|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 15:20:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Nč jasno


Meni tud ni blo...

Obiskala me je že patronažna- babica...ki pride malo pred porodom na klepet z bodočo mamico, in bo prišla potem tud po porodu...user posted image
A gre zares, al ne?
Kaj pravite?

user posted image


o JOOOOOJ res gre zdaj zaresuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , in kaj ste se zmenile?
Jaz jo tudi ob koncu aprila pričakujemuser posted image




(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4201
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 15:22:10   
Čmrlika
****- prava faca si in se popolnoma strinjam s tabo, zdaj je treba it do konca ine je prav da si mu še odpisala nazaj...jaz sem tudi taka, če se odločim za nekaj je treba to izpeljat do  moje meje user posted image

Da se pa tako pogovarja, ej user posted image , bi mu jaz dala iskrene čestitke pa veselje user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 15:25:46   
Estrella*
Špelin@: če nisi pozoren in si vsega ne zabeležiš, posredovani podatki kaj hitro dobijo nogiceuser posted image   Sedaj nimam časa se s tem ukvarjat in bi vaju z Anitko prosila, če mal vzameta vajeti v svoje roke.
 
edina: na CTG se vidi na koliko časa so popadki in njihova intenziteta, ki jo merijo od 0 - 100%. To so tiste š****, ki štrlijo ven iz povprečja.
V KIKU sem pa dobila kar nekaj super stavri in sem bila glede na ceno, ki sem jo plačala prijetno presenečenauser posted image Moraš pa biti pozoren tako, kort je Aurea napisala imajo tudi dosti pofla. Skratka vzami si čas in orng preglej kupljeno blago.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 15:27:06   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Nč jasno

Meni tud ni blo...

Obiskala me je že patronažna- babica...ki pride malo pred porodom na klepet z bodočo mamico, in bo prišla potem tud po porodu...
A gre zares, al ne?
Kaj pravite?




o JOOOOOJ res gre zdaj zares , in kaj ste se zmenile?
Jaz jo tudi ob koncu aprila pričakujem


Ti jo vsaj pričakuješ, jaz je namreč nisem ,ker so nam v Šoli rekli, da ne bo prišla prej kot v P....

Nič, prav lepo sva klepetali...malo sem jo povprašala , kaj in kako ona prakticira prvo kopanje, pa okrog popka, da vem kaj nabavit...ker na primer v šoli so rekli da patronažne prvič kopajo otročka brez mila, pa je ona rekla naj ga kar imama pripravljenega, kerga bo ona sigurno milila, pa da ona otročka zunaj že prej namili, pa potem v  banico, eni delajo kontra...pa o banici sem jo povprašala, pa porod sam, kaj nardit, pa ful sva se hecali na račun gnezdenja user posted image
mi je všeč tole, da vidiš da ima nekdo skrb zate že prej...poleg tega me je ful pomirla glede teh moji NE UZ-jev ki sem jih oz beri nisme deležna pa ......
eh ful je blo tega no...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4204
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 15:27:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
Nč jasno

Meni tud ni blo...

Obiskala me je že patronažna- babica...ki pride malo pred porodom na klepet z bodočo mamico, in bo prišla potem tud po porodu...user posted image
A gre zares, al ne?
Kaj pravite?

user posted image


Ja, pa gre res zares user posted image user posted image user posted image  
 
K meni dvomim, da bo prišla - tudi v prejšnjih nosečnostih pred porodom o patronažni ni bilo ne duha ne sluha... Pa imam G v lokalnem ZD, kjer domujejo tudi patronažne user posted image  Za po porodu sem pa itak morala ob prihodu domov poklicati za obisk, ker bi drugače predolgo trajalo, da bi one dobile pošto iz LJ in se zorganizirale user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 15:29:33   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
Nč jasno
Meni tud ni blo...

Obiskala me je že patronažna- babica...ki pride malo pred porodom na klepet z bodočo mamico, in bo prišla potem tud po porodu...
A gre zares, al ne?
Kaj pravite?




