|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: naprava za trebušnjake
9.1.2008 11:10:05   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

pametno!Sem slišala ja da so te žoge koristne. Samo kje dobiti vaje, ti si jih že naučena jst pa nimam pojma. Kaj naj delam na njej ter kako dolgo!?Napiši nam malo o tem, če se ti da.

lp


Tudi mene to zanima. Sicer sem trenutno noseča, bi rabla kake vaje za nosečice, po porodu pa se mi obeta velik boj s kilogrami, glede na to, kako hitro mi gredo sedaj gor, pa sem šele v 15. tednu...user posted image




raje se zdej malo bol čuvaj, potem je katastrofa s temi kilogrami jst se jih nikakor ne morem znebit s tem, da sem jih nekaj celo dobila še zraven!user posted image


Saj vem, ampak sem imela nemogoče slabosti in sem po malo skoz nekaj grickala, pa še sedaj moram žvečit, lizati lizike, ali pa kake mentol bonbone. Za ****!user posted image


_____________________________



(odgovor članu reflekoterapevtka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: naprava za trebušnjake
9.1.2008 11:32:24   
reflekoterapevtka
AL bina : ko kliknem danes na tvoj  vzdevek mi izpiše da " član ne želi razkriti svojega profila"...tako, da po moje si nevedno spremenila svoje nastavitve ali pa gre za kakšne motnje.

pety78 user posted image  iskreno ne vem kaj naj ti svetujem, mogoče vsaj kakšni sprehodi in  aktivnosti, ki ne bodo preveč obremenitvene, da ne  bi škodovale tvoji nosečnosti.

lp

lp






< Sporočilo je popravil reflekoterapevtka -- 9.1.2008 11:33:01 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: naprava za trebušnjake
9.1.2008 12:08:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

AL bina : ko kliknem danes na tvoj  vzdevek mi izpiše da " član ne želi razkriti svojega profila"...tako, da po moje si nevedno spremenila svoje nastavitve ali pa gre za kakšne motnje.

pety78 user posted image  iskreno ne vem kaj naj ti svetujem, mogoče vsaj kakšni sprehodi in  aktivnosti, ki ne bodo preveč obremenitvene, da ne  bi škodovale tvoji nosečnosti.

lp

lp







Aja? TO a potem pojma nimam, če se nij prenasatavilo samo od sebe, ker jaz itak ne znam, sem aberveznik za take stvari. No, morda se pa samo od sebe tudi popravi nekoč user posted image

(odgovor članu reflekoterapevtka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: naprava za trebušnjake
9.1.2008 14:45:40   
reflekoterapevtka
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: reflekoterapevtka

AL bina : ko kliknem danes na tvoj  vzdevek mi izpiše da " član ne želi razkriti svojega profila"...tako, da po moje si nevedno spremenila svoje nastavitve ali pa gre za kakšne motnje.

pety78 user posted image  iskreno ne vem kaj naj ti svetujem, mogoče vsaj kakšni sprehodi in  aktivnosti, ki ne bodo preveč obremenitvene, da ne  bi škodovale tvoji nosečnosti.

lp

lp







Aja? TO a potem pojma nimam, če se nij prenasatavilo samo od sebe, ker jaz itak ne znam, sem aberveznik za take stvari. No, morda se pa samo od sebe tudi popravi nekoč user posted image


user posted image

ojla,

po moje so se ti v moja ringa raja pod moje  nastavitve, spremenili ukazi..ker imaš, pod moja ringaraja-moje nastavitve-nastavitve zasebnosti- možnost oblkjukati "ne prikaži mojega profila"...in ne vem kako ampak to si si  včeraj oziroma danes nekako spremenila. Tukaj moreš kljukico izbrisati, da bo spet viden.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: naprava za trebušnjake
9.1.2008 18:03:51   
Anonimen
Reflekoterapevtka- ne smeš kliknit na al binino ime, ampak na ikono Album pod al bininim postom.
BTW- V podpisu imaš reklamo. To na RR ni dovoljeno.

(odgovor članu reflekoterapevtka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: naprava za trebušnjake
9.1.2008 19:16:49   
reflekoterapevtka
hvala za pojasnilo pa tudi opozorilo user posted image ....nisem vedela, da ne smeš imeti objavljene svoje spletne strani v podpisu.Bom izbrisala!

Abina, končno mi je uspelo po napotkih priti v tvoj še drugi album. Moram rečt, da tudi debela albina ni bila nikoli debela user posted image ..ampak daleč od debela.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: naprava za trebušnjake
10.1.2008 7:02:15   
Boni3
Jao Al bina,hudo. Tolkle definiran trebuh sem pa nazadnje vidla v kaki reklami. Ej vsa čast ti,res si dobra,da ti je tkole uspl. No sej em pogledla tudi tvoje befor slike (btw jest bi bla zadovoljna e,če bi shujšala tolk,da bi bia tol debela,kot si na prvih slikahuser posted image ). Kolik si pa kg izgubila (če ni skrivnost)? A si po ločevalni hujšala?
Skratka,še enkrat čestitke.

(odgovor članu reflekoterapevtka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: naprava za trebušnjake
10.1.2008 7:07:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Boni3

Jao Al bina,hudo. Tolkle definiran trebuh sem pa nazadnje vidla v kaki reklami. Ej vsa čast ti,res si dobra,da ti je tkole uspl. No sej em pogledla tudi tvoje befor slike (btw jest bi bla zadovoljna e,če bi shujšala tolk,da bi bia tol debela,kot si na prvih slikahuser posted image ). Kolik si pa kg izgubila (če ni skrivnost)? A si po ločevalni hujšala?
Skratka,še enkrat čestitke.


8 kil po ločevalni, vse dobila nazaj.

(odgovor članu Boni3)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?