|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 9:13:18   
snorlax
Povej mu tolažilne podatke, da imam več kot on.user posted image Pa da se mi tudi vidi več kot njemu. Pri njem je 107 mišic, pri meni pa 1..****žj  špeha. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 9:28:23   
teta beta
Skuštrana, ja 2ursae je naša septembrka user posted image . A na emuli ne najdeš jagodke?

huanita, moja sožalje za brata user posted image .

bonnie, moja Daša bo čarovnica. V vrtcu so brali Čarovnico Mico in smo si jo spododile še v knjižnici skupaj s CDjem, tako je aktualna. No, pa kostum že imamo od nečaka user posted image . Sicer pa sama itak še ne ve, kaj točno to pomeni, enkrat reče slonček, enkrat miška, enkrat čarovnica, enkrat čebelica... Če bo hotela imeti klobuk gor, bomo pa videli. Lani je bila Rdeča kapica in ni bilo panike.

Snorlax, veliko uspeha pri hujšanju!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 9:39:09   
snorlax
Thanks!user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 9:57:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana



Bubacka in Mucamaca dobrodošle user posted image Mucamaca, kako pa to, da sta se preselila nazaj v Slo?



Jaz nisem gor uspela službe najdit, takrat še trg dela ni bil odprt, pa družbe nisem imela, pa strašno domotožje, pa finančno nama ni zlaufalo z eno plačo, pa sma spakirala kufre in nafilala avto do zadnjega centimetra (Turki varianta) in to je bilo to!

Huanita, user posted image . Snorlax, bravo za izgubljene kg! user posted image Jaz bi tudi. Zdaj se kao malo pazim, malo lepše številke se mi že prikazujejo na tehtnici. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 10:34:28   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

snorlax bravo za 10 kg, to pa je nekaj!user posted image user posted image  Kako dolgo pa si na dieti? na ločevalni ali montiju?
Jaz sem pred leti bila na ločevalni in sem izgubila 14kg user posted image  Potem sem še kar nekaj časa tako jedla, ker mi je ta način prehranjevanja zelo odgovarjal. Dokler nisem prvič zanosila...


Monti od 1.1.2008. To je šele začetek. Tahujš šele pride.user posted image user posted image user posted image



Kaj od 1.1. si shujšala 10 kil??

No, nasl.leto računam, da bom tudi jaz spet redna obiskovalka foruma Hujšanje user posted image  

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 11:03:57   
HuAnita
Hujšanje - jas em še vedno na cca 1,3 kg minusa, kar ne gre in ne gre, ampak se ne čudimm, ker se zavedam, kje delam napako.user posted image user posted image user posted image
Capinka mi ponoči spet lula, zdaj že nekaj noči vsako noč. No, saj se ne takoj, me klilče in kliče, jaz pa ko že končno lahko zaspim, spim kot klada, pa se prepozno zbudim, ona že bedi, pa tudli, ker je polulana in ni našla kahlice... Že znorevam s tem pranjem tiste nepremočljive podlage....user posted image  PA ful sem ezna, no, ker je sprva ne slišim, šele potem., ko je prepozno....
Ehhhh.

Midva pa bova zdaj zdaj dobila papirje, potem pa lahko vloživa za gradbeno dovoljnjenje.... Optimistični snenarij - čez kako leto že v hiški, realen scenarij - prihodenje leto poleti v hiški, moj scenarij - čez 3 leta v hiški (če samo prepačunam, da od maja lani urejava papirjeuser posted image user posted image user posted image , ziher bo šlo kaj narobe na EU, pa vsaka občinska in republiška služba si vzameta konkreten čas za odgovor...., pa potem hiša, kje je šele notranja oprema...?user posted image user posted image =
Rauzmišljam pa, da bi - kaj mislite? - za začetek uredila samo eno otroško sobo, se mi zdi, da bo ok, vsaj dokler ne gresta mala dva v šolo?  Ker bo malo hud zalogaj, 2 sobi pa se mi zanekrat ne zdita tako nujniuser posted image   Kaj menite?  (joj, govorim, kot da se selimo prih. mesec...)user posted image


Mi smo še zdravi. Upam, da se zavedate, kako pomembno je to zameuser posted image , po bolehnem in prebruhanem in predriskanem, vročinsskem decembru....user posted image

Vsem bolančkom - ozdravite!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 11:49:57   
Anonimen


Pozdravček user posted image ! Samo toliko se javljam, da vas vse skupaj prav lepo pozdravim!

