|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 22:42:53   
HuAnita
Polona, ki jo jaz poznam, se je pisala.......? na K, se mi zdi, je pa stanovala že bolj blizu Arclina, tam se e s ceste v zadobrovi zavilo k njej....
Fotka? Grem prosit atija, da poslika...user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 22:45:42   
HuAnita
od zadaj:

user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 22:46:09   
HuAnita
ful ful kratko, a bom že preživelauser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 22:46:36   
skuštrana
Huanita, to ni dovolj kratko za moj klubuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 22:50:03   
skuštrana
Tvoj sin - ja, on pa je za moj klubuser posted image user posted image Pa mogoče smrčkauser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 22:51:48   
skuštrana
Nič, zdej pa grem spat....user posted image

Lahkoooo noooč polno sna vam vsem želimuser posted image user posted image No, Janči bo bolj malo spala je na žuru, če se ne motim...Huanita, tebi želim res mirno in nezizajočo nočuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 23:21:09   
Meggi
ej Huanita.. nov stajling.... Imam jaz tud opipano bu.. Sam sn se tud kr navadla.. sicer mal total diagonal.. ma bom imela pa dlje časa mir.

Oj  Polona K. je še doma.. če mislim pravo. Ali je bla Janja K.? Sem mamo njenpo srečala pred časom. Ima sineka..

A ja beri z.s.- posebno razlago.

     Celjske bejbe uživite.. 

Kdaj in kje se bomo nastavle mal pomladnemu soncu. Hej, igrišče je pri Voj.,.. velecenjeni bolnici!!! Sam je res na soncu,.. sprehodi.. sam kafič manjka

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 23:26:25   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: barika
sem šele bila komaj 23user posted image  ...joj pa mam že 2 meseca strega sinetauser posted image )




user posted image user posted image user posted image No, js bom letos 23, pa imam že skoraj 2 leti starega sinkota...user posted image


Drugače sem vas pa samo pozdravit malo prišla, se spravljam user posted image ...

Lahko  noč vsem!

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
18.1.2008 23:51:04   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: barika


jst pa nobene ne poznam iz Trnovelj ko bi mela mejhne otroke, razen Ramšakove, ona je pa prestara za mene (sem šele bila komaj 23user posted image  ...joj pa mam že 2 meseca strega sinetauser posted image )



Jaz tudi njo poznam, pa je menda še mlajša od mene ( a niso dve?). Ojej, kaj potem sem prestara zate? user posted image  user posted image  user posted image

Huanita, fajn frizurca. Jaz imam še krajše in mi presneti lasje vedno prehitro rastejo, tak da ne sekiri se.user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 0:12:10   
teta beta
HuAnita, o dojenju pa res ne berem več user posted image . No, saj so notri v tisti knjigi tudi vzgojni nasveti, pa se nekako bolj zanašam na svoj občutek. Sem jo pa kar dolgo dojila, 17 mesecev in upam, da bo v drugo tudi šlo. Brez začetnih težav, seveda.

Janeja, naša parcela je tam, kjer cesta naredi ovinek levo pred Markecom (res ne vem, kako se piše), tam, kjer je stara hiša čisto ob cesti na ovinku. Naravnost naprej je bila prej žičnica, zdaj je ni več, se pa zdaj od tam vidi naravnost k Štormanu.

Nočko!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 6:31:49   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

IZVIRNO SPOROČILO: barika


jst pa nobene ne poznam iz Trnovelj ko bi mela mejhne otroke, razen Ramšakove, ona je pa prestara za mene (sem šele bila komaj 23user posted image  ...joj pa mam že 2 meseca strega sinetauser posted image )



Jaz tudi njo poznam, pa je menda še mlajša od mene ( a niso dve?). Ojej, kaj potem sem prestara zate? user posted image   




Jaz tudi poznam obe in obe sta fajni punci (sploh tavečja), samo mlajši tudi od meneuser posted image  
se mi zdi, da je potem večina Celjank tule (tistih, ki jih osebno poznam) prestara. Barika, ne tak razmišljat. Vse smo v istem zosu (kako preživeti z malimi otroci) in leta tu niso ne prednost in ne pomanjkljivost user posted image

Zdaj pa hitro en nasvet zame, prosim: Kakšne stenske ploščice gredo h gladki kuhinji vanilij barve, orehovem pultu in stari opeki po tleh? Ene čisto mimo sem že kupila. Kmalu (mogoče že danes  user posted image ) bom možeka prepričala, da jih pelje nazaj, samo en vem, kakšne naj potem vzamemuser posted image user posted image user posted image
Kuhinja je zelo svetla, bolj majhna (v U), naj bi bila videt bolj v podeželskem stilu.


Punce, nehajte me rajcat s kratkimi frizurcami. Me ma, da bi se tudi ostrigla (pa ne na tak dolgo, kot je Huanitauser posted image ), samo potem je toliko dela vsako jutro, ker moji lasje ne razumejo, da naj bi bilo s kratkimi dela manj .

