|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 17:45:24   
žanek
Darja33, tudi mojo Niko skoraj vedno cuka (ampak ko podre kupček jo začne), baje to lahko traja tam do 1 leta in žal nič ne moreš. Niko je cukalo tudi, ko je bila še v trebuščku user posted image .

Mavo, dejmo user posted image !


< Sporočilo je popravil žanek -- 6.5.2008 17:47:30 >

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 18:51:05   
pikecpokec
Dajmo, Mavo!!!

Ej, kak sem se pa dans narežala! V lekarni čakam v vrsti, pa ena mlada mamica pred mano jamra lekarnarki da je njen sinek ful prehlajen, pa zabit nos, pa nič ne spi ponoči ker ne more skoz nos dihat. Pa sej mu prši un aquamaris al kaj je že v nos, pa nič ne pomaga. Pa se jaz oglasim, da mu naj kar z brizgo špricne fiziološko v nos, da mu bo ful prepucalo. In ona pobledi (kot da sem rekla da more z žveplovo kislino izpirat user posted image ), se obrne k lekarnarki in reče kaj pa vi mislite o tej ideji? In ženska začne jecljat da rajš ne ker mu lahk poškoduje nos!user posted image V glavnem, da mu naj kar fiziološko KAPLJA v nos. Đizus! Je stala zraven ena druga mamica in sva se začele menit kok fino gre ven smrkelj če mu špricneš v nos fiziološko. pa je una boga reva kar pobegnila ven. Po moje si ni mogla zamislit da lahko kdo take grozovitosti počne svojemu otroku! Ni pomagalo da sem razložila, da tudi pediatri to priporočajouser posted image user posted image user posted image .
v glavnem, sejem nemir med mlade mamice user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 19:33:55   
jasna
Mavo, še vedno navijamuser posted image

Darja, verjetno je v želodčku še vedno malo zraka. A poliva? Ti jo kar še malo pristavi, najhitreje neha kolcanje. Aja pa seveda čestitke! Kako je pupici ime?user posted image

Žanek, mleko lahko daješ v oko zelo pogosto, čeprav baje tega mnogi ne priporočajo več. Lahko pa še večkrat dnevno masiraš notranjo stran očesa ob nosku, da se solzevod odpre, če je zamašen.

pikecpokec, grozna siuser posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 19:41:49   
Skabi
Hvala za info o vremenu. Meni ej bilo blazno vroče, čist prešvicana sem bila, še preden sem vse tri privezala v sedeže.  v celju lepo parkirala sred mesta, voziček ven in ga nisem znala spravit v ležeč položaj user posted image  (mam sposojenega). Potem sem pa uhvatila eno mamico z enakim modelom, pa mi je una zrihtala .  Sorehod po celju s tremi otroci je pa nekaj res posebnega...sem atko crknjena, da gremo zdajle direkt v postelje.

Darja, moj tud ful kolca. Pa saj je že v trebuhu kolcal ko navit. Zdaj se mi kar malo smili, ko ga meče. Kupčkava  tudi več kto enkrat. Enkrat vmes, pa obvezno še na koncu dojenja. rigne ko njegov ati. user posted image

A Mavo je še kar v porodni?

Žanek, jaz se še spomnila nisem, da me lahko kar frizerka pobarva. Ma, sem avša.

Snorči, a antibiotiki so po Montiju? user posted image  ne bit huda.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 19:56:46   
Jančika_
Dober večer in najprej lepo pozdravljena, simi73!

Punce, rabim vašo pomoč: KAKO SE SKUHA SEGEDINAR???  Ne vem, če sem ga v življenju jedla vsega skup 3x, prejle se mi ga je pa tako svinjsko zaluštalo, da se mi mešauser posted image . Pojma nimam, kako se to skuha? OK, kislo zelje imam, kaj pa pol? Namesto mesa bom dala sojine kocke, bom to že sama prilagodila, ve mi sam povejte, kaj se da not poleg tega? Sicer predvidevam, da se mi ga jutri ne bo več luštalo, ampak za vsak slučaj bi pa vseeno imela recept. Pri Kajčiju se mi je enkrat tak noro zaluštalo cvetače, da sem šla ekstra v štacuno po njo, ko sem pa doma vzela iz vrečke, mi je pa ob pogledu na njo kr gor vrglouser posted image .

