|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
23.1.2008 12:30:14   
jasna
Alina, the best limuzinauser posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Desetke007
23.1.2008 12:32:34   
oktoberka
user posted image user posted image Ja, sem jo tud js opazila. Res je zakon!!user posted image user posted image To mi je res bolj všeč kot pa tiste ta prave limuzine na porokah- mi je preveč osladno! Dobr sta se spomnila!user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Desetke007
23.1.2008 12:32:53   
oktoberka
Jasna kako je z vašimi učki?

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Desetke007
23.1.2008 13:40:21   
jasna
Oktoberka, hvala. Jah, vsi trije so na tobrexu. Ma dokler je samo to in lahko pohajamo zunaj, je čist okuser posted image .

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Desetke007
23.1.2008 13:56:53   
mama06
evo naju nazaj iz 2 urnega sprehoda. Je sicer pihalo, samo je bilo za preživet.

Kje so slikice s srečanj? user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Desetke007
23.1.2008 13:57:51   
lane31
Res lep dan....mi kar ni bilo za zaključit sprehoda in iti za štedilnik user posted image ....pa kaj češ če pridejo trije ta lačni user posted image ....sem kar pizzo na brzake spacala skupaj

Allina....ne morem si kaj, da ti ne rečem,da res znata delat deklice user posted image ....ta Špela je taka lepotička user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Desetke007
23.1.2008 13:59:00   
2ursae
tko, mi2 sva s posvetovalnice, Borove "off the chart"user posted image  mere pri 3m: 64cm in 7000 g. Res, nahaja se nekje v papirnati širjavi nad zgornjo krivuljo user posted image . tudi cepljenej smo dali skozi, je revček tako zajokal, ko je dobil čebelico, pa je bilo hitro dobro, zadj ap, kot da ni nič user posted image , za cepljenje proti Rv se pa nisva odločila, čeprav sva še danes kar malo cincala. Tud denverja je naredil, glasno se smeje, sklene ročici, sledi rdečmu cofu čez sredino, pri dvigovanju zadrži glavco, opazuje rokce ... sam igrače še ne zagrabi. Sestra nam je tud povegala mal o GH, se je doktrina mal spremenila user posted image  - pomaranče so med prvimi sadeži na jedilniku user posted image , vem da pri Anžetu so bili citrusi v prvem letu odsvatovani. Itak pa dojenje do 6m, pa pol, če se le da, še celo prvo leto.

Sicer pa tolčenje po igračah že npreduje, tud fajn se stegne proti igrači, je pa še ne zagrabi. Ima pa na previjalki enga finga metuljčke in ko je danes ležal zraven njega, jaz sem bila pa vsa zaposlena s plenicami, je uspel tistega metuljčka tko zdrmat, da ge je pripeljel do sebe in ga začel glodat user posted image  - kdo rabi prijemanje, če gre tud brez tega čist dobr user posted image .

Pri nas pri 2m ni posvetovalnice, se pa prideš stehtat in izmerit.

naslednje srečanje je 5.2.2007 - pustni torek.

Prijavljeni:
- suzanamai
- janja
- oktoberka
- jasna
- klaudia
- 2ursae - našemljena user posted image  (če bo še katera druga, da ne bom čudn izpadla user posted image )

jasna, eno user posted image , da se čim prej pozdravite


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Desetke007
23.1.2008 14:22:39   
mišk
Madonce ste ble pridne pri tipkanju!!!user posted image

Nevestice: Navdušena sem nad vami!!!! user posted image user posted image user posted image  Ful ste "fejst" vse!user posted image  Komaj že čakam moj veliki dan!user posted image

Včeraj smo imele cepljenje. V enem mesecu in enem tednu je zrasla samo 0,5 cm!?user posted image  Težka pa je 5500g. Zdravnica je rakla, da je po višini na zgornji krivulji, po teži pa na sredini. Ja, sej ma po kom bit velika.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   [Brisano sporočilo]
23.1.2008 14:26:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lane31)
  Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Desetke007
23.1.2008 14:50:49   
noa1
joj, kako je danes lep danuser posted image . Sva že bili zunaj na sprehodu z eno srečko user posted image , ki bo kmalu dobila dvojčkauser posted image user posted image user posted image , pa nismo bile ravno dolgo. Sedaj me pa mika, da bi šla še popoldne enkrat ven, če bo še zmeraj taki sonček. Pa moja Ajša je bila spet tako pridnauser posted image . Se pravi...mama mora it v gostilno ali pa imeti obisk, potem je naša pupa pravi angelček. Ko pa obiski odidejo, pa je treba vse nadoknadit.

