|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
19.1.2008 19:16:00   
kasija78
Stavka zdravnikov - kolikir vem, se zdravniki ne bodo pridružili stavki, bodo pa stavkali vsi ostali: os sester do receptorjev do snažilk. Živa, raje prestavi pregled.

Mama06 user posted image  za izpit!

Pingi se pridružujem mnenjem glede spanja, ker sem sama najprej vstajala neprestano in bila ko izžeta cunja. Potem sem ga začela po prvem zbujanju jemat v svojo posteljo do jutra in vsi spimo zadovoljno cele noči.


(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: Desetke007
19.1.2008 19:29:00   
maja zarja
No ko je ravno govor o adaptiranem mleku.Jaz sem kupila Aptamil AR v torek in sem zanj dala 14 evrov, včeraj pa pošljem mojega in je v isti lekarni dal za isto mleko 19 evrov? 5 evrov razlike pa je too much! sem bla jezna ko 100user posted image

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: Desetke007
19.1.2008 20:04:15   
janja
Berem, kako veselo debatirate o dojenju. Ne se bat, ne bom pametovala. Jaz sem svojo situacijo opisala že pred časom. Srečna sem, ker lahko Urbana dojim, ampak če ga ne bi mogla - še dobro da obstaja adaptirano mleko. Andraža sem dojila polno vsega 1 mesec, 2 meseca črpala mleko in mu dajala po flaški, vse ostalo pa je bilo le larifari. Otrok je začel dobro pridobivati na teži šele po 4. mesecu, ko sva začela uvajati kašice in kosmiče (jih je goltal kot za stavo)! Tako, da meni noben ne bo govoril, da je dojenje najboljše. Tukaj je pomemben otrok ne pa način hranjenja. Tako, da mamice, ki ne dojite niste nič manj vredne. Me pa moti (bom napisala primer),  ko si nekatere mamice pri hranjenju dojenčkov po flaški, ne vzamejo niti toliko časa, da bi otroka nahranile, ampak mu flaško nekako zatlačijo s pleničko, da otrok lahko sesa sam. Mislim, da v prvih mesecih ravno trenutki, ko otroka hraniš (dojenje/po flaški) ohranjajo neko intimo med mamo in otrokom.

2ursae - hvala za izčrpne podatke. Nekaj bo že uporabno. Glede socializacije Anžeta, pa se strinjam s skuštrano. Je še prekmalu, da bi delala kake zaključke. Ponavadi je tako, da se otroci do 3. leta nekje igrajo bolj sami, ali pa le opazujejo. Socializacija se prične kasneje.

živa - pozdravite se user posted image

jasna - hvala

Torej srečanje 22.1.2008 ob 11.uri - Arena Vodafone - pridejo:
  • 2ursae
  • janja
  • živa
  • jasna
  • tave
  • pingi
  • kasija78
Zdaj grem pa skopat Urbana. Danes zjutraj je bil po trebuhu spet flekast. Včeraj sem ga kopala (beri:šamponirala) in namazala z ognjičevim mlekom od Welede. Po moje mu krema ne paše. Pa tudi meni se ne dopade preveč. user posted image Ponoči se še vedno 2 - 3 x zbudimo, malo popapcamo in zaspimo naprej. Še dobro, da imam posteljico ob postelji, tako da se res hitro porihtava.

malček kliče...že tečem...user posted image







_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   [Brisano sporočilo]
19.1.2008 20:38:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu janja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: Desetke007
19.1.2008 21:09:36   
lane31
Cene mleka....sem že takoj ugotovila da so vsa v lekarnah kar precej dražja...muller je najcenejši, a mi je tudi on že 1 krat podražil Bebo1...pred novim letom je bila 9,76 ,zdaj je 11,89....a v lekarni pa že prek 16 ...sramotno

Sprehod- uspela sem priti le do Bistice ob Dravi, ker je user posted image  eno uro prej končal in naju je tam pobasal v avto....je pa sranje,ko celo pot iz Ruš ni pločnika, cesta pa full prometna,pa me je kar malo strah bilo

