|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 11:16:07   
mlavla
mami28...kateri film si pa že pogledala? Oz. katere še imaš namen??

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 11:35:25   
mami28
Evo, enga sem že pogledala, sicer z nekajkratnimi premori, ker je blo treba na WC user posted image
88 Minutes, kriminalka triler. Zdej moram pa še kako komedijo najdet, bo po tem filmu pasala user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 11:41:46   
katka37
Punce, le poklepetajte lepo med čakanjem, boste lažje zdržale do prihoda vaših sončkov na svet.

Pri nas smo se končno navadili na nov ritem in najdem malo več časa za rr. Včeraj smo bili že prvič v šopingu, ker nam je crknil pralni stroj, je  Tin lepo vse prespal. Moj včerajšnji napredek- prvič sem sedela brez obroča, končno gre vse na boljše. Vam pa svetujem, če si lahko nabavite bivacin, mi je v parih dneh bilo boljše.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 11:48:39   
mlavla
katka..lepo,da nisi pozabila še na nas ostale ki še nestrpno pričakujemo svoje sončke...
ko gledam koliko so že stari vaši sončki..mi je prav čudno...saj bi bil lahko naš user posted image  tud že toliko časa izven trebuščka...
lepo,da so šivi že bolje...mene tud to mal skrbi..no bomo videli..zdej itak razmišljam še v to smer, da me ne bodo rezali..user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 11:57:53   
ELMA
Mlavla o tem sploh mislim da mi ki še čakamo nebi smele premišljevati , jaz tudi nisem prvič rezana , in si ne prestavljam kako bo to če me bojo šivali . Raje ne 
bom premišljevala o šivih ker sama sebe delam živčno ...user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image Misli na user posted image . Kakšne oči bo imel komu bo podoben, tebi ali atiju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 11:58:56   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

Mlavla o tem sploh mislim da mi ki še čakamo nebi smele premišljevati , jaz tudi nisem prvič rezana , in si ne prestavljam kako bo to če me bojo šivali . Raje ne 
bom premišljevala o šivih ker sama sebe delam živčno ...user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image Misli na user posted image . Kakšne oči bo imel komu bo podoben, tebi ali atiju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se čist strinjam...

ej a ti imaš jutri Ctg..kdaj pa?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 12:11:26   
ELMA
Ob 8h zjutraj upam da me noter pustijo zdaj ko boš ti tudi noter bi imela še družbo .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 12:13:52   
ELMA
Samo ti povem tko fajn se počutim nobenega špikanja , kot bi bila v 30 tednu ne pa v 41 tednu nosečnosti ....

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 12:26:13   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

Bodo imeli pa 2 dni žurke za roj. dan - 28.2. in 1.3. Tud to je nekaj.
Nič mi niso rekli, kako naj bi to zgledal... Kokr sem jaz mal brala ti dajo najprej vaginalno tableto, da se vse zmehča in začne odpirat, potem ti predrejo mehur, čakajo na tvoje popadke, pol pa dobiš še umetne... Upam, da me bo katera popravila, če ni glih tko. Men so sam rekli uro in na tešče, to je pa tud vse.


Februarka , natančno takšen porod sem jaz imela pred leti , ampak nisem šla čez rok , glih na PDP so mi sprožili ....


No, potem sem zadela nekako kako naj bi to izgledal...
Sem ravno gor prišla, sem šla še taščo pobarvat - je rekla, da bo lepa mamauser posted image , pa mal smo poklepetal s sosedi, zdej grem pa na kavčka mal poležat... Sem že prej hotla, pa kar ni časa.user posted image Danes mi ni treba nič kuhatuser posted image , sem si rekla, si bomo kar pice privoščili... Danes jo še lahko jem.user posted image Pa en kup peciva sem že pojedla, pa kakšen čokoladen piškot... kot da bi blo jutr konc sveta.user posted image user posted image
Mlavla, a ti morš danes ob 20h bit tam, sprožijo ti pa potem jutri, al kako?
Uh, me boli, komaj sedim...

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 12:40:15   
mlavla
februarka..ja rekli so mi, da danes zvečer ko me sprejmejo dobim tableto za mehčanje mat. vratu..ki pa lahko tudi že sproži popdake..lahko,da se bo že kaj ponoči začelo al pa zjutraj...v glavnem zdravnik je rekel,da je boljš da dobim to tableto zvečer kot zjutraj...
ja jst pa doma sploh nisem povedala, da mi bodo sprožili, ker so vsi že čist živčni..pa nočem, da točno vejo kdaj bom rojevala..če se bo vse vredu izteklo bodo izvedeli šele ko bom rodila...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 12:44:50   
mami28
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

Samo ti povem tko fajn se počutim nobenega špikanja , kot bi bila v 30 tednu ne pa v 41 tednu nosečnosti ....



Tud jst se počutim boljš kot kak teden nazaj.

Vse me prehitevajo, tri znanke so imele rok v marcu, dve sta že rodili, ena je pa pravkar v porodni. Joj...

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 12:55:01   
ELMA
Tud jst se počutim boljš kot kak teden nazaj.

Vse me prehitevajo, tri znanke so imele rok v marcu, dve sta že rodili, ena je pa pravkar v porodni. Joj...


Vem da ne bo večno noter ostala, bo ko bo....user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image .MAMI gdaj imaš ti rok?
Mlavla kje pa je naš seznamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 12:55:08   
tasha23
Se opravičujem če mal pokukam pri vas, kaj ve mogoče katera kako je kaj Kuba? Kaj ni imela ta teden PDP?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa čestitke vsem novopečenim mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 12:58:42   
mami28
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

Tud jst se počutim boljš kot kak teden nazaj.

