|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 13:14:39   
lelaval
Ločevalna

Binica in mayy -hvala za čestitke. Datuma še nisva izbrala - jaz bi junija ali avgusta, on pa septembra. Pa mislim, da bo kar avgusta - mi bo ugodil user posted image .

Pepelka in Škorpion - čestitke za uspešno prestan vodni dan. Hvala za recepte - sem si danes zopet naredila rižoto (krompira mi ravno ne diši), pa bom drug teden prakticirala repo in zelje, da se malo "spucam" od pusta in RD.
Biba 12 - mislila sem, koliko si "komplicirala" s tistim kapučinom user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 13:17:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval
Biba 12 - mislila sem, koliko si "komplicirala" s tistim kapučinom user posted image


Ampak danes sem si ga pa privoščila.. Irish capucino.. user posted image  Pa jutri si ga bom tud.. Pa eno dobro kosilo - najbrž pizza, čeprav bi tud polnjene lignje + pomfri, pa palačinke z orehi.. user posted image  Pa v nedeljo tud.. Pol pa lepo B naprej..

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 13:17:17   
jer.za.
lelaval:user posted image user posted image user posted image  za poroko!  Na priprave na poroko ter na sam dan na poroke imam same lepe spomine. Enako želim tudi tebi!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 13:19:18   
frufru
manj ž + japonska metoda po dveh dneh -0,7kguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 13:34:44   
oktavija
FRUFRU - kakšna je japonska metoda?user posted image

Jaz včeraj nisem grešila, danes pa sem si privoščila en mali piškotek, v ponedeljek pa štartam z zelenim slapom!user posted image user posted image user posted image

Lep vikend, mene ni do ponedeljka!user posted image user posted image



_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 14:00:23   
jer.za.
Punce, čimmanj grehov med vikendom!

Jaz pa zdej šibam domov.

Če me ne bo doma zaj...računalnik se kaj javim, če ne pa v ponedeljek.

lp

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 14:33:56   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

FRUFRU - kakšna je japonska metoda?user posted image

Na Japonskem je navada, da pijejo vodo takoj zjutraj, ko se zbudijo. Tudi znanstveni testi so dokazali prednosti te tehnike. Zdravljenje z vodo daje rezultate za »stare« in resne bolezni kot tudi za »nove« moderne bolezni – priznano je kot 100%-no uspešno za zdravljenje naslednjih bolezni: glavobol, bolečine v telesu, srčni sistem, artritis, hitro utripanje srca, epilepsija, maščobe v krvi, bronhitis, astma, tuberkuloza, debelost, meningitis, bolezni ledvic in uroloških organov, bruhanje, gastritis, diareja, hemeroidi, diabetes, zapeka, vse bolezni oči, bolezen maternice, rak in menstrualni problemi, bolezni ušes, grla in nosa.

METODA:

1.       Takoj ko se zjutraj prebudite, preden operete zobe, popijte 4 kozarce vode x 160 ml (640 ml)
2.       Operite zobe in ustno votlino in ne jejte niti ne pijte nič naslednjih 45 minut.
3.       Po 45 minutah smete normalno jesti in piti.
4.       Po 15 min. (kolikor je trajal vaš zajtrk/kosilo/večerja) ne jejte niti ne pijte nič naslednje 2 uri.
5.       Starejši ali bolni ljudje, ki ne bodo mogli spiti 4 kozarce vode takoj na začetku (dokler se ne privadijo), lahko pričnejo tako, da spijejo naenkrat toliko kolikor morejo, a potem vsak dan povečujejo količino vode, tako da doesežejo te 4 kozarce vode.
6.       Ta metoda bo ozdravila bolezni, medtem ko bodo zdravi uživali še večje zdravje.

KOLIKO DNI JE POTREBNO ZA IZBOLJŠANJE NASLEDNJIH BOLEZNI:

1.       visok krvni pritisk – 30 dni
2.       gastritis – 10 dni
3.       diabetes – 30 dni
4.       zapeka – 10 dni
5.       rak – 180 dni
6.       tuberkoloza – 90 dni
7.       tisti, ki imajo artritis, lahko to metodo zdravljenja izvajajo samo 3 dni v prvem tednu, od drugega tedna naprej pa dnevno

To zdravljenje nima stranskih učinkov, razen pogostega uriniranja.

Dobro bi bilo, da imamo to navado za dnevno prakso tekom celega življenja, a ne samo dokler zdravimo bolezen. Pijte vodo in  ostanite aktivni.
V tem je smisel. Kitajci in Japonci pijejo vroč čaj med jedjo…….ne hladno vodo. Mogoče je čas, da osvojimo njihove navade pitja (toplo po malih požirkih) med jedjo.

