|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 19:41:31   
aurora28
Katina: Aurora28, Taula - pozabljata, da smo tudi mi lastniki Quinnya - vendar modre barve.


Oprosti Katina, sem čisto pozabila, da si ti tudi v klubu Quinnijk user posted image user posted image user posted image .

Kako paše ko se stuširam, sem se pod pozduho in po nogah obrila, user posted image pa je imel to čast, da je sfriziral njegov najljubši del user posted image user posted image user posted image .

Že kaj novega o Naty?




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 19:42:52   
sesil
tudi jaz sem prišla pogledat če je kaj novega o Naty, pa bomo morale še malo počakat na informacije.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 19:46:21   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
A katera razmišlja, da bi kupila vrtiljak ali kakšno lučko za posteljico?


lučko že imam (morsko školjkico), sem pa ravno danes v Pikapolonici gledla vrtiljake z pojočimi igračami, kar bom verjetno tudi kupila.
 
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Punce jaz sem vsak dan bolj zmatrana in izmučena. Nekaj malega naredim in že moram počivati hmmmmmmmmmm.......

vem kako je to, ker danes že od 14h barvam steno,morem počivat ves, ker mi trebuh tko otrdi da me boli...no zdej sem končala.user posted image

edinaos midva sva tud sestavila posteljico...se mi zdi to pametna poteza, da če me kaj preseneti, ne bo potem panike. Zakaj pa je huda tvoja mami?

tako zdej grem prestavit še posteljico (no grem pomagat lubiju), potem pa vse skupaj slikam in dam v album moje stenske packarije..
 
pa jabolčno pito si je spet moj lubi zaželel, tako da se oglasim čez kakšno urco.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 19:48:58   
barbaw
jana kakšna pa je cen tega vrtiljaka?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 19:59:20   
Katina
Tudi mi imamo vrtiljak. Tisti od user posted image je poniknil neznano kam, ali pa je ostal pri bivšem možu. Naša user posted image je bila takrat navdušena nad opazovanjem pliškov, ki so se vrteli. Tokrat smo kupiji vrtiljak z muziko (Bethowen, Mozart...)

Upam, da bo Naty* kmalu sporočila novice. Sicer pa takele reči kar dolgo trajajo. Vožnja do P in nazaj, pa CTG, pregled ... Upam, da bo čez kakšno urco že kaj novega. Držim pesti za Naty* in user posted image .

jana81, upam, da bodo slikce kmalu v albumu. Še dobro,da sem ravno povečerjala, ker bi jaz tud jabolčno pito. Včasih se mi kar prikazuje seznam jedi, ki bi jih z veseljem kakšen košček (palačinke, šmorn, mlečni riž, pa še pa še)



(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:03:57   
Estrella*
barbaw: jutri me verjetno čaka najdaljši dan v zadnjem obdobju. Že danes sem jamrala, da spolh ne vem , če se bom uspela prikotalit jutri v službo. Res je že zvrhana mera!
Sedaj se vam bom pridružila in k sreči ne bom na bolniški tako, da mi ne bo potrebno gledati čez rameuser posted image
To kar ti počneš danes bom jaz drugi teden. No vsaj upam, da bom. Dudi imam že kupljene, flaške so doma, po ostalo kozmetiko in pripomočke pa letim next week.
 
Voziček je zelo lep. Jaz mam tud trokolesnika v mornarsko modri, bež in oranžni kombinaciji.
 
 
Katina: meni je vseeno kdaj greva afne guncat; od torka do petka med 9-13h imam vedno čas! Odloči se kdaj ti najbolj leži.
V ponedeljek imam pregled in opreavke na CSD.
 
Za Naty pa upam, da je lažni alarm, malo naj vseeno še njen user posted image  počaka. Edina, javi takoj ko kaj izveš, plisssss. Da ne bo še mene kaj od razmišlanja prijelouser posted image
No jaz upam na malo več kot 34 teden, vsaj 38 bi jih rada naklepala.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:11:20   
Anonimen
Hm, hodim kukat če je kaj novega z Naty ... pa nič?  Edinaos - kaj se zdaj dogaja, imaš kaj informacij??
Tukaj nas je kar nekaj ki nas skrbi...

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:12:36   
kasso
Grem zdaj malo v branje, ampak moram priznat, da me je ta novica od naty malo šokirala.

