|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
9.1.2008 16:31:43   
mama06
Koliko pa sploh pride ta telovadba pri Štorklji in kolikokrat na teden je? A je to dopoldne, popoldne? Sem radovedna, da vidim, če se mi splača sploh kam hodituser posted image

Študentke - me veseli, da ste prijele za "delo", jaz grem namreč v petek na izpituser posted image user posted image user posted image . Upam, da mi rata. Učim se čez dan, medtem ko mali spi, če pa ne spi, pa ga imam v naročju, pa sediva ali pa hodiva, zraven se pa učim. Ne sprašujte, kako to izgleda, samo zaenkrat je še kar funkcioniralo. Zvečer ne pride v poštev, ker če hočem, da spi, moram bit pri njem v postelji, da je ziza takoj  na doseguuser posted image , če ne vik in krik v naši hiši. Pa še naspim se v tistem času največ, ker od treh dalje je na2-3 ure in je spanje tudi bolj moteno.



(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: Desetke007
9.1.2008 16:32:54   
mama06
mehurčica tudi naš ima tako suho kožo in v pon. imava pediatra in če ne bom pozabila, ga bom vprašala kako in kaj?

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: Desetke007
9.1.2008 16:34:25   
mama06
maja zarja dobrodošlauser posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: Desetke007
9.1.2008 16:37:59   
noa1
Mehurčica: jaz upam, da nama bo jutri uspelo. Odvisno kdaj bo zaspala zvečer (zjutraj). Drugače pa sem full za. Kaj ne rabim nič prej poklicat? Pa si videla, da imajo začasno spremenjeno lokacijo....sedaj so v Melju?

Koža: jaz je po obrazu nisem še nič mazala in nimamo problemov. Če je preveč mrzlo dam samo pleničko čez voziček.

Naša tudi že vsak dan kaj novega pogrunta. Na trebuhu se že fajn gor dviguje samo obrati na bok in hrbet ji še niso najbolj ljubi,... drugače bi pa ona kar sedela, če bi šlo..pa nosit se hoče samo še na rami ali v čimbolj pokončni legi...ko pa nagaja trebušček, pa tudi na trebuhu.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: Desetke007
9.1.2008 16:48:20   
ULLA K
O, Noa1, se povsem strinjam - tudi jaz bi raje vse izpite šla še 1x delat, samo k pisanju mag. se pa nikakor ne morem spravit! Pa se bo treba...

mehurčica, ne morem verjet, kako lepo se tvoja eni že obračauser posted image  bravo. Sva rodili na isti dan, pa naš user posted image  še niti malo ne poskuša eksperimetirati s kakšnimi obrati! Tudi kravic ne pase rad, čeprav se kar dobro dviguje... najraje je na hrbtu in se igra z rokicami in igračke tudi že prijema in jih seveda nosi v usta na pokušnjo user posted image ...
Tudi spi vedno na hrbtu, sicer sploh ne more zaspat, zato ima seveda pravo malo plešico zadaj na glavici... na boku ni šans da bi spal že od prvega meseca dalje.

user posted image v katerem položaju pa vaši user posted image  spijo? Še vedno na boku?

Cepljenje - me je kar strah tega projekta - še meni ni fajn če me špiknejo, za user posted image je pa to sigurno šok! pa še tako rado se potem vročina pojavi... upam, da ne bo kakšnih reakcij. Kot berem, vas večina, ki ste že cepili, ni imelo težav...

Razprodaje - tiste ki ste že bile, kje se splača kaj za user posted image  pogledat? ena je že omenila leclerc... v h&m ponavadi sploh ni znižanj.. a v BC in arielu imajo kaj izbire po znižanih cenah?

Temenca - mi smo jih imeli kmalu po rojstvu, a sem samo 2x uporabila mustelo - kremo in šampon v peni proti temencem in so povsem izginile! Mustela je res fajn,  res pa da ima tudi svojo ceno...


