|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 21:14:20   
barika
Jančika, ko si rekla, da si nasprot Novakove user posted image doma, a to je hiša al oni grdi bloki... smo šli glih dans tam mim, pa sem se spomnla

adrijana.sara, želim vam čim prejšnje okrevanje. glede celjske porodnišnice, lahko povem same pohvale, ko sem pa še jaz bila bolj med mladimiuser posted image , pa sem se šla polni penzijon na otroškem, pa lahko rečem samo user posted image ...pa hudiča, sej smo ja bili otroci (nisem bla pri čist tamalčkanih, ampak oš, pa vseen)...user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 21:47:15   
Jančika_
Barika, poleg cvetličarne, ne nasproti; ja, tagrdi blokiuser posted image . Desni blok, če gledaš proti vhodu v cvetličarno.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 22:08:58   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Barika, poleg cvetličarne, ne nasproti; ja, tagrdi blokiuser posted image . Desni blok, če gledaš proti vhodu v cvetličarno.


U, pol pa sigurno poznaš eno punco, ki je tudi tam živela, ima 4-letnega fantka Nika?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 22:18:54   
teta beta
Janeja, še ne vemo, kaj bomo narediili s hišo. Midva sva mislila pol podret, pol pa imet za garažo. moj fotr pa je rekel, da se ne splača, da je to vse za podret in zdravo. Bomo videli. Bo pa žal verjetno še nekaj časa preteklo, preden bo na mojem štedilniku stala džezva user posted image . Takrat pa seveda vabljena.

Žanek, jaz sem tudi uporabljala samo lanolin. Še iz porodnišnice so mi dali za domov nekaj tubic in še svojega sem imela od multimam. Če se ne motim, ga prodajajo tudi v drogeriji Tuš v Planetu. Mazala sem pred in po dojenju, pa tudi vmes.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 22:34:54   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta

Janeja, še ne vemo, kaj bomo narediili s hišo. Midva sva mislila pol podret, pol pa imet za garažo. moj fotr pa je rekel, da se ne splača, da je to vse za podret in zdravo. Bomo videli. Bo pa žal verjetno še nekaj časa preteklo, preden bo na mojem štedilniku stala džezva user posted image . Takrat pa seveda vabljena.



Itak da je za podret. Kako pa misliš, da bo nova hiška tam zraven pasala. Moje mnenje ...
No pri meni pa se kavica vsak dan kuha, tako da si vabljena že zdaj. Ko boste kaj na parceli se pa le oglasi, da se spoznava. Velja?



(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 23:20:05   
skuštrana
Zanek, ja sva ugotovila, da iz simobila ne moreš pošiljat sms na mojo hr stevilkouser posted image
Ni panike, sem tule vse izvedelauser posted image Čestitke še enkrat...

Jst sem pa danes čist hin,grem ajatutajauser posted image Lahko noč...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.1.2008 6:09:13   
snorlax
Dobrodošla Žanek spet nazaj! user posted image In še enkrat čestitke! user posted image user posted image user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.1.2008 8:42:14   
Bonnie_RR
Ojla!user posted image

Vas samo na hitro pozdravljam, ker se mi Nik pokakal in ga morem it po nujno previt... Se vonjave kar širijo...user posted image user posted image user posted image

No, Žanek, lepo, da ste doma in da se crkljate!user posted image Naval mleka in mastitis mi je pa zelo poznan, ja...user posted image Pri meni se, žal, ni dobro končalo.user posted image Upam, da si že ok. Za bradavice je pa menda res najboljši lanolin.user posted image


Pa lepo nedeljo vsem!user posted image




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.1.2008 10:23:12   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Barika, poleg cvetličarne, ne nasproti; ja, tagrdi blokiuser posted image . Desni blok, če gledaš proti vhodu v cvetličarno.


U, pol pa sigurno poznaš eno punco, ki je tudi tam živela, ima 4-letnega fantka Nika?

Hm, ne, te pa ne poznam...pa je zelo malo otrok tu, tako da bi skoraj morala vedet. Razen če zadnjih nekaj let ne živijo več tu. Mogoče jo pa poznam iz otroštva, ker sem do 13. leta živela tu.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.1.2008 13:39:13   
barika
Dober dan! mi smo iz sprehoda, pa najedl smo se zdej dedca spita, ko se pa mali zbudi, grema pa (verjetno) še na en sprehod ob Savinji.

