|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.4.2008 18:01:41   
No.1 žena
Jutro! Že bedite?



Očitno še spijo user posted image . Jaz pa imam grozno težavo. Odkar hujšam, imam poln obraz in telo, predvsem na prsih in ramenih - polno mozoljev. Drugače imam brezhibno čisto polt, zato me je ta težava zelo vrgla s tira.

Vsak dan se zvečer močno namilim, da bi se jih rešila, pa mi po telesu večji del uspeva. Obraz pa je katastrofa. Ne upam si jutri v službo. Drugače hujšam po ločevalni in ne jem ne čokolad in maščob.

Prosim, naj mi kdo pomaga s pametnim nasvetom. Jemljem že nekaj časa vitamin B, ki bi naj bil dober za kožo, pomaga pa nič.

Help.

_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
6.4.2008 19:06:34   
Špelca21
Ojla.
Poskusi z tabletami Dermabion- dobiš jih v lekarni. Meni in moji sestri so pomagale prav pri mozoljih.

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 5:26:39   
snorlax
Jutro!

Samo pofočkam se, da sem še z vami. Če bo katera delala tabelco  pri meni je stanje nespremenjeno (na žalost).user posted image Zdaj se je pa čisto zares ustavilo.

Lep dan!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 8:01:20   
mojamura
dobro jutro vsem...tehtala se bom v četrtek (kot ponavadi), mislim da bo manj kg, saj mam trenutno ta rdečo, ki me bo malo spucalauser posted image user posted image

drugače pa:

danes je lep sončen dan....in me smo lepe in sexy!!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 8:37:02   
No.1 žena
danes je lep sončen dan....in me smo lepe in sexy!



Ja kje si pa ti doma? Pri nas na MB koncu je oblačno in dež user posted image ?

Špelca 21 hvala za predlog. Bom poizkusila še to, čeprav sem nekje prebrala, da vitamin B redi. Ker ga jaz ves čas že jem, očitno zato tako počasi hujšam.

Za Dermabion sem prebrala, da ga lahko uživajo tudi 10 let stari otroci. Ne upam si ga dati moji deklici, ki je toliko stara in jo že mučijo taki čisto drobni.

Verjetno bom zanjo naročila od Lavere - čistilni gel z meto, sama pa bom poizkusila Dermabion.

Kile pa tudi meni stojijo, v petek sem bila s prijateljicami na zabavi, pa sem cel vikend stradala, da sem prišla nazaj na petkovo težo. Ne vem, če se izplača tako mučenje user posted image .

Ne vem zakaj gre drugih 5 kg tako poćasi navzdol???



_____________________________

Vaga kaže, baba laže!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 10:10:03   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: No.1 žena

danes je lep sončen dan....in me smo lepe in sexy!



Ja kje si pa ti doma? Pri nas na MB koncu je oblačno in dež user posted image ?




malo za tem se je pooblačilo....ampak meni pa v srcu sije sonce (vsaj dokler ne pridem domov in svojo taščo zagledamuser posted image )


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 10:27:01   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jutro!

Samo pofočkam se, da sem še z vami. Če bo katera delala tabelco  pri meni je stanje nespremenjeno (na žalost).user posted image Zdaj se je pa čisto zares ustavilo.

Lep dan!user posted image

Se podpišem. Meni se počasi dozdeva, da se je ustavilo, ker sem prišla do najbolj udobne teže za telo. Žal se ne ujema z mojo predstavo o idealni kilaži. user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 11:50:31   
taja.taja
Pozdravček!Tehtnica kaže -2,2 (mal mi je pomagala ta rdeča), skupaj -8 kg.user posted image Dobrodošle vse nove! Čestitke vsem za izgubljene kg. mojamura, očitno nisem edina, ki ima taščo user posted image , moja mi full živce para. Manj ko jo vidim, rajš jo imam.user posted image  LP in lep dan vsem!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 12:32:12   
mojamura
taja.taja točno tako, manj jo vidim bolj mi je pri srcuuser posted image user posted image




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu taja.taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 12:33:36   
Špelca21
IZVIRNO SPOROČILO: No.1 žena

Za Dermabion sem prebrala, da ga lahko uživajo tudi 10 let stari otroci. Ne upam si ga dati moji deklici, ki je toliko stara in jo že mučijo taki čisto drobni.

Verjetno bom zanjo naročila od Lavere - čistilni gel z meto, sama pa bom poizkusila Dermabion.

Ne vem zakaj gre drugih 5 kg tako poćasi navzdol???




Oj. Kar se tiče Dermabiona za tvojo deklico, jaz ji ga ne bi dala- ne vem no. Mislim, da bo boljše, da kot si že sama napisala kupiš kakšen čistilni gel, ali pa masko in tonik.

