|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 9:06:57   
aurora28
Joj Naty grozno žalostna zgodba user posted image user posted image user posted image . Da se jima je to zgodilo še pri drugi deklici user posted image , da ni kaj dedno z dihali, ker da se ti to ponovi pri obeh hčerah na enak način, je mal čudno. Nevem ne bom obsojala, ampak obstaja pa verjetnost. user posted image

Drugače pa sva midva tudi za nakup Angelcare, od viška ne boli glava pravijo. user posted image
Sam če je otrok v nezavesti in ne diha, mu moraš najprej nuditi umetno dihanje in potem poklicati rešilce.

Estrella* a Jane včeraj ni bilo na srečanje user posted image A mogoče katera ve kaj se z njo dogaja?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 9:07:02   
Naty*
Evo to je bil naslednji post, čez neki časa (mislim, da kak teden) je pa sporočila, da sta mamica in mala doma in da je vse vredu user posted image . Se je pa vse skupi odvijalo pred skoraj točno enim letom.
 
Dobro jutro!!

Soncica nevem tocno ce sta jo doma ozivljala,mozno je saj je ona medicinska sestra in dela v lj na urgenci.Do zdaj smo samo zvedeli,da se ji je angelcare kar 4 krat en za drugim vkljucil in sta pobasala ta malo in sibala v bolnico,kjer se niso imeli pravega inkubatorja za prevoz dojenckov v drugo bolnico.Tako da niso mogli it z helikopterjem in so morali se cakat na resevalno vozilo,ki je opremljeno z taksnim inkubatorjem.Ne vem pa od kod so ga poslali(mislim pa da iz LJ).Mislim da taksnih zivljensko pomembnih stvari nimajo v bolnicah!!!??? user posted image user posted image Zdaj je mala prikljucena na aparatih ,ki ji omogocajo dihanje in seveda delajo vse raziskave da ugotovijo kaj je vzrok,da je prenehala dihat.Sicer pa sem malo po internetu poizvedovala kaj je vzrok za smrt v zibki(kar se jima je zgodilo pri prvi pupiki) in je vseposod napisano da je ralog kajenje matere v nosecnosti.In ce potem pomislim na mamico nikite ?????Ze prej je kadila v eno in to kar mocne cigarete,med nosecnostjo pa isto,potem pa se alkohol pa red bull,....
Pa glede na to da ji je ze umrl en otrok bi vsaj jaz pri drugem bila 1000 % bolj previdna,nehala kadit,.........samo da bo dete zdravo.Zgleda da vsi ne razmisljajo tako.Hvala bogu da je z prvim njenim otrokom vse vredu in je zdaj ze 2,5 leti star!!!


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 9:12:56   
aurora28
Sicer pa sem malo po internetu poizvedovala kaj je vzrok za smrt v zibki(kar se jima je zgodilo pri prvi pupiki) in je vseposod napisano da je ralog kajenje matere v nosecnosti.In ce potem pomislim na mamico nikite ?????Ze prej je kadila v eno in to kar mocne cigarete,med nosecnostjo pa isto,potem pa se alkohol pa red bull,....
Pa glede na to da ji je ze umrl en otrok bi vsaj jaz pri drugem bila 1000 % bolj previdna,nehala kadit,.........samo da bo dete zdravo.Zgleda da vsi ne razmisljajo tako.Hvala bogu da je z prvim njenim otrokom vse vredu in je zdaj ze 2,5 leti star!!!


Mislim haloooo, tako žensko bi pa bilo treba oring z valjarjem po glavi, gre za tipično malomarnost. Da je ni sram, če se je pri prvi hčerkici zgodila tragedija, da ni bila tolk odločna, da bi vsaj pri ta drugi prenehala z vsemi grdimi razvadami. Sej pravim, da otrok kar tako neha dihati obstaja vedno nek razlog, bodisi kajenje, kakšno dedno stanje... Nevem sem žalostna zaradi takšnih malomarnosti. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 9:21:29   
Estrella*
Naty: nimam besed. Sicer ne mislim nobenega obsojati, ker vsi delamo napake(zavestno in nezavestno), ampak , da ne zagotoviš otroku vsaj minimalno tisto kar mu lahko, pa ne razumem.
Ja angel care sam po sebi ne rešuje življenja. Je potrebno obvladati še kaj drugega in ohraniti trezno glavo v taki situaciji. Mene najbolj skrbi to zadnje, ker ne vem kako bi odreagirala, če bi se znašla v podobni situaciji.
Aurora; Jane žal ni bilo, mislim, da zaradi povišanega sladkorja. Sicer bo pa verjetno sama javila kako je z njo, ko se malo naspiuser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 9:27:51   
Naty*
aurora, Estrella* ja glede na to, kaj se ji je enkrat zgodilo, bi bla res lahk bolj odgovorna. Sicer pa medicinska sestra, pa ni vedela, da bi blo dobr nehat kadit med nosečnostjo?????user posted image  Groza...