Piki, hahaha, si kr predstavljam!

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 6.5.2008 19:57:17 >

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:11:35   
pikecpokec
pikecpokec, grozna si


vem! user posted image

Jančika: po moje segedinar nardiš podobno kot golaž, pol daš pa zelje noter. Čaki, grem po Veliko kuharico!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:18:10   
pikecpokec
Evo, recept:
1/2 kg svinjine (oz. soje v tvojem primeru)
1/4 kg čebule
2 stroka česna
kumina
malo moke
malo slanine (po moje tole ni nujno)
malo mlete paprike (ne ostre!)
paradižnikova mezga
1/2 kg kislega zelja

Torej: naseckaš čebulo in jo popražiš. Dodaš meso in naseckan česen. ko je meso mehko, potreseš z moko, kumino, dodaš slanino, paradižnikovo mezgo, papriko. Soliš. malo zaliješ. dodaš posebej skuhano kislo zelje in malo zeljne vode (po moje po okusu). počai naj se še malo kuha. če hočeš, na koncu dodaš kislo smetano.
that's all!  dober tek


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:19:15   
Jančika_
Kar pa se tiče plezanja: Nia30, sem vidla, da bereš toleuser posted image , a bi kar ti povedala, če vaš klub organizira tudi plezanje za otročke? Pa Ropotuljica, mogoče ti kej veš za Celje, kje imajo kaj takega? Zanimanje je veliko.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:23:27   
Jančika_
Piki, hvala. Malo sem si tudi že po netu pogledala (eni dajejo jabke not, si misliš?). Torej paradižnikova mezga in rdeča paprika, OK. Ne vem, če ne bom soje izpustila, da me ne bo razgnalouser posted image . Ob branju receptov mam pa kr polna usta sline, ojojoj.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:29:54   
darja33
Poročam v živo!

Z Mavo se še NIČ ne dogaja. Dobla je gel za sprožanje, ampak nič efekta. Je glih pojedla makaronflajš in se prav fajn počuti! Jutri bodo spet pogledal in dal ponovno gel, če bo treba. Skratka držmo pesti, da bi se ji začel mat. vrat enmal širiti.

Cukanje? Ja, probala bom večkrat kupčka podret. Je pa tud njo vsaj 2krat dnevno že v trebuhu cukalo! Se mi smili, ko jo meče po postlci, pa včasih še kaj špukne zraven.

Me že kliče, so 3 ure naokoli.

Ropotuljica, te jutri pokličem, med pavzo...

Mejte se.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:32:31   
darja33
Aja, punce glede splošnega zdravnika.
Ja, js bom imela koncesijo, tak da tist okol dnarja je bla samo zafrkancija. Samoplačniška je le medicina športa, menedžerski pregledi, itd. Me pa zdej nadomeščajo drugi, jeseni bomo pa vidli kako bo (plan je da bom delala 2 dni v tednu, ostalo pa imam izvajalce).

Lahko noč. Upam, da za mene tudi.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:36:12   
JORJA
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Kar pa se tiče plezanja: Nia30, sem vidla, da bereš toleuser posted image , a bi kar ti povedala, če vaš klub organizira tudi plezanje za otročke? Pa Ropotuljica, mogoče ti kej veš za Celje, kje imajo kaj takega? Zanimanje je veliko.



Hojla Janička!
Lani je Valentin hodil na plezanje v Danijelov Levček. Imel jih en profesor telovadbe in plezalec Karli.
Kolikor mi je znano sedaj poučuje šolske otroke na osnovni šoli Lava. Tukaj ti prilagam njegovo št. 041/923-204 in če ne drugo ti lahko pove če je v Celju še kje organizirano plezanje.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:51:18   
Jančika_
JORJA, hvala, pa fajn, da si se javilauser posted image .

