zdaj že toliko izkušenj in tako trdne živce, da me en mali frocek ne more vreči iz tira in ne znorim.
 
Joj, Katina, kakšen kofetek - bi ga tudi zdajle z veseljem snedla user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tally
Moram vam povedat fuull vseslo novico, žena mojega bratranca je danes zjutraj rodila punčko. Ful lepo darilo za 8 marec, a ne?user posted image user posted image user posted image


Čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ma sem obupala: ne uspem komentirati vsega in vseh user posted image
Torej za vsako od vas še ena takšnale user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 19:56:08   
suzy85
Lepo pozdravljene!

Tudi jaz se pridružujem čestitkam ob dnevu žena in upam, da ste dan preživele čim lepše!

Mi2 z user posted image sma same doma, ker je user posted image cel vikend v vojski in pride šele jutri domov! Sj dnevi hitro minejo, težko je le zvečer it sam v postlo. user posted image Še dobr, da bo jutri že doma!

Ko ste ravno pri pleničkah: sm mela zadnji srečo in sem v Tušu našla pamperske za 5 eur (polovično znižanje zaradi izločitve iz prodaje). Se je splačalo vzet! user posted image

Lep preostanek vikenda vam želim!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 22:28:08   
Mici060719
Ce se lahko vmešam v vašo debato.....sicer sem lanskoletna majcica,ampak z velikim zanimanjem berem vaš forum....verjetno ste tako opazileuser posted image
rada bi se vam pridružila in dala ali sprejela kakšen nasvet, da ne bo ostalo sam pri branjuuser posted image ....če me sprejmete sevedauser posted image
drugače pa imam doma 9 mesečno user posted image Lano,ki se je rodila 11 dni po roku....29.5.2007

Pa pozdravček vsem,če me sprejmete al pa tut ne....

user posted image pa čestitke ob dnevu žena...



_____________________________

Moja sončica Lana se je rodila 29.5.2007

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 22:35:37   
Anonimen
Pri nas je vsak dobrodošel.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mici060719)
  Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 22:40:00   
Anonimen
Ampak zdele očitno vse gledajo Tv oziroma že sladko pančkajo... Pri nas na tem forumu se med vikendi nič kaj dost ne dogaja... Vse poniknejouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 23:07:00   
jana81
majagrega...dobrodošla....user posted image
 
itak da bomo vesele kakšnega nasveta, sploh ker že maš izkušnje...
 
**** user posted image  
 jst sem tuki, sam moj lubi poker špila na netu, pa mu nočm nagajat. zdej je šel ravn pod tuš. vidm ja da se danes vse skrivajo.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 23:12:30   
Anonimen
Jana81.. vse so poniknile in jutri bo isto...tako da grem še jaz tv gledat, kaj pa čem druzga.user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 23:14:23   
špelin@
Tudi jaz sem še tu, ampak nobene ni bilo in sem šla vmes brat user posted image
 
majagrega, seveda si dobrodošla user posted image  - nam boš iz prve roke lahko dala kakšno idejo, nasvet, izkušnjo,... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Majčice '08 - 3.del
8.3.2008 23:15:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
Mi2 z user posted image sma same doma, ker je user posted image cel vikend v vojski in pride šele jutri domov! Sj dnevi hitro minejo, težko je le zvečer it sam v postlo. user posted image Še dobr, da bo jutri že doma!


Zato bo pa jutri toliko lepše in slajše user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 0:00:05   
MARTINA25
Žive duše nikjer...najbrž že sladko spite....jst sem gledala gejšo..morem rečt da sem kr padla v zgodbo...eden izmed dobrih filmov!!!!
SUZY tud jst sem sama doma....moj ima danes in jutri nočno....tko čudn je spat če ni mojga smrčačka zravenuser posted image
Najbojš pa je ko pride ob pol sedmih zjutri čist leden in se tko na tiho privije k men, da me nebi zbudil....hehehehe

Moja lumpa se pomoje še ni obrnila z glavco navzdol, zato ker že ceu dan izvaja neke nove vije vaje:istočasni udarec v levi in desni bokuser posted image
Komi čakam ponedeljek in upam, da jo bomo kaj pogledali po UZ...sej je tud srček lepo slišat....sam vseen bi jo rada videla,vsaj za trenutek!!
Eh dost nakladanja.....grem tud jst počas....nočko!!!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 7:20:16   
aurora28
Dobro jutro! user posted image

Naty najprej zate user posted image user posted image user posted image za solidarno pomoč. To je res super novica in pa za tvojega dragega, ki te je tako lepo razvajal. user posted image user posted image user posted image Jaz bom tudi kupila Aventov set za novorojenčka, se mi zdi, da je dokaj ugoden, v primerjavi, če bi vsako stvar kupovala posebej. Bom pa jaz tudi kupila Bubchen kremo za ritko in če mu ne bo pasalo, bom pač zamenjala, ne mislim že zdaj komplicirati dokler ne vem.

