|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
7.3.2008 7:39:35   
lane31
Dobro jutro babike.....bom bolj potiho govorila ker user posted image  še spi user posted image .....spet ste se razpisale.....v debati o varuškah ne bom sodelovala, ker pojma nimam in ne rabimo user posted image
OKTOBERKA...boga naša ....veš jaz sem tudi ob zanositvi -preden sem sploh vedla-fasala najhujši prehlad v življenju in to takoj po preboleli pljučnici ,še jedla sem tiste tablete.....ojoj moj spomin user posted image user posted image ....saj veste v reklami reče-a vas tudi prehlad daje vem kako je,ne neveste user posted image .........HB z user posted image  ni bilo nič narobe

Sem prebrala članek Skuštrana user posted image  in pogledala posnetek čemu se uporablja žlica od forumke user posted image user posted image -spomin

Res ni nekaj vredu z mojimi možgančki....le kako bi jaz študirala ko mi tak besede pobegnejo ....bravo Živa in ostale user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: maja zarja

LANE kaj se Dom upokojencev stojiuser posted image user posted image user posted image



Ja sva bile ampak ji ni bilo več všeč po 40 minutah.....uh se je drla- tulila da mi je kar vroče postalo....seveda ko pa so jo cartali in pol je postala zaspana....pa je bil cel user posted image  10 minut dokler mi je ni ratalo uspavat....hvalabogu,ko jo je direktor videl se mu je prav lepo smejala in mežikala user posted image .....in Allina-alin pol se ti sekiraš da je tvoja glasna.....prisežem da so mojo slišali v 3 hišo
Saj res kje pa si ti Allina in Teka .......pošiljam tiralico user posted image

Majazarja....a se ji vidi na dlesnih da so zobeki

Noa1....srečanje ...pridem,če bo le lepo vreme in bom imela avto- bi dragi lahko šel z skuterjem v službo user posted image ....v primeru lepega vremena se vidimo user posted image

OBRATI....moja se tako zelo trudi iz hrbta na trebuh....pa ji rata le malo preko boka priti,pol pa obrazek tiši v blazino....rokice pa ne zna dat izpod trebuha....a ji lahko kako pomagam,da bi to osvojila ....ker se prav razjezi zraven

Mimogrede.....končujem z pisanjem ....user posted image ....še spi user posted image user posted image

Mama06........dobro jutro jutranjka user posted image ....bravo za Jerneja user posted image

< Sporočilo je popravil lane31 -- 7.3.2008 7:46:12 >

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 4051
   RE: Desetke007
7.3.2008 7:45:30   
mama06
lane31.....user posted image user posted image user posted image ...še si med nami


Jaz sem že pospravila po hiši in izpraznila pomivalni stroj. Mali seveda spi. Varuško rabim, ker imava kuhinjo v pritličju, otroška pa je zgoraj. Pa če grem kaj ven, pred hišo. Če bi bila v bloku, je verjetno tudi ne bi imela. Je pa ta P. Avent res super. Pa še luštne melodije so gor.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4052
   RE: Desetke007
7.3.2008 7:47:59   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

lane31.....user posted image user posted image user posted image ...še si med nami






Seveda sem....samo je možek fraj pa ne pridem do compa user posted image ....saj gre danes v nočno user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4053
   RE: Desetke007
7.3.2008 7:59:34   
mama06
2ursae te vidimuser posted image user posted image user posted image . Javi se kajuser posted image

lane31...je treba red nardituser posted image user posted image . Če te ni, si med pogrešanimi. Pa še nekaj, ne ti mene met za norca glede hraneuser posted image user posted image user posted image . Ona pizza bi bila čisto OK, jaz bi ji samo meso dodala(si imela pravuser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4054
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:01:15   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia




pa še en nezdrav user posted image
user posted image


Klaudia, prosim za kakšno šunko, panceto ali zašinekuser posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4055
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:08:56   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: lane31
moja se tako zelo trudi iz hrbta na trebuh....pa ji rata le malo preko boka priti,pol pa obrazek tiši v blazino....rokice pa ne zna dat izpod trebuha....a ji lahko kako pomagam,da bi to osvojila ....ker se prav razjezi zraven


