|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.3.2008 11:38:52   
Sergia
No danes se tudi jaz vam pridružujem z ločevalno dieto. Zastavila sem si nekje realne cilje, za začetek bi rada zgubila 15 kg. Ker je pri meni (vsaj tako mislim) podobna zgodba s kilažo kakršno ima snorlax, začetne teže ne bom napisala, bom pa povedala takrat ko jih bom izgubila.
Snorlax, zato sem te takrat spraševala po začetni teži.....ker mislim, da sem v isti situaciji ko si bila ti, preden si začela z Montijem.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.3.2008 13:37:00   
maja1488
Natasa77 čestitke za diplomo, za tako močno voljo in srečno vožnjo z mazdico. Ne preveč šibat po cesti!

No jaz sem bla pa včeraj do zvečer brez jest. Pa ne po svoji volji. Imeli smo seminar v koloseju in niso cel dan nič za jest dali. Mislim, kako si lahko to privoščijo. Tam smo bli od 9 do 17. Sem bla tako jezna! Zjutraj sem popila en Smoothie in potem dva litra vode med seminarjem. Zvečer mi je pa možek pripravil zeljno solato s fižolom in košček sira.

Danes pa sem za zajtrk dve rezini rženega kruha z marmelado (100%), za malico jabolko, za kosilo pa bom piščančji zrezek in zeljno solato s fižolom.

Za jutri pa sem že kupila orado in solato.

Skoraj pozabila...jutri zjutraj se tehtam. Upam, da bo -kg.

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
1.3.2008 15:23:09   
Peteršilj
Kompanjonke, pozdravljene. Po  11 dneh se še nisem vagala, pač pa sem si včeraj oblekla nekaj, kar mi je blo nekoč premalo, zdaj pa mi je prav. Tak se fajn počutim, ko vidim, da moj trud ni zaman.

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.3.2008 9:19:12   
mayy
Dobro jutro!

Vse manj se se oglašamo. Jaz sem še vedno brez grehovuser posted image , kile se počasi premikajo in odlično se počutim, tako lahko user posted image .
Danes imam škrobni dan in bo za kosilo in večerjo riž, ga obožujem.
Jutri pa sporočim še kilograme.

LP mayy


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.3.2008 13:36:56   
*pepelka*
Jaz pa sem danes dobila user posted image , a se moram prav tako držati svojih pravil, le tehtala se jutri ne bom, ker se bojim, da mi ponovno pade moja zagnanost do hujšanja.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.3.2008 22:31:40   
Naty*Taja
Sam sporočam, da se jutri ne morem tehtat, ker še nisem kupla zmajev za tehtnico...user posted image Aja pa danse sem grešila tudi (po moje zarad nedelanja tehtnice...)



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 5:07:19   
snorlax
Jutro!

Samo pozdravim vas in vam zaželim lep dan, veliko sončka in trdne volje!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 7:03:48   
Natyy
Pozdrav vsem sotrpinkam.
Kot sem si obljubljala se nisem tehtela vso 1/3 svoje 90 dnevne ločevalne. V nedeljo zjutraj je napočil teško pričakovani trenutek. Pogled na tehnico mi je pokazal celih -7 kg. Veselje so razkrivale moje očke.
Torej po 1/3 tehtam 68 kg. Vem, da naprej ne bo šlo tako hitro. Vendar sem skoraj polovico načrtovane teže že izgubila.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 8:10:49   
Anonimen
Jaz sem pa včeraj zvečer ob 23-ih pojedla polovico 100g Milke s celimi lešniki.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Natyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 8:39:10   
daysi
Ojla bejbe, spet smo tu z novimi rezultati. Spet sem na izgubljenih kilogramih, to se pravi -4 kg. V enem tednu sem se sčistila vse nesrnage prejšnega tedna, sedaj pa gremo v boj. Imam spet dovolj energije in motivacije, da se podam novim ciljem naproti.
danes imam škrobni dan(če se ne motim). Jedla bom regrat( če se mi ga bo dalo nabrat) in krompir skupaj.

Še to, nataša77, čestitkke za diplomo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 8:47:39   
mayy
Jutro!

Prišel je dan ko tudi jaz povem kile. Ta mesec jih je bilo -2.7, torej skupaj -6.4kg.
Sem kar zadovoljna, glede na to da jih nima več veliko za izgubit.

Danes imam OH in komaj čakam sladko, sem lih teto fasalauser posted image .