Sem se pa ustavila pri mami in pobrala cunjice za dojenčka, tako da bom naslednji teden res začela s pripravami. Pa še kolegica ima večino (dve vreči) pajackov in mi jih bo kmalu vrnila!

IZVIRNO SPOROČILO: Katina


Kasso, kdaj greš pa ti na porodniško, drug teden? Še vedno delaš? Upam, da si boš vsaj na seansi pri frizerju malo spočila.
No, lepo da si me našla v imeniku - saj veš, predavanje o ščitnici.


Uradno grrem na porodniško 16. aprila, neuradno pa tisti dan, ko bom rodila in iz porodniške bom šla že na dan, ko pridem iz P (amapk ni panike, ker sem si zelo omejila posel). pri frizerju pa je bila res seansa, 3 ure sem tam visela, ni mi pa jasno kaj ima tako inflacijo ta moj frizer. Zdaj že tretjič nosim približno enako frizuro z manjšimi odstopanji in je vsakič 10 eur dražji. zdaj sem že na 60 eur, pred dvema mesecema za isto frizurco pa mi je računal 50 eur. No, amapk sem zdaj za 6 mesecev dobra.
Pa sem vseeno zelo zadovoljna s frizurco, ker me očitno pomladi za 15 let. Je ena ženska bila v salonu in ko me je končal in dal pregrinjalo dol, je izjavila, ko je zagledala trebuh. "jaz sem pa mislila, da je kakšna maturantka!" user posted image user posted image user posted image   glede na to, da so ta vikend mat. plesi, ona pa izgleda da se je prišla zrihtat za hčerko user posted image

Aurora, jaz imam čebelice, ki sta jih tamaldva zelo rada opazovala, ker so žive barve in še melodija je zraven (so pa še od nečakinje, ampak še vedno dobro služijo namenu).

zelo lepe vozke in posteljice imaste user posted image

Aurea user posted image user posted image za 35 T

Mya 26 dobrodošla user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Draga moja potem pa ga kar pokliči na mobija, ker se spomneš da so na na MŠ rekli, da šele po 37. tednu hodimo v PO ostalo raje v LJ.



A res

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Ni panika nastala, ampak takšna rahla nervoza.  OK, še nekaj priznam, sem ravnokar dala oprat kompletek, ki sma ga včeraj z mamo kupili, za , ko bomo šli iz P.

Ja drage punce, vsem se lahko to zgodi, pa čeprav se še tega ne zavedamo.  JE ŽE ČAS!!!


Ups, ja mene pa je malo zagrablo...ker mi je itak G narobe izračunal PDP in praviloma bi mogla imet 12. maja rok in to je le en dan manj kot Naty
Upam, da je pri naty šlo le za lažne popadke in da se ni še nič odprla!

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

kasso, hvala za info, bom šla tudi tja pogledat za cunjice. mislim da vem kje je ta trgovina.


dve različni trgovinci, ena nasproti druge, v obeh imajo izbiro kompletkov nevtralnih barv (več v rašici kot drugi le za dojenčke)

****, glede županovega odgovora pa no comment user posted image
Ja, tudi jaz se moram naslednji teden spravit napisat nekaj našemu glede te naše ceste, pa še slikce mu bom poslala.

hijenca user posted image user posted image za 34T

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:17:32   
Naty*
Bejbike mi smo nazaj iz P, zaenkrat HB še v enem kosu user posted image . Hvala vsem, ki ste mislile nameuser posted image , danes sem ful utrujena, tko da bom komentirala jutr zjutri, zdej pa hitr opis kaj se je dogajalo.

U glavnem sezona majčic je uradno še zaprta user posted image ! Ko je moj prišel iz službe so se krči že umirili, zato sm šla ležat, ker sem bla ful utrujena od bolečin. Pa sm zaspala in ko sm se zbudila, ni blo več krčev, samo še bolečina v trebuhu. Pol sva se kako uro odločala a se splača it tja al ne in je moj reku, da bolš da greva, da naju ne bo celo noč morilo, če je kaj narobe. No CTG je sicer na vsake tolk časa zaznal odstopanja, ampak ni še nič resnega. Dežurni G mi je pa pregledal MV in rekel, da zgleda še zaprt, ampak ne bo nič veliko brskal, da ne bi blo kej narobe.

U glavnem zaenkrat je bil HB samo lažni alarm, ampak moja torba je pa vseen pripravljena user posted image .

Tko zdej grem pa ležat, ker trebuh še zmer boli...

