|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 8:41:42   
teta beta
Naty-Taya, ja, midva sva zdaj v Dramljah, parcelo pa že imava, v Podlogu. Tiste hiške v Trnovcu (saj najbrž misliš nasproti gostišča Miran) so pa ravno takšne, kot nama niso ravno všeč. Si pa poglej v Trnovcu malo naprej, na levi, če greš proti Šentjurju, tik pred gozdom, druga v vrsti, bela - takšna bi bila idealna user posted image . No, najina ne bo taka, najbrž ne bi dobila GD, bomo pa začeli zidati še letos.
Če pa kaj prideš domov, pa javi in se lahko dobimo v smuku na kakšni kavici.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 9:26:27   
Bonnie_RR
Oj, punce! user posted image

Ste pa pridne, ni kaj...user posted image

Dobrodošle, "nove" čveke! user posted image user posted image user posted image

Naja, skuštrana... Ne vem kako je ob morju, pri nas na celini je bolj klavrno in sivo vreme...user posted image Upam, da bo kmalu lepše. Bom šla potem napoved pogledat...

pranje... Mi smo 3, pa še kar gre no. Se pa pozna, da ne likam, ampak samo perem, obešam in zlagam.user posted image Pridejo pa tud dnevi, ko je treba malo zavihat rokave. Včasih pride tamali ko pujsek iz vrtca.user posted image Ravno zadnjič so nekaj ustvarjali iz slanega testa in je bil povsod čist poflekan. Še žabe je imel na podplatih bele...user posted image user posted image user posted image user posted image

Zapp... Nam je super!user posted image Takoj se zloži, malo prostora zavzame, koleščki nam ne ropotajo (mogoče, če je kak zrukan asfalt malo, drugače pa ne), za po mestu je super!user posted image Je pa resnično zelo malo v uporabi, ker tamali že večinoma sam hodi. Vzamem ga samo, če vem, da bi rada šla na malo daljši sprehod ali pa da je tamali utrujen.

Naja... Hvala!user posted image

lulanje v vrečko... Še mi smo imeli probleme, ko nam sestra ni dobro zalepila vrečke in je šlo vse mimo, pri punčkah si pa sploh ne predstavljam, kako to zgleda.user posted image Se pa spomnem, da sva s tamalim takrat več kot 3/4 ure čakala pri zdravniku z vrečko namontirano, da se bo mali polulal. Pa se v tistem času seveda ni. No, potem pa prideva domov, pogledam v plenico in se je mali po poti polulal. Pa še to je šlo skoraj vse mimo in ko sem vrečko prinesla nazaj v laboratorij, mi je povedala, da lahko ponovimo vajo...user posted image No, v drugo je potem šlo...user posted image
Želim vam veliko uspeha!user posted image

Frankolovo in ta konec... A potem nas je še več s tega konca? Ja, super!user posted image Js drugače nobene ne poznam, mogoče bom pa zdaj katero spoznala...user posted image

Jančika... Dobra si!user posted image Si imela pa srečo, da si prihitela domov pravi čas...user posted image


Lp



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 9:39:35   
HuAnita
1ksantipa - ti imaš pa tak skeri muvi avatar, me je kar strah... user posted image

skuštrana - tudi jaz se priporočam za kakšno rodino majico, sicer bi lahko prosila moje vzvišene sestrične zagrebčanke, apmak v njihov fensi šmensi urnik to ne gre, da bi kaj hodile na pošto dvogovat zame in zalagat denar. Nikoli ne veš, če jim ga bom  vrnila... A lahko torej prek tebe? Pa sporoči, ko boš tu, da uletim vaše malo dnete požulit, če lahko seveda user posted image

jančika - se ne boš spomnila, ampaks e že pisala na RR, ko sem bila 8m noseča s Pino, sem krvavela in sem morala 5 dni buljiti v strop na ginek 1, pa nič niso našli, niti ne ni nihče pretirano ukvarjal z menoj. Samo mirvoati in jesti - no, no problem, ne?user posted image  Skratka, pridem s šihta, si dam kuhat krompir (še nisem poznala Montijauser posted image ), pa grem lulat in opazim kri, tkaoj pokličem G in takoj v bolnišnico, valda... Krompir pa se je doma cmaril še kaki 2 uri, če sem iskrena, se mi zdi, da še zdaj smrdi pri nas. Zandjič mi je pa Capinka električno plato štekala, pa je bila pokrita s tistim belim preloh, ko se pač zapre, k sreči sem čez kako uro prišla domov, ker sem imela teren pozneje, pa sem že na hodniku vohala, ko se je pleh žgal..... Tako da mi smo rekorderji v zažiganju.....user posted image

teta beta - še bereš ka knjigo o dojenju' Sem si prav zapomnila in si spet noseča?

jerebica - piši mi na ZS, ok? Za tsto, kar sva se menili v McDonaldsu...