(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: Desetke007
9.1.2008 16:55:01   
mehurčica
OPREMA: udobna oblačila, obutev ni potrebna. CENA: 23 EUR/mesec za člane Združenja Štorklja in 28,00 EUR za nečlane *za brezposelne: v kolikor imate težave s plačilom, se obrnite na nas in skupaj bomo poiskali rešitev *za dijakinje in študentke: javite se na info@storklja.si



Mama06, če si študentka, imaš mogoče kaj ceneje. Jaz sem sicer brezposelna, ampak za to se še najde.user posted image Je pa ob četrtkih od 10:30 - 12:00. No, jaz grem jutri 100%. Če bo katera od vas šla - imela bom sivo trenerko spodnji del in sivo zgornji del z Nike znakom. Pa me pocukajte.user posted image

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: Desetke007
9.1.2008 17:04:30   
mehurčica
ULLA K, Eni spi malo na boku, malo na hrbtu. Se kar sama obrne ponoči. Jaz ji sicer dam podolgovat povšter za njen hrbet, tako da jo po dojenju dam vedno na isti bok(tudi zato, da vem na kateri strani sem jo nazadnje dojila). In potem se vali iz tistega boka na hrbet in potem nazaj.

Razprodaje: danes sem šla s teto v H&M, ker ima David v soboto roj.dan in je hotela it z mano da ji pomagam. Samo nekaj stvari znižanih - imajo ob vsakih razprodajah podobno. Drugam pa se mi ni dalo hodit. Zaenkrat imata oba vsega dovolj in se mi res ne ljubi. Za poleti bom pa na tistih razprodajah kaj kupila, ker nebi rada kupila nekaj in ji pol po možnosti sploh ne bo prav.

Joj, ta temenca. Nikakor jih ne morem popolnoma odstranit.user posted image Vsak dan pa je tudi ne morem čohat po glavi - se mi smili. Sicer ji paše, a kaj ko ima potem čisto rdečo glavo. Morem to Mustelo nabavit ali si sposodit.

Zdaj pa se grem malo Eni posvetit. Leži tu na kavču in gleda igračke. Pridna pupa. (trkam!user posted image )

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: Desetke007
9.1.2008 18:12:29   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja

Joj  Klavdija kaka baba je že tvoja pupa,moja bo tak velika komaj čez kaki mesec se ji ful pozna nizka porodna teža, pa da sem prezgodaj rodila.user posted image                                                                              LANE-midve pa mislim,da se poznama. Najprej čestitam za tvojo pupo ful lepo ime sta izbrala.Upam, da te nisem s kom zamenjala sem tvoja sodelavka iz tretje hiše. Ej glede hranjenja je pri nas bilo isto zdaj je HB minlo,to je bila prava nočna mora. Pa mi je moja oma svetovala da ji naj hrano pripravim na vodi v katero zakuham par zrnc kumine in janeža, da bo malo drugačn okus. Pa veš da je vžgalo. Zdaj pa je že pozabla na to finto tak da zopet jema hrano z vodo pripravljeno.


Ja pozdravljena...si le našla semuser posted image user posted image ....Kako pa si me razkrinkala....namreč res delam tam kjer so tri hiše user posted image ,ki pa jih mimogrede čisto nič ne pogrešam user posted image
Ja kako sta vidve....vidim da lepo rasteta.
Pa se lepo javljaj!!!
Naša je danes še mirna...hranjenje poteka zelo normalno,bomo vidli zvečer user posted image user posted image ...Mislim, da ni stvar v okusu temveč v utrujenosti,ker mi je včeraj že pri čaju tako delala...morda pa me le preizkuša user posted image ....saj malo me pa mora,
glede na to, da še ene noči nismo prebedeli,da je vsakič spala od 22 -6(hranjenje)- 10h user posted image ....samo molim,da še tu ne spogrunta fint user posted image
Sem pa pomirjena,ker je danes imela posvetovalnico in sem še zdravnici povedla za te hece,pa ji je pogledla ušesa,usta,pa je vse b.p.
Mimogrede za vse,ki vam malecki še ne pasejo ,ni nobene panike, eni baje nikoli,da je dovolj da malo dvigne glavo od podlage--besede pediatrinje
Vglavnem je bila zadovoljna z Aneto,mami pa tudi user posted image
Klavdija naše nove mere so 2 meseca :5400g 59 cm
Torej je pridobila cel kilogram in 50g user posted image user posted image ,očitno res poje dovolj in si naj tisto tabelo na mleku lepo vtaknejo nekamuser posted image
 
In že drugič sem dobila potrditev, da otrok najboljše ve user posted image
 
Mehurčica+Klavdija- vajini pa obvladata zadeve user posted image user posted image user posted image
Full super filmček res!!
 
