|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 21:23:15   
skuštrana
Potem pa rečmo  16 (v soboto, da lahko snorči pride svojo novo linijo pokazatuser posted image ) zvečer..samo kje..jaz upam, da bo naš knedl spal, no za kako uro, dve bom verjetno že priletelauser posted image

Naja, a v soboto tud ne bi mogla zvečer?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 21:25:30   
skuštrana
Naty, naty, šele začela si delat pa že na počitnice mislišuser posted image user posted image pa še kar en teden prej bi jih imela..

Janči, ko greš na testiranje za alergije moraš imet napotnico od splošnega zdravnika? In kam to sploh greš? V bolnico ali kam?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 21:46:14   
Bubacka
Evo mi punce! Odgovorim da res prihajam iz Ukrajinsjkih koncev, v Slo pa sem ze 6,5 let., in jo obozujem, pa moja mama je tudi nor na njo! Mi z mozekom pa ziveli 5 let na primorskem, zdaj pa sma v Celju ker on je Stajerc, 25 let je zivel tukej. Jaz pa se rodila tukaj, ker mozekov ocka je ginekolog bivsi iz ZSC. Lepo mi je tukaj, zelo mam rada Celje, edino kolegic zelo pogresam!!! Jaz sem tudi za srecanje 16.02, a vi to mislite brez otrok da bi bile?
Evo nasa pupika ni hotla kasice za vecerjo, pol pa prisla h nama za mizo, ko sva jedla, pa je kar z rokico jedla z mojega kroznika, in pol rekla DAJ DAJ, jaz pa studirala kaj si zeli, pa je hotla vina, jaz sem mislila da bi dala samo jezicek namociti, a ona ker z rokicami pritegnila i naredila enih3 pozirka in to orang, in pol je bila tako vesela in vriskala, pa po kopanju je zaspala v hipu, se ko sem njo rihtala je ze spala!!!user posted image user posted image user posted image  Ampak imam mal slabo vest, vem da ni dobro, a vasi otrocki so ze kdaj probali vino? Zakaj jima to tako pase?   
No dober grem se stusirat! Pa panckat!
Vsim Lahko nocko!

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 22:15:54   
Janeja
Pri nas še vedno obsedeno stanje: Lea je še salbše kot včeraj, ves čas ima vročino, kašlja brez prestanka,... Normalno da tudi je čisto nič, pije pa za enkrat kar, tako da še ne paničarim s kakšnim odhodom v bolnico. Ko ji dam zdravilo, ji vročina pade in je kakšno urco mal boljše volje, ampak jo kar hitro nazaj zmatra user posted image . Dva dni jo že nosimo po rokah, ker drugače samo joka. user posted image Pa baje lahko vse skupaj traja od enega tedna do 10 dni user posted image Zdaj pa samo še čakam, da tud Jan začne kašljat ...

Snorlax, čestitke za uspešno hujšanje. user posted image Bodi še naprej tako pridna in vztrajna. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Ha, ha, snorči, mu bom tole pokazala ima 107 kg, kar, ok, ni veliko za njega, ker je tako grajen, problem je, ker te kile ne drži, ampak grejo kar gor in gor in gor...mora pridet vsaj na 95 in potem to držat...

Skuštrana, a ti tole opisuješ svojega ali mojega možeka? user posted image
Do 107 mu sicer manjka še kakšna kilca ampak čez magično 100 se je pa že prebil. Pa je ravno zadnjič nekaj omenil, da ne bi bilo slabo priti spet na ene 95. Ju bova mogle spoznat, da se skupaj lotita projekta hujšanje. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: PABLO
pa Janejo si tudi mislim, katera bi lahko bila (menda delaš na MOC oz. vsaj v tistih prostorih nekje - no morda se pa motim)..

Pablo, tole pa ne bo držalo. Jaz sem iz Žalca in tukaj tudi delam.
Upam pa, da se enkrat vseeno spoznava. user posted image


Skabi, HuAnita, Teta beta pa še katera, ki se ukvarja z gradjo in projekti,... Vam niti malo ne zavidam user posted image   Sva decembra samo hodnik prenavljala, pa je bila cela štala u bajti. Imam raznega zidanja, kitanja, beljenja (oziroma rdečenja v našem primeru user posted image ) za en lep čas dost.