Glede kilc gre pa ponavadi zadnjih 5 kg počasi, ker jih ni toliko za izgubit več. Saj bo. Samo volje ne izgubit. user posted image user posted image

(odgovor članu No.1 žena)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 12:39:04   
Sergia
oi!
Javljam vam kg -5, rada pa bi jih zgubila -15 (za začetek).
Vidim da imate probleme s taščami. Tudi jaz živim z njo in moram povedat, da sem tudi jaz imela probleme dokler sem se s tem ubadala. Potem sem se pa navadila da kadar kaj teži ali pa ima kakšno bedno idejo kako bi kaj naredili, ji samo kimam in ji govorim ja, ja, ja......potem pa naredim po svoje. in je že sama prišla do tega da nima pomena, da mi kaj reče ker se na te stvari ne oziram in mi nič ne zaleže. Tako, da je obupala in tudi sama videla, da je bolje da nas pusti pri miru. In od kar je tako, se neverjetno razumemo. Celo skupaj greva po nakupih ali pa na kavo.
Poskusite, mogoče bo delovalo tudi pri vas.

(odgovor članu taja.taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 13:36:15   
maja1488
Pokorno javljam, da se danes nisem tehtala, ker sem ful ful kruha in čokolade pojedla čez vikend.

Ne spomnim se več katera je vprašala če samo 2 na leto...ja al pa še to ne, neke hormonske težave, katerih še dohtarji ne znajo odkrit. Ko pa se odpre, se odpre zaprav user posted image  in sem sitna in tečna... in bi vse pojedla. Po porodu se pa to še bolj občuti.

In moja tašča je živ user posted image ! Sliši samo tisto kar hoče. Hvalabogu ne živimo v isti bajti, smo pa sosedi. In še en problem zaradi česar je ne maram je to, da se ženska ne umiva in se mešajo vonji švica, hrane, tistega vonja po starih ljudeh, naftalinu... Za crknit. Moram potem nujno bajto preluftat.

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 13:57:10   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488



In moja tašča je živ user posted image ! Sliši samo tisto kar hoče. Hvalabogu ne živimo v isti bajti, smo pa sosedi. In še en problem zaradi česar je ne maram je to, da se ženska ne umiva in se mešajo vonji švica, hrane, tistega vonja po starih ljudeh, naftalinu... Za crknit. Moram potem nujno bajto preluftat.



lucky you. mi pa živimo (zaenkrat še) v isti bajti, sicer extra vhod pa vse.....ampak, če pa se nonstop vtikuje, kaj kuhamo zakaj ne kuhamo, zakaj smo skuhali to, kar smo skuhali....

zadnjič sva se z mojim nekaj skregala pa je drugi dan priletela zjutraj, ko sem lih malega za vrtec oblačila, gor, pa mi je žugaje s prstom pred faco rekla:

"Ti pa, če se misliš tu še tako dreti, pa lahko kuj spakiraš in greš tja od kod si prišla. Nimaš se pravice dret, tukaj sploh nimaš nobene pravice. Pa vse tvoje bom poklicala in jim povedala kakšna si!!user posted image user posted image user posted image


mislim tu mač.....pa ne boste verjeli, res je klicala mojo mamo, ki mi je to seveda povedala - in rvo kar je vprašala (moja mama) je bilo, kaj je tvoja tašča pravzaprav s tem, ko je mene klicala hotela doseči? Vi mate svoj lajf, pa si ga zrihtajte kak vam paše. ne vem, zakaj je to taki problem, saj se midva z očetom tudi akregama, pa tvoj brat pa njegova (ki živi v isti bajti kot moji) se tudi skregata, ampak jaz jim potem ne grem gor komandirat ...

mah jaz prodajam OZ. podarim svojo v.d. taščo, a jo kera hoče?user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 15:58:51   
dulcinea
Za tabelco. Od začetka skupaj minus 5 kil. Počasi se daleč pride, so rekli... 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 17:35:49   
mojamura
se pardoniram zaradi off-topica

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 19:13:47   
taja.taja
mojamura sva že dve! Tud jaz taščo podarim, oz. plačam če jo kdo hoče!user posted image Tud moji tašči je higiena tujka, pa ne samo osebna, ampak higiena nasploh, da o hinavščini, pokvarjenosti in neprestanem jamranju sploh ne govorim!Pred mano se dela oh in sploh, za mojim hrbtom pa ima toliko čez mene.Ko  sem ji nekoč rekla naj mi v fris pove to, kar govori mojmu, oz. svojemu sinu in naokoli o meni pa sva imeli tak prepir, da 2 meseca sploh nisem šla k njim. No, pa saj sta mi med prepiranjem tko oba, tašča in tast rekla naj ne hodim več k njim, če tako mislim.Potem, ko me pa ni bilo, in seveda tudi tamalih ne, sta pa mojem jamrala kakšna sem in naj pride nazaj domov k njima živet. Pa noben se ni spomnil, da mi je rekel, naj ne hodim več k njim, če tako mislim. Z mojim sva šla zaradi tašče takrat skoraj narazen. Pa tudi sedaj se še večkrat skregava zaradi njih, predvsem takrat, ko ne grem k taščici na njeno komando.Pridte jutri k nam, mi reče, pa ne vpraša če imamo kakšne druge plane. Karkoli imamo bi moral zanjo odpovedat ali pa prestavit. Ne! Tko se jaz ne grem.Pol pa mojmu jamra. Čeprav tudi mojega to baje moti, ji samo kima. Pol se pa midva kregava.Hvala bogu, da živimo zase!  10 km. narazen. LP!  