Pri nas je že dva dni prava pomlad....sonček in prav toplo....tak da sva bile kar veliko zunaj ....samo naj traja,ker tista sivina te kar v depresijo vrže user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: Desetke007
9.1.2008 18:24:52   
maja zarja
lane31-kak sem te prepoznala? Pa tak ko si nekje omenla,da si iz Ruš pa vedela sem da si tam nekje konec meseca rodila in da je mala Aneta. Vidim da tudi vidve lepo napredujeta, ko pa se že pogovarjama o treh hišah tudi jaz jih nič ne pogrešam a kaj ko čas tako leti...........                                                                                                

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: Desetke007
9.1.2008 18:27:02   
orka**
ULLA K splača se ti iti pogledat v Halo D v Turbo limač in v Halo A - klet v Idexe, imajo krasne cunce in ugodno, pa vse so znižane, ne tako kot v H&M kjer ni skoraj nič znižanega.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: Desetke007
9.1.2008 18:36:32   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja

lane31-kak sem te prepoznala? Pa tak ko si nekje omenla,da si iz Ruš pa vedela sem da si tam nekje konec meseca rodila in da je mala Aneta. Vidim da tudi vidve lepo napredujeta, ko pa se že pogovarjama o treh hišah tudi jaz jih nič ne pogrešam a kaj ko čas tako leti...........                                                                                                



Spodaj...na koncu tega sporočila lahko vidiš ikone user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....klikni na album pa naju lahko še vidiš user posted image

Čas pa res ni prijatelj...a bo že šlo
Pa ti si vredu zdaj-mislim RR in to user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: Desetke007
9.1.2008 18:38:03   
lane31
Kako pa mi je to ratalo...sem kar ikone preselila...no v glavnem klikneš na album pa bo user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: Desetke007
9.1.2008 18:53:40   
maja zarja
LANE31- ful je lepa ta tvoja punčka res! Moj RR je zdaj ok enih 14 dni po porodu sem še bila na pilulah, potem pa se je pošlihtalo nekak. Pač tak je to prišlo kaj čem.Malo prej sem mogla  roditi ampak glavno, da je zdaj mala OK. Samo to je važno.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: Desetke007
9.1.2008 19:06:27   
lane31
Se strinjam....ostalo se vse pozabi spotoma....jaz pa sem točno tisti dan rodila,ko sem skozi trdila da bom prej user posted image
Ej se mi to že tako daleč zdi nazaj user posted image

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: Desetke007
9.1.2008 19:09:24   
maja zarja
Vidim da jetvoja mala pravi sonček da ti ponoči tak pridno spi.user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: Desetke007
9.1.2008 20:40:15   
Jenny Anny
Danes ste se pa razgovorile, sem kar nekaj časa rabila, da sem se prebila skozi.
 
Kravce past, naša jih tud noče, očitno ve, da zima ni primeren čas za pašo krav user posted image , no bo že ko bo hotela.

Razprodaje, nisem nič šla in ne bom, doma sem itak skoz v trenerkah, ko pa kam grem oblečem kavbojke, drugega pa ne rabim, tamala pa ima tud dovolj cunjic.

Mi smo imeli pa včeraj cel hallo. Tamalo je zvijalo že popoldan, sem jo nosila od enih do treh, potem pa je vsa izmučena zaspala. Zbudila se je malo po peti, sva se skopale in potem spet v hud jok in zvijanje, pa še sama sem bila doma, ker je bil moj user posted image  v službi. No in tako se je revca jokala (bolje rečeno zverinsko drla) do enajstih zvečer. Bila je čist rdeča od joka in krčla nogice k sebi. Sprobavala sem vse živo, da jo potolažim, pa se je umirila mogoče za minuto, pa spet naprej. Na koncu sva jokale že obeuser posted image user posted image user posted image user posted image  No ko je končno omagala in zaspala je v spanju še dolgo ihtela, še jaz nisem mogla zaspat, kljub temu, da sem bila čist izmučena od tega ker sem jo skoz nosila in mirila. Potem pa je spala do pol štirih, sva se nahranili in spala je naprej, pa še 2x se je zbudila in jedla, konkretno je pa vstala šele ob dveh popoldan, tako da sem cel dopoldan hodila gledat če je še živa. Sploh si ne predstavljam, kako jo je moglo revčko bolet, da je potem spala od enajstih zvečer, pa do dveh popoldan. Pa ko sem ji že dopoldan dala zizo, je sam pojedla in se obrnila in spala naprej. Sinoči mi je blo pa res tako hudo, ker enostavno nisem več vedla, kaj naj in kako naj ji še pomagam, to je pa res najhujš, ko revčki sploh ne morejo povedat kaj jim je.