Ko ste štartale s to temo sem se uspela enkrat ali dvakrat javit, potem pa.....dolgo nič user posted image . Naj pa omenim, da vas redno spremljam in vsaj okvirno vem, o čem teče debata. Poznam skoraj nobene oz. vsaj ne vem, da bi se poznale. No, pač! Pozdravljam Jančiko (poznava se iz šolskih klopi dolgo nazaj user posted image ) , pa s Tinkamiško sva se tudi že srečali oz. sva si bili predstavljeni (preko najinih dveh "dedcev" user posted image ), pa (aja, joj da jih po pomoti ne omenim) nekatere, ki jih nisem zasledila, da bi sodelovale na tej temi. Pa HuAnito sem že dostikrat srečala s familijo, čeprav se ne poznava, vendar sem njeno svetlolasko takoj prepoznala, pa Janejo si tudi mislim, katera bi lahko bila (menda delaš na MOC oz. vsaj v tistih prostorih nekje - no morda se pa motim).....Bolj, kot vas berem in spoznavam in bolj kot se pridružujejo nove čveke, bolj ugotavljam, kako ste vse po vrsti prav zanimive in bi vas bilo res lepo kdaj spoznat, se opogumit in dobit na kakšnem čveku. Pozdravite se user posted image user posted image user posted image tisti, ki vam spet viroze in virusi nagajajo, HuAnita iskreno in brez besed user posted image user posted image user posted image , drugače pa prijeten vikend in vse dobro!!!



(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 12:04:52   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: PABLO
Pozdravljam Jančiko (poznava se iz šolskih klopi dolgo nazaj user posted image )

Joooj, ne me zdaj matrat, veš da bom cel dan gruntala, kdo siuser posted image user posted image . Kakšen namig, lahko tudi na zs, proooosimuser posted image .

Tak, zdaj grem pa kuhat, Kajči je dobil nazaj svoj že skoraj pregovorni apetituser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 12:29:14   
HuAnita
Pablo, izpljuni, kdo si! user posted image user posted image user posted image
Pa pocukaj kdaj za rokav, upam, da se ponavadi lepo obnašam in nisem v 'ponavadnem' afektu, ko krotim deco....user posted image user posted image user posted image   Da mi ne bo nerodno....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 12:59:09   
Anonimen


....Hoj, punci!....Joj, pa nisem imela najmanjšega namena kogarkoli s temi pozdravčki "matrat" user posted image user posted image user posted image .

Jančika, če omenim, da se sploh ne spomnem, kakšna trebušna plesalka si bila v osmem razredu, pa bi se skorajda morala user posted image , bi bil to že kar zadosten namig. Še zase se mi ne sanja, kaj sem si v tisti najstniški "odklopljenosti" nadelauser posted image Bom tudi jaz gruntala, če se mi v spominu kaj posveti...... Ja, ja tam iz periferije in najina sinkota sta letnik 2004.....

HuAnita, nič si preveč skrbi ne delaj! Nič slabega nisem nikoli videla user posted image . Obnašanje nemoteče user posted image user posted image user posted image . Saj, če smo se, smo se samo srečali ali pa smo se eni in drugi mimogrede na hitro malo ustavili na igrišču ob Savinji. Ponavadi je bil to kakšen tak del dneva, ko ni bilo tam veliko ljudi - otrok. In pa sedaj že dolgo nismo ob Savinji hodili. Pa tudi tvoj junior je bil še čisto majčken user posted image .....tako da - ne skrbi! 

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 13:19:27   
Naja30
Haha, jaz tudi nobene ne poznam in skoz razmišljam, kaj pa če se na videz poznamo ali pa mogoče tudi kaj bolj user posted image  Hja, se bo treba dobit in preverit.

Huanita, glede vseh teh papirjev na UE... user posted image  Midva sva lani poleti že dala notri, pa še ni nič, tako da samo čakamo lahko. Enkrat bo že, upam da takrat ne bo prepozno in bova že kaj drugega pogruntala.

Jaz sem tudi vesela, da ob vseh teh bakterijah in virusih se še kar držimo user posted image  Sem se potrkala po buči!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 13:28:21   
HuAnita
Naja3, a na gradb. dovolnjenje prav čakata od poletja???? user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image
Da ne bom preklinjala..... Moj mlajši brat je GD dobil v 14ih dnehuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 13:33:26   
barika
Dober dan, tečen dan.... mali mulc je tako tečen, da adijo pamet...sem ga zadekala pa v vozek dala, zdej pa na balkonu spi (sej ga hodim gledat,  nč bat)
Jančika, nisem te jaz vidla, če bi bila to jaz, bi te že pocukala za rokav (nč bat)
Srečanje, jaz sem za, sam se trenutno na veliko izogibam trgovskih centrov (rota, angine, gripe.. - nisem privrženec virusov, še posebi ne zdej, ko je mali še tak maluser posted image ) sem bila pa predlani  od sredine novembra, pa lani do sredine (tam nek) januarja skoz bolna, kr neki (sam bruharija, slabo počutje ...), nalezla sem se pa v city centru (sem delala v dm-u), tak da čim manj.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 13:39:36   
marjanaR
Bravo, Snorlax!user posted image user posted image user posted image Kaj kej mene čaka po porodu ...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 14:25:01   
Skabi
Marjana, isto kot meneuser posted image

Huanita, nam niti slučajno ne bo zneslo uredit otroških sob.  Tako, da se bomo še nekaj časa stiskali v eni, AMPAK pod svojo streho. Pa tudi če bi imeli denar, bi jih vse dala v eno sobo, vsak do pubertete. Se mi zdi pomembno, da so veliko skupaj, da znajo deliti stvari in se prilagajati.