Naty, kaj misliš. a potem se ne splača takega velikega pralnega stroja met? user posted image user posted image  a naj še tega nazaj peljem user posted image


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 7:13:07   
snorlax
Jutro!

Samo pozdravim vas, pa grem nazaj še malo pod kovter poležat. Moram izkoristit po dolgem času prosto soboto. user posted image

Čavči!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 7:14:52   
Skabi
Daj no, snorlax, ne bom samo jaz bedela. Kako pa naj sama s sabo čvekam??

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 7:15:59   
snorlax
Pol pa pejt moj ZS brat.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 8:00:28   
Skabi
Sem že!!! user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 9:16:04   
Naty*Taja
Hoj, Naja, pa punčko Nušo ima? user posted image
Skabi, po moje bi šle kake opečnate barve, malo bolj temne, ne take redeče. Recimo, če poznaš one klinker, ki so dva odtenka - rdečkas in rjavkast - taka barva, rjavkasta. Kakšno opeko imaš to po tleh? Jaz imam kombinacijo gladke kuhinje vanilija - češnja in imam negladke ploščice, 10*10 Siv odtenek in sivkasto desko.. Pride kr dobro.  Po tleh imam pajaz kr topli pod z vzorcem ladiskega poda, ki je bil do nedavnega odsev stropa iz ladiskega poda - letos so mi pa ose pomagale, da imam na stropu po novem bele panele...user posted image Ne Skabi, ni ti ga treba nazaj peljat. user posted image Če ima večjo odprtino, boš vsaj noter lažje devala. Sej verjetno bi z malim mogla večkrat prat. Po moje količina cot je taka, kot je, ne glede na velikost stroja. Edino to je pa res, da če včasih kaj nujno moram oprat in mi malo zmanjka, porinem not še kaj, kar ni ravno nujno potrebno prat (kaj za preprat npr.)
Evo čvekice, upam, da bo čimprej kako lepo vreme, in da se kej vidimo.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 10:09:11   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Hoj, Naja, pa punčko Nušo ima? user posted image



Tega pa ne bi vedla, ker sem zadnja leta zelo malo v Trnovljah.

Pa še dobro jutro! user posted image
Vidim, da je kar nekaj zgodnjih ptičk bilo zjutraj, ko sem še sladko spala. Uh, je pasalo. Glava me ne boli danes, vreme je še kar (user posted image ) tak da greva s tamalo peš po plenice. Da se malo zluftava.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 10:43:13   
barika
Dobro jutro!
uf bonnie, ti si pa hitro začelauser posted image , sej če bi moj dedc mel kej več besede, bi mi bli že vsaj 4-jeuser posted image ...(pa morema oba še diplome napisatuser posted image user posted image ). aja, sej mi nismo sam pri enem ostal, mi je včasih dolg čas,ko je tak pridnuser posted image
jst imam tudi kratke lase, ne prenesem dolgih, če jih imam do ramen so že predolgiuser posted image
Naja, kolk pa je stara ona?? jaz ful mal ljudi poznam iz Trnovelj, ker sem na OŠ hodla na 4.osnovno, na srednji pa ni bilo nikogar iz mojih kkoncev, je bilo paveloiko Ljubečanov
morem gret, se je mali zbudil

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 13:38:23   
Naja30
barika, ena od teh punc je mlajša od mene, verjetno je okoli 28 user posted image  starejša pa malo čez 30. Ne vem točno.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 14:20:26   
adrijana.sara
Dan!

Pridne čveke, sem se komaj prebila skozi. Sem bila odsotna - iz četrtka ne petek sme pristali na otroškem v Celju - verjeten vročinski krčuser posted image  . Cela štala, mi je šlo par let življenje, da ne govorim o razmerah na oddelku, neprijaznosti, nerazkuževanje, spanje na stolu (postelj za mamice itak ni, prepovedano spanje vsepovsod... ignoriranje, zadirčnost, nedoslednost - še vročine ji niso redno mirili, pa sme bili zato noteruser posted image ). Kriza na kubik, s tem da razloga vročine nismo odkrili, razen gnojnega noska ni nič. Rotavirus dela izredne razmere na oddelku, tako da sem silila domov in  po obljubljeni odpustnici dobi vročino - ponoven sprejem, potem še enkrat govorim z zdravnico, pa sva se dogovorili, da lahko vseeno greva domov. Sva tako dobili svečke in tisto, če dejansko pride do krča. Ker še en dan tam not in se nama obema zmeša, da ne govorim kaj vse še lahko stakneš. Pet otrok v eni sobi + starši, eden pa brez staršev in da ne govorim kdo je za njega skrbeluser posted image .

Sem bila zelo prijetno presenečena nad porodišnico in zelo negativno na pediatrijo. Upam, da se ne vračamo več tja, pa tudi nikomur drugemu ne privoščim.