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
7.4.2008 21:11:00   
Lianna
Jaz sem glihkar končala z orbitrekom. Sem 1h tekla=) Sem kar ponosna nase, ker vedno dlje zdržim. Sedaj pa še 1h pilatesa. Imam full zagona, ker sem poleti povabljena na 2 poroki. Ena je že čez 10 tednov=)


(odgovor članu taja.taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.4.2008 5:09:33   
snorlax
Jutro!user posted image

Joj, kam ste zajadrale od hujšanja? K taščam? user posted image user posted image user posted image Moja je kar OK. Sicer je včasih sitna (tako kot smo vsi včasih user posted image ), ampak me ne moti, ker smo vsak v svoji hiši. Ne bi pa (več) živela skupaj z njo v istem gospodinjstvu. Ji pa dosti stvari toleriram, ker je dala veliko skoz (rodila 13 otrok, 1 ji je umrl, pa vojna....user posted image ). Naj uživa na stara leta.

Pa nazaj h kilam. Danes zjutraj mi je tehtnica pokazala pol kilograma manj, a bom počakala še par dni. Če ostane tako, potem je to uradno veljavno. Včasih gre namreč malo dol, pa nazaj gor...user posted image

Lepo se imejte!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.4.2008 7:53:41   
mojamura
no pa je še en dan montignaca za nami...vagam se v četrtek

jedla pa sem včeraj
Z: kivi + kos pz kruha z marmelado bs
M: jabolko
K: puranji zrezek na žaru + solata
V: zelje


pa res a je kera čula to: na mariborskem radiu city organizirajo veliko akcijo hujšajte z radiem city.....baje za vsak izgubljeni kg dobiš 100 €
izžrebancem bodo plačali 14 dni fitnessa pa vsakemu povedali kaj naj je....in če v tistih 14-ih dneh izgubiš npr 5 kg maš 500€

samo jaz se ne morem prijaviti zaradi službe

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.4.2008 8:17:35   
maja1488
Verjamem, da sem po porodu kako kilo zgubila tudi na račun tašče, ker mi je živce parala. No vsaj to ji gre v +.

Drugače se pa jaz še kar ne morem upret dobrotam, čeprav sem včeraj malo manj pojedla. Upam da se čimprej poberem, do takrat pa se ne tehtam, ker bi mi zbilo voljo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.4.2008 9:44:37   
mayy
Dobro jutro!

Pridno debatirate, sem bila kar presenečena k ste tok napisale. Tabelco bom jutri naredila, če kakšna še kile javi.
Jaz sem na vzdrževanju in dobila eno kilouser posted image , jo bom poskusila danes in jutri dol sklatit. Sem misla še kaj dol iti ne pa gor, sranje.
Danes imam sadni dan, bom jedla kivi in pomaranče.
Začet moram spet telovadit, se pozna na mišicah, da nisem že 10 dni nič, začnem danes.user posted image
Ja, malo mi je motivacija padla, pa jo počasi spet nabiram. No mal sem pojambrala, da bom šla lažje naprej.

Aja, taščice pa ignorirajte, bo še najboljeuser posted image

Snorlax ja počasi se daleč pride.
Mojamura lahko bi to na city-u pred 3 mesci organiziral user posted image , samo verjetno ne bi veljal za Ljubljano. Dobra akicija, kakšnemu bodo pa pomagali.
Maja1488 držim pesti da se kmalu pobereš in upreš grehom user posted image
Lianna čestitke za telovadbo
Bravo vsem za izgubljene kilograme.user posted image user posted image

LP



_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.4.2008 13:25:17   
mojamura
jaz se tehtam v četrtek, tak da moje kile verjetno ne bodo v tej tabeli.....bodo pa v naslednjiuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   [Brisano sporočilo]
8.4.2008 13:26:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.4.2008 14:46:15   
mayy
Bom počakala še tvoje kile, da bo tabela lepšauser posted image

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
8.4.2008 18:59:14   
Lianna
Ojla. Kako ste kaj na tak turoben dan? Jaz sem čisto out. Že 3 dni nič ne spim. Sem včeraj po 2h telovadbe mislila, da bom sam še zaspala, pa spet ni šlo. Sem pa danes že 3 kave spila, da sem zdržala čez dan.

Zdaj ko telovadim na fulll se veliko bolje počutim. Sem polna energije in je res fajn.

Tehtala se bom pa v nedeljo in takrat sporočim.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?