Ok, dejmo rečt, da majčice ne bomo mele problemov, ker smo odgovorne nosečnice, pa pustmo zdej to nesrečno temo. Me je kr strah, da sm vam zamorila nedeljouser posted image . Če kera to tko gleda, se opravičujem...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 9:36:08   
valentina2006
DOBRO JUTRO user posted image ... Je pa res lepo vstat, ko te zunaj tak sonček prebudi user posted image .

Naty*: Full pretresljive stvari...

**** in edinaos: ZAKON slikice user posted image

Sicer pa drage user posted image  uživajte nedeljo... user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 9:42:23   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Aurora; Jane žal ni bilo, mislim, da zaradi povišanega sladkorja. Sicer bo pa verjetno sama javila kako je z njo, ko se malo naspiuser posted image


Estrella* pa sej glih v tem je fora, da ona ni imela povišan krvni sladkor pri zdravnici, ko je bila na kontroli. Vse je bilo v mejah normale. No malo me skrbi zanjo, vem, da je nekaj omenjala izcedek z rjavo nitko user posted image

Naty nič nisi zamorila, vse to so zgodbe, ki jih piše življenje in so resnično žalostne. Ampak včasih te pa razjezi, da nekateri zavestno ne preprečijo tisto kar se preprečiti da, npr. kajenje. user posted image Sem brala, da so raziskovali zakaj prihaja do tega in obstajajo razlogi, ki naj bi povzročali ˝smrt v zibelki˝en velik razlog je tudi sindrom dolge dobe QT (gre za neko napako v bitju srca) kar so ugotovili na osnovi DNK-ja 25 novorojenčkov, ki so umrli na tak način, med drugim pa še razlogi: kajenje, skupno spanje v postelji, spanje na trebuhu, nepravilen razvoj pljuč...


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 30.3.2008 9:49:19 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 9:51:11   
Anonimen
Dobro jutro dame:

Estrella: Ja včeraj sem bila čist hin od hrane. Cel dan sem se šparala potem pa...uff. Ja bilo mi je kar slabo in žeja. Ne mo govorit že na srečanju sem popila 3 zale- vode, se pravi 1.5 litra...Kaj pa še potem doma..
Rezultat: cela noč na WC-ju. Ja, ampak luštno je bilo. user posted image user posted image

Poslikala sem pa jaz sam mal na hiter in še to sede, sem videla, da ste druge več slikale, pa se mi pol ni zdelo potrebno. Sem rekla sam tok da imam vse na fotki za vsak slučaj če ne dobim nič na meil.
In ja hrane pa ni več gor, ker to je bilo potem ko smo bile nekatere že čist hin od futra..se pravi že čist pri koncu.

Kasso: Jah, dobre ste, da sta imele še energijo za trgovino in da si potem še torto delala. Njami...user posted image user posted image

Naty: O AC in elektronski varuški nimam pojma... da ne boš mislila da ignoriram ampak ti nimam kaj svetovati.user posted image  
O tisri zgodbi pa samo no comment. Da ne bi kaj preveč rekla..user posted image
Pa še dober da si nas spomnila za uro. Bi pozabila. Sedaj imamo en mesec isti cajt kot v Egiptu, huraaaa. Ker oni prestavijo konec aprila.

