|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.7.2008 13:48:27   
Anonimen
dan....

A bi vi še kako novo članico sprejele? Sicer še nisem začela hujšat, ampak sem pa včeraj resno razmišljala o tem... Sicer imam za zgubit enih kg pa bom zadovoljna user posted image (potem itak ne ampak ok....)

Kaj je to Monti? oz. Kdo? user posted image malo bi vsa spremljala da si naberem poguma potem pa mogoče tudi jaz začela??
Bi mi pasalo malo spodbude z vaše strani zato se oglašam še pri vas user posted image Sem vas malo brala in kar voljo dobila user posted image user posted image user posted image user posted image

Torej? Sem lahko ena izmed vas?? user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.7.2008 14:08:12   
maja1488
Živa dobrodošla!  Montignac je zdrava prehrana. Priporočam, da prebereš njegovo knjigo Jem torej hujšam ali Prehrana po Montignacu.

Bom našla tudi link, pa ti prilepim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.7.2008 19:51:26   
maja1488
Drage moje! Mene je za skloftat. Danes za kosilo sem šla z računovodkinjo v eno super srbsko restavracijo. Jedla pa sem POMFRI, ČEVAPČIČE, UŠTIPCE, PREBRANAC in BEL KRUH!!!!!

Snorlax, prosim vrni mi in me nadri kot sem jaz tebe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
18.7.2008 21:21:03   
snorlax
user posted image user posted image user posted image To je za tebe, Maja.

Živa, Monti je en fejst dedec, katerega vse tule gor obožujemo, tu in tam prevaramo, drugače pa nam lepša ali celo rešuje življenje.  Malo za hec. user posted image Drugače ti je pa že Maja napisala. Pa Dulcineja ve ogromno o njem, klikni na njen link.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
19.7.2008 8:47:40   
Naty*Taja
Živa zdravo, valda da te sprejmemo - več nas je, manj bo problemov zaradi debelosti!user posted image Je pa res tale Monti super. Naj te razsvetlim, da je bilo na tejle temi ogromno punc na začetku, hujšale smo z raznimi dietami in MOntijem (ja, to ni dieta, ampak, kot je že ena rekla - zdravo življenje). No hotla sem povedat, da smo od januarja ostale samo še Montijevke...ostale so al prišle do konca, al pa odnehale.... Torej...

Evo jaz sem kr pridna in se nič ne tehtam, da ne zgubim volje do negrešenja...user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.7.2008 8:12:15   
Anonimen
Ojla... Sem nazaj z dopusta (no ja no... vikenda) user posted image user posted image user posted image
Glede Montija pa sem se pozanimala in veli zvedela... In sem se odločila....

Moj cilj je 30kg... Koliko jih imam nevem, ker se ne vagam... In bom povzela eno izmed vas in štela številke (konfekcijske) in ne kg... Lahko?

Moj cilj je vsaj 4 številke oz. najraje bi jih 5... Danes dobim knjigo in potem AKCIJA....

Sem pa dojela smisel... ločevanje ampak ne po ločevalni dieti user posted image user posted image To bi mi znalo it mogoče ja....

No bom obveščala kako stvari stojijo...

Hvala ker ste me sprejele :)

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.7.2008 8:38:54   
maja1488
Za tabelco javljam, da jih imam skupno -9.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.7.2008 8:43:24   
Anonimen
Hoj, jaz sem kar novo temo odprla, kjer tulim in jamram.user posted image  Zgleda pridem kmalu spet k vam.user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
21.7.2008 13:57:48   
sonjah
Kar pridi, jauser posted image

Jaz za tabelco javljam, da ostajam na istem; -29user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.7.2008 9:17:43   
Anonimen
Evo.... Ravnokar sem za darilo od sodelavke prejela Montija user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer se mi je že včeraj uspelo delno držati diete... Za kosilo krompir in zelenjava, za večerjo pečene hrenovke (čist pikico kruha poleg) in jogurt user posted image user posted image user posted image

Upam da mi tudi danes uspe user posted image

Zdej morm pa Montija preštudirat in potem sem zmagala user posted image user posted image user posted image

Konfekcijske številke pa še vedno enake user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonjah)
  Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.7.2008 9:24:48   
maja1488
O krompir boš pa morala zdaj sam še za familijo kuhat. tebi se bodo pa sline cedile zraven. Pa hrenovke bodo tudi preteklost.