Hvala še enkrat za skrb, rada vas mam user posted image !

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:17:41   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

jana kakšna pa je cen tega vrtiljaka?


ni blo cene gor, vprašala pa tud nisem, ker sem pozabila, sem nekaj drugega iskala, to mi sproti padlo v oči.
 
joj katina oprosti, samo jst dam samo takšne stavri noter, da bi še ti lahko jedla.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:20:07   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Bejbike mi smo nazaj iz P, zaenkrat HB še v enem kosu user posted image . Hvala vsem, ki ste mislile nameuser posted image , danes sem ful utrujena, tko da bom komentirala jutr zjutri, zdej pa hitr opis kaj se je dogajalo.

U glavnem sezona majčic je uradno še zaprta user posted image ! Ko je moj prišel iz službe so se krči že umirili, zato sm šla ležat, ker sem bla ful utrujena od bolečin. Pa sm zaspala in ko sm se zbudila, ni blo več krčev, samo še bolečina v trebuhu. Pol sva se kako uro odločala a se splača it tja al ne in je moj reku, da bolš da greva, da naju ne bo celo noč morilo, če je kaj narobe. No CTG je sicer na vsake tolk časa zaznal odstopanja, ampak ni še nič resnega. Dežurni G mi je pa pregledal MV in rekel, da zgleda še zaprt, ampak ne bo nič veliko brskal, da ne bi blo kej narobe.

U glavnem zaenkrat je bil HB samo lažni alarm, ampak moja torba je pa vseen pripravljena user posted image .

Tko zdej grem pa ležat, ker trebuh še zmer boli...

Hvala še enkrat za skrb, rada vas mam user posted image !


NATY HVALA BOGU DA SI ŠE V ENEM KOSU... NAJ TAKO OSTANE ŠE KR NEKI ČASA.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:24:54   
Katina
Kasso, a bo potem mož koristil porodniško? maš ti svoj servis slučajno?

A vam povem eno nenavadno novico. Saj ne vem ali je žalostna ali vesela - kakor gledaš nanjo (vesela s tega vidika, da bo moj šef videl, da ni vse tako enostavno kot si on predstavlja). Kot sem omenila v moji službi niso ravno navdušeni da sem šla na bolniško. Zamenjali so me z mojim namestnikom, ki je še pred koncem najhujše norije obupal. Zadnjih nekaj dni ga sploh ni bilo v službo in ni se oglašal, kljub temu, da je bil nekaj bolan sploh ni sporočil v službo kdaj pride. Ampak so moje sodelavke zadevo vzele v svoje roke user posted image in upam, da so ga toliko spravle k sebi, da se bo pobral in da bo prišel nazaj v službo in nadaljeval z delom. Iskreno povedano mu ne privoščim te izkušnje, ker sama vem kako stresno je na tem delovnem mestu, se pa vidi, da smo ženske sposobne prenesti dosti večje strese in pritiske kot moški.

Mah, sem se mogla mal skašljat, ker sem bila ob nastopu B res razočarana nad ravnanjem mojega nadrejenega.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:25:37   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Bejbike mi smo nazaj iz P, zaenkrat HB še v enem kosu user posted image . Hvala vsem, ki ste mislile nameuser posted image , danes sem ful utrujena, tko da bom komentirala jutr zjutri, zdej pa hitr opis kaj se je dogajalo.

U glavnem sezona majčic je uradno še zaprta user posted image ! Ko je moj prišel iz službe so se krči že umirili, zato sm šla ležat, ker sem bla ful utrujena od bolečin. Pa sm zaspala in ko sm se zbudila, ni blo več krčev, samo še bolečina v trebuhu. Pol sva se kako uro odločala a se splača it tja al ne in je moj reku, da bolš da greva, da naju ne bo celo noč morilo, če je kaj narobe. No CTG je sicer na vsake tolk časa zaznal odstopanja, ampak ni še nič resnega. Dežurni G mi je pa pregledal MV in rekel, da zgleda še zaprt, ampak ne bo nič veliko brskal, da ne bi blo kej narobe.

U glavnem zaenkrat je bil HB samo lažni alarm, ampak moja torba je pa vseen pripravljena user posted image .

Tko zdej grem pa ležat, ker trebuh še zmer boli...