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 10:21:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Aurora; Jane žal ni bilo, mislim, da zaradi povišanega sladkorja. Sicer bo pa verjetno sama javila kako je z njo, ko se malo naspiuser posted image


Estrella* pa sej glih v tem je fora, da ona ni imela povišan krvni sladkor pri zdravnici, ko je bila na kontroli. Vse je bilo v mejah normale. No malo me skrbi zanjo, vem, da je nekaj omenjala izcedek z rjavo nitko user posted image



Jana javi se plissss čim prejuser posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 10:29:07   
špelin@
Dobro jutro - al kaj naj rečem, tole prestavljanje ure me je čisto zmedlo user posted image
 
Če mene vprašate, sem se imela včeraj res fino user posted image  Vse skupaj ste enkratna družba user posted image  Noro rada poslušam ****, ki pripoveduje o Egiptu, pa MARTINA25 je tako slikovito opisala Kenijo, Katina Turčijo, druge še Djerbo,... Ker sem bolj tiste sorte popotnik, ki gre večinoma le s prstom po zemljevidu, mi pride vse tole zelo prav user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mixi
imam zlatega dragega ki mi nič ne pusti nosit in je reku da mi bo vse spucal samo da sedim na miru in da mu povem kaj naj nardi.


Izkoristi priliko user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Ni še nobene iz srečanja doma?

aurora ti pa si optimistka user posted image . Sej veš kolk dolg smo zadnjič čvekale... zna bit dons še dlje!


user posted image user posted image user posted image
Vmes smo še dež priklicale user posted image
 
katy82, če te bo tole z zobom kakorkoli skrbelo, hitro nazaj do zobarja - s tem se ne gre igrat user posted image

Estrella*, jaz sem po pizzi še danes grozno žejna user posted image  Moj user posted image  se je pa najbolj smejal, ko sem mu povedala, kako sem se nažrla user posted image  
 
****, edinaos, sem šla hitro pogledat fotke user posted image  edinaos: HRAAAANAAAA user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Drugače moram pohvalit Bocaccio; postrežba je bila vsaj 1x hitejša in hrana zelo okusna. Kar me je še bolj veselilo je to, da je tudi naša Katina prišla na  svoj račun in se napapcalauser posted image

Se strinjam user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
No danes sem že bolje, sem pojedla že 2 banani, duplo, bounty, 3 piškote, pa gledam kaj bi šeuser posted image  


Glavno, da si danes bolje user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Kje pa je Jana, a je sploh ni bilo na srečanje??? user posted image


jana81 mi je včeraj dopoldne poslala SMS (ji internet ni delal), da je imela zjutraj na tešče ful povišan cukr in se ne počuti dobro user posted image
Jana, kako se počutiš?? user posted image user posted image user posted image

Naty*, ja, pri user posted image  možganske poškodbe nastanejo veliko prej kot pri odraslem človeku. Oz. je manj manevrskega (reakcijskega) časa, če se smem tako izraziti. Pa še 1x toplo, toplo poudarjam: brez znanja oživljanja tudi AC sam od sebe nič ne pomaga. Raje dam gor takle link 100x prevečkrat kot 1x premalo: KLIK
Pa poklikajte še druge teme tule: KLIK

Joj, imam okrog sebe polno tečnob, ki me podijo z računalnika... user posted image user posted image user posted image
 
V glavnem: včeraj sem se imela super, načvekala sem se podolgem in počez, hvala vsem za enkratno družbo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa upam, da nisem katere spravila v neprijeten položaj s svojim objemanjem - ma sem bila čisto raznežena, ker sem vedela, da je to bilo naše zadnje tako konkretno srečanje pred dnevom P user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 10:53:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

aurora, Estrella* ja glede na to, kaj se ji je enkrat zgodilo, bi bla res lahk bolj odgovorna. Sicer pa medicinska sestra, pa ni vedela, da bi blo dobr nehat kadit med nosečnostjo?????user posted image  Groza...

Ok, dejmo rečt, da majčice ne bomo mele problemov, ker smo odgovorne nosečnice, pa pustmo zdej to nesrečno temo. Me je kr strah, da sm vam zamorila nedeljouser posted image . Če kera to tko gleda, se opravičujem...


Naty: dobro jutro, zgodbe žal nisem upala prebrati, da mi je bi spet butnil v psihouser posted image , pa meni ker sicer nisem labilna oseba, ahhh sem pa polna hormončkov. Tako, da ne morem komentirati....
 