Darja, glede na to, da se letos selimo v Petrovče, bom pa jaz tudi razmislila, če se ne bi k tebi prestavila...če boš še mela plac seveda. Bom pa počakala, da se vrneš za polni čas; mam teh nadomeščanj polno kapo - ko je Rajtmajer šel, je njegove pacijente dobila Agbaba, potem nje kr naprej ni blo, pa sta jo nadomeščala Sunajko in ed upokojenec z Dobrne (jao, se ne spomnim priimka), pol je pa kr naenkrat bil Rajtmajer nazaj, no zdej pa upam, da bo en cajt miruser posted image .

A Mavo pa takle, hudiča nouser posted image . Mogoče pa dobra večerja kaj pomaga, držim pesti.


< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 6.5.2008 20:52:20 >

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:51:32   
skuštrana
user posted image user posted image moj mlajši otrok je ravno rekel ma-mauser posted image do sedaj je bilo samo ba-ba, pravkar pa je spregovoril tudi ma-mauser posted image user posted image sem se kar stopila.....

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:53:17   
skuštrana
Sunajko


user posted image user posted image user posted image Njega so iz Laškega pregnali, ker so se morale ženske, ki so imele angino ali pa gripo slečt do pasuuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:55:41   
Jančika_
A resuser posted image ? No, jaz sem nanj naletela samo enkrat, pa mi je ful uslugo naredil, ker me je vzel izven delovnega časa, visoko nosečo, pa Vaskota sem imela zraven, ker nisem imela varstva. Tako da ga nimam kaj šimfat.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 20:56:14   
Jančika_
Aja, sem mela vneto uho, pa se mi ni blo treba nič slečtuser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 21:01:05   
skuštrana
Mogoče se moraš slečt samo od grla navzdoluser posted image Mah, saj res ne vem če je to res, samo nekaj sem čula..user posted image user posted image Saj veš, Laško je eno veliko selouser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 21:02:09   
skuštrana
Darja, liza je tudi bila kolca mož...že v trebuhu in kasneje tudi. mineuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 21:07:32   
skuštrana
Ej, kak sem se pa dans narežala! V lekarni čakam v vrsti, pa ena mlada mamica pred mano jamra lekarnarki da je njen sinek ful prehlajen, pa zabit nos, pa nič ne spi ponoči ker ne more skoz nos dihat. Pa sej mu prši un aquamaris al kaj je že v nos, pa nič ne pomaga. Pa se jaz oglasim, da mu naj kar z brizgo špricne fiziološko v nos, da mu bo ful prepucalo. In ona pobledi (kot da sem rekla da more z žveplovo kislino izpirat ), se obrne k lekarnarki in reče kaj pa vi mislite o tej ideji? In ženska začne jecljat da rajš ne ker mu lahk poškoduje nos! V glavnem, da mu naj kar fiziološko KAPLJA v nos. Đizus! Je stala zraven ena druga mamica in sva se začele menit kok fino gre ven smrkelj če mu špricneš v nos fiziološko. pa je una boga reva kar pobegnila ven. Po moje si ni mogla zamislit da lahko kdo take grozovitosti počne svojemu otroku! Ni pomagalo da sem razložila, da tudi pediatri to priporočajo .
v glavnem, sejem nemir med mlade mamice



Jo, bi ji moala še babyvac pokazat..nos kar posesaš pa jeuser posted image Po moje bi jo kap ruknala...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 21:10:32   
snorlax
Ojoj, a se Mavo že od zjutraj matra, al kako?user posted image

Ja, če je sila, so tudi AB po montiju, Skabi. user posted image Sem šla spet kilo dol, ker sem včeraj vse zdriskala, danes pa cel popoldan štihala, po dežju in nasadila enih 500 rož okrog vogalov, v teglce, vsepovsod. Ded se samo križa in pravi, da bo vse pokosil in s traktorjem povozu. Pol pa mej veselje. Tamali pa je hodil zraven mene z dežnikom in zalival s kanglo. user posted image Ja, take mamo.

Bom jutri vse detajle prebrala. Sem samo na hitro pogledala, če je pri Mavo kaj novega.

Darja, resno mislim, štej me med svoje bodoče pacientke. Sem še kar v Žalcu.

Aja, Skabika, sem vidla tvojga manekena. Pri Mercatorju sta 2 jumbota. user posted image

Grem v mižole, tole štihanje in sajenje je hujš kot orbitrek, leg magic in un za trebušnjake od Jančike - vse skupaj.