Spet smo šli k mojim in mala je spet se nonstop jokala,ali pa spala..v budnem stanju pa naj sem jo imela jaz ali kdor drug po 3-eh min. šraj
A se res tako navadijo na eno okolje ali kaj je zdaj to....me je kar strah,če bom rabila varstvo kaj ker ne vem kako bo to prenesla mala....ko začne tako jokat da sapo lovi in jo v tistem le meni rata nekak pomirituser posted image
Vidla sem tudi, da ko smo doma in jo ima kdo od obiskov ne zdrži več kot par minut....še pri sestri ne pa jo vidi 2-krat tedensko user posted image
A so vaši tudi taki....ni to malo prehitro za strah pred tujci?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: Desetke007
19.1.2008 21:16:01   
*Lana*
jaz na srečo še polno dojim, sva pa zadnjič kupla adaptirano melko ( za vsak slučaj ), ker se mi je zdelo, da ga nimam več dovolj, saj je mali bil vsako uro na zizi. istalo je pa 15 eurov in to samo 400 g paket. res je draga ta hrana. pač vejo, kje lahko služijo user posted image

mi2 sva bla danes na sprehodu uro in pol in mali je skoz spančkal, ker mu ful paše sveži zrak, js pa sem se tud mal prezračla user posted image
zdaj sladko spančka, tk da lahk grem končno pod tuš, potem pa pridem nazaj na čvek user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: Desetke007
19.1.2008 21:47:45   
mišk
Lane31 in Micla: Tudi v DM-ih imajo Bebo. Do nedavnega je bila 11 evrov, sedaj pa je 13 evrov. Še zmeri cenej kot v lekarni.

A mogoče katera ve, kje se splača dat naredit vabila za poroko?
Aha, dans sem klicala v Poročni kotiček za izposojo tiste rdeče obleke, ki sem jo enkrat že prilimala. Imajo mojo številko, ko pa mi je povedala ceno izposoje me je skoraj kap! 560 evrov!!!!!user posted image  Sem se že poslovila od nje, mami pa me nagovarja naj jo grem probat in če mi paše naj jo vzamem, ker sem se res zaljubila vanjo!!

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: Desetke007
19.1.2008 21:51:21   
2ursae
živa, dej mi povej, kam si Nejca vpisala na plavanje ... jaz bi tud našega Anžeta vozila na plavanje. Me je danes kar prešinilo in sem ga vprašala, če bi hodil plavat in je bil tako navdušen, da je še ves večer govoril, kako bi šel v bazen plavat takoj zdaj user posted image . Je celo rekel, da bo učitelja ubogal (smo ga imeli že na telovadbi, pa ga sploh ni zanimalo, da bi sledil navodilom vaditelja ampak jo je bolj po svoje sviral naokoli po telovadnici).

lane, moj takoj čuti, če je kje drugje kot doma in ni variante da bi spal, pol pa joče ... pa ne vem, a je boljš, da gremo čim večkrat kam, da se pač navadi, al počakam, da ga to mine in se pač držimo bolj doma.

Bor je pa danes rekel "mami" user posted image . Seveda vem, da čisto slučajno, ampak je bilo tko kjut user posted image . Je sedel v lupinci, sva se pogovarjala, pol sem pa začela gledat en katalog, on pa: "aaaaaa .... eeeee.... ma-mi...." Takoj sem pogledala "kaj si rekel?", moj, ki je bil v bližini pa tud "rekel je mami" user posted image . Evo, potrjeno z dveh virov user posted image .
Danes je celo nekaj malega podrmal unga ptička, ki visi dol z loka, tko da mende bo že ..

Da vam še povem, kakšno super darilo sta mi včeraj zjutraj dala otroka: Bor je začel čivkat že ob sedmih, sva vstala, šla jest, se previt pa poigrat, od dvajset čez osem je že spal ... Anže je pa tud še spal. Sem dala Bora v posteljo in ko sem stala pred svojo posteljo, nisem mogla verjet: jutro je, moja otroka spita, jaz se pa lahko uležem user posted image . Ni trajalo dolgo, ker se je starejši zelo kmalu zbudil, ampak samo un občutek, da se lahko mirne duše uležeš user posted image . Ni boljšega darila za začetek dneva user posted image

nočko

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: Desetke007
19.1.2008 21:55:09   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

A mogoče katera ve, kje se splača dat naredit vabila za poroko?
Aha, dans sem klicala v Poročni kotiček za izposojo tiste rdeče obleke, ki sem jo enkrat že prilimala. Imajo mojo številko, ko pa mi je povedala ceno izposoje me je skoraj kap! 560 evrov!!!!!user posted image  Sem se že poslovila od nje, mami pa me nagovarja naj jo grem probat in če mi paše naj jo vzamem, ker sem se res zaljubila vanjo!!