Ja, pa gre res zares

K meni dvomim, da bo prišla - tudi v prejšnjih nosečnostih pred porodom o patronažni ni bilo ne duha ne sluha... Pa imam G v lokalnem ZD, kjer domujejo tudi patronažne Za po porodu sem pa itak morala ob prihodu domov poklicati za obisk, ker bi drugače predolgo trajalo, da bi one dobile pošto iz LJ in se zorganizirale


Fajn no, pol pa en velik aplavz za mariborsko patronažo,.user posted image user posted image user posted image

Mi je res to bilo zelo všeč...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 15:31:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

****- prava faca si in se popolnoma strinjam s tabo, zdaj je treba it do konca ine je prav da si mu še odpisala nazaj...jaz sem tudi taka, če se odločim za nekaj je treba to izpeljat do  moje meje user posted image

Da se pa tako pogovarja, ej user posted image , bi mu jaz dala iskrene čestitke pa veselje user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja.... sem dala predno sem stisnila send za prebrat mami in prijateljici... Je mama rekla joj, tale pa ne ve na kako mino je naletel . Prijateljica pa je rekla dobro si ga..
Veš kaj jaz sem šla in poiskala njegov predvolilni program. Niti ene stvari, ki jo je tam naštel še ni naredil. In sem ga povprašala tud na to temo. Saj ima že drugi mandat...
Izgovarja se da vlagajo... pa nikjer nič videt...

Na tisto o iskrenih čestitkah pa sem mu lepo zapisala: da če bi jaz imela njegove dohodke bi bila tudi že z iskrenim čestitkam zadovoljna...

Vas pa vse lepo pozdravlja, sem pozabila povedat čisto na koncu je namreč zapisal:

[font="@arial unicode ms"]V upanju, da sem vam vsaj malo osvetlil ozadje in morda zmanjšal razloge za vaše razočaranje, vas in vaše kolegice lepo pozdravljam.
[font="@arial unicode ms"] 
[font="@arial unicode ms"] 

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 15:35:30   
Anonimen
Drugače pa Čmrlika... tole pa je nekaj novega, da že pred porodom hodijo?? Ampak verjetno je to zelo fino in dobrodošlo za vse ki prvič pričakujejo. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 16:01:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Drugače pa Čmrlika... tole pa je nekaj novega, da že pred porodom hodijo?? Ampak verjetno je to zelo fino in dobrodošlo za vse ki prvič pričakujejo. user posted image user posted image


****, na temle forumu KLIK si lahko prebereš ogromno o pravicah in dolžnostih na tem področju.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 16:23:00   
barbaw
Estrella jutri pa zadnjič v službo. user posted image  Bravo, da si zmogla vse skupaj. Te prav občudujem (druge tudi, da mi ne bo katera zamerila, ker nisem nobene druge poimenovala).

Tamara da nam ti ne boš med tistimi cigli rodila. user posted image  Si pa res pridna. Dobro da to zmoreš. user posted image user posted image user posted image

hijenca user posted image  za 34-ko.

jana user posted image  za pregled.
 
Naty a so popadki že mimo? Topla voda jih ponavadi ublaži. Meni je vsako otrdevanje umilila.

Jaz sem kupila danes pleničke, dudo, vložke in ... Samo še pripravim torbo pa je to to. Posteljico pa sem tudi na četrt pobarvala. Že perem jajčko, potem še voziček, ... pa sem pripravljena. user posted image

Zdaj pa grem voziček slikat, da boste videle kakšen frajerski vagen bo imela naša pupa. Pa lite felne. user posted image




_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 16:42:28   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Estrella bodi srečna da je bilo tako, in upaj da bo tudi tokrat takouser posted image Bomo vidli a bo mala tudi tako pridnauser posted image

Jana, vmes pade kakšen???  POPADEK?? A si dobila slikco iz CTG-ja?



Popadek ali otrdel trebuh, drugače je bila krivulja (graf) sorazmerno
ravna, če bi bli popadki redni, bi krivulja imela več zaporednih vzponov in padcev...slikice nisem dobila, sem pa videla krivulje-graf. a ti si dobila slikico??
 
Tako otroke in delavce sem nahranla, zdej pa grem naprej pospravljat...
 
 
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 16:51:23   
aurora28
Barbaw krasen voziček, bo vaša pupa prava princeska user posted image user posted image user posted image . Kaj te lahko vprašam kakšne imate to stene, a to so kakšne poslikave?