(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 22:22:14   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Janči, ko greš na testiranje za alergije moraš imet napotnico od splošnega zdravnika? In kam to sploh greš? V bolnico ali kam?


A velja, če ti kar jaz odgovorim?

Sem bila pred 14 dnevi na testiranju v ZD Celje v Pulmološki ambulanti. Rabiš pa napotnico splošnega zdravnika, pa če boš šla v Celje ne dobiš nič datuma ali ure. Prideš tja (jaz sem vseeno prej poklicala) in čakaš, in čakaš, in čakaš,... user posted image no potem te pa napikajo in spet čakaš,...

Moji rezultati testov so vsi negativni tako, da se mi sanja ne, kaj me je lani od marca do konca junija matralo? user posted image Mi je tam rekla, da sem bila verjetno prehlajena - 4 mesece skupaj user posted image ? Z mojo splošno zdravnico sva bile 100%, da imam seneni nahod. No bomo videli letos ...

Skuštrana, a ti tudi rabiš testiranje?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 22:26:59   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Potem pa rečmo  16 (v soboto, da lahko snorči pride svojo novo linijo pokazatuser posted image ) zvečer..samo kje..jaz upam, da bo naš knedl spal, no za kako uro, dve bom verjetno že priletelauser posted image

Naja, a v soboto tud ne bi mogla zvečer?



V soboto je pa že bolje. Če se zmenimo, pridem. Samo še kraj je treba določit.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 22:54:13   
Janeja
Aja, glede srečanja: sobota 16.2. meni paše!
Povejte še ostale, pa fiksno potrdimo prvi del organizacije - datum. user posted image

Potem pa še prostor. Zdaj nas bo verjetno kar malo več kot običajno pa ne vem, če ima katera doma tolk placa. user posted image A gremo za spremembo spet nekam ven. Sicer ne bo trajal do jutranjih ur, ker bodo prej zaprli, pa vseen user posted image Ideje na plano! Mogoče Verdi?


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 23:13:54   
skuštrana
Skuštrana, a ti tudi rabiš testiranje?


Janeja hvala ti...Ja, moram it, ker me ušesa nekaj zezajo, ne morem pritisk izenačit pa me je iz orl poslal na testiranje za alergijeuser posted image

Kar se mene tiče lahko gremo tudi kam ven...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 23:15:13   
skuštrana
Če se nas bo dosti nabralo lahko gremo k Franclu, tam navrh ko ima tisto sobo..tam je fajn, si malo stran od ostalih..pa še papa se njemi, njemiuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 23:20:56   
Bonnie_RR
Ojla!user posted image

Janeja... Uboga, Lea!user posted image Malo poznam zgodbo, pa še s tistega srečanja za Savinjo se spomnim vaše male navihanke in res ne vem, kam še lahko mala shujša...user posted image Je že tako en mali piščanček, pa jo povrhu tega še bolezni tako grdo zdelujejo...user posted image
No, kakorkoli, upam, da kmalu prebrodite tudi to in da bo potem nekaj časa mir...user posted image

maškare... Vidim, da imate večinoma že kar malo v glavah, kaj bodo mali škratki, midva pa še kar študirava, kaj bi...user posted image Najprej ga sploh nisva nameravala maskirat (do zdaj ni bil še nič - lani smo itak bili takrat na smučanju), zdaj pa bo verjetno drugače. Nekaj si bomo že umislili...user posted image
Ste pa face, da se tud nekatere "tavelike" namaskirate!user posted image

srečanje... 16.2. meni sicer ne paše, vendar sploh ni panike... Tisti vikend bomo praznovali Nikov 2. RD (ga ima 15.2.), prej pa tud ne morem, ker imam 7.2. in 12.2. izpit in kolokvij. Po tistem vikendu pa nimamo še nobenih takih stvari v planu, tako da bom poskusila priti na naslednje srečanje (če se boste, seveda, dobile pred tem)...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.1.2008 7:25:07   
snorlax
Meni je OK 16. Kaj pa če bi enkrat za spremembo res šle ven? Pa pojdimo k Franclu. To je v Zagradu, kajne? Ni preveč ven iz Celja, tako da nobena nima pretirano daleč.