Taula tudi sama se sprašujem kateri termometer kupiti? Najbolj se nagiban k termometru za merjenje temperature v ušesu, sobnega in vodnega pa bom kupila kar v baby centru. Imate ostale kakšne dobre izkušnje s kakšnim posebnih termometrom??? Nam lahko kakšnega priporočate. user posted image

MajaGrega dobrodošla user posted image . Vsak nasvet nam bo prav prišel in vsake nove članice smo izredno vesele.
user posted image

Špelin@ a sem vam dala dobra navodila za Velenjski Muller in kako se ti zdi trgovina? Jaz sem razmišljala, da bom najprej kupila plenice za newborn, kasneje pa iste kot ti. Nimam še občutka kakšen je dojenček, to vem kakšen je user posted image , ampak moj bo pa moj, je pa čist druga pesem. Ravnala se bom po občutku in mislim, da bo tak najboljše.

**** sem se še hotela vrniti na čvek, ampak ko sva z mojim prišla domov sem takoj šla v horizontalo. user posted image Mama nama je poleg peciva še naredila sadno kupo iz jagod, banan in sladoleda. user posted image

Moj pa gre zdajle pečt palačinke, mnjama z evrokremom. user posted image user posted image user posted image

Joj ta SNP....pozabila sem še skuhati kavico. Evo za vsako ena po izbiri. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 9.3.2008 7:21:10 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 8:38:09   
kasso
Dobro jutro!

Aurora, hvala za kavico, je prav prijala po neprespani noči..... Aurora, mi smo imeli ušesni termometer Braun dokler ni čudežno izginil, ampak meni ni bil lih fajn, ker je vsakič drugče kazal temperaturo. Pri tamali, pa sem že rabila pod pazduho, se je kar dalo izmerit. Za v vodo imam eno račko, ki je zdaj postala ena dodatna  igračka za banjico, za novorojenčka pa bo služila še naprej.

Včeraj se nisem nič oglasila, da bi vam poslala kako rožico, ampak vseeno vidim, da ste se imele lepo in da so vas vaši user posted image lepo razvajali.


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 9:01:48   
aurora28
Kasso sem gledala v lekarni en termometer za v ušesa in so ti termometri kar dragi, okrog 45 € je stal. Sej za v banjico bom kupila verjetno takšno ribico, ki jih imajo ali pa račko. Fajn je, da se kupi tak termometer, ki še služi za igračo, tako kot pri vas. user posted image

Za kavico pa malenkost. Jaz sem se ponoči zbudila okrog 3. ure zjutraj in sem se morala malo sprehoditi po stanovanju, ker so me kolki zelo boleli, ležim samo še na boku in včasih mi ponoči med nogami uide stran povšter in takrat se pojavi bolečina. Se mi zdi brez veze kupovati blazino - kačo, ker ko bom dojila si bom itak podložila povštre in se fajn namestila, da bo obema pasalo. Nevem, ene pravijo, da je fajn, ene pa spet da je brezveze. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 9:17:00   
aurora28
Ku ku kje ste user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 9:25:54   
špelin@
Dobro jutro user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Špelin@ a sem vam dala dobra navodila za Velenjski Muller in kako se ti zdi trgovina?

Ej, komot smo našli user posted image  Veš, kaj mi je bilo posebej všeč? Tiste košarice, ki se jim potegne ven ročaj in jih vlečeš kot voziček - tega v LJ nimajo user posted image  Nabavila sem vse kot ponavadi - za cca. 50 EUR s pasjo hrano vred user posted image  Kupila sem tudi par stvari za user posted image : poleg plenic še olje za telo, mleko za telo in trdo milo (vse kar babylove - Müllerjevo blagovno znamko). Meni žal Bübchen olje smrdi user posted image  Hladilno mazilo bom kupila v lekarni. Kar se pa Bübchen kreme za ritko tiče, tudi pri nas od začetka nekako ni bila primerna, je pa odlična potem, ko je malčkov kakec zaradi goste hrane bolj "ta prav" in ta krema res dobro dene ritki user posted image
Potem smo šli past firbec v Pikapolonico in me je ob določenih cenah skoraj kap user posted image  Pa ne morejo ene navadne bombažne hlačke do pasu (s stopalci) stati skoraj 10 EUR, no user posted image user posted image
 