Alina_alin: ja, moja tašča ni vedela, da se bova poročila (saj user posted image  tudi ni vedel). Sva ji potem povedala, ko smo prišli domov. Je bilo pa noro. Pa tvoji pupi sta takooooo sladki, pravi princeski.
Mehika, Fiji,...mi kar lušte delaš...jaz bi kar šla spet nekam...samo bo treba sedaj malo počakat, pol bomo pa kar vsi trije šli (pa v lastni režiji seveda...full ne maram organiziranih potovanj).

Teka: če bodo pa sedaj tako lepi dnevi, pa bi res lahko skupaj šli na kak sprehod. Se lahko dobiva kje na polovici poti, pa jo kam mahneva/mo skupaj. Sem se odločila za nabavo kengorujčka...katerega imaš ti, ker od BB jih je več vrst.

Moja pupa pa sedaj leži zraven mene in se muči z dudo...mogoče pa jo bo spet vzljubila (ker je do sedaj letela čez celo sobo)...se mi zdi, da je ne zna prav potegniti....mogoče pa le bo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Desetke007
23.1.2008 14:53:24   
noa1
Pa lahko bi se kmalu spet kaj dobile, kaj pravite štajerke?

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Desetke007
23.1.2008 15:36:13   
maja zarja
Joj nevestice krasne ste,vse!user posted image user posted image user posted image
Kaki dan je danes,smo se šetali ob treh ribnikih na sončku.....dokler se ni naša pupa naveličala.
Čez eno uro imama posvetovalnico,me zanima kolko vaga.user posted image
user posted image user posted image user posted image noa1 tudi jaz sem za to da se ponovno dobimo,upam da bodouser posted image zopet tak pridni...itak pa so vednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
........grem zdaj Zarjo počasi pripravit na odhod.

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Desetke007
23.1.2008 17:49:21   
*Lana*
čer!
mi smo imeli danes posvetovalnico in bili smo cepljeni, zaenkrat je mali vredu, ni blo nobene reakcije.

Mere:
59 cm, 7200 g user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Desetke007
23.1.2008 18:11:45   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

tko, mi2 sva s posvetovalnice, Borove "off the chart"user posted image  mere pri 3m: 64cm in 7000 g.


popravljam: 65 cm in 7000g ... sem si narobe zapomnila, pa me je sedaj možek razsvetlil user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Desetke007
23.1.2008 18:32:28   
Alina_alin
pozdravljene,
kako ste kaj izkoristile današnji sonček? Jaz sem bila s user posted image kar 3 runde zunaj. prvi dve rundi  z najmanjšo, tretjo rundo z dvema user posted image user posted image . in je bilo super, da se ta starejša tudi malo zlaufa in je potem not bolj mirna, ker ima fuuul energije. jaz pa kar precej sama z obema. tak da je kar pestro. dopoldne si privoščim, ko sem sama s samo najmanjšo.
Sanosan - ja, nisem vam uspela sporočit, da sem dala gor fotke od MB srečanja - hja, Anete se je ful spogledovala z Maxom, se je kar začela slinit, ko ga je gledala - kot je rekla Mala Zarja.user posted image user posted image user posted image
Sicer je slika s srečanja bolj tak tak, ker je v ozadju preveč svetlo - okno. Tolko samo dokaz, da smo res bile tam.

Noa- me prav zanima zgodba v celoti, kaj je rekla tašča, za poroko v tujini. čestitke. ful dobro!
Glede potovanja - midva sva zmerom v lastni režiji. Odkar imavauser posted image (2005) pa nič več v lastni. S starejšo pupo bi si že upala, vse že pove itd. Sedaj čakamo da oktoberka zraste... Smo pa bili v Turčiji, Egiptu pač preko agencije. Pa Hrvaška itak.Za letos - to porodniško pa že delam plan za dopust - hočem max izkoristit.
Tudi jaz sem zato, da se kmalu dobimo.

Hvala za pohvale za najini punci.

Jasna - ja limuzina s poroke je pa bilo presenečenje mojega moža: nisem vedela za to. še dobro da sem imela ozko krilo brez obroča (on ni vedel kakšno imam) sicer resnično ne bi mogla v avto. kolega ki je kupil fička, 2 dni pred poroko, ga je na brzino porihtal, da je zgledal ok in ga je bilo ful strah, da bom jezna nanj, da je zrihtal fička, kao da ne bo fensi in se ne bom hotla vsest v avto. haha. in sta se skoraj skregala, ker ni hotel pomagat priskrbet. je mogu moj prevzet vso odgovornost, če bi bila jaz jezna. haha
je pa sredi teh formalnosti - ko smo se po poroki hoteli odpeljat v gostišče, kjer je bila fešta, avto crknil. so ga tiskali da je vžgal. to pa zato, ker je priča mojega pozabil prižgane luči. user posted image user posted image pa je potem vžgal avto in smo šibali 70 na uro. pa za sabo vlekli šop pločevink. user posted image user posted image
zdaj pa moram letet, ker ta mala hoče bit na rokah, ta večja hoče gledat fotke, in ko me gleda še jamra da bi tipkala. ajajaj. to je pestro z dvema...
papa
lepo bodite.



