|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
1.3.2008 10:25:44   
andrejaboris
NI pomembno kaj nosiš, voziš, pomembno je kaki si kot oseba in mati, oče! Kje piše daje mamica s slabim vozičkom slabša in obratno! Danes se vse preveč gleda samo na zunajost in se pozablja na čustva, občutke. Res da hočemo svojemu otroku vse dobro in najboljše samo je odnos dost bolj pomemben od materialnih stvari!

Bodite srečne, pozitivne imejte rade svoje otroke in se ne obremenjujte s tem, kaj kdo ima al kaj kdo nima!

To je pač moje mnenje!


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
1.3.2008 12:38:21   
nian
Tudi moja pupa ima že dodobra utečen Quinny. Je dal skozi bratranca in sestrično in ker sem vedela, da ga bomo 'poverbali', vozkov nikoli niti nisem gledala. Moj voz je bil na polju in v gozdu, kjer je pupa poslušala ptičje petje. Voz je pa temu primerno ustran!
Pa kaj pol!

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
1.3.2008 14:20:41   
jasna
Jao kakšna jara kačauser posted image . Sem prebrala par strani in mi ni bilo nič všeč napisano. V našem Plikotu se vozi tretje dete. Košara spodaj je že na več mestih preluknjana, ampak je prevozila že ogromno kanglic, palic, bagrov, tudi cele "šteke" mleka... Blago je rahlo obledelo, ogrodje poravsano... ampak ga ne zamenjam za noben fensi voziček. Naš ima "dušo", kot smo včasih rekli za stare avte.

Pripomba "šparat na otroku" je pa malo huda. Ma deci pa res dol visi znamka vozička ali cunje. Pa barva tudi.
LP

(odgovor članu nian)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
1.3.2008 19:58:44   
gaya24
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

NI pomembno kaj nosiš, voziš, pomembno je kaki si kot oseba in mati, oče! Kje piše daje mamica s slabim vozičkom slabša in obratno! Danes se vse preveč gleda samo na zunajost in se pozablja na čustva, občutke. Res da hočemo svojemu otroku vse dobro in najboljše samo je odnos dost bolj pomemben od materialnih stvari!

Bodite srečne, pozitivne imejte rade svoje otroke in se ne obremenjujte s tem, kaj kdo ima al kaj kdo nima!


Se popolnoma strinjam.

Meni je kar slabo, ko vidim na kak način ene pozornost vzbujate. Pomoje ste v privatnem življenju ful zafurstrirane in nezadovoljne in je denar edino s čimer se lahko pohvalite. Za skozlat...

Js sem tud kupla verjetno ta hip v Sloveniji najdražji voziček ampak sem ga kupla zaradi funkcionalnosti in sploh nisem vedla, da je to taka fensi šmensi roba. Na našem koncu sploh ne poznajo tega vozička in vsaka, ko me je vprašala ker voziček smo nabavli, ni vedla za Bugaboo.

Mam prijatlco, ki je pred kratkim rodila in bi si lahko kupla tudi voziček za 5000evrov pa se ji ne bi poznalo, pa ima sposojenga Speedya in večino stvari. Vedno je tako, da tisti, ki imajo res ogromno denarja, se ne izpostavljajo tolk kot pa tisti, ki so nekje na sredini in si želijo, da bi bli še višje rangirani.

Pa obilo užitkov na modni reviji z Bugabooji in Stokkiji, pa napišite si na čelo- IMAM DENAR!

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
1.3.2008 21:58:20   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24



Mam prijatlco, ki je pred kratkim rodila in bi si lahko kupla tudi voziček za 5000evrov pa se ji ne bi poznalo, pa ima sposojenga Speedya in večino stvari. Vedno je tako, da tisti, ki imajo res ogromno denarja, se ne izpostavljajo tolk kot pa tisti, ki so nekje na sredini in si želijo, da bi bli še višje rangirani.

Ne moreš vseh sodit po ENI tvoji prijateljici.
Ker moj dragi včasih lepo pravi, da bi eni ful bogati še svoj drek pojedli, če jim nebi smrdel.

Pa obilo užitkov na modni reviji z Bugabooji in Stokkiji, pa napišite si na čelo- IMAM DENAR!

To pa je zelo primitivno.