Hvala še enkrat za skrb, rada vas mam user posted image !


user posted image user posted image user posted image  Res bi bilo malce prehitro user posted image  Super, da si pomirjena user posted image  V takem primeru je res najbolje iti na CTG in pregled, vsaj veš, pri čem si user posted image
 
Bravo user posted image user posted image
 
Aja, da ne pozabim: itak si še brez odpustnice, zato lepo počakaj user posted image

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 3.4.2008 20:27:32 >

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:27:00   
Katina
Naty* super, da sta šla v P prečekirat kako in kaj. Zdaj boš bolj pomirjeno preživela noč. Z dejasnkim odhodom v P po user posted image pa kar še malo počakaj, prav?

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:29:34   
Anonimen
Hvala Bogu Naty!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Le spočij si sedaj in se poskušaj na spati!

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:30:47   
Estrella*
Naty: sem upala, da bo tako user posted image  Sicer pa nimaš odputnice s Špelinine strani, mi2 pa sva zmenjene, da bova skupi v P zato nimaš kaj dosti izbire kot, da mirno počakaš na D day.
No, dobr si nam jo podkurilauser posted image
 
Se pa le čuvaj in čim več počivaj, da se ti stanje malo umiri. Za laufanja naokoli bo še čas ko boš imela pred sabo vozek in ne buši.
 
Sedaj grem bolj mirna v horizontalo. Punce ne ga sračkat in se beremo jutri. Vsem lepe sanje in mirno nočko brez WC pohodov.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:32:34   
Anonimen
Katina:
Bogi tale tvoj šef oziroma namestnik user posted image user posted image user posted image . Te bo vsaj bolj cenil ko prideš nazaj, upajmo.

(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:33:22   
barbaw
Naty zdaj pa veš kako se začne ko gre zares. Me pa zelo veseli, da sta še 2 v 1. user posted image  Ti se lepo spočij, pa čimbolj mirno noč ti želim.

Katina včasih mora določene ljudi kaj doleteti, da se streznejo. Na žalost. Mene je včeraj moja šefica klicala za bolniški list in ni niti vprašala kako sem in ... Sem sicer navajena njene hladnosti in me je včerajšnji klic še bolj silil v to, da službo menjam. Vem, da dosti upanja ni, da bi naletela na kaj boljši odnos nadrejenih, bi pa vsaj rada plačo imela večjo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:34:56   
Estrella*
Katina: no res ni lepo nekomu privoščit tako štalo, sem pa vesela, da je tako, ker sedaj si bo tvoj šef moral priznati, da se je motil o tebi(ženskah) in te bo na koncu pričakal odprtih rok. Verjetno tega ne bo hotel pokazati, a vseeno mislim, da ne bo imel druge izbire.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:43:19   
darmar
Valentina za kavo kar velja. Kako pa ti Sončnica Sandra, greš tudi?

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:58:11   
Soncnica Sandra ***
Zdravo, zdra tetkice!
 
Evo danes sem pa šele sedaj se uspela spravit pred računalnik. Sva z mojim user posted image  zjutraj peljala mojo mami v LJ, kjer so ji delali MRI (magnetno resonanco) kolena, ker je imela eno kost zlomljeno pa po 5.mesecih še vedno ni dobro. Tako da smo šele ob 1h prišlni nazaj s pregleda in je mene tako križ bolel, da niti sedeti nisem več mogla. Je mami skuhala kosilo, jaz pa sem šla počivat, ker niti pokonci nisem več mogla biti. Sem kar malce zadremala, potem pa je že moj oči prišel domov in smo skupaj jedli kosilo. PO kosilu pa sem šla malce ven, ker je moj oči drva žagal, ampak je tako "nagravžno" pihalo, da me je mami nazaj v hišo spodila user posted image . In tako sem celo popoldne preležala na kavču pred TVjem, pa naš maček mi je delal družbo. No sedaj pa sem se končno spravila en štuk višje na svoje, pa še malce računalnik zasedla in secveda vidim, da ste bile spet ful pridne s pisanjem.user posted image user posted image user posted image
 
NO da še melce pokomentiram, pa se že vnaprej opravičujem, če bom katero spregledala:
Špelin: sej veš, da te moram malce hecati za odpustnico user posted image . Sej meni bi bilo čisto prav, če bo moj user posted image  počakal do 5.5. Čeprav me vsi kar malce "strašijo" da naj se prej pripravim, glede na to, da imam skrajšan MV pa da se je user posted image  tudi že ful spustil. Ampak jaz se ne dam, sem Majčica!!!
Joj mam pa tudi jaz težave s krči v nogah. Skoraj vsako noč me "useka" in potem ne morem nazaj zaspat in še zjutraj me boli noga.
 