Glede kajenja: ja grozaaaaaa, jaz tudi ne razumem žensk, ki lahko kadijo med nosečnostjo, pa brez zamere kadilke, sem tudi sama bila pred user posted image  in me zadnje čase čisto trga, da bi kakšnega prižgala, ampak ni šans, že tako se mi zdi da je mirna tam notri, tako da ni šans dokler je ona tam notriuser posted image
 
No še novička iz BB: tedenska naloga: gospodarji so zvezniki, podložniki pa novinarji. Te zvezde glumijo, te jih morajo pa 
pa loviti kot paparazziuser posted image user posted image , deluje zanimivo bomo vidliiiiii

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 11:18:58   
Naty*
špelin@ hvala za še enkrat KLIK  o oživljanju, sej to ti definitivno pride prav, če maš AC al pa neuser posted image . Js sm tud bl tak človek, da jemljem stvari, kot je aurora napisala - življenjske zgodbe. Nima smisla si zakrivat oči, ampak je mogoče včasih pač bit pripravljen na kej kar bi ti lahko kdaj prav prišlo.

edina sej da te potolažim, zgodba je bla grozna, ampak konec dober vse dobrouser posted image . Si pa upam trdit, da se je veliko zgodilo zaradi malomarnosti mamice, zato sm rekla, da smo majčice vse odgovorne, v kar sploh ne dvomim. No če bi te pa kdaj prijelo, da bi kerga prižgala, bi pa js z valjarjem prišla tja do vašega bloka verjem!!!!!!user posted image  (špelin@ sm si mogla sposodit user posted image )

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 13:14:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*


edina sej da te potolažim, zgodba je bla grozna, ampak konec dober vse dobrouser posted image . Si pa upam trdit, da se je veliko zgodilo zaradi malomarnosti mamice, zato sm rekla, da smo majčice vse odgovorne, v kar sploh ne dvomim. No če bi te pa kdaj prijelo, da bi kerga prižgala, bi pa js z valjarjem prišla tja vašega bloka verjem!!!!!!user posted image  (špelin@ sm si mogla sposodit user posted image )



Ne ne za enkrat se imam kar pod kontrolouser posted image , in tako bo do maja ostalo.

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 13:16:35   
tally
pozdravljene majčice,

se mal oglašam po dolgem času, vmes sm mal kej prebrala nisem pa nič komentirala. Vesela sem da ste uživale na srečanjuin se obilno najedle in načvekale, slikice sm tudi pogledala, vse ste prav lušne in vaši bušiji prav tako.

Naslednjič se vam pridružim z vozičkom user posted image .
Glede kajenja med nosečnostjo ne bom nič rekla ker vsaka ve zase, tko kot jst vem da ga ne bi prižgala ni šans, kot je rekla edinaos.
Ni variante, da nekaj zavestno delam in s tem škodujem moji pikici v trebuhu.

Špelin@ hvala za KLIK sem si ga shranila, za vsak slučaj, dobro je vedeti.

Upam da se jana čimpej oglasi z dobrimi novicami.



Aja morm se še pohvalit, včeraj sva dobila obvestilo od stanovanjskega sklada, da sva izbrana za kupca stanovanja v Postojni user posted image user posted image user posted image , tako , da bom od naslednjega leta uradno notranjka.


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 13:26:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally

pozdravljene majčice,

se mal oglašam po dolgem času, vmes sm mal kej prebrala nisem pa nič komentirala. Vesela sem da ste uživale na srečanjuin se obilno najedle in načvekale, slikice sm tudi pogledala, vse ste prav lušne in vaši bušiji prav tako.

Naslednjič se vam pridružim z vozičkom user posted image .
Glede kajenja med nosečnostjo ne bom nič rekla ker vsaka ve zase, tko kot jst vem da ga ne bi prižgala ni šans, kot je rekla edinaos.
Ni variante, da nekaj zavestno delam in s tem škodujem moji pikici v trebuhu.

Špelin@ hvala za KLIK sem si ga shranila, za vsak slučaj, dobro je vedeti.

Upam da se jana čimpej oglasi z dobrimi novicami.



Aja morm se še pohvalit, včeraj sva dobila obvestilo od stanovanjskega sklada, da sva izbrana za kupca stanovanja v Postojni user posted image user posted image user posted image , tako , da bom od naslednjega leta uradno notranjka.