No upam, da nisem preveč naklofala in da se vam bo dalo brat, mal sem se mogla olajšat.

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: Desetke007
9.1.2008 22:59:16   
valči
Dober večer še od mene!

Tako pridno pišete,da komaj sledim.Mi smo imeli ta teden koline in gužvo v hiši,kaj se dela tiče,pa še fotra sem imela tri dni tukaj,pa se nisem mogla javit.Sedaj pa vsi spijo,jaz pa imam oddih tu gor.

Mehurčica,
tvoja je pač močna,bravo!Kje jo pa imaš,da to dela?Na postelji je naši premehko,na sušilnem stroju v kopalnici,ko jo trenutno še previjam,je premalo prostora.Ko bo šla na previjalno,ki je v Larini sobi,bo verjetno kaj uspeha.

Mišk,
krasne oblekce za poročit.Sem gledala te tvoje obleke in sem kar ponoči sanjala,da sem se poročila,je bilo tako fajn,da bi s še enkrat,samo z istim moškimuser posted image Res imam lepe spomine na poroko,letos junija bo že 6 let tega.Imela sem pa belo,lepo obleko z obročem,v katero se več nebi mogla stlačituser posted image Čeprav rdeča je moja barva,imam veliko rdeče na sebi,samo ne vem,če bi se upala poročit v rdeči.Tebi pa resuser posted image user posted image ,ti bo pasala sigurno,sploh če bo še Dona v rdečem,pa ati v rdeči kravatiuser posted image Vav,bo noblih.

lane 31,
sem brala o vajinih težavah,samo nisem mogla odgovorit,upam,da se bo porihtala in da jo mine,pa naj še ponoči tako pridno spi.

Nina,
ja,me je kar strah kontrole tehtanja v petek,ker se nikamor ne redi.Ima cca.5 kil,jo na domači tehtam,tako,da sebe prej,pol pa z njo...V glavnem teža ji bolj ali manj stoji,a lačna njbrž ni.Včeraj ji je mož dal dodatek zvečer,dve uri po dojenju,je spila 100 ml,samo pol je jokala,bruhala,podirala kupčke in do enajstih zvečer ni zaspala.Še danes dopoldne jo je tiščalo in šraufalo,ker se je res preveč najedla.Danes pa sem si popoldan po dojenju sčrpala 60 ml iz ene zize gostega mleka,ki sem ji ga dala zvečer po dojenju.Lepo je spila in mirno zaspala.Tako da dodatka res ne bo dobila,pa če se pediatrinja...ne vem kaj.Očitno noče bit med debelimi,ampak med suhimi,po bratcu.Če noče,noče.


Sedaj pa se malo preberem,pol pa spat,nočkauser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: Desetke007
9.1.2008 23:14:58   
kmarija
Jenny Anny - isti scenarij smo imeli včeraj tudi mi user posted image , danes pa smo spaliuser posted image
Razprodaje - sovražim prerivanja in dolge čakalne vrste pri garderobah
Kravce past - jih kr rada, mal pazim, da je hrbtenička naravnost
Se pa sama obrne iz hrbta na bok, z malo pomoči pa rud potem na trebuh user posted image

Cepljenje imamo v torek user posted image
Naša spi na boku, se pa tud sama obrne na hrbet
Temence - se borimo. Najhitreje gre z Mustelo, sam sem že 3x mazala k se ponovijo. Če pa z oljčkom mažeš pa lako pri nas pol vsak dan - ni kej velik pomagal, ker smo mel cel skalp v temencah user posted image
Zdej smo se jih upam da rešil user posted image  (imamo pa še Mustelo user posted image )
Naša pa ima po prsnem košu pa vratu majčkene izpuščaje user posted image , a je možno da ima tko razdraženo kožo ker kr dost polivauser posted image , sej jo skos preoblačim user posted image  Al sem pa kej takega jedla user posted image