Vse me prehitevajo, tri znanke so imele rok v marcu, dve sta že rodili, ena je pa pravkar v porodni. Joj...


Vem da ne bo večno noter ostala, bo ko bo....user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image .MAMI gdaj imaš ti rok?
Mlavla kje pa je naš seznamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jst sem mela rok 24.2. Na NS so mi celo rekli, da bo 21.2. TKo da nič od tega ne drži user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 13:12:56   
ELMA
Veš kaj ti povem jaz MAMI , toliko , koliko vejo ,  toliko se še učijo na nam, meni je moja zdravnica dala napotnico za porod ko sem napolnila 7 mesecov nosečnosti .Je rekla da je plod tko nizko ,  da joj se zdi kot da bo ven šel in da čim več počivam .Kar jaz ne morem,  imam šolo obveznega otroka , hodimo po treningi , nogomet trenira jaz pa sem,  tko bom povedala, kot kaka gospodinja nimam časa za sprehode  rada kuham , pečem pospravljam , pospravljam in še enkrat pospravljam......kot nora.....V zunaj imam tudi kaj za delat pa stanovanje imam veliko ......PA SEM ŠLA ČEZ ROK .Bez počivanja in bog ve kakšen porod me čaka!!!!!

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 13:14:29   
ELMA
MLAVLA a spiš ?????

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 13:23:12   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

Tud jst se počutim boljš kot kak teden nazaj.

Vse me prehitevajo, tri znanke so imele rok v marcu, dve sta že rodili, ena je pa pravkar v porodni. Joj...


Vem da ne bo večno noter ostala, bo ko bo....user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image .MAMI gdaj imaš ti rok?
Mlavla kje pa je naš seznamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ene dve strani nazaj...ko bo katera rodila ..ga bom pa obnovila..oz. ga bo katera druga..če bom jst v P...user posted image user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 13:23:44   
ELMA
Se opravičujem če mal pokukam pri vas, kaj ve mogoče katera kako je kaj Kuba? Kaj ni imela ta teden PDP?


Tasha 23 Jaz kubo ne poznam . Sorry...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 13:24:27   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

MLAVLA a spiš ?????


ne še..user posted image user posted image user posted image
bom pa šla mal zaležt...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 13:25:03   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: tasha23

Se opravičujem če mal pokukam pri vas, kaj ve mogoče katera kako je kaj Kuba? Kaj ni imela ta teden PDP?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa čestitke vsem novopečenim mamicam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mislim, da se kuba že dolgo ni nič javila..

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 13:34:42   
mami28
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA

Veš kaj ti povem jaz MAMI , toliko , koliko vejo ,  toliko se še učijo na nam, meni je moja zdravnica dala napotnico za porod ko sem napolnila 7 mesecov nosečnosti .Je rekla da je plod tko nizko ,  da joj se zdi kot da bo ven šel in da čim več počivam .Kar jaz ne morem,  imam šolo obveznega otroka , hodimo po treningi , nogomet trenira jaz pa sem,  tko bom povedala, kot kaka gospodinja nimam časa za sprehode  rada kuham , pečem pospravljam , pospravljam in še enkrat pospravljam......kot nora.....V zunaj imam tudi kaj za delat pa stanovanje imam veliko ......PA SEM ŠLA ČEZ ROK .Bez počivanja in bog ve kakšen porod me čaka!!!!!


Tud men je G rekla, da nizko nosim in naj pazim, pa tud nisem glih mirovala. V materinski šoli so razlagal, kako pomembno je gibanje, pa sprehodi, da gre potem porod lažje. Pa ni glih tko, ker je kolegica vse to strogo upoštevala in je imela zelo težak porod. Tako da po moje, je od vsake pozameznice odvisno, kako bo šlo, pa če delaš kake vaje prej al pa tud ne. Me je pa strah umetnih popadkov, če ne bom mela nič svojih.
Zdele prav razmišljam, al naj grem ven na sprehod al pred tv še kak film pogledat user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 13:53:17   
ELMA
Jaz sem imela umetne popadke pa ti po pravici povem imaš prav da se ih bojiš ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A mpa tudi to ti povemmeni so ih dali ob 22h rodila sem 23.55h. Dve urice ,,,,zato ti se porod pospeši . Hitreje rodiš . In je res da bolijo ampak ne toliko da se spet ne bi odločila za njih ....user posted image user posted image

(odgovor članu mami28)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 14:02:14   
mami28
Upam, da bo šlo res tko hitr, če bojo že potrebni umetni. Sej če maš umetne popadke, lahko zaprosiš tud za EA, a ne?

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 14:04:20   
ELMA
Ko sem bila na mizi in me je tko zvijalo sem sama sebi govrila , SAMO DA SE JE ZAČELO , ZDAJ SE BO PA NJEHALO,Ko je pa otrok začel jokat , me je zdravnik vprašal:no gospa a bi se še odločila za kakšnega otroka , sem se nasmejala in rekla :seveda nikoli v življenju ,  nisem nič kaj tko lepega doživela kot sem zdaj....To samo mamica lahko doživi , in sem hvaležna da imam tko lepega in pridnega otroka kot je moj .Upam da bo tudi drug zdaj takšen kot je prvi . Spomnite se mojih besed ko boste dobile popadke , a jaz se bom spomnila vas če boste pred mano rodile user posted image user posted image user posted image user posted image  bom rekla če ste vi prživele bom pa še jazzzzzzz. user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: Februarčice 4. del
28.2.2008 14:07:08   
mami28
Če so vse rodile, bomo tud me user posted image
Po moje je biti mama res najlepši občutek v življenju, tega moški nikol ne morejo razumet.

Sem pa začela preveč razmišljat, kaj pa če je kaj narobe, če bo šlo kaj narobe... to pa ne vem, kako bi prenesla.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?