Superrr še ena notranjkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 13:29:47   
aurora28
Špelin@ hvala za sporočilo o Jani, ker me je skrbelo kako je z njo, ker glede na to, da je ni bilo na srečanje, je ni bilo nič na forum in saj veš da se potem kar začnemo spraševati kaj je narobe? user posted image   Upam, da se ji stanje s cukrom izboljša in da se nam javi čimprej, je pa tale internet en velik user posted image .

Edinaos o to pa bo zanimiva naloga pri BB. Kako pa jo bodo izvajali, a bodo odprli tiste rešetke vmes? Po moje se bodo tile podložniki full angažirali, da naredijo nalogo in bodo bogatašem sledili še na wc user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 13:36:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Špelin@ hvala za sporočilo o Jani, ker me je skrbelo kako je z njo, ker glede na to, da je ni bilo na srečanje, je ni bilo nič na forum in saj veš da se potem kar začnemo spraševati kaj je narobe? user posted image   Upam, da se ji stanje s cukrom izboljša in da se nam javi čimprej, je pa tale internet en velik user posted image .

Edinaos o to pa bo zanimiva naloga pri BB. Kako pa jo bodo izvajali, a bodo odprli tiste rešetke vmes? Po moje se bodo tile podložniki full angažirali, da naredijo nalogo in bodo bogatašem sledili še na wc user posted image user posted image user posted image .



Aurora: ne rešetke so še, celo tako imajo zdaj, da se niti besede ne smejo med sabo skupine pogovarjati. Čez rešetke jim prisluškujejo in vse zapisujejo, kaj se te zvezde pogovarjajo.
Kar smešno izgledajouser posted image user posted image user posted image , aja s tem da mora Eltayb glumit cel teden, da se je v Saro zacopaluser posted image in ji skoz peca, skoz leta za njo,model se je čisto vživel hmmmm a njej je všeč Marcelo, Dada mora cel teden glumit, da je zoprna in bolna....,....

V glavnem cela Santa-Barbarauser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 13:39:27   
Anonimen
Jaz sem se pa danes kupila vložke VIR 80 ROZA, a ste tudi ve kupile rozaste??

Jojj kolk so grde pa debeleeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 13:41:54   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Dada mora cel teden glumit, da je zoprna in bolna....,....



To ji pa ja ne bo težko glumit, ker je itak zoprna user posted image user posted image user posted image . V petek sem se ful smejala, ko so gospodarji žrebali kdo bo šel med podložnike in ko so vlekli neke palčke in je Sandi ful prebledel, bled je bil kot stena , ti smotan smotan, njemu bi pa privoščila, da pride med podložnike, ker je škrtica velika. user posted image

Ja jaz imam tudi Roza embalažo Vir 80. user posted image


< Sporočilo je popravil aurora28 -- 30.3.2008 13:42:26 >


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 15:34:52   
jana81
oj punce..
 
tolk da se vam na hitro javim..
moj cuker je včeraj čist podivjal, ne vem od česa, prej sem si ga cel teden merla in je blo vse OK, pol se pa včeraj zjutraj zbudim si ga zmerim na tešče in haloooo 6.8. , itak da takoj panika, in kličem mami. Potem sem skos ležala, ker me je glava ful bolela in taka sem bla kot da bi me nekdo celo noč tolku z kijem po glavi...mogoče sem prejšnji večer kaj takega pojedla..ne vem... no potem po kosilu sem ga merila še 1x in spet je bil 7.1., tako da sem se odločila da se ne vsedem za volan. Danes je stanje bolj normalno 5.8.
MI JE BLO FUL HUDO KER SEM HOTLA SPOZNAT NOVE MAJČICE IN POČVEKAT S STARIMI.user posted image  Ampak vseeno sva z user posted image  na prvem mestu.
 
Smo pa že zjutraj bili na krstu moje nečakinje...
 
Zdaj pa greva z lubijem sesatvit posteljico in se še zvečer kaj javim.
 
Hvala za skrb vsem kolikor sem uspela prebrat za nazaj.user posted image  vas imam.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 15:52:18   
aurora28
Oj Jana, no me veseli, da se je stanje malo normaliziralo. Kaj pa ti v takšnem primeru preostane da narediš, ali si ga lahko kako znižaš?