Moja je bila ista. Pol sem jo pa kakšen teden spodbujala takole: Ko je bila na boku in se trudila, sem ji nahitro obrnila roko, tako kot mora bit, pa čist narahlo sem ji pri ritki pomagala... Zdaj pa že sama zna user posted image


Aja...
user posted image

PA še zajtrk

user posted image

Mi imamo danes RA. Upam da bodo kaj pametnega povedal in nas ne bodo samo domov poslal...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4056
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:10:39   
suzanamai
Dobro jutro punce, danes je Zoja postavila rekord, saj je spala od 19h-5h, se podojila potem pa spala do 7h. Jaz pa često polno mleka, mi je kar špricalo ven pod tušem, si bom sedaj načrpala za večerjo.


En kapučinček za vas, jaz sem ga že spila.

[link=http://images.google.com/imgres?imgurl=http://crize.killonsight.jp/images/coffe.jpg&imgrefurl=http://www.parapsihopatologija.com/forums/lofiversion/index.php/t5-1350.html&h=480&w=640&sz=34&hl=sl&start=14&um=1&tbnid=4COj2Rf_e0ouTM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dcoffe%26um%3D1%26hl%3Dsl%26rls%3DGBSA,GBSA:2005-23,GBSA:en%26sa%3DN][/link]

Uživajte

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4057
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:16:41   
suzanamai
Ali ma katera ta stolček?
[link=http://www.pikapolonica.com/shop/slike/slexstolcek.jpg][/link]
upam da bo pokazalo sliko

< Sporočilo je popravil suzanamai -- 7.3.2008 8:25:03 >


_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4058
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:18:15   
suzanamai
Klaudi zakaj mi noče prilepit slike?

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4059
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:26:31   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

2ursae te vidimuser posted image user posted image user posted image . Javi se kajuser posted image



mafijozo user posted image .

tamalga sem dala spat, zdaj grem pa tavelzga pogledat, če se je že zbudil. Kar malo upam, da še ne user posted image , bi mi pasal mal miru user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4060
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:29:02   
2ursae
... o, še spi user posted image . Nč babe, šibak k bukvam user posted image , zjutraj naredim ful več kot zvečer, ko itak komaj še stojim user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4061
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:38:13   
suzanamai
user posted image

evo ratalo

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4062
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:40:24   
Klaudia
suzanamai

TO je pa še tvoja kavica

user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4063
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:42:00   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Ali ma katera ta stolček?


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1076822&mpage=1&key=&#1076822

tukaj so se pogovarjale o njem, pa še link do uradne strani je zraven

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4064
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:46:35   
sanosan
Dobro jutro še iz moje strani!

Danes smo se zbudili kot običajno, vendar imam doma še Blaža na podaljšanem vikendu in zato nisem uspela pripravit jutranjih napitkov. Se pa ti mama06 zahvaljujem za kavico, Klaudia tebi pa za zajtrk, ki ga bom pojedla za malico. Je preveč mesnat za moj zajtrk, za malico bo pa čisto vredu.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4065
   RE: Desetke007
7.3.2008 8:56:08   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Ali ma katera ta stolček?


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1076822&mpage=1&key=&#1076822

tukaj so se pogovarjale o njem, pa še link do uradne strani je zraven


Full je lep....prav vesoljsko izgleda .....drag pa tudi

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4066
   RE: Desetke007
7.3.2008 9:04:03   
mehurčica
Punce, nimam pojma kaj se zadnje cajte menite, ker sem ostala na 159strani. Prosim, če grete danes na kak 7 urni sprehod, da lahko jaz tačas vse preberem!user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4067
   RE: Desetke007
7.3.2008 9:05:06   
suzanamai
Hvala Klaudia, verjetno ga bom že danes naročila, saj mi full dobr zgleda, zelena paše v kuhinjo, pa še pod mizo se ga porine brez težav, točno nekaj takega sem iskala, pa še drag se mi ne zdi.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4068
   RE: Desetke007
7.3.2008 9:21:24   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Punce, nimam pojma kaj se zadnje cajte menite, ker sem ostala na 159strani. Prosim, če grete danes na kak 7 urni sprehod, da lahko jaz tačas vse preberem!user posted image