Janči, ti si že bila tam se mi zdi, ko ste imeli moderatorji srečanje? Kako je tam? Pa imajo kaj takega, da bom jaz lahko upoštevala Montija? Sicer tako pozno ne jem več, ampak bom naredila izjemo.

Jaz pa še moram do takrat oklestit kako kilo, da boste videle, če se mi res kaj pozna. Meni se zdi, da se že malo, najbolj pa boste opazile ve, ki me že nekaj časa niste videle.

Včeraj sem se skregala z mamo, ker je trdila, da sem zato bolana, ker hujšam. user posted image Ja, ziher to bo, ker ne jem sladkarij. Pa kot da prej nisem bila nikoli bolana. Malo morgen.user posted image user posted image user posted image Joj, koliko mi zmeraj teži, naj shujšam, da to ni dobro, pa bla..bla.. bla..., ko pa se spravim hujšat, pa druga pesem, "nobena dieta ni zdrava, jej vsega po malem, jest moraš vse od kraja, zdaj boš pa orenk zbolela, pa to ni zdravo.."user posted image user posted image user posted image user posted image Evo, beseda je dala besedo in sem ji malo bolj freh nazaj odgovorila, pa je odložila slušalko. user posted image In zdaj se bova obe kujali enih par dni. user posted image Eh, neverending story.

Drugače pa, HuAnita. Midva sva imela vse papirje v 4 mesecih. Rihtala sva si jih čisto sama, preko nobene firme, bila sva pa najbolj tečna, kolikor sva lahko in včasih čisto vsaki dan klicala in gnjavila, tako da so naju imeli vsi poln kufer in zrihtali po hitrem postopku. user posted image user posted image user posted image Vez pa nisva imela nikjer nobenih, če ne, bi šlo še hitreje. Res pa je, da je druga občina, mogoče zato.

Bubacka, tisto o vinu ne bom komentirala. Jaz ti lahko samo povem to, da je moj pokojni tast imel take fore, ko smo še živeli pod eno streho, da bi otrok moral piti vino zaradi kisline, pa cigaretni dim je pihal v tavečjega, ko je bil še dojenček, da se utrdi. user posted image user posted image user posted image Skratka, nismo bili dolgo skupaj, pa še to je bilo preveč in si očitam, da sem tako dolgo to prenašala. Takrat sem bila sicer stara 22 let in še vsa šmrkava in presrana, če bi bilo to zdaj, bi imel srečo, če bi samo spokali in šli, da ga ne bi še kaj doletelo. Sicer je pa tako dobil svoje, pa ne od mene, ampak od...ne vem, kazen božjo, jaz pravim. Čeprav nobenemu ne privoščim slabega, je dobil svoje plačilo, za vse kar je hudega naredil. Pa ne bom o tem, ker bom samo slabe volje. Naj počiva v miru. V glavnem, jaz ti lahko povem samo svoje mnenje, da alkohol ni za otroke, sploh ne za eno leto stare, al kok je tvoja pupa. Ti pa delaj, kar hočeš. Pa ne mi zamerit, to je moje mnenje, ker si ravno vprašala. Drugače pa vsak starš odgovarja za svoja dejanja in posledice.

Se še beremo kaj. V ponedeljek grem nazaj v službo, zdaj sem dva dni lenarila in počivala, ker me je skuhalo, pa bo malo manj časa za RR.

Imejte se lepo do takrat, ko se vidimo. S seboj prinesem slike, da boste videle, kako sem že bila nekoč šlank.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.1.2008 9:19:23   
Naja30
Ena je omenjala do poznih jutranjih ur user posted image  Za par urc že, do jutra mi pa moja nosečniška utrujenost ne bo dovolila.
A to se pogovarjate za večerjo?

