|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.4.2008 6:44:21   
Naty*Taja
Sej sem rekla, da je požrlo par besed v začetku...user posted image
Vprašanje se glasi: "A si ti slučajno kej shujšala?". Včeraj sem imela nagradni dan (beri sem si privoščila eno kremšnito, po kateri mi je bilo potem konkretno slabo, ker res enostavno nisem več navajena cukra!), ko je še soseda vsa nesrečna opazila moj manjko kil, ki pa se nje trdovratno držijo!
Veš kaj Snorči, zdej se pa nehi v nič dajat in bodi nase ponosna, ker imaš res vzrok. Že res, da si tolk in tolk let nase dajala, je pa tudi res, da do zdaj niti nisi imela dost časa zase (a se mogoče motim?). Proti nekaterim, ki takole nalagajo nase, kot praviš, do smrti, si asica!!! user posted image
Evo zdej pa grem na šiht....


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.4.2008 8:51:12   
maja1488
Naty-taja ima prav! Nehaj se dajat v nič, ker si za mnoge tukaj gor zgled koko je treba vse skupaj v roke vzet!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.4.2008 8:59:50   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Meni pa ni kaj za čestitat, se je za zgražat, ker imam toliko dol za spravit. Kaj boš čestital nekomu, ki je vsa leta pridno nalagal mast na sebe?



Kaj ko bi se raje pohvalila!!! Kaj je bilo pred hujšanjem pozabi, saj si se odločila nekaj narediti zase in to je pohvalno user posted image . 20 kar pa ni malo četudi, kot praviš sama so šle hito dol.

Sergia sej tudi mene niso posebno šmirglale, se mi je včasih zdelo da pišem sama sebi, sem razumela preveč nas je bilo. Ne se sekirat. No pa malo pozno dobrodošla, pa veliko uspehov.

Naty_Taja lepo da tudi drugi opazijo da si shujšala. Drugič pa si za nagrado raje kaj lepega kupi za obleči, po tem ti ne bo slabo.user posted image


Jaz pa imam danes 1. dan vzdrževanja.
Bi pa še spala, danes pa vreme vpliva name in to ne na dober način.

Vsem želim lep dan!user posted image


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.4.2008 9:17:50   
sonjah
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax
Pri meni so ljudje šele zdaj začeli opažat, ko sem dala dol 20 kg. user posted image



Tudi pri meni, snorlaxuser posted image . Ampak to sem itak pričakovala, da prej ne bo za opazit pri vsem tem viškuuser posted image . Samo, da sem si jaz kar na hitro gor naložila in nisem rabila veliko časa za touser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.4.2008 10:18:48   
maja1488
se mi je včasih zdelo da pišem sama sebi


tudi to je nekaj user posted image   meni so tile forumi kot kakšen dnevnik

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.4.2008 10:42:37   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

se mi je včasih zdelo da pišem sama sebi


tudi to je nekaj user posted image   meni so tile forumi kot kakšen dnevnik


Tudi meni, sem šla danes gledat nazaj kdaj sem nazadne pila kapučino. Je fajn da sem tuki gor napisala drugače ne bi nikoli zvedla.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.4.2008 11:02:03   
No.1 žena
Pozdravljene,

še vedno vztrajam. Vsaj to leto ne kandidiram za Viktorja za najbolj intenzivno porabo živil user posted image  user posted image  user posted image  .Dobro se upiram vsem grehom, kile pa grejo prav počasi dol. Tudi v moji službi so zadnjič opazili, da me je manj in me spraševali, koliko sem shujšala, jaz pa hudoba nisem hotela povedati.
Pri zdravniku so mi zadnjič natehtali 3 kg manj kot jaz doma, zato sem jim povedala, da naj vago kar proč vržejo user posted image .
Imam novo motivacijo: prihaja pomlad in manj oblačil, zato se trudim, da ne omagam. Treniram na LM in delam trebušnjake.

V glavnem, imate vso mojo podporo, tako stare, kot nove hujšarce.

Migajte!!

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.4.2008 19:35:19   
dulcinea
Živ:

Jaz sem še zmeraj tuki. Sem kar neki časa porabila, da sem vse prebrala. Nima več toliko časa, ker sem se končno preselila. Zdaj imam pa novo kuharico - taščo. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.4.2008 19:59:15   
Anonimen
Hoj punce, še vedno vas berem. Zgleda, da bom spet kmalu začela. Kar ne morem iz svoje kože in sem stalno s hrano v glavi.user posted image
Čestitke vsem za izgubljene kilograme.user posted image
Kaj potem pravite na piknik v motivacijski pesmici? A bi bile za to, da se organizira?user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.4.2008 22:43:43   
astja
še jaz bi se vam pridružila. najprej bolj drugim za vzpodbudo, dokler ne najdem prave diete zame. izgubila pa bi rada 10 kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.4.2008 5:28:57   
snorlax
Oj!

Ste me pripravile do joka!user posted image user posted image user posted image Res, to še mi je ostalo od prej, da sebe ne znam pohvalit, pa da skrbim samo za druge. In potem sem se vedno cartljala s hrano. Ko bom to razmišljanje poštimala v glavi, potem bom tudi znala izgubljeno težo obdržat.

Drugače pa - kile stojijo. Ta teden je bilo vse od drisk, potem sem se nafilala s čokolado in še danes črno kakam. Zdaj se moram spravit nazaj v red in se držat, tako kot je treba, pa bo spet šlo dol.