Danes vas Martin časti s user posted image , ker je "star" 2 mesecauser posted image  (uf, kok čas bežiuser posted image )

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.1.2008 13:48:30   
Naty*Taja
Hojla Žanči! ŠE enkrat čestitke. Pa za joške si kr LANOLIN nabavi v lekarni. Je tudi po mojih izkušnjah najbolši in ga ni potrebno spirat (Bepanten bi bilo treba). Pa kr po vsakem dojenju in umivanju bradavic, da ne bo problemov. Pa mlek stiskat, kar ga mala ne poje, da ne bo zastojev in bognedaj mastitisa. Si že mal iz forme, kar se tiče bebic, a? user posted image

Ma sej nimam časa pisat. Me kr del preganja... Skabi na pomoč, a imaš kej odveč časa, da mi kake priprave nardiš?user posted image A imaš kej na rač zase. Sem si že spremisla, bi mi verjetno kr kej pomagalo, da nebi bilo treba vse iz knjig študirat. Ja, potem pa še tele knjige Linea, pa Od rovaša do enačb... ki so tako slabe, da mi gre vedno bolj na bruhanje! Sem ugotovila, da pomembne zadeve sploh nisem povedla, ker je tam not ni!! Pa pridemo pri nalogi na problem, men pa kr zašteka... Madona no...
Kdo hudiča potrdi te knjige?
No ja, če imaš kej uporabnega bi te kr prosila....
Lep pozdrav vsem ostalim in se pišemo...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.1.2008 14:21:16   
barika
Pa mlek stiskat, kar ga mala ne poje, da ne bo zastojev in bognedaj mastitisa.
pa v skrinjo dej za hude čase! (to sem jaz naredla, mam polno skrinjo mlekauser posted image )

Naty-taja a sem prav prebrala, a ti si učitlca???

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.1.2008 16:22:18   
Naja30
Jaz sem tud tolk mleka dala v skrinjo, da sem ga na koncu še stran metala user posted image   user posted image

Evo, vzunaj smo bili, najedli smo se, zdaj pa počiiiitek. user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.1.2008 19:33:37   
Jančika_
Moje odmrznjeno mleko je imelo tak ogaben vonj, da sem na koncu celo skrinjo stran zmetala (pa sem vse naredila čisto po predpisih, od črpanja do zamrzovanja in odmrzovanja), pri Kajetanu se pa sploh nisem več ukvarjala s tem in sem načrpano najprej dajala Vasju po flaški, zmešano z alpskim (mater, kak noro fajn je kakal takrat!), potem sem pa direkt stran metala.

Jaz vam samo javim, da je pri nas bruhancija, Vasja je zdajle v uri in pol 4x bruhal, zdaj se pa že veselim nočiuser posted image . Upam, da ne bo hujšega. Grem rajš kr spat, sam da se mi en stroj pobruhanih cot do konca opere...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.1.2008 20:15:52   
Naja30
Ja, sej moje mleko je tudi imelo ogaben vonj, ampak sem najprej misla da zato, ker sem posodice sterilizirala z aventovo tekočino user posted image  In da se je nekako navzelo, čeprav je malo možno. No potem sem pa zasledila na rr, da se je to mnogim zgodilo. Si dala pa dobro idejo, Jančika. Če bo preveč mleka, ga bom še tavečji dajala.

Jančika, upam da ne boste zboleli user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 0:02:52   
Ropotuljica
Punce, jaz se opravičujem, ampak NE MOREM vam sledit. Res nimam tolko cajta.

Žanek, uživajteeeee!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 5:20:24   
snorlax
Jutro! user posted image

Samo pozdravim vas.

Jančika, upam, da vas ni napadel rota virus.user posted image Pozdravite se.user posted image

Žanek, kako je kaj?user posted image

Naty-Taja, že bediš? user posted image

Vse ostale, stare in nove čvekice, komaj čakam, da bo pomlad, pa konec teh viroz, bruhanj, drisk, prehladov..., pa da naredimo eno orenk srečanje. Lahko tudi pri meni.user posted image

Lep dan vsem! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 5:21:15   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

Punce, jaz se opravičujem, ampak NE MOREM vam sledit. Res nimam tolko cajta.

Žanek, uživajteeeee!!!!!!!!!!!




dobro jutro!!


Jaz sem na istem kot Ropotuljica.

Žanek, uživajteeeee!!!!!!!!!!!