Vročino še ima, zbijava s svečkami, drugače sva pa ok. Odpade pa vrtec za en teden, kako bom s službo še nimam pojma (poskusila bom, če bi lahko začela čez en teden), kaj bo z uvajanjemuser posted image ... še dobro, da je Marcel v vrtcuuser posted image .

V Trnovcu imam tudi jaz žlahto - Belak, zaviješ noter pri gostišču.

Lp, grem nazaj miško cartat in nadzorovat!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 18:17:45   
žanek
Ojla punce!

Najprej hvala vsem za čestitke, sms sporočila, klice .... in ja ste imele prav da bo pupa user posted image .
Tako kot že veste se je mojemu Žanu izpolnila želja in je dobil sestrico Niko (3300g, 48,5cm). Ko bom imela malo časa bom prilepila kakšno slikco.

Se pa vsem opravičujem, ker vam nisem odgovarjala na sms-e in klice, ker smo imeli celo štalo in mi je bil telefon zadnja briga. Na kratko, Nika je malo rumena in skoraj nisva smeli domov, mami je doma "dobila mrzlico", dojke prepovne mleka (na srečo je tisti dan prišla patronažna), user posted image ... Skratka trenutno vsa obe z malo ok in upam, da tako tudi ostane.

Skuštrana sem ti poslala sms (kot sem ti obljubila) na tvoj hrvaški mobi, pa mi še danes piše, da je v pošiljanju user posted image
In ja, Ropotuljica, brez heca, ko se "pocajtamo" bo padel čvek pri meni user posted image .

Nisem uspela vsega prebrati ker je preveč, tudi tipkala ne bom nekaj časa, potem se pa itak vidimo, upam da kmalu user posted image . Sem še kej pozabla user posted image Dobrodošle nove članice.

Aja mi lahko katera pove, katera krema je fajna za popokane bradavice, trenutno imam Bepanthen (jo moram dol spravit preden dojim) user posted image

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 20:21:22   
Naja30
žanek, welcome back from Roma user posted image  Glede bradavic in bepanthena se mi zdi, da ni treba kreme dol spravljat pred dojenjem user posted image  Ali ja? No, vsekakor je lanolin mogoče boljši, ker ga ni treba čistit in meni osebno je prve dni dojenja zelo pomagal, ko so se mi hotle bradavice vnet.
Lepo se imejte, družinica in ko boš lahko, se spet kaj oglasi. user posted image

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 20:50:05   
barika
Žanek, čestitke za pupouser posted image user posted image user posted image
jaz sem uporabljala mulitmam, pa ga ne rabim več (če mi nebi tuba poknala na zadnjem koncu, bi ti jo z veseljem podarila - je manjka za en mišji kakecuser posted image ), zdej jo pa uporabljam za mazanje malečkovega podbradka in namesto labele (za mene) - pa škoda ko sem šla brat iz česa je, me je mal minil (pure natural wool-fat user posted image





(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 20:58:59   
Janeja
Teta beta, potem bova pa čist zares sosedi. Ta parcela je dve hiši naprej od nas pa čez cesto. Se bova lahko kar brez telefona na kavo klicale user posted image   A tisto staro bajto mislite podret?

HuAnita super frizurca. user posted image Jaz razmišljam o prav takšni, ker imam že kar uničene lase in bom verjetno mogla eno ornk spremembo nardit. Moram mal dnevnik pogledat, da vidim kako zgledaš od spredaj user posted image . Pa malo poročaj čez par dni koliko je kaj dela s takšno frizuro.

Skabi, a si že zamenjala ploščice? Jaz bi na to kombinacijo iskala svetle ploščice (po možnosti odtenek vanilije) s kakšnim rjavim vzorčkom. Pa obvezno ta majhne 10x10cm, če je majhna kuhinja.

adrijana.sara še dobro da sta doma. A je že kaj boljše, je mala brez vročine? Tole obdobje zdaj je pa na Celjskem res prav obsedeno stanje z raznimi virusi, pa gripami, ...  O razmerah na pediatriji pa raje nebom začela. Bo preveč user posted image ...

Žanek, lepo da si se javila. Prve tedne moraš biti res previdna glede mleka, da ne fašeš mastitisa. Za bradavice je pa definitivno najboljši Lanolin (kupiš v lekarni) pa še pred dojenjem ga ni treba dol brisat.  Uživajte vsi 4je user posted image



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.1.2008 21:02:38   
Jančika_
O, kolk ste naklofale. Jaz sem pa danes čisto sesuta od včerajšnjega "športnega" dne in se mi nič ne da. Mala dva sta spala pri mojih starših, midva sva pa najprej šla skupaj laufat, potem gledat tekmo v malem fuzbalu (jaaa, romantičen večer v dvojeuser posted image ), nakar sva zažurala pri Seven in šla spat ob pol štirih zjurajuser posted image .

Žanekuser posted image , fajn, da ste doma, pa upam, da se čimprej porihtate. Lanolin Multimam je zakon za bradavice.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...
Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.