OMG ... 560€. Pred petimi leti, ko sem se jaz poročila, je bila izposoja tam okoli 60 jurjev ... to pa je inflacija user posted image . Mi2 sva vabila naredila sama - sva kupila lepši papir v barvah, ki sta bili rdeča nit najine poroke (malancana in roza), mal oblikovala, pa sprintala in je ful dobro prišlo. Poroka je tak drag user posted image , da se splača mal prišparat na teh stvareh, je pa res, da sva bila brez otrok in sva imela čas za take stvari user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: Desetke007
19.1.2008 22:12:48   
*Lana*
res draga izposoja oblek.

js grem počasi spat, tk da se javim kaj jutr.

nočko user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: Desetke007
19.1.2008 22:27:48   
Jenny Anny
Izposoja je pa res draga, jaz sem se poročila pred približno 1,5L, pa je bla izposoja tud okol bivših 80ntisoč, matr gre vse gor, sam plače neuser posted image

Lane31  naša je tud taka ratala, da če kdo pride na obisk in plane v njo (beri: jo prehitro vzame v naročje), začne tud neutolažljivo jokat, če pa ji dajo mal več časa, da se navadi novih obrazov, je pa OK user posted image

Cene mleka jaz sem aptamil1 kupila okol miklavža v Lidlu, pa je bil 11,88€ pa danes sem ga tud, pa je bla cena čist ista, lekarne so pa itak najdražje.

Igračke na igralnem loku naša jih že kar "pretepa", če bi bile žive, bi imele že polno modricuser posted image user posted image

user posted image Naša se je pa po prsih in vratu začela kar lupit??? A se še kateri to dogaja. Res je, da jo kopam vsak večer (ritual pred spanjem), ampak jo potem tud namažem al z olivnim oljem, sedaj sem jo začela pa kar z ribjo mastjo mazat (mam sedaj mojo malo ribico), ampak se še kar luščiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sam spodaj mi pa zgleda da je koža OK in da bo pol dobr, res ne vem.


(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: Desetke007
19.1.2008 23:00:34   
živa
mišk, v Ljubljani so cene izposoje poročnih oblek user posted image  zasoljene. Jaz sem Gorenjka in sem si šla obleko sposodit v Novo Gorico, kjer sem dala skoraj 3 leta nazaj 36.000 SIT, ko so bile v LJ tiste malo manj nove in večkrat sposojene po 80.000. Če imaš čas in možnost, se zapelji v Novo Gorico, imajo 3 salone in preglej, če bi imeli kaj zate.
Za tako ceno se ti splača kje v Italiji že svojo kupit ali pa jo dat delat, se mi zdi.
Vabila za poroko sva pa midva vseeno delala v Poročnem kotičku, ker so bile povsod iste cene. Se mi zdi ideja od 2ursae boljša, če lahko kje dobro printaš.

2ursae - plavanje: Vpisala sem ga sicer v Kranj, ker imajo trenutno v LJ čudne ure, ko bi naš otrok ravno vstal od popoldanskega spanca, je pa to itak ista organizacija: http://www.plavanje-dojenckov.com/. Z malim bom šla pa marca v Ljubljano, bi šla še katera?

Nočno spanje: se moram pohvalit (samo da se ne bi pokvaril, lepo prosim!) - naš že 4 noči spi od ok. 22h (ko je bil bolan, od 1h) do 6h (enkrat do 4h), se podojiva in nato spi do 8h. Perfektno user posted image . Tako večji ni spal, dokler sem ga dojila. Danes samo čakam, kdaj bo začel rogovilit, ker je spal od 18h do 22:30, sem ga podojila, zdaj pa spi naprej user posted image .