Katina: user posted image user posted image user posted image  te čisto zastopim kako je po cele dneve "viseti" na polikliniki. Na žalost sem bila tam v 1,5 letu velikokrat preveč(pa nikoli zaradi sebe, ampak sem vedno vozila očija ali pa mami), pa vem, da se ne vžigaja ravno glede hitrosti in so te zmožni pustiti čakati tudi po 4-5 ur in še potem par ur na izvide.
Sem pa prebrala, da si tudi ri že pisala o urejanju očetovstva, samo jaz tega nisem videla, ker ne preberem vedno vsega za nazaj, ker smo enostavno preveč pridne glede pisanja user posted image
 
Aurora: user posted image user posted image user posted image  za začetek 9.meseca in user posted image  user posted image user posted image  user posted image za jutri  Se ti kamlu pridružim user posted image , mislim da jutri user posted image user posted image
Jaz sem spraševala glede podaljškov pasov in stvar je takale. V moj avto še nisva poskusila montirati jajčke, ker sem še vedno brez avta user posted image user posted image user posted image  (upam, da ga jutri dobim s servisa), sem pa poslala mail na Direkcija RS za ceste,
Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu in dobila sledeč odgovor:

 
Spoštovana,

To se žal ne da rešiti - namreč varnostnega pasu se ne da in ne sme spreminjati v nobenem primeru.

Rešitev je ali prednji sedež ali mogoče kakšen drug avtosedež, seveda pa je vse odvisno od vašega avtomobila (res so nekateri avtomobili - starejšji imeli prekratke varnostne pasove).

Ker ne poznam tipa avtomobila in avtosedeža, zelo težko dam bolj konkreten nasvet. V kolikor boste kupovali novega, potem vsekakor prej poizkusite z montažo v avto.

Lep pozdrav,

Bojan Oblak
Direkcija RS za ceste
Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu
Trdinova ulica 8
SI - 1000 Ljubljana
www.vozimo-pametno.si
e-mail:bojan.oblak1@gov.si
Tel.: +386 1 300 91 70
Fax:  +386 1 300 91 71

 
Tako da sedaj čakam na svoj avto da tam poskusim, če bo šlo (je novejši avto, star 3 leta), drugače pa ne vem kaj bomo. Vem pa da je ena pisala da se nekje dobijo ti podaljški, ampak ne vem katera in kje se jih da kupiti.


 
Katy82: upam, da si uredili s prebarvanim perilom!!!
 
Anitka: user posted image user posted image user posted image  tile monterji so res user posted image user posted image user posted image . Tudi nama so kuhinjo na tak način montirali, potem pa še pravih stvari niso vseh pripeljali in seveda se je vse zavlekloooooo user posted image user posted image user posted image
 
Čmrlika: tudi meni ni jasno s tem štetjem postov (objav). Kdaj ko jih napišem več, imajo vsi enako številko. ZAROTA!!!!!! GOLJUFIJA!!!!!user posted image user posted image user posted image
 
Metty1: DOBRODOŠLA MED MAJČICAMI user posted image user posted image user posted image
DRugače imam pa tudi jaz že več ali manj prištimano vse za user posted image , ampak tako ali tako bomo več ali manj sproti kupovali, ko bomo videli kaj še potrebujemo. Sej imaš še čas, jaz sem pa bolj začetek maja na vrsti user posted image
 
Narava: user posted image user posted image user posted image  za pregled. Evo sva že dve ki imava ful majhnega fušija in nosiva user posted image  čisto spodaj.
 
Taula: tudi jaz prvič slišim za kaj takega? Pa ti ni nič več povedala o tem?
No sem sedaj prebrala, da si že vse izvedela o tem, kar si spraševala.
 
Darmar: joj že par dni se spravljam, da ti napišem ZS, ampak sem skoz tolk zasedena, da kar pozabim. A pol boš ti tudi v Šk.Loki hodila na MŠ? Pol bova pa obe tam user posted image . Škoda ker tvojega user posted image  ne bo s tabo. Z mano bo prvi teden zagotovo, za drugi teden se mora pa še v službi zmenit.
 
Valentina: kam pa boš ti hodila na MŠ? Tudi v Šk.Loki ali sem jaz kaj pomešala spet?
 