Nove čveke, lepo pozdravljene!! Se vidimo v živo na kakšnem srečanju. 

A se lahko dobimo pred aprilom, prosim!!

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 18:11:03   
teta beta
Huanita, moja hčerka je od konca julija brez plenic, pa je zdanji mesec tudi že vsako drugo noč močila posteljo ali pa se je zbudila prepozno in je bila vsaj pižamca mal mokra, da sem jo morala preoblačt. Nato sem nekje prebrala, da je to lahko od tega, ker jih zebe. In res, naša se ponoči stalno odkriva, kurimo pa na drva in se ponoči shladi. Zato sem jo spet začela dajat v spalno vrečo in težav ni več (štiri dni). Pa še brca naju manj user posted image . Vendar je leto mlajša od tvoje, vprašanje, če bi tvoja hotela v spalko.
Če so papirji v redu, lahko dobiš GD tudi v tednu dni. Če ti kaj manjka, pa moraš seveda dopolnjevati. Najdlje traja pridobivanje papirjev (soglasja, načrti itd.), ker pa to že imate, ni panike. Jaz bi na začetku tudi opremila samo eno sobo, če ni sredstev, glavno, da ste pod streho.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 18:37:42   
skuštrana
Huanita, jaz se strinjam s Skabiuser posted image Se vidi, da sva v žlahtiuser posted image Jaz bom tudi svojo deco dala skupaj v sobo...Lahko jim narediš eno sobo za spat, tam ko bi pa naj bila ta druga otroška pa naredi improvizirano igralnico..ker pri nas je Lizina soba pooooolna igrač, nimaš kam stopit...pa potem še omara in postelja...no, postelja je po novem v spalniciuser posted image

Jaz sem tudi za srečanje, eno večerno, tam nekje sredina februarja, okoli 15..bi šlo? ali pa kak vikend kasneje?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 18:40:56   
skuštrana
Jah, tole z lulanjem, je nekaj v zraku..Liza hodi lulat na pol ureuser posted image mogoče jo res zebe. Liza se ponoči zbudi za lulat in to je urlanje do neba, tako da se celo selo zbudi ne samo mi..no, jo moram pohvalit, zadnji dve noči se je zbudila brez urlanja, ampak je bil lep mama, lulatuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 19:02:30   
Skabi
žlahta gor ali dol, jaz sploh ne vem kaj je to URLANJE ??? user posted image

Drugač pa naša dva tudi lulata ponoči. Nekja časa sta to kar v posteljo (tavečji do skoraj 5. leta), zdaj pa začneta v spanju stokat in to mene kar gor vrže. Potem pa brcnem moža iz postelje, naj gre z njima ali ap grem jaz, ker tudi mene ponoči kar naprej lulat.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 19:09:21   
skuštrana
Urlanje je še mal več od dretja..dretje na kubikuser posted image to boš pa vedla, matematičarkauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 19:57:24   
Jančika_
PABLO, sem šla gledat slike od tistega pusta - daljnega leta 1989 je bilouser posted image , madonišuser posted image . Skor ne morem verjet, da sem že tak starauser posted image user posted image . Malo se mi zdi, s kom se pogovarjam. Imava isti začetnici imena in dekliškega priimka? Če ne, pol sem totalno v temiuser posted image .

Večerno srečanje - vsekakor sem za, ampak 20.2. grem v bolnico in bom potem naslednja dva vikenda izven obtoka. Upam, da ne dlje kot to.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 20:24:22   
Naty*Taja
Oj, klofike! user posted image Tolk naklofate, da predno preberem do kraja moram že na šiht, al pa kam drugam, in ko pridem nazaj je spet ful za brat...pa spet ne pridem do konca....user posted image
Jaz sem za srečanje 18 in naprej, ko so počitnice.... Dejmo se no dobit! Pozdravljene vse nove čveke in da nebi manjkale na naslednjem meetingu, da vas spoznamo!
No, sej zdej pa ne vem več, kaj naj napišem - so mi otroc (pa ne moji user posted image ) čist možgane scuzali! Sam to, da me je zdejle tole pisanje o novogradnjah čist zrajcalo! Jaz bi tudi in komaj čakam, da bomo naredli nekaj na svojem, da bom končno na svojem in bom JAZ ukazovala drugim, kaj lahko in kaj ne....user posted image (se mal hecam no.) Mi pa že včasih res gre malo na živce tole stalno prilagajanje, pa zdaj bomo že tri gosodinjstva v tejle naši hiši in...
No lepo lahko nočko, grem zdej nič delat!user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 20:26:05   
Naty*Taja
Evo, evo - kr 18 naredmo pa je! Da bo lahko naša Jančika tudi prišla...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 20:32:06   
Naja30
18.je ponedeljek. Meni bi zneslo dopoldan. Ve ste bolj za večerno srečanje?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
25.1.2008 20:37:24   
Jančika_
Naty-Taja - 18.user posted image ? Počitnice so od 25. naprej. Pri nas. Pa pri vas tudiuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.