Jenny Anny, po mojem se samo koža obnavlja, ti kar maži z riboderminom in olivnim oljem.

Moram res poklicat v ZD zaradi te stavke, da ne bom čakala tam kot zmešana.

Lp,

živa



(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: Desetke007
19.1.2008 23:15:23   
skuštrana
Misk, jaz sem leto in pol nazaj dala za izdelavo obleke pri znani modni kreatorki takratnih 40 tisočakovuser posted image S tem da sem jaz dala svoje blago... 560e je čisto preveč...vabila sem pa jaz tudi sama naredila s pomočjo prijateljice, ki je aranžerka, jih je ona ročno napisala s kaligrafsko pisavo in so bila fenomenalnauser posted image

Zivepo, to pa full čudno, da imaš v Ce slabe izkušnje..Jaz sem bila tam full full zadovoljna(kar ne bi mogla rečt za postojno), sedaj pa imajo še svetovalko za dojenje s certifikatom in bi moralo bit še boljšeuser posted image ...No, si ena redkih, ki ni bila zadovoljna z oddelkomuser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: Desetke007
20.1.2008 0:10:23   
lane31
Saj to mi nič ni jasno,doma bog ne daj da je v naročju ker postane sitna ko user posted image ....razen za hrano seveda....drugje pa vidim, da bi ona najraje kar prespala cel obisk.
Sem danes glih rekla da je tako kot da bi si mislila :pustite me na miru in zbudite me ko bom doma user posted image
Ker pa seveda ne gre 5h spat v kosu je budni čas imela alarm....pa se mi zdi, da je od ipike kar na silo jedla- ker ve da z polnim želodcem lahko spi....pa veste vse kake borbe imamo z hrano doma,danes pa mi je pojedla 7 obrokov user posted image dva na obisku v cc 4h +da je še 150 čaja tam popila user posted image
Ta pupa bo nam še dala vetra...se mi zdi da vsak dan bolj izraža svoj karater,ki vaga več kot ona user posted image
Jutri prideta mama in sestra sem....pa me prav zanima kako se misli naša madam obnašat do njih na svojem terenu user posted image
Moja pa se sploh ne nosi doma,razen za futranje....drugače pa ima relacije kinderpet,previjala,ležalnik in blazina ....z nami je nasmejana le če jo pustiš na miru(da je ne diraš)in ji kaj govoriš ali face pokaš
Če pa jo že imaš na rokah pol je mirna le tisti čas,ko ji kažeš stanovanje, ne daj bog da se vsedeš user posted image

Mogoče bomo pa morali tovoriti zraven po obiskih še ležalnik in blazino user posted image

Mišk ta obleka pa je svinjsko draga.....res se daj še druge variante pozanimat
Vabila....home-madeuser posted image
_________________

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: Desetke007
20.1.2008 7:36:21   
maja zarja
Našauser posted image je tudi drugje nemirna in nesrečna pri tujih ljudeh v naročju,sploh če preveč navalijo nanjo.Me prav zanima kak se bo v torek v Koloseju napravlala.user posted image user posted image user posted image Ej Lane bodi vesela,da doma ni rada  v naročju moja pa dugje nima postanka.Me včasih zvečer prav križ boli od nošenja,dobro da ni težka.user posted image
Kaj dobite kaj hrane na recept,mi dobimo eno škatlo na teden?user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   [Brisano sporočilo]
20.1.2008 8:57:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja zarja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1816
   [Brisano sporočilo]
20.1.2008 9:16:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: Desetke007
20.1.2008 9:41:15   
2ursae
jutro user posted image

moji 3je vsi spijo, en na zizi, dva pa še drnjohata pod kovtri. Moški ...user posted image , mat mora pa delat user posted image .

kasija, oktoberka, kdaj se jutri začne čajčkanje pred telovdbo in kje? Da ne bom česa zamudila user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: Desetke007
20.1.2008 9:43:48   
maja zarja
Ne ni na nič alergična.To je odvisno od občine.Naša financira eno škatlo na teden.Lahko pa sam izbiraš hrano mi imamo že zdaj peto.
Moja Zarja tudi spi na trebuščku odkar smo jo prinesli iz porodnišnice.Je pa res,da imamo baby sens,sicer je kot novorojenčka ne bi upala pustiti na trebuščku.user posted image Tudi mojiuser posted image ne paše ležat v naročjuuser posted image hoče biti gor,da opazuje okolico.