žanek - si že doma?

ostalim pa lepe pozdrave!user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 10:15:28   
barika
Ajtak, ja tip je bil na dvigalu gor, pa je začel govorituser posted image  (mogla bi me videt, kok sem gledala kje je kdouser posted image )
Jaz sem bila včasih (2 letni nazaj) doma v Trnovljah (raj za bogate, koker je zadnje čase videtuser posted image )

Glede sežiganja: no jaz sem šla malemu kuhat čaj, pa z ono rokavico sem ga sračkala okol, pa kr na 1x začne neki smrdet...in pogledam, pa mi je rokavica na roki gorelauser posted image user posted image user posted image , pa večkrat se mi  kej čudnega zgodi (npr. prinesem fasngo iz trgovine, pa dam cet v hladilnik, mleko pa pod pult, al pa kako žlico vržem v smeti, lonček od jogurta pa v pranje)

lp

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 10:18:28   
Naja30
shooo, nisi me razumela. rečko ji nalepim med noge in plenico čez. Ko se polula v vrečko, je treba urin prelit v posodico. Joj, sem že čist blesava od tega lovljenja... user posted image

Bonnie, jaz tud ne vem, kako je na obali, sem namreč na celini user posted image  Ja, tu je pa res bolj sivo user posted image

Oh, pranje. Jaz na srečo tud ne likam, ker mi sušilec "zlika" user posted image   Drugače pa ja, cunj nikoli ne zmanjka. Če pa slučajno jih, je pa že čas za posteljnino, kakšno deko... tako da dela je vedno dovolj.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 10:20:00   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Jaz sem bila včasih (2 letni nazaj) doma v Trnovljah (raj za bogate, koker je zadnje čase videtuser posted image )



Mogoče se poznama, jaz sem tudi originalno iz Trnovelj.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 10:36:46   
HuAnita
Trnovlje - tudi jaz malo poznam, do lanske jeseni sem imela tam teto...
Čisto ob stari OŠ, pri Limbotu....

Kje pa ste ve/bile...?


pranje --- Ehhh. Ne bom komentirala. Za znoret so te cunje, sploh pozimi, pa sploh ko rpide otrok v fazi - Šam papal' -- kot je zdaj knedl že kaka 2 meseca, je več po tleh, slinčku, ki premoči, pa njemu, kot v kljunčku, ampak bo že....user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 10:41:17   
Naja30
Jaz sem malo prej. Pred nadvozom. user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 10:48:18   
spps
Pozdravljene!!!
sem med novejšimi  na RR.
lp! vsem user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 10:49:37   
barika
Jaz sem bila čez nadvoz levo, tam čist pri avtocesti, moj sosed je bil (občano) Pungartink, Fajfer (inpos), pa on ko ma inko impex (če to še obstaja)

joj moj froc je pa dans tak tečnuser posted image , ga mam v slingu, pa je vsaj malo tih, drugač je pa nemogoč...so mi ga vesoljci ponoč ugrabl al kajuser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 10:57:35   
barika
joj moj froc je pa dans tak tečn , ga mam v slingu, pa je vsaj malo tih, drugač je pa nemogoč...so mi ga vesoljci ponoč ugrabl al kaj

Sam lačn je bil, po uri in poluser posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 11:00:55   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Jaz sem bila čez nadvoz levo, tam čist pri avtocesti, moj sosed je bil (občano) Pungartink, Fajfer (inpos), pa on ko ma inko impex (če to še obstaja)


Ja vem, kje je to. Tam je bila ena oštarija user posted image  Taka bolj čudna user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 11:10:50   
barika
naja, tam na tistem križišču, ko greš za oštarijo, naravnost in Arclin, grem naravnost, ne proti oštariji...v bistvu je tam že konc Trnovelj, pol naprej je pa neasvaltirana cesta.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 11:17:57   
Skabi
Bonnie, poglej ZS!!!

Glede pranja: Kupila sva 7 kg pralni stroj in si obetam pol manj pranjauser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 13:15:40   
ajtak
Barika ti si faca, cet v hladilnik pa mleko pod pult user posted image user posted image  pa zlico v kos in loncek prat user posted image , sem se skor polulalauser posted image

Ko glig o zaziganju... Grem kosilo zmesat, da ne bom mela kake zgodbice za napisat user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 14:42:13   
Naja30
barika, vem kje misliš. Poznam ene punce tam zraven, v bistvu na križišču, tam za nadvozom. Tebe pa verjetno ne poznam.

Glavo mi bo razneslo. Kot da imam nizek pritisk se počutim, ampak imam kar normalnega user posted image  Šla bi počivat, pa ne morem user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 16:54:41   
HuAnita
dRGAČ IMAM PA NOVO FRIZURO, FUL KRATKO, sorči, gužva, ne grem poprqavljat črk, Janči, žal nisem bila pri tvoji žlahtnci, me je kar sodelavka popedenala... V nulo.
Ha, imam fajn službo, ne?user posted image ž
Me bo M. potem slikal, pa pripopam, samo še skuštrano čakam z neno frizurco....user posted image

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 16:55:52   
HuAnita
Trnoveljčanke - jaz sem tam imela eno sošolko v OŠ, Polono, pa ena sošolca v SŠ, 'zloglasbnega' Petra, letnik cca 76 ali 77. user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 17:15:14   
Naja30
Poznam eno Polono, sam po moje je letnik 78 user posted image
Petra tud poznam enga, sam je mlajši.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 17:57:13   
Naty*Taja
Ja, tetabeta, vem katero misliš - to so že on rang vil! Sem enkrat imela en katalog načrtov in je bila ta smatrnana kot vila. Ni da ni. Velik prostora in še več denarja! Čeprav se meni tudi zelo dopade. Če pa bo kak lep dan in bomo v Dramljah pa res lahko se dobimo kje na igralih, kjer se lahko tamali igrajo in bomo v miru počvekali.

