|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 7:59:46   
mojamura
jaz sem bom tehtala v četrtek - tako da sporočim kile takrat. no da vam še tu malo zagušim in povem, da grem študirat user posted image ....sem zelo vesela!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 8:43:54   
maja1488
Jst sem čist out. Mi je strela udarla v notebooka in sem doma do nadalnjega brez, zato tudi tabelce še ni, ker jo imam shranjeno tam gor. Pa ne vem, če so podatki še OK al jih je odneslo.

Mura...jaz grem najbrž tudi. Se še odločam, ker je ful enih sprememb kar naenkrat. Obeta se mi najbrž novo delovno mesto, ki bo od mene zahtevalo še več, hočem še enega mulca user posted image , končno se je odprla smer ki bi jo študirala...

In ne vem kaj naj izberem, ker vsega ne morem. Če vzamem šiht, ostalo odpade vsaj za eno leto...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 8:46:40   
maja1488
Mura, kaj greš študirat? In kam?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 11:26:26   
mojamura
informatiko v mb na Dobo. kaj pa ti?


ej maja jaz mam dva otroka....sama praktično skrbim za vse, ker je moj invalid in težko hodi, hodim v službo sadila sva vinograd....v glavnem vse se da če se hoče, le organizirat si je treba stvari vredu

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 11:54:40   
maja1488
Verjamem da se da, sam mal me je strah user posted image
Jaz grem ekonomijo - smer strokovni sodelavec v zavarovalništvu - Gea college

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 12:09:27   
lira22
Alo!
Samo toliko da se malo javim..... Jem vse po vrsti in to v velikih količinah....Sploh se ne upam tehtat.....
Upam da se bom spravla v red, ker sem se kr ogojila, čez 14 dni grem pa na morje.....

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 12:12:32   
maja1488
Ja lira dej nehaj!!! Spravi se v roke!!!

A te mal zbrcamo?

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 12:39:27   
Špelca21
Punce moje drage a veste, kaj mam pa jst od danes pa do konca naslednjega tedna? Dopust!!!!!!user posted image user posted image  Juhu, komaj sem ga čakala pa čeprav ne grem nikamor, samo da sem frej. user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 13:08:42   
No.1 žena
Javljam se vam po dooooolgem času user posted image . Po vseh stresih, ki so se mi v tem času dogajali, vam moram sporočiti, da sem dosegla svoj začrtan cilj.
Res, da sem se vseskozi držala, ampak verjetno mi je stres še najbolj pomagal. Žal.
Začela sem z 71,5 kg. Danes jih imam 60. Moj ITM je 22,3 user posted image .

Začela sem s konf. 40-42, sedaj mi je prav že 36. Pri majčkah pa že segam po S, včasih XL.
Priznam, da sem ponosna nase, ker so mojo novo postavo opazili tudi drugi. Seveda to ne pomeni, da ne bom z vami, spremljam vas in se kaj oglasim še po dopustu. Hvala za vse vzpodbude, ki sem jih dobila tukaj. Spoštujem pa vse montinjačke, ki ste dosegle in še posegate po visokih ciljih.
Hvala.

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 13:10:06   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: lira22

Alo!
Samo toliko da se malo javim..... Jem vse po vrsti in to v velikih količinah....Sploh se ne upam tehtat.....
Upam da se bom spravla v red, ker sem se kr ogojila, čez 14 dni grem pa na morje.....



lira22user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


daj punca, ne ga biksat!! vzemi se v roke pa dalje veselo IZGUBLJAT kg ne pa jih pridobivat!!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lira22)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 13:13:41   
mojamura
No 1 žena ti si carica!!!!

čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj pa tvoj dragi pravi na tvojo super postavco?user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 13:14:31   
mojamura
špelca jaz se ti pridružim na dopustu 21.7. - bom fraj 3 tedne user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 13:18:45   
No.1 žena
kaj pa tvoj dragi pravi na tvojo super postavco?


Hvala za čestitke. Moj dragi pravi, da sploh nisem bila debela. On je istočasno shujšal 20 kg, in se mu ful pozna. Takega sploh nisem vajena in se mi zdi, da se je tudi malo skrčil, oz. na nekaterih mestih se je "povečal". A je to sploh možno???

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 13:27:16   
maja1488
Čestitke No.1 žena user posted image user posted image user posted image user posted image



na nekaterih mestih se je "povečal".


kje, kje, kje???

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 13:40:26   
No.1 žena
Ja, tam spodaj no! Saj ne, da se pritožujem, ampak včasih ni bilo tako.
Ali pa se je pri meni kaj skrčilo? Se je v tem času zgodila še kakšna seksualna revolucija (ali evolucija, he he)???

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 13:52:02   
maja1488
Pa kaj se buniš user posted image  raje uživaj

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 14:34:08   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: No.1 žena

Se je v tem času zgodila še kakšna seksualna revolucija (ali evolucija, he he)???

ja, pri nama se je....odkar sem si tudi sama sebi bolj všeč sem še bolj ''divja''...

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 15:23:12   
Špelca21
En velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse!! Res ste neverjetne- v pozitivnem smislu. Če ne bi blo vas bi jst pomoje že zdavnaj obupala.


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 15:36:08   
mojamura
špelca saj si tudi sama neverjetna - enkratna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 17:04:25   
snorlax
Komentar na vse vas: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Carice! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
9.7.2008 22:35:22   
Špelca21
Hvala. Samo res brez vas mi ne bi ratal vztrajat. Ker sploh kadar mam kakšen slab dan pa da mi ni všeč kar vidim v ogledalu pol se spomnim na vas pa priden mal na forum da mal preberem pa mi vaše zgodbe in vzpodbude dajo potem nov zagon. In z vsakim gramom in centimetrom, ki ga imam manj izginjajo tudi tisti slabi dnevi. Mogoče se pa kdaj še v živo srečamo pa poklepetamo, ker je drugače govorit o teh stvareh z vami, ki me razumete kot s kolegicami (ki so sicer super prijateljice) , ki nimajo teh problemov, me bodrijo da ne rabim hujšat da sem ok, da bom potem presuha in ne razumejo kako se počutim. Ker jaz to počnem zaradi sebe in ne zaradi drugih. Ve to razumete! Tako da hvala vam!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.7.2008 8:02:30   
mojamura
špelca user posted image user posted image


evo jaz sem za kilo lažja heheheuser posted image user posted image

ajmo punce!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
10.7.2008 21:04:55   
snorlax
Mojmurček, bravo! user posted image user posted image user posted image

Še meni prosim eno veeeeeeeliko brco. Malo ga serjem zadnje cajte. Več pa ne bom pisala, da ne vzamem še kateri motivacije. Trenutno rigam po klobasah, siru, čokoladi, kumaricah.....in prdim po suhem sadju. Sorry za vulgarnost, ampak imam pol kile manj, ko sem dala tole iz sebe, kar mi je ležalo na duši (in v trebušnih organih). user posted image user posted image user posted image

Špelca, tudi jaz tebi user posted image .


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.7.2008 7:50:50   
mojamura
user posted image snorči....čuješ ti, naša vzornica - nič ga zdaj sračkat!!user posted image

lepo se prepucaj zdaj (na prebavo mislim in potem dalje. ok, no, da nebom prestroga - grešiti je človeškouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
11.7.2008 8:49:35   
maja1488
Trenutno rigam po klobasah, siru, čokoladi, kumaricah.....in prdim po suhem sadju.



VOHAM! Dej nehi svinjarije jest, ker pol do sm smrdi!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?