Sva ji pa kupla od Tomyja most (tist ki  se potem premontira v hoduljo ali v voziček), pa ful uživa, sva ji gor obesla še full zanimivih igrač pa kr cvili k kaj zadane user posted image
Je pa fajn, da z rokam prijemljejo igrače pa tud da jih z nogami (da jih dvignejo pa na sredino nesejo) - razvojna ft priporočila - tko za info
No zdej pa morm zizo dat user posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: Desetke007
10.1.2008 7:40:28   
oktoberka
Uf, zdej se pa res že dolg nisem javila! Mi smo zadnje dva dni super. Zarja poje na tri ure od 120-140ml!user posted image user posted image user posted image Ne morem verjet kaj je bil vzrok da ni tok pojedla- premajhna luknja na cucljuuser posted image Mel smo luknjo št.2, pa je vseen prepočas teklo ven, pa zgleda je bolj lene sorte in se ji ni ljubilo vlečt. Tko da mi je takrat pila samo po 40-70ml na obrok. Pa na 3 ure. Zdej sem ji pa js z bucko nardila eno ful velko luknico in teče fino ven, tko da v roku 5-10min poje tistih 120-140ml. Sem res ful veselauser posted image user posted image user posted image user posted image

Srečanje- naju ne bo, ker sva brez avta- sem avto mal razbila in je pri kleparjuuser posted image
Tkoda mi je res ful žal. Ampak vidim da vas kar nekaj ne bo prišlo. Bomo pa hitr organizirale še enkrat.

Spremembe v obnašanju so vidne-ful je pridna, veliko spi, lepo je, skoz se smeje pa pogovarja. Začela je sprobavat glasilke in zna že kar fino naglas vriskat in kričat.

Kravice pase že od prvega meseca. Ampak vedno bolj in vedno dlje vztraja. Je glede na to kakšen drobižek je, ful močna.

Obračanje rada bi se obrnila mpak ji ni še čist jasno. včasih ji pa le rata.

Razprodaje- nism bla, ampka sem bla par dni pred razprodajami, ko ni blo gužve.

Palček zavijalček- obračaš v levo. Plenico daš notr- porineš kar dosti globoko in zavrtiš. Samo tolko da se zavije vrečka. Ni nobena velika zananost.user posted image Men je ful fin ! Sem namreč v 4 nadstr. brez dvigala in se mi ne da skoz ven nosit teh plenic, ker v košu navadnem ful smrdijo, iz palčka zavijalčka pa nič. user posted image Pa še zdej ko smo na adapiranem mleku, blato smrdi za umret..

Maja zarja super da si se nam pridružilauser posted image user posted image

Trebušni ples že na začetku sem vas hotla mal več spravt zraven, pa i je zaekrta uspelo spravit samo Kasijo. Uapm da se nam pridruži še katera! Res je fino!!!!!!

Slinjenje Zarja ma tud že slinčke. Drgač jo loh skoz preoblačim . Ji kar fino teče ven. 

Mehurčica tvoja Eni je carica- ful je luštna!!

Upam da bom zdej spet bolj pridna rata za pisnje, ko je moj šel v službo. Ker če je doma, mi je ful žal sedet za računalnikom pa surfat. Sem rajš z nim pa Zarjo. Če sem pa sam z Zarjo, pa če Zarja pančka pa itak nimam druzga za počet kot bit na rruser posted image

Jasna kdaj bosta z Neli spet kej prišli na obisk?

Klaudia vi se tud enkrat prosim oglasite!!

Grem pod tuš. Sej se bom še kej oglasila, obljubim.user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: Desetke007
10.1.2008 7:44:16   
oktoberka
janja ja delala sem na Baragovi, pol so me pa dal na Vojkovo. Kako pa sta mala dva kej? A je Žani še tak cukrček? Kako pa njegov refluks?

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: Desetke007
10.1.2008 8:38:04   
sanosan
Najprej srečno novo leto vsem!

Prazniki so k sreči mimo in začele so se razprodaje. Za sebe nisem nič kupila, ker za zimo ne rabim nič, za naprej pa se moram potrudit, da bodo šle spet stvari iz omare gor. Pa še ne bi se rada razočarala, ko bi si mogla iz garderobe it po večjo številko kot je 40 user posted image . Tako pa imam vsaj motivacijo, da se začnem pazit kaj jem in da bodo kile kmalu šle dol in mi bo stara garderoba prav.