Bo pa konfekcijska številka zato manjša.

Jaz si moram it nove modrce kupit. Sem shujšala v joške user posted image
In hlaće so mi tudi prevelike ampak bom še s takimi mal okol hodila, pa bom drugi mesec kupila nove.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.7.2008 9:31:35   
Anonimnica
Zakaj pa ne hrenovk?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.7.2008 9:47:31   
Anonimen
Pa zakaj ne krompirja? A ni cilj te diete da ločuješ?

Meso, krompir in testenine v ločenih obrokih oz. ne med sabo miksat?

Ker če krompirja ne smem papat potem pa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.7.2008 10:33:28   
maja1488
Hrenovk jaz ne jem, ker so polne aditivov in maščob. Nasploh je v hrenovkah bolj škart meso.

Krompir in vse bele barve pa odpade. Bel riž, bele testenine, bela moka, krompir... tega ne smeš. No saj boš danes knjigo naštudirala, pa boš videla, da imajo te stvari zelo visok glikemični indeks in je po njih tvoja slonovka zelo obremenjena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.7.2008 11:20:34   
Anonimnica
Ampak hrenovke so dovoljene. Občasno, če se ti mudi, so čisto ok rešitev. Seveda pa jaz dam prednost kakovostnim telečjim recimo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.7.2008 13:37:39   
Anonimen
nevem če mi bo uspelo brez krompirja....

Po moje bom malo priredila in bom tudi krompir jedla ker sicer... user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.7.2008 13:46:06   
Špelca21
Ojla.

Evo mene spet v službi. Po eni strani prav hvala bogu, ker zdj ko sem bla doma sem samo omare odpirala pa jedla. HB da ni šlo nič gor. Tako da za tabelco še vedno -6 kg.

Kako ste pa ve? Vse po starem? Al kaj novega?

Pozdrav novim "hujšaricam".


Uživajte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
22.7.2008 16:32:46   
snorlax
Špelca, jaz imam iste probleme. Če sem doma, samo nekaj iščem. user posted image

Ja, krompir, riž je prepovedan. Hrenovke pa jaz jem tu in tam, recimo 1x na mesec, če nimam več idej kaj skuhat in če me ful zmatra za čas. Itak pri nas ne grejo preveč v promet.

Živa
, ne mešat Montija in ločevalne. Če se ne moreš odpovedat krompirju, potem se raje loti ločevalne, tam je dovoljen.




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.7.2008 8:00:17   
Naty*Taja
Oj, Živa, sej se čist lepo navadiš brez krompirja. Kak teden, dva je kriza, potem pa kr ne moreš več jest prepovedanega. Osnova MOntija je pa res,da daš popolnoma stran belo moko, cuker in prašičji futer (krompir, pesa, korenje...) Pa po moje je itak jasno, zakaj slednje, ker prašičkim to dajemo zato, da se zredijo, a ne?

Evoga, jaz sem pridna, nisem se pa še vagala tak da ... povem, ko začutim, da se splača...user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
23.7.2008 8:30:13   
maja1488
Korenček lahko ješ. Jaz ga ful srovega pojem, ko ne morem kosila pričakat user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.7.2008 13:59:20   
Naty*Taja
Ja, srov korenček lahko ja!

Kje pa ste vse hujšarice? A ni nič cajta za net? Jaz sem ravno pri kosilu - hrenavka in paradižnikova solata pa kumara.... Ni blo cajta kuhat! Zdej pa moram kmalu po tamaladva, tak da...

Javte se no kej!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   [Brisano sporočilo]
24.7.2008 14:52:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
24.7.2008 19:06:09   
snorlax
Ja, smo ene redkih, ki smo začele skupaj hujšat 1.1. in smo še kar tu. To pomeni, da smo vztrajne, ali pa da so cilji še zelo daleč. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   [Brisano sporočilo]
24.7.2008 21:21:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 3499
   [Brisano sporočilo]
28.7.2008 7:39:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?