Bonnie škoda, da te ne bo. Bi te rada spoznala user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.1.2008 10:00:36   
Skabi
Jaz sem tudi za 16.2. zvečer, brez otrok seveda. Imam urlanja že čez dan dosti (skkuštrana, hvala za arzlagouser posted image user posted image )
Natja, ne skrbi, nosečnis nas bo toliko, da bomo lahko ena drugo pokonc držaleuser posted image

Naty, a zrajcale smo te z gradnjo?? Veš, predigra se pri gradnji kar vleče, sam coitus je ful naporen, orgazem pa...hm, v postelji je lažje do njega priti user posted image  - sploh, ker ni toliko od financ odvisen.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.1.2008 13:38:28   
Anonimen
PABLO, sem šla gledat slike od tistega pusta - daljnega leta 1989 je bilo , madoniš . Skor ne morem verjet, da sem že tak stara . Malo se mi zdi, s kom se pogovarjam. Imava isti začetnici imena in dekliškega priimka? Če ne, pol sem totalno v temi .
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika


Ja, ja, Jančika, prav imaš user posted image ! Isti začetnici imena in priimka imava oz. sva imeli. Saj ni bilo tako težko ugotoviti, ker ravno veliko možnosti niti ni, a ne? Sploh, če malo pomisliš, katere punce bi lahko prišle v poštev in katere imajo fantke letnik 2004......Je bilo dober mesec nazaj srečanje in vas je bilo menda zelo malo, iz našega razreda ste bili menda samo 3-je user posted image Ok. Lp.


< Sporočilo je popravil PABLO -- 26.1.2008 13:40:22 >

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.1.2008 14:28:29   
Anonimen
Pablo, tole pa ne bo držalo. Jaz sem iz Žalca in tukaj tudi delam.
Upam pa, da se enkrat vseeno spoznava.


.....Ups user posted image ! Janeja se opravičujem! Bi pa bila vesela kakšnega novega poznanstva user posted image . Upam, da se kdaj uspemo spoznati?! Lp.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.1.2008 17:27:42   
shooo
ojla,
ne folgaam pisati, vas pa prebrem vsakih par dni.
za nami je prvi del praznovanja rd (odrasli rd) in jutri imamo se mali rd.nismo komplicirali kot lani, samo narezke smo narocili , torto sem pa sam spekla.
neža je dobila apgrejde za habine kocke (kugelbhan ali kaj že) tako da cele doplodneve zlagam in lovim frnikole naokoli.user posted image

ZIDANJE: mi ne pada na pamet, tako da svaka čast tistim ki se spuščate v to ali ste že dali to skozi. mi smo se lani vselili v stanovanje po 8 mesečnem renoviranju med katerim se mi je že mešalo.
in glede sob: samo imeli možnost združit naše stanovanje z garsonjero in dobiti 3 spalnice a smo se raje odločili da garsonjera obdrži svoj vhod in da bodo malčki nekaj časa skupaj v sobi.takrat nismo imeli ne čas ne denarja za "združitev". sedaj nam prav pride..
sedaj imamo v garsonjeri mojo 84let strao omo na "počitnicah".moramo jo malo k sebi sparvit. sicer živi sama, rada ima komando nad vsem, v dom noče je pa že rahlo nevarna sama sebi.tu ima občutek zasebnosti in ji je kar fajn. pa z nežo se super zastopita.

MAŠKARE. jaz nekak nisem za ta cirkus samo sem vseeeno obema kupila mišja ušeska.malo se bomo oblekli za hec. v rogašli tak in tak ni nekega rajanja za klince, tak da so  otročki ki niso v vrtcu prikrajšani za rajanje.  verjetno bomo povabili še eno punčko enako staro , (tudi ne hodi v vrtec) k nam na krofe in zabavo.

huanita   sožalje ob izgubiuser posted image
skuštrana hvala za juula.

lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.1.2008 19:20:03   
teta beta
Srečanje 16.2. - za svojo udeležbo ravno ne garantiram. Imamo ravno tisti dan srečanje s septembrkami v Ljubljani. Sicer čez dan, ampak vprašanje, kdaj bomo doma in kako se mi bo pol dalo. Mogoče bolj pozno na en drink, ampak zaenkrat raje nič ne rečem.