Za Blaža in Brino pa sem nakupila nekaj malenkosti predvsem v H&M. Sem za Brino dobila bundico, ki je bila 70% znižana in sem dala za njo 7,50 EUR. Pa še številko sem vzela 74, tako da ji bo prav še drugo jesen. Drugače pa nimajo neke izbire barv za punčke, ali je vse roza ali je vse belo ali pa kombinacija rjavo - roza.
Sem pa bila v C&A v Mariboru in sem malo razočarana nad otroškim oddelkom. Sem mislila, da imajo večjo izbiro za dojenčke.

Drugače pa smo vredu, Brina je postala prava mala klepetulja, se z atijem pogovarja ko pride iz službe in mu vse pove, kaj sma počele čez dan. Je dedek rekel, da se vidi da je punca user posted image . Pa ko se nasmehne, se mi zdi da se ji že vidijo nagajive iskrice v očeh. Obrača se še ne, so pa roke prav fine za v usta tlačit. Samo da se s katero dotakne obraza, jo že sesa.

Tako čas je potekel, se kmalu spet kaj oglasim.

lp

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: Desetke007
10.1.2008 8:52:07   
skuštrana
Mehurčica, jaz sem Arsenu lička mazala kar z melem-om...Pa, ko je imel med obrvima kao temence sem mu tudi s tem namazala in je šlo vse stran...Moj moć, ki ima na dermatitis na obrazu ( sploh pozimi je koma) si tudi s tem maže in je super..Probajuser posted image

Naš malček palček se je pa odločil, da bi rad sedel.In je včeraj cel dan telovadil, ko leži na hrbtu full dviguje glavo in ramena, da se bo dvigniluser posted image Malo morgen, do tja ima še daleč...
Je pa drugaće full priden, ko berem kakšne probleme imateuser posted image Ponoči spimo, podnevi malo manj, ampak to je ok, glavno da spi ponoči. Joka ne, razen ko mu kaj manjka, stalno se smeji...Ma, res je pravi srček.  Spi na hrbtu, če hočem da je na boku ga moram full založit zadaj, drugače se obrne.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: Desetke007
10.1.2008 9:21:17   
mišk
Kmarija, koliko pa stane ta Mustela v lekarni?

Danes je bila zelo nemirna noč, na kar so opozarjali že včeraj po tv-ju. Skos se je neki zbujala in pojokavala, a sem jo kar ignorirala. V glavnem, nisem se kej preveč naspala, Donči pa trenutno še poležuje.

Slinjenje: mi nosmo slinčke že skor en mesec.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: Desetke007
10.1.2008 9:27:20   
jasna
Živjouser posted image

Katera je pisala, da ima danes njena pupa 2 leti? Vse najboljše mali veliki princeskiuser posted image user posted image user posted image . Pa Davidu v soboto tudiuser posted image user posted image user posted image . Živa, kdaj pa vi praznujete?

Mi smo imeli 2 dni halo čez dan. Ne spat, ne se dojit, ne nosit, ne igrat, ne, ne, ne user posted image  nič. No, danes se je pa odločila, da ne bo več sitna in  je kar prejle kar med igro na blazini zaspalauser posted image . Slikica v albumuuser posted image .

valči, medve pa sva usklajeniuser posted image . Poroka 02, prvo dete 03, drugo 05 in tretje 07user posted image

Oktoberka, če želiš pridem po tebe. Edino dveh vozičkov ne spravim v avto. Pošlji zs.

Neli pa uživa na svoji blazini na tleh. Se prevrača z boka na bok , lovi igračke in jih brca. S trebuščka se prevrne edino po slučaju. Še ne obvlada.
LP

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: Desetke007
10.1.2008 9:27:50   
mišk
A bi si ve "upale" kupit bundico za drugo zimo za user posted image  na razprodajah? Kolikšno številko pa naj bi vzela? Ka kr dvojkico, ali 80-ko? Drug teden grem v Celje, če bo še kej pametnega ostalo, pa mogoče v Ljubljano, bom vidla.
Ka pa v Okaidi trgovino za otroke, se splača it pogledat?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...
Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...




lahko?
drevozivljenja

zanima me naslednje:kadite med nosečnostjo?ali lahko do 10 čikov škoduje otroku da je pohabljen?ali škoduje samo na pljuča

da pohabljeni so (28%)

ne niso pohabljeni (22%)

sem kadil pa jm nič ni (20%)

škoduje na pljuča (30%)


Število vseh glasov: 358

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!