|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bolniška
16.11.2007 19:22:57   
maja24
Pol je pa čist odvisno od komisije,k moja kolegica jo je vprašala če gre lohka v trgovino pa če gre lohka po otroka v vrtec ker včasih nima nobenega da bi ji ga šel iskat in kaj ji je odgovorila,da naj sosede prosi če ji nardijo to uslugo.Tok da sej pomojem je čist odvisno od regije al pa na koga naletiš.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: bolniška
16.11.2007 20:00:44   
Anonimen
Ali ste prepričane, da ob nedeljah ni kontrol?

(odgovor članu maja24)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: bolniška
16.11.2007 20:10:56   
Magi*
vse je odvisno od tega kaj piše v odločbi. no, jaz srečnica, odločbe še sploh dobila nisem. danes sem dobila od komisije zahtevo, da jim pošljem še potrdilo o PDP. pa že res dolgo mečkajo z odločbo. kakorkoli že, na žalost moram res striktno mirovati in moj edini "izhod" je trenutno do WCja in do računalnika, pa nazaj v horizontalo.

G mi je pa svetoval krajše sprehode okrog hiše oz, kot se je on duhovito izrazil, v smeri proti porodnišnici.

če bodo še mal mečkali, bom itak prej rodila user posted image  potem me bo pa inšpektor zaman iskal doma.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: bolniška
16.11.2007 20:35:19   
lana38
Magi*, ko boš rodila, boš avtomatično takoj začela s porodniško in ne boš več rabila bolniške.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?