Bubacka, moja hčerka tudi še ni poskusila vina in ga verjetno tudi ne bo do višjih, zadnjih razredov OŠ ob kakšnih izrednih priložnostih za nazdravit. Vsaj kar se mene tiče. Kako bo z vrstniki, pa je drugo vprašanje. Da bo prišla iz SŠ kdaj malo pod gasom domov, pa že tako skoraj pričakujem, zakaj bi se slepila.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.1.2008 20:25:41   
Jančika_
PABLO, na prejšnjem srečanju si mi omenila, da me malo spremljaš na RR, zato sem pomislila nateuser posted image . Na tokratnem srečanju nas je bilo pa prav žalostno malo, trije iz našega in šest iz A razreda (oz. sedem, samo eden je bil pri muzikantih)user posted image .

Bubacka, od teh treh požirkov tamali sicer nič ne bo, ampak a si predstavljaš, da  kdaj prime kozarec in spije vse, kar je not, ko ne boš gledala? Verjemi, da ni lepo - mojemu bratu je gospa, ki je slabo videla, v flaški zmešala sok in mineralno vodo, samo da je tisto bilo domače vino v flaši od radenskeuser posted image . Takrat je bil star leto in pol, revež. In je spil celo flašo; mene kar v želodcu stisne ob misli na touser posted image . Ful je bil bogi. Jaz nikomur ne pustim niti približno ponujati vina mojim otrokom in dobim ošpice že, ko tamali seže po kozarcu z vinom (kaj pa mali ve, kaj je not, on bi sok v fensi kozarcu, ne) in pol moj foter cel ponosen izjavi, "ja ja, mali že ve, kaj je dobro, sigurno bi se oblizoval". Meni ni pa to res niti najmanj smešnouser posted image .

16. je fajn, Francl bi bil pa tudi fajn plac, sploh tam zgoraj, in super hrano imajo (Snorlax, tudi zate, brez skrbi!). Bi bilo pa po moje treba kar kmalu rezervirati, ker so skoz zasedeni.

Je pa vprašanje, če nas bo res veliko; Žanek in MarjanaR po moje ne prideta (zna biti, da bo Marjana glih v porodnišniciuser posted image ), pa katera zboli, pa še kak otrok zboli... da ne bo tako kot zadnje dvakrat, ko smo bile tri in celo samo dveuser posted image .

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.1.2008 20:57:28   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Jaz nikomur ne pustim niti približno ponujati vina mojim otrokom in dobim ošpice že, ko tamali seže po kozarcu z vinom (kaj pa mali ve, kaj je not, on bi sok v fensi kozarcu, ne) in pol moj foter cel ponosen izjavi, "ja ja, mali že ve, kaj je dobro, sigurno bi se oblizoval". Meni ni pa to res niti najmanj smešnouser posted image .



Pod tole se pa kar podpišem. Alkohol in majhni otroci ne grejo skupaj, pa tud če je sam požirek. NE!


Glede srečanja pa mislim, da bi bilo najboljš, da začnemo sestavljat spisek katera že zdaj misli, da bi prišla, pa vidimo koliko se nas bo prijavilo. Kakšen minus je potem še za pričakovat (bolezni,...), ne pa verjetno veliko. Potem se pa odločimo, glede na število, kje se dobimo. OK?
Evo, jaz se prijavljam v dobri veri, da se do takrat pozdravimo. user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
26.1.2008 22:13:36   
barika
čeeer, zmatrana, ko user posted image  (sprehodi, pa lepo vremeuser posted image )
mene na srečanje ne bo, smo še premajhni, bom pa 100% prišla, ko boste z malimi v parku, da še mojga zram prilečem na luft

glede alkohola, mali je Martin (pa bi mogel bit rojen okol martinovega) in zdej so vsi pametni, da bo pijanc oz. da bo rad pil alko, ker je pač Martin, . mislim ej, eni so taki trotli, da nimaš besed. Pa na živce mi gre (pa ne na živce,ošpice dobim), ko mu kdo hoče dudo v sladkor namočit (jaz pa hočem, da bo sladko spoznal čim kasnej, že tak so vetrvne kapljice sladke), pa ko pametujejo, ko se otroke vzgaja (in to taki, ko še svojih niso znal v red spravit)user posted image user posted image
eh, brez veze...