**** ti si kar daj duška in jih županu naplozaj. user posted image user posted image user posted image
Ob njegovi plači bi tudi jaz bila zadovoljna z besedo Čestitamo.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 16:56:22   
barbaw
Stene imam pa to v splnici in so tudi roza. Vmes je bela za projektor, okrog pa moja ne najbolj uspela poslikava. Ni ravno izpadla kot sem hotela. Bi mogla s čopičem naredit bi boljše izpadlo, pa je bilo že prepozno. Pa čez dve leti. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 16:57:38   
jana81
aurora ti pa še nisi pokazala vozička.... bomo vidli slikice???

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 16:58:30   
aurora28
Aja sej je ok. user posted image Prejle je bila sestra pri meni in mi je rekla, da imam še visoko trebuh in da se mi še ni spustil, torej še nizek pripravljena za nizek štart. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 16:58:38   
barbaw
**** upam, da si si fajn nabrusila jezik. Sicer ne vem točno zakaj se gre, ampak včasih pa mora hudič roge pokazat. Vsaj nekdo (ti) naj pove županu kar mu gre.

Naty a si že v P???

CTG pa kaže vsako otrdevanje trebuha. Lažne in prave popadke. Razlika je samo v bolečini.

Me škratek kliče in moram risanke gledat.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 17:00:58   
aurora28
Jana midva imava voziček še zapakiran, drugače pa zgleda takole user posted image
 
user posted image

Posteljica pa je takšna user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil aurora28 -- 3.4.2008 17:02:36 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 17:02:59   
barbaw
Moj trebušček pa je vedno nižje. Danes je bila pika že tako nizko, da me je malo skrbelo. Se pa še pridno prestavlja in je imela prejle rit tik pod rebri, drugače pa jo ima kake 3 prste nad popkom.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 17:08:38   
aurora28
A katera razmišlja, da bi kupila vrtiljak ali kakšno lučko za posteljico?

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 17:13:23   
barbaw
Jaz imam zvezdico, ki poje in se neke slikice vrtijo. Sem že pozabila kaj se vrti. Mislim, da so medvedki na oblačkih. user posted image  Je pa od Tomy-ja- Sem pa razmišljala o vrtiljaku, samo ga verjetno ne bom kupila.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 17:36:47   
Anonimen
Tudi jaz imam to zvezdico.In je super.user posted image

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 17:42:01   
buccka
Vidim, da se menite o patronažnah. Pri meni je tud že bila in to kar 2x, ja no se vidi da se poznamo, smo nekak sosedi. Tud za pol ne bo težav, lohk pokičem, tkoj ko kaj rabim.

Vrtiljak ali lučka..........lučko že mam od tomyija, pol pa gredo še po nebu tiste slikice. Vrtiljaček pa naj bi dobila od kolegice ob rojstvu. Drugač pa imam tud veliko igračk na poteg, tko da tud tist je nekaj.




_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 17:46:47   
Anonimen
barbaw: lušten vozekuser posted image user posted image , pa še malo rozastuser posted image

aurora: tudi tvoj mi je všeč, kakšne barve pa je? a posteljice še nimata postavljene?

jana: ja jaz sem za domov dobila tisto slikco oz. graf, samo ne razberem popadkovuser posted image

Naty: se ni še nič javlauser posted image

Punce jaz sem vsak dan bolj zmatrana in izmučena. Nekaj malega naredim in že moram počivati hmmmmmmmmmm.......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 17:48:23   
Taula
Aurora28..imava isto model vozička in isto barvo.user posted image

Midva bova kupila vrtiljak...da malo poje in uspava.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu buccka)
Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: Majčice '08 - 3.del
3.4.2008 17:52:23   
aurora28
Edina najin voziček je identičen temu vozičku na sliki user posted image . Ne poste4ljice pa še nimava sestavljene, ker je moj user posted image dragi izrazil željo, da bi on rad sestavljal to posteljico medtem ko bom jaz v P in sem mu ustregla. Takšna je bila njegova želja, sej sicer jo pa itak še ne rabiva dokler ne prideva s sinekom domov. user posted image Sem mu pa že vse preprala in zlikala: posteljino, okrasno blazino okrog posteljice in kovterček. Skratka vse ima pripravljeno, itak mu bo pa moja mami pomagala.

Po moje je Naty še vedno v P, verjetno oz. 100 % sem, da so jo dali na CTG, da vidijo, če gre za popadke in če bo treba ji bodo še dali injekcijo za pljuča.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.