Nočko.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 21:21:34   
Janeja
Pa kaj je zdaj to z boleznimi, a ste povsod bolni?

Snorlax,  čim prej se pozdravi. Pa malo se probaj spočit zdaj, ko boš na bolniški. user posted image

Huanita, a si peljala Pino k dr?

Ropotuljica, kako kaj na "kmetiji"?. Moja dva sta se januarja vsa v kozicah hecala na ta račun. user posted image Sem pa vesela, da je za nami in verjamem, da boš ti tudi, ko bo enkrat konec.

Mavo, naj bo čim prej za tabo. Držim pesti...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 21:23:59   
žanek
Darja33, prosim povej malo več o tem (kje imaš ordinacijo, so še prosta mesta ....), jaz tudi potrebujem osebnega zdravnika, sicer ga imam v Velenju, vendar gre kmalu v penzijo. Hvala.

Jao meni morem čist vse menjat, je pa fajna tale RR, vse takoj dobiš user posted image , hvala punce za vse informacije.

Janči, te jutri pokličem okoli 11 ure, zdejle še morem otroke skopat in jih v postlo spravit, ko vse končam, pa že ti verjetno spiš. Smo nočni tipi user posted image .

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 21:25:59   
adrijana.sara
Čer!

No, Mavo je vsaj do porodnišnice prišla in se bo prej kot slej moralo nekaj spremeniti. Držim pesti, da bo vse tako kot je treba, naravno in z lepimi spominiuser posted image user posted image user posted image .

Pikecpokec ta ženska še pa ne ve kaj vse bo počela s svojim otrokomuser posted image , sam da pomaga. Bi pa tudi mene verjetno pobralo od smeha, če bi koga takole strašila.

Jančika evo, si že čistokrvna nosečka s svojimi nenavadnimi željami. Si mi pa dala idejo kaj bomo jedli te dni, ga že full dolg nismo, ker pozabim.

Kolcanje - nič bat, tudi Saro je skoz že iz trebuha, še zdaj jo. Sam dost manjkrat, do enega lepa pa jo je kar naprej. Jaz sem ji ponavadi dala kaj za popit, pa je včasih pomagalo, vedno pa ne. Do pol leta mleko, potem pa kar vodo. Zgleda pa res grozno, čeprav drugače ni nič hudega.


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
6.5.2008 21:37:07   
simi73
Joj, upam, da se Mavo ne bo zgodilo tako kot meni... sem tud dva dni rojevala, ko sem dobila gel za sprožanje... ne bi še enkrat na tak način. Mi je pa čudno to, da še kar čakajo, kljub temu, da ni več plodovniceuser posted image  Sicer se pa v glavnem kar zgovarjajo drug na drugega, da ne morejo nič ukrepat, ker pač niso oddelčni in sobni zdravniki (ker hodijo v glavnem kar zunanji velik dežurat). Držim pesti, da bo vsaj Mavo prej odrešena kot sem bila jst.

Žanek, v Velenju stanujem nad Abanko, če kaj poznaš (v isti stavbi). A hodiš kaj po naših koncih? 

Darja, tud naši pupi se potem, ko podre kupček kolca, je pa tega vse manj, na žalost pa zato kar precej poliva... eh, se bomo že pretolkli skoziuser posted image

Tiste, ki dojite, bi vas vprašala, kaj jeste, da malih ne zvija preveč? Našo kar precej zvija, tak da že ne vem več, kaj naj jem, da je ne bi tolk šraufal, ker se reva kar precej napenja, preden prdne ali kakauser posted image  Jo moram met kr nonstop na rokah takrat, tak da je že čist razvajenauser posted image . Bi si verjetno morala umislit kak sling, ker drugače čist nič ne morem naredit... evo, me že kliče sirena, da bo treba jest, potem pa spat... nič se tipkamo še kaj jutri!

_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kam z otroki za noč čarovnic 2024?
Letos bodo noč čarovnic po Sloveniji zaznamovali številni dogodki za otroke, od zabavnih delavnic do strašljivih dogodiv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.