Pomembno....srečanje štajerk 13.3 ob 10 in 30 user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 4069
   RE: Desetke007
7.3.2008 10:04:50   
Jenny Anny
Jutro

Hvala za kavico, bom kar obe ponujeni spila sem ko zombi. Ampak kriva sem čist sama, ne pa user posted image . Sem šla spat šele ob pol enih, sva z mojim cel večer nekaj planirala. Rada bi se preselila v večje stanovanje, pa nekaj iščeva in sestavljava (krpava) finančni plan.

Varuško mam jaz od know hov (upam da sem prav napisala, sem res en zombi danes) uporabljam jo pa sam pri starših, v bloku jo res ne rabim, razen kadar sem sama doma in se grem tuširat. Vleče mi čist OK jo pa že mal EMŠO daje, je od sestrinega fantka, ki je star že 8 let. Vem pa da je lovila tud sosedove otroke. Ker sem enkrat pazila na nečaka in jaz u varuški szaslišim krčevit jok in šibam ko nora po stopnicah uletim u sobo ko nora, dete je pa tako lepo spalo, da je kaj. Drla se je pa sosedova user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mama06 kaj naj rečem drugega kot user posted image user posted image user posted image  za Jerneje. Se je odločil, da bo mamico pustil malo spat.

Stolček mamo od sestre PP in je ful velik in neroden, sam ne bom drugega kupovala, bo moral biti kar ta dober.

Zdaj grem pa končno pojest še tist obilen zajtrk od Klaudije, potem pa kuhat pasulj za kosilo, uf bo smrdelo danes pri nas ko user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4070
   RE: Desetke007
7.3.2008 10:08:48   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny


Stolček mamo od sestre PP in je ful velik in neroden, sam ne bom drugega kupovala, bo moral biti kar ta dober.



Enako pri nas....če smo ga že dobili bo moral veljat user posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 4071
   RE: Desetke007
7.3.2008 10:11:37   
valči
Dobro jutro!

Včeraj zvečer sem dolg spis napisala,ki mi ga je skinilouser posted image Potem se mi pa več ni dalo znova pisat.
Janja,jaz sem se samo hecala,za varuško Know-how,da ni ok.,ker sem smajlija pripopala zraven.Mislim,da je jasna napisala,da ji ta varuška nekaj šteka,zato sem sebi povzela,da ne te.Kupila bom eno boljšo,kot je bila Tomy.Najveretneje Phillips,ker ne bi rada,da bi vse hreščalo in piskalo,ker hočem bit sigurna,ko bom tam,v drugi hiši.

majazarja,
pri nas je ista pesem glede jokavosti Nine.Res je tečkana,slabe volje,kar iznenada začne jokat.Krivim zobke,ker ima dlesni nabrekle,ki ji namažem z gelom,ki pomaga le kratek čas.Saj bo minilo.
Hvala za zajtrk,trenutno sem spila že kavo,zajtrk pa sem že bolj zgodaj pojedla,si bom pico za jutri prišparala,ker imam rada zelenjavo,bolj kot meso.

Grem pogledat maliko,če še spi,že kako uro mi dremuha.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4072
   RE: Desetke007
7.3.2008 10:11:38   
lane31
Jaz bom pa danes kar eno močno juho z mesom in zelenjavo ala ragu naredla.....ker me že cel dan zebe ko user posted image
Ne vem če nebom user posted image  nasrala da gre z vzekom ven user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4073
   RE: Desetke007
7.3.2008 10:11:44   
pingi
Klaudia, pa ravno na petek ponujaš takšno meseno dobroto. Ti user posted image  ti user posted image

O, jaz tudi zamujam z odgovori. Preberem še, potem mi pa ne rata odgovorit.
Ma, zdaj je itak že malo mimouser posted image , pa vseeno.