_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
1.3.2008 23:41:48   
BUŠICA
moje mnenje-na svetu so ovakvi in onakvi! sem že vidla ljudi ki imajo denar in kot je rija rekla bi še svoj drek pojedli-BOLANO! so pa taki ki nimajo za račune plačat, pa se navzven po vsaki ceni hočejo pokazat da imajo perja-PRAV REVNO! na koncu je to samo vprašanje zdrave samozavesti,a ne?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
2.3.2008 9:16:48   
Anonimen
Sama sem si nabavila stvari za user posted image  po svojem okusu,cena mi ni bila ovira.
Če nekomu ni všeč voziček za 1000€, ga ne kupi, kupi pač takega, ki mu je všeč in ki se mu zdi,da mu bo služil maksimalno. Lahko je tudi za 200€. In zarad tega ni nobena nič slabša mamica od tiste, ki ga pač ima za veliko ceno.V vsakem primeru bo otrok v vozičku zadovolen.user posted image

Besedni zaklad, kdo je kaj in kaj je pa je popolnoma odveč. Imaš take in ovake ljudi. Se delajo da so bogati in so bogati, pa ne dajo nič na otroka. Nikoli pa ne sodim in nisem sodila mamic, kdo so in kaj so. Rečem samo da ima grd ali pa lep voziček. Pa še to ne rečem valda njej.user posted image

Moji komentarji, kako je kakšna oblečena, ko vozička naokoli, so tihi komentarji, isto za otroke, ki sedijo v vozičkih. Ponavadi pa imamo vse komentarje nad vsemi, ki jih pač vidimo, pa še to so ponavadi komantarji za osebe, ki jih poznamo, ne?user posted image

Ljudje božji, zaradi vozičkov ni potrebno doktorata delat. Dovolj je že narediti doktorat iz svojega otroka, kaj je zanj dobro in kaj ne.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
2.3.2008 9:40:32   
Anonimen
Sodeč po vsem,kar ste nekatere pisale pa res ni nič čudno,da že v prvem razredu otroci eden drugega ocenjujejo po cotah,ki jih nosjo.Že tam se delajo razlike,za to so pa krivi predvsem blesavi starši,ki otrokom ne znajo vcepit v glavo,da je na svetu kej bolj pomembnega kot pa postavljanje z fensi oblekcami in najnovejšimi igračkami.Pa sej tud nekatere učiteljice dajo več na tiste otroke katerih so starši bogatejši.Žalost.Kar se pa vozov tiče se mi pa zdi,da je vse druga bolj pomembno kot pa v kakem modernem vozu se dete vozi.Vsak si gač ne more prvošit,da pa kritizirate mamice,ki so slabše oblečene,ne to je pa res grdo.Vsako,katera se obregne ob tako mamico je za mene še bolj revna(v glavi)!Ker mogoče drugače razmišljam,kot nekatere druge sem raje anonimna,ker drugače imam polno Zs-jev.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
2.3.2008 10:24:35   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker mogoče drugače razmišljam,kot nekatere druge sem raje anonimna,ker drugače imam polno Zs-jev.


Saj jaz tudi drugače razmišljam, cel "kreg" sem tukaj gor povzročila ... pa nimam nobenega zs-jauser posted image  
V tem, da drugače razmišljamo, ni pa res nič grdega, če pač ne razmišljamo grdouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
3.3.2008 7:49:46   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

NI pomembno kaj nosiš, voziš, pomembno je kaki si kot oseba in mati, oče! Kje piše daje mamica s slabim vozičkom slabša in obratno! Danes se vse preveč gleda samo na zunajost in se pozablja na čustva, občutke. Res da hočemo svojemu otroku vse dobro in najboljše samo je odnos dost bolj pomemben od materialnih stvari!

Bodite srečne, pozitivne imejte rade svoje otroke in se ne obremenjujte s tem, kaj kdo ima al kaj kdo nima!


Se popolnoma strinjam.

Meni je kar slabo, ko vidim na kak način ene pozornost vzbujate. Pomoje ste v privatnem življenju ful zafurstrirane in nezadovoljne in je denar edino s čimer se lahko pohvalite. Za skozlat...

Js sem tud kupla verjetno ta hip v Sloveniji najdražji voziček ampak sem ga kupla zaradi funkcionalnosti in sploh nisem vedla, da je to taka fensi šmensi roba. Na našem koncu sploh ne poznajo tega vozička in vsaka, ko me je vprašala ker voziček smo nabavli, ni vedla za Bugaboo.

Mam prijatlco, ki je pred kratkim rodila in bi si lahko kupla tudi voziček za 5000evrov pa se ji ne bi poznalo, pa ima sposojenga Speedya in večino stvari. Vedno je tako, da tisti, ki imajo res ogromno denarja, se ne izpostavljajo tolk kot pa tisti, ki so nekje na sredini in si želijo, da bi bli še višje rangirani.

Pa obilo užitkov na modni reviji z Bugabooji in Stokkiji, pa napišite si na čelo- IMAM DENAR!



Tole na koncu je pa izraz fovšije in čisto odveč - in čisto slovensko.