< Sporočilo je popravil maja zarja -- 20.1.2008 9:47:07 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: Desetke007
20.1.2008 10:09:42   
lane31
Pri nas ni hrane na recept...pa bi lahko kaj bilo....pri nas še denarja od občine nismo vidli...baje bo marca user posted image

Trebušček...- ni šans da bi zaspala ne trebuhu...je tak nesrečna ko jo dam kravice past, da se na vso silo hoče obrnit in enkrat ji je celo ratalo user posted image
Nosi pa se strikno pokonci- najraje tako kot da podira kupčka ....leže v naročju..ja če vidi hrano,drugače pač ne user posted image

Mi je ravno moja mama včeraj rekla da so oni v njenih časih user posted image  vezali dodatno pleničko kot ledvični pas preko križa, da jih ni bolel trebuh od tega ker se nosijo pokonci user posted image user posted image user posted image
Si pa mislim, da za tiste ki so res veliko na rokah v tem položaju je mogoče celo res, ker mišice hrbta in trebuha še niso dovolj zrele....za toto 1h dnevno kolkor se moja nosi,pa menda ja ni panike user posted image

Zivepo....pa se res javljašuser posted image ...sem mislila da se boš spet tako pogosto javljala kot zadnjič,ko si rekla user posted image

Spala mi je danes do pol 9 h user posted image ....seveda z izjemo,ker se je včeraj ob pol enajstih še spomnila da bi jedla user posted image  in tako dobila še 7 obrok in po njem v šusu zaspala....tak da je včeraj imela rekord v pojedeni hrani 970 mluser posted image + 160 čaja
Tu več ne veš kako bo....enkrat se dere ko samo vidi flašo, drugič pa je jama brez podnauser posted image user posted image



(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: Desetke007
20.1.2008 10:54:58   
maja zarja
Joj kak si veselauser posted image user posted image user posted image lahko,da ti zopet tak papauser posted image user posted image user posted image .Midve pa se še za peti obrok borima da ga poje.user posted image user posted image user posted image Aha zdaj mi je prvič ratalo,da je zaspala v kinderpetuuser posted image user posted image ,Kak dolgo bo le trajalo to spanje?user posted image Je pa že to,da je zaspala tam tudi nekaj.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: Desetke007
20.1.2008 12:13:15   
lane31
Hehe Maja....itak vem,da je bilo samo včeraj tako,ker je na vsak način hotela prespati cel čas kar smo na obisku in to se da le tako a je želodec poln user posted image
Danes ziher ne bo več kot 5 obrokov....pa je tak vredu....samo da ne tuli več ko vidi flašo
Mali Zarji pa čestitke za spanje v kinderpetu user posted image user posted image ...zdaj pa jo kar dajaj tja....saj hitro skapirajo,da je mami bolj trmasta kot oni user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: Desetke007
20.1.2008 12:15:21   
lane31
Maja zarja....kaj je tvoj tudi v celodnevni ....moj je user posted image ....kaka tuga
Še dobro, da mi prideta  mama in seka popoldan malo user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: Desetke007
20.1.2008 12:16:45   
lane31
A je tvoj tudi v celodnevni danes....kaka tuga user posted image ....še dobro,da mi prideta mama in seka naokoli popoldan user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: Desetke007
20.1.2008 12:30:02   
maja zarja
Tudi ja pa že včeraj je bil.Dobro da sta v spodnjem nadstropju hiše moj ata in mama,da nama malo prej mineuser posted image user posted image user posted image .Samo še malo več kot 6 ur pa pridejo najini user posted image .....


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




Letni časi.
Admin

V katerem letnem času je bil rojen vaš otrok?

Poletje. (38%)

Jesen. (12%)

Zima. (25%)

Pomlad. (25%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!