Ta članek je koristen za tiste, ki radi popijejo hladno vodo.
Lepo je popiti kakšno hladno pijačo po obroku, ampak hladna voda bo skupaj zlepila maščobe, katere ste pred tem užili – te vam bo upočasnilo prebavo. Kadar takšne sestavine reagirajo s kislino, se zlomijo čreva in jih apsorbirajo hitreje kot gosto hrano. To bo razbrazdalo čreva (poškodovalo črevesne resice) in kaj hitro povzročilo debelost in pripeljalo do raka. Zato je boljše piti toplo juho ali toplo vodo po obroku.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 15:21:00   
mojamura
te pa lepo scanje user posted image , nekaterim tudi sranjeuser posted image in prijeten vikend vsem skupaj

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 15:23:39   
Anonimen
Jaz sem pa pravkar pojedla kos pice... Njam, je bla dobra..user posted image  Da vam naredim malo luštov..user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 16:29:34   
Anonimen
Biba pri kateri stranki pa si, da lahko jeste pizzo?user posted image user posted image
Kje ste Barbs, Nataša77, Natasaom,Tjaga.............................................................? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 16:42:56   
rija
KL: jaz sem pri stranki "nimampravevolje!" user posted image user posted image user posted image

PUPE: JAZ SEM SE DANES PREGREŠILA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pohan sir user posted image user posted image user posted image user posted image  

nisem mogla, da nebiuser posted image user posted image user posted image user posted image

nič, gremo naprej....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 16:58:21   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Oj, Snorči si čist zagreta! user posted image  user posted image




Saj veš, kaj pravijo za zdravljene alkoholike. Zgleda, da to velja tudi za zdravljene čokoholike (mene).user posted image user posted image user posted image

Drugače imam pa res še vedno voljo, samo ta M.user posted image me jezi, ker še kar traja in traja in sem napeta kot boben. Dokler ne neha curljat in kapljat, sploh ne stopim na vago. Itak sem rekla, da se tehtam od zdaj naprej samo enkrat ali dvakrat na mesec.



IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Samo toliko se javim, da me ne vržete dol s tabele.



Mislim, toliko o taglavni mentorci....user posted image user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


Barbs: ne nisem se zatipkala še 35 kg hočem shujšat, ali pa minimalno vsaj 30.





No, iz tega razloga jaz nisem napisala, koliko imam za zgubit. Ker bi vse mislile, da sem se zatipkala.user posted image user posted image user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 17:15:24   
Anonimen
Jest sm spret grešilauser posted image
Sem pojedla pol krofa,ampak samo pol.A moram v spovednico?
Drugače pa nadaljujem z malimi pregreški.Grem naprej.Ta teden ni šlo nič dol,razen skupnih 2 kg.

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 17:18:59   
Anonimen
Dobila boš po nagi riti user posted image user posted image  Čakaj, da pride šefica.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 17:23:21   
Anonimen
Ma daj nehaj no.user posted image
Poglej kako je lepauser posted image
Sm jo nalepila ,da me bo motivirala,pa ničuser posted image
Jest moram resno razmisliti o drugi dietiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 17:25:09   
Anonimen
Na kateri dieti pa si?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 17:29:34   
Anonimen
Podobno kot ločevalna.Vsaj mislim.user posted image  Ješ trikrat dnevno:
2-beljakovine,zelenjava
1 obrok ogljiokovi,beljakovine,zelenjava(razdeliš na 3 dele)+solata.
Nevem no ,mogoče bi morala prej ornk shujšat,pa šele potem se tega držatuser posted image V bistvu ješ normalno,samo ločuješ.Ti si na beljakovinski,pa baje full shujšala?
Drži?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 17:33:41   
lelaval
Dorči - te bojo šefice skritizirale user posted image
Rija - tebe pa tudi. user posted image

Jaz pa sem si danes naredila rižoto in ob 13.00 imela kosilo. Pa sem bila tako laćna, da sem še tisto 1/3, ki sem si dala na stran za V, pojedla. user posted image Tak, zdaj bom pa lačna user posted image . Je najstarejša hči vse pripravila za večerjo (no, pašteto in Zdenka sir, kakav za male, zame pa čaj- bom samo tega spila, pol pa bom lačna. user posted image ). Saj ne upam več jest, da ne bo preveč user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 17:34:22   
Anonimen
Ja, sem na beljakovinski.Bližam se -10 kg.
Odpovedala sem se kruhu, sladkarijam, rižu in krompirju.Pa seveda ocvrtim jedem.
In gre, lahko poskusiš user posted image če hočeš imeti kdaj takšno ritko kot je na avatarju user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 17:39:15   
Anonimen
Hočem  in bastauser posted image
Nekoč sem jo imela,ampak dolgo od tega.
Kind a vse ostalo normalno ješ ali zmanjšuješ obroke.Prosim ,če ti ni težko dej gor kak link.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 17:43:41   
Anonimen
Nimam linka.To si sama ustvarjam jedilnike.Lahko ti na ZS napišem nekaj primerov, da ne bom tukaj predolga.
Nikoli se preveč ne najem in spijem dosti tekočine.
Evo, ti bom poslala nekaj na ZS, pa se odloči.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 17:49:52   
Anonimen
Prosim,srček si.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 18:02:47   
Anonimen
Punce jest se spreobračam v Beljakovinsko dieto .
Po zaslugi Kind Lady.  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 18:03:22   
Anonimen
Zdaj si v koaliciji user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.2.2008 18:05:21   
Anonimen
Japuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?