(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Desetke007
23.1.2008 18:35:04   
Alina_alin
aja, za maxa, pa bo še res bitka. vidim, da si ga že lastite. user posted image user posted image user posted image
naša ta starejša ravno sprobavle moje čevlje in z njimi mašira po stanovanju. to ji je ful všeč.
jo pa vprašam, kaj je kaj počela pri varuški in mi reče "nič posebnega"  - tak je to, tak se odgovarja pri 2,5 letu..user posted image
papa

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Desetke007
23.1.2008 18:37:13   
Alina_alin
Štajerke, v ponedeljek jaz ne morem, lahko pa vas v torek povabim na kavico za rd. Lahko pa še pridete ljubljančanke s pubeci. ker jih imate viška...user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Desetke007
23.1.2008 18:52:15   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Štajerke, v ponedeljek jaz ne morem, lahko pa vas v torek povabim na kavico za rd. Lahko pa še pridete ljubljančanke s pubeci. ker jih imate viška...user posted image


Si se že prestrašla kaj user posted image user posted image user posted image user posted image ...le navadi se hitro ko bojo punce gnjavle in jokale user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Desetke007
23.1.2008 18:53:03   
lane31
V torek še jaz lahko pridem user posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Desetke007
23.1.2008 19:35:45   
noa1
Jaz tudi lahko v torek, v ponedeljek pa imamo posvetovalnico in prvo cepljenje (upam, da bo vse OK).

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Desetke007
23.1.2008 19:37:56   
Alina_alin
oktoberka: ne boš verjela, ko smo mi  prispeli iz grada do cerkve, smo čakali, da se "sprosti" cerkev od prejšnje poroke in tista nevesta se je z ženinom odpeljala v tisti veeeeeliki črni limuzini. in vsi naši svatje (povečini so bili mladi) so začeli žvižgat in komentirat, da imamo mipravo limuzino. ful je blo hecno. midva pa s fičkom, ki je vlekel šop pločevink...

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Desetke007
23.1.2008 20:37:32   
Jenny Anny
Da se še jaz javim na hitro.
Danes smo imeli pregled in pa cepljenje. Je bila naša user posted image full potrpežljiva, jo moram pohvalit. Sam mal je zajokala, ko ji je iglo ven potegnila, potem pa je blo vse OK. Upam da tud zdaj ne bo nobene reakcije.

Kolko po cepljenju pa se še lahko pojavijo kakšne nezaželjene reakcije??

No naše nove mere pri 3m pa so 5640g in 63cm.

Drugač sva pa danes zamudile ves sončekuser posted image , zjutraj sva bile pri zdravniku, potem pa sem še jaz odšla k zobozdravniku, user posted image  je bila pa v varstvu pri dediju, in sta se kar lepo imela. Jo moram sedaj kar malo postit za kako urco pri kom, da se še drugih navadi, drugač ne bom mogla nikamor sama.

Upam da bo jutri tud sonce, da nadoknadiva še za danes.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Desetke007
23.1.2008 20:40:27   
kasija78
Še lepih poročnih slik user posted image

Na srečanju v ljubljani je zraven mene sedela mamica s sinom Martinom, ki pa je na seznamu ni. Mislim, da je njeno spletno ime miska1. 2ursae, saj je tvoja soseda, ne? Lahko bi se vpisala v seznam, če seveda hoče.

2ursae geslo za moj album je poroka, kot je napisala skuštrana.


Pustni torek je super ideja. Elian pride našemljen.
naslednje srečanje je 5.2.2007 - pustni torek.

Prijavljeni:
- suzanamai
- janja
- oktoberka
- jasna
- klaudia
- 2ursae

- kasija78

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Desetke007
23.1.2008 20:47:03   
kasija78
aha sem našla miško user posted image
26.10. miska1, (31.10.) MARTIN ( 3210g, 52cm )

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Desetke007
23.1.2008 20:49:15   
maja zarja
Evo končno je zaspala ta naša mala lumpika-v kinderpetu!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sva pa imele posvetovalnico naše nove mere 5950g,58cm.Imeli pa smo tudi cepljenje je čist malo user posted image ,ko jo je zabodla,pa je že pozabila tudi. Sva pa bile pohvaljene za njen razvoj,je rekla dr. da obvlada že full dosti stvari za svojo starost,se mi zdi,da sem se od ponosa kar za dve kili zredilauser posted image user posted image user posted image .Je pa zdaj doma preden je zaspala neotolažljivo jokala, morda jo je bolela rita,sem ji kar preventivno pol svečke dala.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...





Admin

Se ob nakupu igrač ozirate na znamko?

da (18%)

ne (33%)

odvisno od vrste igrače (35%)

odvisno od cene (13%)


Število vseh glasov: 296

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!