|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.3.2008 19:38:21   
maja1488
No v glavnem moje drage hujšarce, jaz sem spet na stari poti. Nič pregreh, še kavo sem spila s samo polovičko sladkorja. Komaj čakam tehtanje v ponedeljek.

Mi je pa ratalo se tudi nekaj učit in to brez čokolade user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2826
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
28.3.2008 21:58:57   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

No v glavnem moje drage hujšarce, jaz sem spet na stari poti. Nič pregreh, še kavo sem spila s samo polovičko sladkorja. Komaj čakam tehtanje v ponedeljek.

Mi je pa ratalo se tudi nekaj učit in to brez čokolade user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2827
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.3.2008 7:36:12   
malamisha
Dobro jutro!

Da ne bomo padle na konec seznamauser posted image


Ponosno izjavljam, da se mi je včeraj uspelo prebiti čez sadni dan, čeprav je bila kriza velika. En velikuser posted image  zameuser posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2828
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.3.2008 9:04:43   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Bravo malamishauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malamisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 2829
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.3.2008 9:29:32   
Naty*Taja
Evo punce, jaz sem tudi še tu. Sam nimam časa spljoh! Ko se končno spravim za rač in hočem odpret temo, net crkne!!
Po velikonočnih pregrehah se tudi jaz pridno držim. Je pa šlo kljub temu 1 kg dol. Ja, tak kot pravi Snorči - zdej bo šlo tudi z montijem bolj počas. Tak da men je šlo do sedaj vsega skup -8 Mislim, da - sem mal pozabla, kolk je bilo točno v začetku. Si kr sam ono zadnje kg zapomnim in potem minus. Pa sej ni čudno, ker sem pridna in se sam enkrat na mesec  vagam. No ja, zdej po praznikih in potički sem mogla preverit!
Ja pa res, da sem po dveh kosih potice dva dni, se potem par dni počutla ful slabo - napihnjeno, nič mi ni pasalo jest!... Kaj šele, da bi se mi zdej luštalo vseh tistih čokoladnih jajčk in zajčkov, ki sta jih maladva dobila! V glavnem kr fajn je tole, a ne Snorči!
Lepo, da nas še nekaj vztraja, vsake toliko še kako novo dobimo....
Nataša hvala za tabelco....
Se pišemo...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2830
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.3.2008 10:16:39   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea
Kje pa ste tiste, ki bi user posted image morala glih za glih zdaj enkrat 90 dnevno nehat? Kako vam gre?


Evo mene, jaz zaključujem prvih 90 dni, začela sem 3.1.. Danes imam zadnji vodni dan potem pa še B, Š, OH in S dan pa konec, v bistvu je 91 dni.
Dol sem zaenkrat 7.5kg, mogoče bo kakšna deka še šla dol. Zastavla sem si 10kg, ampak je čist O.K., sem zadovoljna.
V četrtek začnem z vzdrževanjem in mogoče izgubim še kakšno kilo.

Toliko zaenkrat, kile pa sporočim še v četrtek ko bo čist konec.
Samo zapustila pa vas ne bom, vas bom še vedno brala, spodbujala in včasih kaj napisala.

Lp


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2831
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.3.2008 11:13:00   
nejcko
No, še eno kilco sem spravila doluser posted image  - zdaj sem končno prestopila magično številko. Tempo je blazno počasen, ampak glede na to, da pravzaprav niti ne hujšam načrtno, sem prav zadovoljna.

Še 3 kilce, pa bo!

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2832
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.3.2008 11:58:56   
maja1488
Jaz sem se pa danes stehtala. Če bom pridna pridna čez vikend mogoče prilezen pod 80 v ponedeljek user posted image . Zdaj pa spet k učenju.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 2833
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.3.2008 13:12:07   
Anonimen
Hoj punce moje zlateuser posted image
Jaz sem se odločila, da preneham z dieto. Bilo mi je v veselje z vami hujšat. Zgleda pa, da rabim malo pavze. Moje stanje kg je trenutno zadovoljivo.
Ko sem začela hujšat z Jovo na novo sem iz 73 prišla na 66. Potem sem jih nekaj dobila gor (kar je normalno, saj sem začela normalno jesti).
No, z vami sem šla iz 70 na 63. Zdaj sem dobila spet 2 gor. Še vedno sem vesela, da jih imam "le" 65. Spet bom poskusila čez kake 3 mesece.
Jaz pravim počasi in vztrajno. user posted image  Vem, da jih bom spet enkrat imela 58 kot nekoč. Nočem pa tega doseči na silo. Se tipkamo spet čez čas.

Natasa77 'ma vas rada.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 2834
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.3.2008 13:12:56   
Anonimen
Če boste nadaljevale na tej temi, bi prosila eno drugo, da naprej dela tabelco.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2835
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.3.2008 13:22:03   
maja1488
Ja Nataša, drži se še naprej, pa upam da ti še neki časa ne bo treba nazaj pridet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2836
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
29.3.2008 21:19:36   
dulcinea
Nataša user posted image  pogrešala te bom.