Stolček: mi imamo tudi Ikeinega Antilop (kaj češ, je poceni, pa še dobro se obnese-preverjeno pri drugih)

Varuška: imamo Tomy-jevo, ki je za v vtičnico (ni na baterije in je ni mogoče prenašati naokrog npr. ven na vrt; razen, če imaš tam kakšen podaljšekuser posted image )
Meni je kul, dobro se sliši tudi dva štuka nižje.

(Ne)spanje: danes sem spet pokonci od 5.50, ker je Jaka ugotovil, da je takrat že malo svetlo in da se vidi naokrog po sobi. Ne, hec. Danes ga je očitno nekaj tako zvijalo, da se je non stop zbujal. Pa je malo pomagala duda, malo pa se je priklopil na mami. Moje oči so pa zdaj kot feferoni; pekoče, da to ni res.

Darila: te variante z boni so pri nas redno v uporabiuser posted image  Meni so ful fajn, pa še kaj zelo izvirnega se lahko spomniš (kar ni mogoče kupit v trgovini)
V nedeljo ima RD moj oče pa mu bova dala en tak bon in sicer za razvijanje 100 fotk (ker že od nekdaj rad slika, samo nikoli ne da nič razvituser posted image -zdaj ko so digitalci) pa še en album zraven za začetek.

Kopanje: približno tako kot pri ostalih. V vodi je fajn, oblačenje mučenje. Pred kopanjem je kašico, potem se še dojiva. Milim ga 1x-2x tedensko, ostale dni ga pa kopam kar v umivalniku pod tekočo vodo in z jogurtovim lončkomuser posted image  (tega obvezno drži Jaka in še kaj popije iz njega)

Srečanja: tudi četrtek je v redu. 2ursae, tudi meni je velikonočno obredje zelo pri srcu, ampak bom do poznega popoldneva že itak doma, obred je pa ob 20h.
Aja, pa da se še malo "pohvalim": naslednjo nedeljo bom botrca moževi nečakinji Maši, ki se je rodila 29.1.
Zdaj pa besno iščem kakšno lepo, ne preveč nakinčano svečo in prtiček. Kakšen nasvet?

Mišk, hvala za pohvalouser posted image  Midva sva se poročila 11. septembra (leta 2004), pa je septembra sezona sončnic že mimo, pa še vsi cvetličarji so mi govorili, da niso fajn za šopek, da hitro ovenijo itd. Ma, jaz sem si pa tako želela sončnic. Pri Gardenii so mi nato brez problemov naredili tak šopekuser posted image .

Oktoberka, drži se. user posted image

Sem zihr še kaj pozabila... Pa drugič.

Aja, Lane31, v tistem domu na Pobrežju je tudi babica od mojega moža. Po moje, da je najstarejša tam notri (šteje 103 letauser posted image ), samo ne vem, če je že bilo notri, ko si bila ti še tam...

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 4074
   RE: Desetke007
7.3.2008 10:21:00   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: pingi



Aja, Lane31, v tistem domu na Pobrežju je tudi babica od mojega moža. Po moje, da je najstarejša tam notri (šteje 103 letauser posted image ), samo ne vem, če je že bilo notri, ko si bila ti še tam...


Ja v 1 hiši sta kar 2 toliko stari....ena je že vsaj 10 let z nami....ta druga pa je lani prišla- pa še celo hodi in čisto normalno funkcionira tako fizično kot mentalno....mi je pa res od nje zdaj priimek padel iz glave....če bi ga vidla napisanega bi se že spomnila user posted image

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 4075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  161 162 [163] 164 165   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Je bil tvoj porod naporen?
Karmen28



Da (48%)

Ne (52%)


Število vseh glasov: 419

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!