Kar se plenic tiče, sem pa za malo piko kupila te newborn, ampak so jo že od začetka tiščale, zato jih je dobila velika pika za svoje dojenčke user posted image  Če bo naš fantiček manjši, bom raje kasneje kupila ta mičkene pleničke user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Aurora, mi smo imeli ušesni termometer Braun dokler ni čudežno izginil, ampak meni ni bil lih fajn, ker je vsakič drugče kazal temperaturo. Pri tamali, pa sem že rabila pod pazduho, se je kar dalo izmerit. Za v vodo imam eno račko, ki je zdaj postala ena dodatna  igračka za banjico, za novorojenčka pa bo služila še naprej.


Lahko kar dobesedno citiram tvoj post, samo pri nas se je ušesni termometer pokvaril in sem bila kar vesela, da sem se ga znebila user posted image
 
aurora28, ta "kača" za spanje ni neumnost - sploh ne izgubi uporabnosti: meni jo je po nosečnosti z malo piko zaplenila velika pika in sem si jo zdaj komaj izborila nazaj user posted image  Za dojenje mi pa res ni prišla prav.
Naty*, čisto sem ti pozabila čestitat za solidarnostno pomoč user posted image
 
Grem obesit perilo - spet se je nabrala cela gora user posted image

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 9.3.2008 9:27:14 >

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 9:39:46   
jana81
ku ku še jst sem tu...
 
moj lubi je tolk globok dihal, da sem se skoz zbujala in sem rajši vstala.user posted image
 
aurora sem gledala tist aventov komplet, ampak se mi je zdelo nesmiselno kupovat 4 flaške, ker upam da bom vsaj pol leta dojila, zato sem kupila zdej samo 1, če slučajno ne bo tako.
tista blazina je zakon, vsepovsod mi pridve prav,  v postli , na kavču...
 
plenic še nimam, bom kupila ko greva v muller.
 
ja špelin pikapolonica ima hude cene, pa Baby center tudi, sem namesto holahopk za malega kupila kr take hlače oprijete z nogicami, pa so ble 9 eur.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 9:53:25   
tally
Dobro jutro!
aurora hvala za kavico.


Javljam se po še eni neprespani noči. Sem včeraj gledala gejšo, potem pa nisem mogla zaspati, potem se zbudim ob 3 pa si mislim kok dolgo sem spala, ko sm pa uro pogledala mi ni bilo nč jasno..... Pol sm pa še zjutraj ob 5 vstala ko je šel moj v službo pa spet dežurala eno uro.....user posted image . Skratka spanje za en kuser posted image , al pa intenzivne vaje za kasneje, sem pa opazila, da moja kepica ponoči skoraj vedno spi. Upam, da bo tudi takrat ko pride na svet.

Jst sm tut kupila samo eno flaško od aventa ker upam da bom dojila, lahko pa tut kasenje dokupim če bom rabila. Pa dve dudice tut od aventa ( una v MŠ je svetovala več dudic, Ter da dajemo vsak dan drugo, ker kao potem če se ena zgubi user posted image težko sprejm drugo).
Vidim da se najbolj splača kupovat v Mullerju, jst kozmetiko že mam Bubchen, razen kreme za riko zaenkrat bom uporabljala Penaten pa Hladilno kremo iz lekarne.


Potem smo šli past firbec v Pikapolonico in me je ob določenih cenah skoraj kap  Pa ne morejo ene navadne bombažne hlačke do pasu (s stopalci) stati skoraj 10 EUR, no

Ja pikapolonica ma res cene ful navite se mi zdi za popuser posted image .


Lp zaenkrat, grem si čokolino narestuser posted image user posted image user posted image
 



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:14:27   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
babylove - Müllerjevo blagovno znamko


Njihova znamka je Beauty Baby - sem zamešala imena user posted image
 
IZVIRNO SPOROČILO: tally
Lp zaenkrat, grem si čokolino narestuser posted image user posted image user posted image  


Dober tek user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:16:21   
Naty*
Jutro! Aurora hvala za kofetek, sej v realnosti si ga še itak nisem skuhala, pride zdele na vrstouser posted image .