Meni je vseeno kaj imajo drugi in kaj vozijo druge. To pomeni, da mi je vseeno, če bogati vozijo slabe vozičke, če revnejši vozijo vozičke, ki si jih praktično ne morejo privoščiti in v končni fazi jaz bom vozila kar bom jaz hotela in nihče mi ne bo s svojim mnenjem vsiljeval kaj bi bilo zame primerno, da vozim.

Sicer se pa strinjam, važno je kdo in kaj si. Torej ne samo KAJ voziš, ampak KAKO voziš user posted image .

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
4.3.2008 20:20:33   
gaya24
Tole na koncu je pa izraz fovšije in čisto odveč - in čisto slovensko.


Sory, ni izraz fovšije- mam sama Bugabooja ampak zato ne rabi cel vesoljni svet vedet!

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
4.3.2008 23:22:23   
lex
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Jao kakšna jara kačauser posted image . Sem prebrala par strani in mi ni bilo nič všeč napisano. V našem Plikotu se vozi tretje dete. Košara spodaj je že na več mestih preluknjana, ampak je prevozila že ogromno kanglic, palic, bagrov, tudi cele "šteke" mleka... Blago je rahlo obledelo, ogrodje poravsano... ampak ga ne zamenjam za noben fensi voziček. Naš ima "dušo", kot smo včasih rekli za stare avte.

Pripomba "šparat na otroku" je pa malo huda. Ma deci pa res dol visi znamka vozička ali cunje. Pa barva tudi.
LP


no mi imamo pa nekega Haucka, ki je bil meni osebno najbolj všeč in ima dušo. In ni me bolelo srce, ko je zadnjič ta večji vrgel sestrico ven, češ jaz se bom vozil in pol sta z atijem dirkala in vozila relly ter skakala iz pločnikov. Ja škripa pa kaj, me vsaj vsi slišijo, da pridemuser posted image . vsak naj si kupi to kar želi. meni so tud všeč takšni in drugačni vozički, ampak na našem se vozita tud 2, če je treba. In za vsakega glih ne bi kupovala novega, ker se vozijo itak samo 1 leto, pol menda ni več zanimivo.
pa otroci so oblečeni primerno: če se gremo igrat na pesek ne bodo opedenani do nule, ker pol so ti invalidi, če pa gremo na lušno jim pa ziher ne bom navlekla trenerk, ki so bile še pred pol ure v pesku.

Najbolj pomembno je, da uživate z vašimi malčki, pa kakor koli že!

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
5.3.2008 6:57:30   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Tole na koncu je pa izraz fovšije in čisto odveč - in čisto slovensko.


Sory, ni izraz fovšije- mam sama Bugabooja ampak zato ne rabi cel vesoljni svet vedet!



Kaj jim potem zavidaš - odnos, samozavest, način uporabe???  Saj je vseeno. Ne razumem pa zakaj druge vozijo tak voziček kot ti, ker si želijo na čelo napisati IMAM DENAR, ti pa si skromno bitjece, ki tega pač ne počneš. V čem si tako drugačna od isto vozečih mam?

Pa vsaka počne tako kot ji paše, ena si želi, da cel vesoljni svet ve, druga skoraj skriva pred svetom - zakaj je ena dobra in druga slaba? Po čem lahko to sodiš. In v čem sploh je sramota svetu pokazati - IMAM DENAR? Če si ga je zaslužila sama in na pošten način (ali ima uspešnega moža), jaz žal ne vidim razloga, da bi morala skrivati, da ima denar. Verjetno je ponosna nase ali moža in dosežene uspehe, mar ne?

< Sporočilo je popravil maruškaŠ -- 5.3.2008 6:59:38 >

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
5.3.2008 7:42:02   
Anonimen
Nisem prebrala vsega, sem pa ujela poanto te vaše debate.
Pa vas vprašam: A vam je čez noč kakšen nov organ zraseluser posted image user posted image user posted image ? Moški imajo obsedenost z 4, 3 in 2 - kolesniki. Ne poznam ženske družbe, ki bi se kdaj pogovarjala o vozilih.
Dejte no, a ni vseeno, kakšen voziček ma katera. Ko sem se jaz odločala za voziček, sem razmišljala tudi o tem, kaj pa če se otrok ne bo hotel voziti v vozičku - ker obstajajo tudi taki primere - ne glede na znamko vozička. Sem se pa sama odločila, kakšen voziček bova kupila - želela sem, da je lahek, funkcionalen in lep.
Sem pa prepričana, da ženske nimate fetiša na vozičke, ker najbrž nimate polne kleti vozičkov- poglejte raje v omare, da odkrijete svoj pravi fetiš - najbrž vsaka zase ve, kaj je. Jaz vemuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nya -- 5.3.2008 7:43:54 >