Pa hvala vam! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu astja)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.4.2008 6:59:23   
Naty*Taja
Ja,Mayy imaš prav, bom naredla drugič tak, sam me je kr mal strah kupovat nove cote, ker mi je komplet garderoba, ki sem si jo kupla v začetku februarja prevelika. Pa to očitno in da bi zdej spet kupovala in bi mi bilo čez kak mesec preveliko... Nak, bom raj počakala, do konca, ko se odločim vzdrževat, pa potem nakupi....
Oj, Dulči, a k tašči si šla?
Madona morem že it....


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.4.2008 9:01:34   
mayy
Dobro jutro vsem. Danes je spet prelep dan in bom šla na kolo, komaj čakam.
Imam pa danes Š dan in bom jedla krompir. Zvečer pa na odbojko.
Dulči glej da te tašča ne bo zredila user posted image


Bodite pridne še naprej in lep dan, pa še petek je.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.4.2008 10:52:29   
maja1488
Mater jst imam pa spet zgleda neke hormonske motnje. Mogoče bo pa menstruacija spet prišla. Morda bodo letos več kot dve user posted image . V glevnem ne morem se upret kruhu in sladkarijam. Že dva dni. Vem da neki ne štima, ker sem se prejšnji teden brez problemov odpovedala kremšniti, ki mi je bila ponujena pred nos, zdej dva dni pa si grem v trgovino kupit.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.4.2008 11:29:28   
mojamura
evo po dvema dnevoma se tudi jaz pokorno javljam (če pa ni blo netaa v službi...hehehe....schade)

v glavnem mi gre ok, grehov ni tehtam se naslednji teden. aja SERGIA welcome!!!

rabimo nove ljudi za malo svežega vetra tu na tem forumu. bodite pridne in mejte se lepo.

aja pa hišo kupujemo, če kera kaj ve za kakšno poceni, vseljivo hiš v okolici mb ali ptuja

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.4.2008 12:34:24   
Špelca21
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


aja pa hišo kupujemo, če kera kaj ve za kakšno poceni, vseljivo hiš v okolici mb ali ptuja


Glede tega jaz vem za eno. Me lahko kontaktiraš na ZS. Ups zdj sem na drugi temi zasledila za koliko € jo kupuješ pa bo t za katero jaz vem potem predraga. Sorči.



No glede kilc je pa tko. Od začetka pa do danes imam -5 kg pa -4 cm v pasu in -3 na vsakem stegnu.
Ja piknik bi bla pa res super fajn ideja samo jst ne vem, če bom do takrat prilezla do željene teže. A bom vseeno štela zraven tudi če sem šele na 1/3 poti?user posted image
Sem se pa včeraj končno opogumila, si kupila tekaške copate in začela s tekom.user posted image  Zdj moram pa samo vztrajat.

Lep sončen dan vsem

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 4.4.2008 12:40:27 >

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.4.2008 14:57:44   
maja1488
Predvidevam, da bi bile na pikniku same (brez družin), ker bi reveži stradali user posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.4.2008 15:23:33   
Sergia
Punce hvala za dobrodošlico.
Nisem hotla težit, ampak sem morala povedati. Upam, da razumete. Res vas je veliko tukaj.
Mi poveste kateri dan se tehtate? Takrat vam sporočim mojo izgubljeno težo.
Bodite pridne še naprej!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.4.2008 16:01:16   
maja1488
Tehtamo se ob ponedeljkih. Sporoči pa željeno izgubo kilogramov in že izgubljene kilograme.


Jaz sem pa doma s tamalo, ki ima že cel dan 40 vročine in se sam bašem in filam vase vse kar vidim.

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.4.2008 21:13:07   
snorlax
Tehtamo se ponavadi ob ponedeljkih, lahko tudi katerikoli drugi dan, če ti paše. Nekatere se tehta(m)jo tudi samo na 14 dni ali 1x na mesec. Kakor želiš. Samo javi se vsaj 1x na teden, da ostaneš na lestvici.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
4.4.2008 21:14:42   
Anonimen
Samo javi se vsaj 1x na teden, da ostaneš na lestvici.

A je ta nova šefica tudi tako huda?user posted image

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.4.2008 4:41:29   
snorlax
Red mora bit, tud če je slab. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.4.2008 9:03:25   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
A je ta nova šefica tudi tako huda?user posted image


Ha, hauser posted image , ni tako hudo.

Če prideš nazaj boš spet ti šefica. user posted image

Mi gremo pa danes zvečer na bowling user posted image , poj pa jest user posted image . Groza, bomo jedl ob 21h, ne vem kaj naj naredim, se mi zdi malo pozno za hrano.user posted image

No, drugače mi kile stojijo in upam, da tako ostane, oz. gre kaj še dol.

Lp


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
5.4.2008 14:34:37   
dulcinea
Tašča je zakon in mi včasih skuha tud kaj posebej, če ve, da jst ne bom tistega, kar je za druge. user posted image



Mater jst imam pa spet zgleda neke hormonske motnje. Mogoče bo pa menstruacija spet prišla. Morda bodo letos več kot dve user posted image .


A samo dve v celem letu? Jaz pa moram reči, da imam od novega leta user posted image  kar bolj redne, kot so bile ponavadi. Zgleda, da tale Monti pomaga.


Drzgače pa sva z mojim vabljena na eno 30 letnico. Upam, da bo kaj užitnega zame.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.4.2008 8:56:17   
snorlax
Jutro! Že bedite?user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?