TamaraJ: samo da ne boš pretiravala prosim s tem tvojim zidanjem, da ne boš ti odprla sezone prosim. SEj sem tudi sama taka, da moram pri vsem pomagat, ampak sedaj zadnji mesec pa nam res mislim da ni treba pretiravat.
 
Hijenca: user posted image user posted image user posted image  za 34.tednov!!!
 
Edinaos: ja v Kranju je ta trgovina pri ONC centru, mislim, da je bil prej tam Hardi. Je pa to diskont tekstila. Za novorojenčke so imeli ful malo, ko sem bila jaz tam, za malo večje pa je bilo precej izbire. Sem bila pa kakšen mesec nazaj tam, tako da ne vem kako je sedaj, mogoče imajo že kaj več za novorojenčke. Bom pa šla jutri malo pogledat, če bom šla po avto na servis.
 
Mya26: DOBRODOŠLA MED MAJČICAMI user posted image user posted image user posted image
 
Jana81: user posted image user posted image user posted image  za CTG, res je fino ko poslušaš svojega otročka, kajne? Meni ga je delala zadnjič ko sem mela prometno nesrečo in sem bila potem ful bolj pomirjena, ko sem slišala svojega sončka.
 
Naty: evo sem ravno vseh 10 strani od včeraj do danes prebrala, pa si se vrnila nazaj iz P user posted image user posted image user posted image . Sedaj pa se le spočij, boš videla da boš lažje spala, kot pa če ne bi šla. Sladko pančaj!!!
 
No evo, danes mi je pa uspelo napisati celo kačo. Sedaj pa še samo upam, da mi je ne bo izbrisalo preden jo objavim.
Sedaj pa grem da v svoj želodček dam en dober jagodni jogurt.
 
Se beremo, ....
 
 
 

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 20:58:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Bejbike mi smo nazaj iz P, zaenkrat HB še v enem kosu user posted image . Hvala vsem, ki ste mislile nameuser posted image , danes sem ful utrujena, tko da bom komentirala jutr zjutri, zdej pa hitr opis kaj se je dogajalo.

U glavnem sezona majčic je uradno še zaprta user posted image ! Ko je moj prišel iz službe so se krči že umirili, zato sm šla ležat, ker sem bla ful utrujena od bolečin. Pa sm zaspala in ko sm se zbudila, ni blo več krčev, samo še bolečina v trebuhu. Pol sva se kako uro odločala a se splača it tja al ne in je moj reku, da bolš da greva, da naju ne bo celo noč morilo, če je kaj narobe. No CTG je sicer na vsake tolk časa zaznal odstopanja, ampak ni še nič resnega. Dežurni G mi je pa pregledal MV in rekel, da zgleda še zaprt, ampak ne bo nič veliko brskal, da ne bi blo kej narobe.

U glavnem zaenkrat je bil HB samo lažni alarm, ampak moja torba je pa vseen pripravljena user posted image .

Tko zdej grem pa ležat, ker trebuh še zmer boli...

Hvala še enkrat za skrb, rada vas mam user posted image !


samo da je vse OK, pa super da sta še v enem kosuuser posted image user posted image user posted image .

Saj če se ne bi do 20:30h javla, bi te itak že klicalauser posted image

Zdaj pa le počivat oba,, oz. kar vsi trije, pomoje tudi naše dece te stvari zmatrajouser posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:02:57   
Soncnica Sandra ***
Darmar: sem videla da sta z Valentino zmenjene za v ponedeljek, torej predvidevam, da bosta obe na MŠ v Škofji Loki? user posted image user posted image user posted image  Bomo potem pa kar tri user posted image user posted image user posted image .
Ja, za kavo se bo dalo tudi kaj zmeniti. Se bomo še zmenile, velja? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4273
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:17:47   
Katina
Estrella,  mogoče si me narobe razumela. Mojemu namestniku niti pod razno ne privoščim take izkušnje.  Vse skup je bolj letelo na šefa. 

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 21:19:52   
aurora28
Jeeeeeej Naty sam, da si še vedno v enem kosu user posted image user posted image user posted image . Nas je kar pogrelo in paniko zagnalo. Sej vidiš so ženske kar hitele v šopinge. user posted image user posted image user posted image
Sej če sama ne bi imela večino stvari že doma, bi bila verjetno med prvimi, ki bi letela v štacuno po stvari za user posted image . user posted image

Jana kaj pa slikice???


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.