|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.6.2008 16:34:24   
dulcinea
Recept dobite tukaj. Na tortico pa komot pridete, sam povejte koliko vas pride, da vem nardit...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
26.6.2008 19:20:02   
snorlax
Ne me kregat, montignačke. Sicer se strogo držim, ampak zdajle v tej vročini pa najbolj paše sladoled. In jaz ga jem vsak dan. Vse ostalo je strogo po montiju. Recimo, da sem trenutno na drugi stopnji. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.6.2008 7:45:01   
mojamura
to bi gledala, ko bi se vsipale vse v stanovanje....bi kar več tort mogla spečiuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.6.2008 7:45:51   
mojamura
310 g temne čokolade - 70%
10 velikih jajc
180 g temne čokolade za obliv
l lonček sladke smetane
sadje za okras


Tortni model s premerom 20 cm obložimo s peki papirjem, ki naj bo malo višji od oboda modela. Pečico segrejemo na 250 stopinj.
Čokolado nalomimo na koščke in jo nad paro stopimo.
Jajca ubijemo in ločimo beljake od rumenjakov.
Beljake stepemo v trd sneg.
Rumenjake stepemo in jih narahlo vmešamo v stopljeno čokolado. Počasi dodajamo sneg iz beljakov in rahlo vmešamo v maso.
Dobljeno maso vlijemo v pekač, damo v pečico in pečemo 8 minut.
Torto vzamemo iz pečice, jo 30 minut hladimo in jo nato za vsaj 12 ur damo v hladilnik.
Ko je dobro ohlajena, naredimo še obliv in ga polijemo po torti. Za obliv samo stopimo čokolado in z njo prelijemo torto.
Smetano dobro stepemo in z njo okrasimo torto, na vrh pa dodamo še koščke sadja.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.6.2008 9:09:52   
Špelca21
Hej hoj.

Jaz sem se danes tehtala in imam še 1 kilo manj. Verjetno bi blo še kaj več, če ne se ne bi pregrešila tako kot snorlax s sladoledom. Pa zadnjič sem pojedla en kos lazanje, kar tudi ni po montiju. No danes imamo sicer tudi omako iz mletega mesa ampak si bom jaz spekla zrezek. Zdj bom pridna obljubim (samo kakšen sladoled ali pa kos lubenice).user posted image

Snorlax hvala za recepte.user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.6.2008 9:17:04   
snorlax
Jutro! user posted image

Kilce stojijo, končno je prišla M.user posted image , tako da imam upanje, da bo po koncu šlo kaj več dol. Tako je ponavadi. Bom pa začela jest ene hormonske tablete, ker imam ful zmešane cikluse in srčno upam, da ne bodo vplivale na težo.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.6.2008 9:35:23   
mojamura
joj, tudi jaz upam, da ti tablete ne bodo vplivale na težo. jaz sem ene 12 let nazaj jemala neke KT, pa sem se v dveh mesecih zredila za 8 kg....sem jih kuj beg vrgla (mater že znam po štajersko user posted image )

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.6.2008 18:16:28   
snorlax
Mojamura, niso KT, jest bi jih morala začet že 2 meseca nazaj, pa ravno zato odlašam. G. je rekel, naj ne bi vplivale na težo. Bomo videli.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
27.6.2008 22:36:30   
maja1488
Mene bo pa monti tepu. Sem pojedla danes potico, pa 3 breskvice pa neznano količino piškotov, pa bel kruh in pršut...

Ampak mi ni žal. Sorry monti user posted image
Tudi nič mi ni blo slabo zaradi cukra. Zgleda da ga moje telo še ful dobro prenaša user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.6.2008 5:17:48   
snorlax
Maja, a si kaj praznovala? user posted image

Meni pa ne pašejo ti keksi, potice, torte. Edino, kar me ne moti, je sladoled. user posted image


< Sporočilo je popravil snorlax -- 28.6.2008 5:18:41 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.6.2008 13:15:57   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Maja, a si kaj praznovala? user posted image

Meni pa ne pašejo ti keksi, potice, torte. Edino, kar me ne moti, je sladoled. user posted image