Barika user posted image . Dobre ste punce. Men se je tole s pozabljenim tudi sicer dogajalo, sam vedno sem bila sam v drugem prostoru, tak da sem prav čas opazla. Npr. lani sem konstanto pozabljala vodo za čaj. Ko pa grem od doma pa vedno trikrat preverim, če je vse ok in če imam vse, kar rabim, ker sem totalno pozabljiva in raje delujem preventivno... Sem pa šla že dvakrat sosedi izklopit štedilnik in kako omako gor, ko me je iz šihta klicala....user posted image

A tolk vas je s Trnovelj? Moja kolegica pa pravi, da tam ni nobene mamice za družbo. Polona R - a jo katera pozna?

Otroc so pa danes povečini iber tečni! Verjetno kak vremenski vpliv, luna? Ma nima pojma - jaz sem mojadva že dvakrat dala na ohlajanje, odkar smo doma!

Ja, ja, Skabi dream on... Ga imam in ni skor nobene razlike! Sam bolj ga nafilaš in več je za peglat! Pa štender je poln, pa v sušilca morš dvakrat devat....

Ej Huanita, pa kam si ti na srednjo hodla - da ni to ista Polona, ki je bila tvoja sošolka? Ker če je, potem sva midve (jaz in ti) skup na maturantskem vašem plesali....ha, ha. Ma mal fantaziram. Mi je pa ful zanimivo, kak mali je svet. Sem se danes pogovarjala z enim od prof. na naši (u, kak se to fanj sliši) šoli in sva prišla do sklepa, da sta bila z mojim očetom sodelavca.... Svašta! Kdo bi si mislil, glede na to, da je bil moj ata šofer...
No dost nakladanja, imejte se lepo in lep pozdrav...






_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 18:01:26   
Naja30
Tista Polona, ki jo jaz poznam se tud piše na R user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 20:53:47   
skuštrana
Evo še mene s celineuser posted image

Madona, sem šla danes v hm kupit žabice za tamalga, pa sem se skuhala tistih par minut v njem...tamali je pa v slingu tako ali tako živčnega dobil od vročine..zakaj za user posted image tolk kurijo???

Pranje in peglanje - jaz ne preglamuser posted image

Huanita, tebi  bi lahko sestrične majčke kar v Rodinem gnezdu dvignale, potem ni poštnine..Je pa v centru Zg, drugače pa lahko tudi preko mene..ni blemauser posted image In dobrodošla v klub kratkolasihuser posted image user posted image

Sem pa danes videla Marjanco in njenega bušijauser posted image user posted image Ja, ona je naslednja na vrsti...

Zapp, ena je napisala, da ji je všeč..mi ga tudi imamo...sej je fajn, super, na majhno se zloži...minus je ta, da se ne poleže, pa da je nestabilen...meni se je full velikokrat prevrnil z Lizo noter, ker je Liza pač zelo živahno deteuser posted image Se spomnim enkrat, ko sem bila že noseča in greva z Lizo na sladoled, potem pa vsaka s svojim kornetom po centru Celja, Liza v zappu spet nekaj mrda in bum, zapp se obrne, jaz pa namesto da zavpijem joj, Liza si živa (al kaj takšnega) rečem samo o moj sladoleduser posted image user posted image , ker mi je padel na tla..user posted image Vsi so me gledali kot da sem z Marsa..Če bi še enkrat kupovala bi ga verjetno spet kupila samo zaradi prektičnosti... Aja, naši koleščki pa ropotajo, ampak mene to ne moti..Mi je fajn, ker se ljudje umaknejouser posted image Mi smo ga res prevozili in prevozili po vseh terenih, še celo po snegu..pa po plažah...pa po kamnih...in ga še bomo s tadrugim...




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 21:32:44   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta

Naty-Taya, ja, midva sva zdaj v Dramljah, parcelo pa že imava, v Podlogu.



Se mi je zdelo, da si enkrat že nekaj govorila, da bova menda sosedi. Kje v Podlogu boste pa zidali?


HuAnita, kje je zdaj slikca? Saj veš, firbec pa to .... user posted image

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 22:29:22   
barika
Dober večer, preden grem spat...
mali se je umiril,zdej spi, pa dedec gnjavi...joj, včasih bi mu kr vrat zavilauser posted image

jst pa nobene ne poznam iz Trnovelj ko bi mela mejhne otroke, razen Ramšakove, ona je pa prestara za mene (sem šele bila komaj 23user posted image  ...joj pa mam že 2 meseca strega sinetauser posted image )


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 22:29:48   
barika
aja, Lahko nočuser posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.