Mene pa nekaj zanima:

Vsakič ko grem na stranišče bodisi lulanje ali kakanje imam potem ko opravim, še nekaj časa občutek kot da bom dobila menstruacijo.Tega prej nisem imela, se je pa začelo pojavljati mogoče zadnjih 10 dni? Gre kot za majhno črvičenje, ki ni boleče, ampak občutek kot, da se nekaj pripravlja. Se kateri kaj takšnega tudi dogaja user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 16:29:45   
tally
pa ste le tukaj sm mislila da ste vse na sončku, k je tak lep vreme. Jst sm pa sama moj dela popaldan, jah kaj čmo, sm glih prej razmišljala da mi pol ko bom imela štručko ne bo nikoli več dolgčasuser posted image .

Jana me veseli da se je cukr umiril, želim it čimmanj takih nihanj cukra.


Edinaos ja teli vir 80 so kr debeli, sam so baje za začetek najboljši, ne vem pa kakšni so teli drugi vir npr. natur,al neki takega, ki so isto tako bombažni eni so tudi s krilci in verjetno tanjši od vir 80. Jst si bom tut za začetek vir 80 nabavila, pa ene tiste vir natur, potem pa bom vidla kako naprej.

aurora js mam tak občutek ko hodim, zadnjih nekaj dni pa me prav trebuh zaboli, ni konstantna bolečina ampak taka zbadajoča in gre čez cel trebuh, od sramne kosti skoraj do želodca. Kaj bi to bilo user posted image

Pa danes me v desni zizi boli skos na istem mestu malo od kolobarja proti pazduhi in me prav za ene 10 sek. prav pekoče boliuser posted image . Očitno se vse pripravlja na dan D.


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 16:51:11   
mixi
ojla jaz sem vas prišla samo pozdravit in prebrat kaj se je dogajalo včeraj. upam da ste se mele na srečanju fajn samo meni je iz kopra pot malo predolga glede na to da me full boli hrbet in ne morem bit več kot 20 minut na stolu, drugače bi tudi jaz prišla. sem si ogledala slikce in ste prav lepe na njih , žal mi je da se nismo mogle spoznat če nič drugega pa se dobimo ko rodimo.

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 16:51:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

oj punce..
 
tolk da se vam na hitro javim..
moj cuker je včeraj čist podivjal, ne vem od česa, prej sem si ga cel teden merla in je blo vse OK, pol se pa včeraj zjutraj zbudim si ga zmerim na tešče in haloooo 6.8. , itak da takoj panika, in kličem mami. Potem sem skos ležala, ker me je glava ful bolela in taka sem bla kot da bi me nekdo celo noč tolku z kijem po glavi...mogoče sem prejšnji večer kaj takega pojedla..ne vem... no potem po kosilu sem ga merila še 1x in spet je bil 7.1., tako da sem se odločila da se ne vsedem za volan. Danes je stanje bolj normalno 5.8.
MI JE BLO FUL HUDO KER SEM HOTLA SPOZNAT NOVE MAJČICE IN POČVEKAT S STARIMI.user posted image  Ampak vseeno sva z user posted image  na prvem mestu.
 
Smo pa že zjutraj bili na krstu moje nečakinje...
 
Zdaj pa greva z lubijem sesatvit posteljico in se še zvečer kaj javim.
 
Hvala za skrb vsem kolikor sem uspela prebrat za nazaj.user posted image  vas imam.


samo, da sta z Nejčkom porihtala tale cuker

Midva imava tudi že posteljico sestavljeno, samo še zidno dekoracijo polepiva in to je touser posted image user posted image user posted image , pa še to bova zrihtala do večera, tako da bom dala zvečer v album.

Pa takoj opozarjam, vse je v rozaaaauser posted image user posted image user posted image

Tudi ti le poslikajuser posted image da vidmo kje bo mali lumpek pančkal

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: Majčice '08 - 3.del
30.3.2008 16:54:36   
mixi
tally potolaži se bolečine so del nosečnosti. mene skoz trebuh pa hrbet bolita tako da ne vidim ure da se rešim čeprav moram počakat še 6 tednov

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.