Vsem čestitke za izgubljene kilogrameuser posted image

LP


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   [Brisano sporočilo]
3.3.2008 8:55:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 9:01:53   
lelaval
Tako- zdaj pa vem, kje tiči vzrok za mojo 2-dnevno požrešnost po sladkem -  obisk user posted image . Tako, da se danes raje sploh ne bom vagala. Sicer sem jo pričakovala šele konec tedna, a hudič si pač premisli. user posted image .
Čestitke vsem za uspešno odpravljene kilograme. Jaz sem ugotovila, da se moram pošteno spravit k sebi, če hočem kak rezultat dosežt, ker tako ne gre.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 10:31:14   
Adelina
Ojla!
Jaz pa sem v tem tednu izgubila 1 kilo, skupaj v treh tednih (oz. jutri bo) pa 4 kile. Kar lepo,ne? Sicer pa po prejšnjem vikendu ne grešim več, ker vem, da če enkrat začnem, pol nam nehala (z grešenjem), pol se mi pa itak brezveze zdi it neko dieto. Danes sem na sadju, jutri pa upam, da bom lahko jedla regrat z jajci. Sem ga šla enkrat prejšnji teden nabirat, pa sem ga komaj nabrala eno majhno skledico-ga namreč nabiram le na domačem travniku.
Upam, da ga je zdaj že kaj več.
Lepo se imejte, čestitke vsem za izgubljene kilograme, pa seveda tebi Nataša za vse dosežke v prejšnjem mesecuuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 10:42:31   
janjja
No tudi jaz sem se sama stehtala danes in je pokazala tehtnica po enem tednu - 1,7 kg.
Sem zadovoljna in sem dobila voljo za naprej. Danes imam sadni dan in veselo na delo. Ne bom se pregrešila!!!!user posted image

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 11:29:45   
blanč
Pozdravljene!
jaz sem v zadnjih 2 letih pridobila 13 kg, ki sem se jih odločila shujšat. Tako se vam danes pridružujem na dieti.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 13:10:04   
*pepelka*
blanč

Dobrodošla med namiuser posted image Le pogumno invztrajno, pa ti bo zagotovo uspelo.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 13:39:29   
lelaval
Pozdravljene!
jaz sem v zadnjih 2 letih pridobila 13 kg, ki sem se jih odločila shujšat. Tako se vam danes pridružujem na dieti.


Dobrodošla user posted image
Upam, da imaš tršo voljo, kot jaz in me boš brcala v rit, da ne bom grešila user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 14:28:59   
taja.taja
Pozdravček!Evo, prvi teden diete je za mano...Tehtnica kaže -2,8 kg.user posted image  Nataša 77 čestitke za vse lepe stvari, ki so se ti zgodile in želim, da bi se ti dogajale večno!user posted image  Vsem sotrpinkam čestitke za izgubljene kg.Dobrodošlica novim! Lep dan vsem!!

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 15:14:34   
mojamura
no, da se še jaz malo javim. sem naa bolniški ima moj dvoletnik neko bolezen, ki je podobna škrlatinki, vendar baje ni škrlatinka, tako da....sem danes bila 6 ur pri zdravnikih, ker se melai ni hotel polulati. glede kg.....sem bila danes lačna ko volk, pa sem soi šla po 2 navadna jogurta z mm in tri jabolke (pojedla en jogurt in 2 jabolki) in to je bilo pač moje kosilo.

tudi jaz sem mela danes hlače, ki mi že 2 leti niso bile prav, tak da sem zelo ponosna sama na sebe

dobrodošle vse nove....pa user posted image user posted image user posted image , za vse izgubljene kg

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu taja.taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 16:45:31   
dulcinea
Meni se pa danes tako sladko paše. Pa nisem pred user posted image . Grrrr sem jezna. Še bolj pa bom, če me bo premagalo...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 18:25:16   
blanč
Ej punce se mi ne da vse za nazaj brati. A ste ve na kakšnih posebnih dietah. Jaz sem se odločla za francosko "mnj žri" in tako kot učasih bom imela ob ponedeljkih sadni dan. Tako mi je uspelo nekako vzdrževati težo. Zdaj sem pa bila nekajkrat na hormonskih terapijah (ivf), pa so kg kr nekok name padluser posted image user posted image . Evo danes je moj sadni dan, ki je bil zares sadni danuser posted image user posted image user posted image . Ob 2o.oo pa spijem en fat burner in se zapodim z orbitrakom po dolinah in širinah najine spalnice za kako uro.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 18:45:16   
blanč
Lelaval te bomuser posted image z veseljem, če bo trebauser posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 20:44:19   
Peteršilj
Bravo punce. Pa enega za vzpodbudo, user posted image

_____________________________

poljubček, pozdravček po zraku leti, pa tam se ustavi, kjer moj dragi živi

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.3.2008 23:56:41   
Naty*Taja
Kaj je zdaj , sam tolk ste naklofala? user posted image
Jaz sem danes z odbojke in bilo je fenomenalno! Sem pa grešila... Madona, no, če je pa tolk drugih stresov, da je ful težko se še pri tem tak strogo držat... Ja, ja, sama sebe tolažim... Sej načelno sem pa skoz na Montiju, tak da vsaj gor ne gre...
No čestitke vsem za izgubljene kg, vztrajnost in ostale dosežke...
Lahko nočko


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Peteršilj)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?