Vidim, da ste tud ostale bl slabo spale. Js sm mela skoz ene more, enkrat vmes je blo tko, da sem padla s strehe enega kombija (user posted image ) direkt na trebuh...in da sm bla pol čist prestrašena, ker moj otroček ni brcal, ko sem pa hotla it na samoplačniški UZ je stal pa 110.000 tolarjev (ja v tolarjih se mi je še sanjalo). Sm se čist zblojena zbudila pa sam čakala, da je mal pobrcal.

MARTINA sm vidla, da je tvoja tud obrnjena prečno pa te nič ne moti? Js spet ne morm sedet pred računalnikom glih zato, ker se je baraba mala obrnil prečno in potem me vse boli. Zdaj vsaj vem, kako to poteka. Ko je na glavco sm čist dobra, ko je pa prečno pa aua user posted image . Mali se očitno ne zaveda, da je njegova mami bl pr tamajhnih pa jo boli, ko se on elegantno uleže čez cel trebuh...

majagrega pri nas vse sprejmemouser posted image !

**** a si bolš?

aurora js sm si že zgodi med nosečnostjo kupila tisto ribico za merjenje temperature (v vodi in zunaj), pa mi prav pride že sedaj, ker mam ful rada vročo vodo, ko se kopam. Tko pa pazim, da ni prevroča.

špelin@ maš srečo, da lahko kupiš müllerjevo pasjo hrano za psa. Naša gospodična ma pa občutljiv želodec in lahko je samo Eukanubo, Hills in podobne drage zadevšne in to intestinal user posted image . Sm ji parkrat probala dat kej drugega pa je driskala pa prdela, tko da zdej rajš dava mal več, pa mava mir.

Včeri sva dobila zahvalo za telegram in darilce od sestrične, ki je 5.februarja dobila Emo...pa sm se zjokala zraven... (itak je tud pikica na slikci pravi cukrček user posted image ), ampak preberte tole:
Rodila se je, vsa brcajoča in hlastajoča za zrakom, njen obraz ni bil prav nič zrel in veder. Videti je bila izgubljena in zmedena, nemočno odvisna od okolja, o katerem ni imela pojma.
Potem mi jo je nekdo položil v naročje. Ozrla se je k meni. Jok je potihnil. Njen pogled je prodrl vame in s svojo mehko toplino v meni stkal vez. V srcu sem začutila moč njene ljubezni.
Shirley Maclaine

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Majčice '08 - 3.del
9.3.2008 10:19:40   
Anonimen
MORNINGGGGG majčice,

evo še naju na sporedu, seveda od spanje spet nič kaj dosti. Mislim, da se meni ta moja dojenčica maščuje, ker se skoz nekja pritožujem: da nič ne brca, pa da je prelahka..., ponoči si pa misli: evo mami, da ne boš kaj prikrajšanauser posted image user posted image .

Punce vas tudi že brce od user posted image včasih zabolijo?  Mene, včasih ko brcne sploh ne morem verjeti,da ima toliko moči, za tako močne brce - lumpauser posted image .

No mi pa vseeno včeraj nismo preživeli lepega dneva, načrtovali smo da greva v BC naročit posteljico, pa kupiti podlogico za previjalno miz., in v Rutarja naročit spalnica za najuuser posted image potem pa še na večerjo. Ja bi bilo vse lepo in prav, če moji hormoni ne bi preveč divjaliuser posted image . Že na poti v LJ sva ugotovila, da je moj user posted image pozabil izmeriti prostor v spalnici in najpomembnejše pozabil je izmeriti mojo ultra veliko prev. mizouser posted image user posted image . In tako, sva malo pogledala po trgovinah in sem si želela samo domov. Joooj jaz taka, občutljiva, jokava, cmerava, zamerljiva še nikoli nisem bilauser posted image , upam da kmalu mineuser posted image . Ker včeraj je malo manjkalo, da bi ga kar fentalauser posted image .


Pikapolonica: ja vemmm to much predraga, meni sploh nimajo lepih stvari, imajo lepše v BC.

Dragec je šel na avtosejem in še na nek sejem dom, tako da imam nedeljo sama zaseuser posted image , no z mojo princesko user posted image . Bom pospravila stanovanje, poskrbela za gore perila in grem na doooolg sprehod. Vas še berem sproti med pavzicamiuser posted image .



(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.