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
5.3.2008 11:43:04   
posh
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ni ga čez foušnega slovenskega naroda!Dokaz je teh 8 strani.In vse zaradi vozička!In vsem tako dol visi. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
5.3.2008 12:01:05   
Kaštrun
moj bog, a ta debata še kar traja user posted image

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
5.3.2008 14:26:42   
gaya24
maruškaŠ: Js sem hotla sam povedat, da vsak kupi voziček, ki mu ustreza. Gre mi pa na živce, ker se ene gor po forumu preseravajo  kok majo najbolši voz in kolk so dale zanj ampak to zame ne pomeni, da so pa zato najboljše mame. In pol še pišejo, da kk grozno je, da ene mame svoje otroke v starih vozičkih vozijo in da imajo tisti otroci umazane flaše in cucle itd. To me je razjezlo. To, da imaš rabljene stvari, ne po,meni, da si zato pa malomaren do otrok! Pa to je letelo na tiste, ki so take bedarije gor pisale in ne na vse, ki imajo fansy opremo.

Lp

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
5.3.2008 14:32:44   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun

moj bog, a ta debata še kar traja user posted image



še, še.....user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
5.3.2008 14:56:10   
Kaštrun
no, edina stvar, ki v vsemu temu "dreku" ne drži je ta, da mame, ki nimajo dragega vozička šparajo na otrocih.

vse ostalo je "bulšit" in stvar okusa, želja in zmožnosti.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
5.3.2008 16:08:47   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun
no, edina stvar, ki v vsemu temu "dreku" ne drži je ta, da mame, ki nimajo dragega vozička šparajo na otrocih.

vse ostalo je "bulšit" in stvar okusa, želja in zmožnosti.


Odlično povedano user posted image

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
6.3.2008 8:04:23   
Seven*
OOooooo kozlarija je tule ratala... user posted image user posted image user posted image

Krneki no.. Pa saj noben ne govori, da je slaba mama tista, ki ima poceni voziček. Govorimo o tistih ki ŠPARAJO na svojih otrocih, ki imajo voziček, ki bo vsak čas razpadel, kljub temu, da bi na Bolhi lahko dobile skoraj novega za zelo male dnarje. Govorim o dobro situiranih gospeh, ki jim je VSAK EVRO preveč za otroka. To mi je mimo.. Bo šla na jadranje,  bo hodila na fancy stvari, ampak otroka bo pa vozila v UMAZANEM, RAZMAJANEM, ZLOMLJENEM vozičku, ki ni za nikamor.

Pa lube duše, tukaj je že vsaj estetika (vsaj moja) načeta, če ne že kaj drugega. user posted image user posted image  Pa saj dobiš dandanes že za 50 evrov spodoben voziček..

Mislim, pa saj imam par prijateljic tu iz RR, ki so kupovale RABLJENE vozičke za male pare, kakšna je tudi na zavodu, ampak vseeno privošči svojemu otroku vsaj čist voziček, če ne drugega..

Ampak obračat pa znate besede.

user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu nana09)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
6.3.2008 9:18:48   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

maruškaŠ: Js sem hotla sam povedat, da vsak kupi voziček, ki mu ustreza. Gre mi pa na živce, ker se ene gor po forumu preseravajo  kok majo najbolši voz in kolk so dale zanj ampak to zame ne pomeni, da so pa zato najboljše mame. In pol še pišejo, da kk grozno je, da ene mame svoje otroke v starih vozičkih vozijo in da imajo tisti otroci umazane flaše in cucle itd. To me je razjezlo. To, da imaš rabljene stvari, ne po,meni, da si zato pa malomaren do otrok! Pa to je letelo na tiste, ki so take bedarije gor pisale in ne na vse, ki imajo fansy opremo.

Lp



V tem primeru se pa strinjam s teboj. Res je, da če imaš rabljene stvari, zato še nisi malomaren do otrok. Sam tega tutnobena ni rekla.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
6.3.2008 14:34:29   
Lianna
Mah sama zloba vas je. Nekatere ste pač fovš tistim, ki si lahko privoščijo, pa če še tako zatrjujete da niste. Pa vsi vozički, ki so dragi so vam grdi.  Ampak nobena pa ne računa, da ko kupi Jane voziček, al pa Quinnija (s košaro itd. ), da stane skoraj toliko kot Bugaboo in Stoke.
Ljudje smo si različni in logično da vozimo različne vozičke.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
6.3.2008 15:51:14   
Raho
Milijonkrat obglodana tema. Najboljše je, če je človek tiho.

Mi imamo bugabooja. In vozek ne stane 1000 €. To je čista laž. Stane točno 790 € in to je isto kot buzz z vso opremo.

Ko pa pridem domov,pa bom napisala naprej.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Kaj je to na mamah in vozičkih?
6.3.2008 15:55:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Mi imamo bugabooja.


AFNA user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?