Mayy, čestitke ker si vzdržala vseh 90 dni. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2837
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.3.2008 7:15:43   
Naty*Taja
Oj, Nataša, sem vesela zate, da si zadovoljna, sam tema pa res ne bo več, kar je bila, ker te ne bo. Pa tabelca...Jaz bi jo že delala, sam glede na to, kako pogosto pridem do računalnika, verjetno ni smiselno...
No, jaz sem sicer tudi zadovoljna s svojo dosedanjo izgubo kg. Je pa tako, da nameravam na "približno" montiju ostat celo življenje, ker mi ta način prehranjevanja res odgovarja. Tak da jaz vas zares ne bom nikoli zapustila....


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2838
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.3.2008 7:30:23   
snorlax
Nataša!!!user posted image
Čestitke vsem, ki ste na cilju. Ali pa vsaj približno na cilju.user posted image user posted image user posted image

Jaz bom verjetno zadnja, ki bo ostala tu gor, glede na to, koliko kg še imam za sklestit.user posted image Se bom pa sama s sabo pogovarjala.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2839
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.3.2008 9:34:37   
maja1488
Jaz bom verjetno zadnja, ki bo ostala tu gor, glede na to, koliko kg še imam za sklestit. Se bom pa sama s sabo pogovarjala.


Snorlax, jaz ostajam s tabo. Imam še minimalno 10 za oklestit, super srečna pa bi bila, če bi mi jih ratalo 16. Potem bi skakala od veselja user posted image . Ampak pot bo še dolga. Na srečo mi spet ne paše nevem kaj jest. Trudim se pojest sadja velik pa zelenjave, ostalo mi pa sploh ne diši. Mi je moj kremšnito včeraj kupil, pa sem mu jo odstopla. Da vidiš izraz na obrazu. Učke so mu kar zažarele, ker je lahko 2 pojedel.

V glavnem jutri se tehtamo, sicer zjutraj ne bom mogla do pcja ampak javim takoj po sestanku.

Ajde...pridne bit.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2840
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.3.2008 10:59:53   
mojamura
včeraj sem se tehtala in je rezultat vzpodbuden....če računamo na to, da je bila vel. noč vmesuser posted image ....

izgubila sem še en kg


tako , da je zdaj skupna cifra -11 kguser posted image user posted image

držimo se....vsaka do svojega ciljas


go girls go go!!!user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2841
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.3.2008 11:11:10   
mojamura
natasa veselas sem zate (za tvoje kguser posted image ) obenem pa žalostna, ker nas zapuščašuser posted image user posted image ....

saj vem, da boš pa včasih le gor pogledala in prečekirala kako nam gre


vse naj naj natašauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2842
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
30.3.2008 18:29:58   
maja1488
Jst sem pa prej na rojstnem dnevu pojedla 3 kokosove kocke in en piškot! Packa!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2843
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.3.2008 5:25:29   
snorlax
Jutro!user posted image

Pravkar zajtrkujem sveže hrustljave p.z. žemljice z marmelado. Njami!

Lep dan vsem! In veliko trdne volje.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2844
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.3.2008 6:37:58   
Naty*Taja
Dobro jutro! Jaz pa kupljen kruh...in marmelado...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2845
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.3.2008 7:54:44   
maja1488
Jaz pa nič! Novo stanje kilogramov: sprememba -6,2 kg. No sej počasi pa gre dol.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2846
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.3.2008 7:55:06   
mojamura
hehehe....mene je ta ura čisto 'premaknila'.....celi bioritem mam v K...user posted image


zato pa zdaj zajtrkujem v službi in sicer jogurt z ovsenimi kosmičiuser posted image



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2847
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.3.2008 9:23:41   
taja.taja
Oj!Danes imam na tehtnici 1,2 kg manj, kot pri prejšnjem tehtanju...Skupaj torej -5,8kg.user posted image  No ja, počasi gre, pa bo že!Vsem čestitke za izgubljene kg. natasa77 čestitke in uživaj v pavzi. Te bomo pa pogrešale!user posted image  LP  

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2848
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.3.2008 17:55:46   
Lianna
Po dolgem času zopet pozdravljene. Kar naprej sem nekaj prehlajena, bolna itd. tako da nisem bila najbolj pridna. Teža je kar stala. Sem pa ugotovila, da je vse skupaj povezano z mojim nezdravim hujšanjem, tako da se zdaj ne držim nobene diete, ampak preprosto jem za zajtrk sadje, polovico manj kosila kot sem ponavadi jedla, ter za večerjo sadje ali jogurt. pa 1x na teden sadni dan. Seveda zraven ogromno gibanja, 2x na teden po 1h pilatesa, ter 4h na teden po 30-45min orbitreka (bom poskusila priti na 1x). In ta način kar deluje=)

Lp

(odgovor članu taja.taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2849
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
31.3.2008 17:57:53   
maja1488
Jst sem bla pa prejle na limfni drenaži user posted image  Sem lahka kot peresce user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?