ja, tole z vinom, je bilo pa mal hudo, jaz bi tebe za ušesa, ne pa tamale (ona ni nič kriva), al pa starše, ko ne vežejo otrok v avtu, bi jih najrajš iz avta potegnala pa zbrcala sredi ceste (ko se pa kej hudga zgodi, pa jokajo, pa oni niso niiiič kriviuser posted image )

tak, sem se mal izkašljala, zdej grem pa pod tuš, pa spat

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.1.2008 6:18:40   
snorlax
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, Janči! Ful lepe slikce in še lepši otroc.user posted image user posted image user posted image



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.1.2008 9:26:56   
skuštrana
Saj če nas bo pa samo 5 bom pač mizo za 5 vzeleuser posted image men se že lušta Francla, njemiuser posted image
Bom še Amy vprašala, če bi prišlauser posted image

Shoo, super da si dobila knjigeuser posted image je blo full smešno, ko sem ravno razmišljala kje naj ti jih pustim, da bi jih la ti potem dvignituser posted image user posted image ma, svet je res maliuser posted image   A prideš na srečanje?

Pa ostale tudi - barika, ajtak, mucamaca,itd....PRIDITEuser posted image user posted image

Da nas bo dovolj za k Francluuser posted image user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.1.2008 10:08:43   
adrijana.sara
Dan!user posted image

Jaz še vedno boleham-vročina,grlo, upam, da bo danes šlo kaj na bolje, ker drugače dvomim, da bom do torka ok (ko se je treba v službi prikazat). Sta pa moj in user posted image  šla v trgovino in eni kolegici čestitat za roj. dan, tako da sem blažena v prazni hiši. To se meni ne dogaja pogosto, verjemite, zato je še toliko bolj sladkouser posted image .

Glede alkohola - tudi jaz sem zelo stroga pri naši bibi in mi ni nič smešno, če ji kdo dudo noter namoči, čeprav potem res veselo cuclja. Vsi, ji paše kislo - ja ji pa kumarico daj! Tako, da od treh požirkov ne bo škode, samo načeloma bi se jaz izogibala alkoholu, ker res ne veš kdaj ti potem sam seže po kozarcu in ga izprazne, pa si lahko takoj na črpanu želodčka ali pa še kaj hujšega. user posted image  zaenkrat še vstrajno odkimava, da ona ne pija vina, bomo videli kako dolgo.

Gradnja - dobre ste tiske, ki še imate takšno voljo. Tudi mi smo imeli zadnjih par let gradbeno obarvanih, pa me je groza, ko bo treba nov projekt izpeljati. Renoviranje in dozidavanje je še večje sranje kot nova gradnja, pa vseeno nikomur ne zavidem skrbi in živcev. Tako, da veliko volje vsem skupaj!

Srečanje - jaz se bom še malo zadržala, ker imamo polno roj. dnevov v tem mesecu, pa še ne vem kako se bo izšlo. Tako, da se še zadržujem, da vas potem ne pustim na cedilu. Bom pa spremljala in se javim v zadnjem terminu. Bi vas pa za veseljem spoznala.

Ok, zdaj pa sesanje, ker drugače Sara ne prenese, tako da je to moja priložnost! Potem pa ajat, ker me bo tako verjetno nazaj vročina ujelauser posted image .

Lepo nedeljo vsem!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.1.2008 12:50:24   
Naja30
Ojla babe.

Tamala spi in imam nekaj časa za rr.

Ko berem te "alkoholne" prigode mi je kar hudo. Ojej, pa ne že zdej. Meni je tudi kar slabo ratalo, ko so tamali začeli zobki izraščat in se je našlo kar nekaj ljudi, da naj ji dlesni masiram z rdečim vinom. Ali dudo notri namočim češ "boš vidla kako bo lepo spala" user posted image  Me kar strese ob takih izjavah.

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
27.1.2008 17:15:00   
Anonimen
Jaz načeloma imam čas 16. februarja. No vsaj zaenkrat nimam drugih planov.
Samo kaj, ko sem strašno sramežljiva in nezgovorna. user posted image
Bom še videla, če se bom opogumila do takrat.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kam z otroki za noč čarovnic 2024?
Letos bodo noč čarovnic po Sloveniji zaznamovali številni dogodki za otroke, od zabavnih delavnic do strašljivih dogodiv...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.