Ja, da sem šla 4 kile dol user posted image
Moja sestrična je imela 11 let, danes jih ima pa moja sestrca 30.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.6.2008 11:14:46   
dulcinea
Punce, ne se jezit, ma včeraj sem si malo privoščila. Tako pri hrani, kot pri pijači. Pa danes tudi verjetno. Razlog najdete na Čestitkah...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.6.2008 13:51:48   
Špelca21
Pa še tuki:

Hepi brzdej tu ju,
hepi brzdej tu ju,
hepi brzdej dir dulcinea,
hepi brzdej tu ju!!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.6.2008 21:11:55   
snorlax
Vse najboljše Dulcinea!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.6.2008 22:31:08   
maja1488
Vse najboljše! Jaz sem tudi praznovala tvoj rojstni dan. Vsaj kar se hrane tiče user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.6.2008 11:45:59   
dulcinea
Hvala...

Maja1488, saj ne da ti ne bi privoščila, samo tkole pa nismo zmenili...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.6.2008 12:19:11   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Hvala...

Maja1488, saj ne da ti ne bi privoščila, samo tkole pa nismo zmenili...



sej sem danes spet na montiju. Pridna kot vedno user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.6.2008 12:35:44   
sonjah
Bejbe, bejbe, kaj mi ga ve biksateuser posted image user posted image user posted image  Jaz pa javljam za tabelco, da imam -29user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.6.2008 12:58:58   
maja1488
Bravo sonjah!!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Tabelco delam zvečer, ko pridem iz pisarne in gre mala spat.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.6.2008 13:10:27   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ne me kregat, montignačke. Sicer se strogo držim, ampak zdajle v tej vročini pa najbolj paše sladoled. In jaz ga jem vsak dan. Vse ostalo je strogo po montiju. Recimo, da sem trenutno na drugi stopnji. user posted image

Snorči, imam predlog. Ker če boš vsak dan jedla sladoled, ne bo šlo dol. Vzemi kakšno sadje in ga zmiksaj s posnetim mlekom ali jogurtom. Če vzameš zmrznjeno sadje, imaš tak leden šejk, ki je čisto po Montiju, jogurt pa lahko daš zmrznit in je čisto fajn sladoled.

Vsem držim pesti in želim močno voljouser posted image .

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.6.2008 21:39:52   
maja1488
ime                           željena izguba kg          izgubljeni kg             do cilja še...

mojamura                          45                            17                                 28
sergia                                25                            10                                 15
snorlax                              60                            26                                  34
maja1488                          17                             6                                  11
Naty-Taja                          10                             1                                   9
dulcinea                             14                             7                                  7
sonjah                               32                            29                                  3
Špelca21                           14                             6                                   8
angel_rebelde                   15                             5                                  10
lira22                                 17                             12                                 5
Naja3                                 10                             0                                  10

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.7.2008 6:18:56   
snorlax
Sonjah, iskrene čestitke! user posted image user posted image user posted image Fejst punca si, občudujem te.

Jančika, hvala ker me spremljaš. user posted image Sem že razmišljala o sadju in jogurtu, pa da zmiksam in dam zamrznit.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.7.2008 7:56:39   
mojamura
aaaaaaaaauuuuuuuaaaaaaaaaaa......me želodec nekaj boli....in to 300/h

včeraj sem jedla neko šunko.....fffffffffaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkk!!!

< Sporočilo je popravil mojamura -- 1.7.2008 7:57:02 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.7.2008 10:12:40   
maja1488
ime                   željena izguba kg          izgubljeni kg             do cilja še...

mojamura                 45                            17                                 28
sergia                       25                            10                                 15
snorlax                     60                            26                                  34
maja1488                17                             6                                  11
Naty-Taja                 10                             1                                   9
dulcinea                    14                             7                                  7
sonjah                       32                            29                                  3
Špelca21                  14                             6                                   8
angel_rebelde          15                             5                                  10
lira22                        17                             12                                 5
Naja3                        10                             0                                  10


A je zdej normalna??

Se ima še katera za pofočkat?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.7.2008 6:27:55   
snorlax
Juhu! Samo javim se. Danes je bila sicer kila manj na tehtnici, a bom počakala par dni, da vidim, če se obdrži. Ker gre včasih dol, pa gor, pa spet dol... Če bo enak rezultat še jutri in pojutrišnjem, potem jo uradno priznam. user posted image

Čez dobrih 14 dni grem v službo, takrat bo šlo po moje bolj dol, ker ne bo več časa študirat na hrano.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?