Naty, poglej ZS

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 8:42:46   
skuštrana
No, jaz sem ostala brez glasuuser posted image Dobesedno, sedaj lahko samo šepetamuser posted image se dobro, da se na forum samo piše...

Arsen je dobil nahod, danes bi moral bit cepljen pa verjetno ne bo...sej fajn, da se malo prestavi, ko bo malo starejšiuser posted image   Uživajte, mene čaka pranjeuser posted image , spet, in pa pospravljanje...bljek


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 10:06:21   
Naja30
Dober dan.

Čisto sem neprespana, ker sem šla pozno spat. Budilka (tamala) pa je bila danes še eno uro bolj zgodnja user posted image

skuštrana, ste že nazaj na obali? Kakšno je vreme?
Mene tudi čaka pospravljanje in pranje in sušenje in čiščenje... še dobro, da gremo vsaj jest ven user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 10:15:03   
skuštrana
Ha, h.a..Moj moz si s seboj , tja kamor gre še cesar pešuser posted image , nese lap topuser posted image user posted image in danes ga je tu pustil in sedaj jaz sedim na wc in lulam ter surfamuser posted image user posted image da ne gre čas na wc v ničuser posted image user posted image

Naja, ja mi smo že nazaj..ni nič lepo vreme..a vi ste še na celini? Mi smo prišli včeraj full pozno zvečer, sem danes hin..Zjutraj se mi ni dala vstat, sem že mislila Lizo ne peljat v vrtec, ampak sem si premislila, ker me full dela čaka..


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 15:38:42   
žanek
[/quote] IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja
Si že mal iz forme, kar se tiče bebic, a? [/quote]


Nisem glih iz forme user posted image , samo pri Žanu ni bilo teh problemov (vse je enkrat prvič).
Drugače smo pa trenutno fajn, uživamo, se cartamo, Žan je zeloooo ponosen na sestrico....

Hvala za nasvete glede lanolina, sem nabavla, zdej mora pa še delovat user posted image .
Tele viroze pa so na pohodu kaj, upam da ne pridejo do nas!
Jančika, kako je Vasja, še bruha?
Kolikor sem uspela prebrati, bomo na naslednjem srečanju vse kratkolase user posted image .
Punce, tudi jaz vam ne morem slediti, upam da se bomo kmalu srečale in spoznale (z novimi članicami), mogoče v parku ko bo lepo vreme.

Ker ne znam  prilepit slikici, sem ju dala v moj album (geslo: nika).

Uživajte in predvsem pozdravite se vsi!!!!!!


(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 15:47:51   
barika
user posted image ŽAnekuser posted image user posted image , Nika je ful šikanauser posted image
punce, mojga spet "draple", da bi še  imel enga user posted image  , hm, zgleda da bo Martin kmalu dobil družbouser posted image user posted image

Moj moz si s seboj , tja kamor gre še cesar pešuser posted image , nese lap topuser posted image user posted image in danes ga je tu pustil in sedaj jaz sedim na wc in lulam ter surfamuser posted image user posted image da ne gre čas na wc v ničuser posted image user posted image
,
user posted image user posted image user posted image user posted image  - če bi bil water proof, bi se še lahko šla kopat z njim

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 15:50:36   
HuAnita
žanek, ne, preden se bomo sprečale, bom jaz gotovo že dolgoasa,.....
Samo spomni se, kaj se je zgodilo s kostanjevim piknikom,,,,, nič.user posted image

Uživajte.

Jančika, kako je deca, bruh in drisk na meniju ali boljše?
Jaz pa tako trkam, da me že glava boli -- razen kašljanja smo zdraviuser posted image user posted image user posted image  In to že 5 tednovuser posted image user posted image user posted image
Naj še malo traja...

Janeja - je kar kul frizura, sem si danes naravno posušila, pa pride lepo, ker je itak vse kr nekaj pristiženo, tako da je videti ful zmršeno - tako ali drugače.



(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.1.2008 16:43:11   
tinkamiška
Hoj

Jst vas tudi ne dohajam, preden vse preberem, sploh ne vem več katera je katera in kaj je napisalauser posted image , tako, da preberem samo zadnjo stran...

Jančika, upam, da ste boljše in da ni kak rotavirus, mater mu!user posted image

HuAnita, nisem zasledila, si bila pri frizerju, kje pa?user posted image

Sem si pred nedavnim nabavila likalnik za lase in sem zdej ponosna ravnolaskauser posted image

No, en pozdravček vsem!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.