|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:01:35   
lane31
Dobro jutro.....pa saj ve več niste resne.....porabim pol h da vse preberem.....pol pa še sproti pozabim kaj je kdo pisal user posted image

JANJA....a veš da jo poznam našo Anči  user posted image , smo rade skupaj delale....uh smo se user posted image  ko je šla.....pa saj prav....ona je res zgled vseh zgledov- 3 otroci+ turizem...kapo dol.....ji pošiljam prav lepe pozdrave iz 1 hiše- ona bo že vedla user posted image

Majazarja.....a pol ste v fazi zlata mami user posted image ....no naša je bolj taka kot tisti user posted image  ki si ga opisovala user posted image ....lepo sedi v ležalniku in se pogovorja z gosti user posted image

STOLČEK....žal smo dobili prima papa od kolegov.....pa mi ni ravno user posted image  .....velik je in nepraktičen.....zdaj pa še pišete da zdrav ni user posted image

VOZIČEK.....še vedno nismo kupili marele....a eno vem definitivno ne ZAPP ker se ne da regulirat naslona, ker od spredaj nima varovala kamor user posted image  tako radi dajejo rokice user posted image

MICLA....pridna pupa user posted image

JENY ANNI....welcome user posted image

ŽIVA.......kaj pa ti strašiš usred noči ???

VALČI....mislim da obstaja prav program da otroke naučijo rednega kakanja- poteka pa mislim da v bolnici, je pa uspešen....najverjetneje ima kako psihično blokado.....eno user posted image  za vas

TATOO......moj bi prav rad da bi ga imela ....pa meni so tudi zelo všeč, a sem pravi šajser....se bojim bolečin in posegov....pa zdaj so ženalepke tudi lepe....pa narisani tudi niso od muh.....vsekakor boljše kot iglauser posted image

SREČANJE ŠTAJERKE....11 in 12.3 imam zobozdravnika.....ve se kar zmenite, jaz pa pridem če bom uspela


(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:01:58   
Klaudia
mišk - zakaj si pa ne kupiš kakih vitaminov in mineralov ala Centramed mami al pa Elevit? Imaš tudi folno notri, pa še druge vitaminčke dobiš.

oktoberka - a je že kaj boljš? Js sm tut nekaj fasala. Me tako noro grlo boli, da sem celo noč kašljala... posledično zbudila Lio user posted image ... zjutraj pa sta se mi že Lia in user posted image  pridružila. Pa sem lizala apikompleks, pa čajček, pa propolis sem si dobesedno zlivala v grlo... ama ništa!! Še vedno sem se kar davila zraven.

srečanje - lahko prestavimo. Naj še katera druga pove...

maja zarja - mi pa v trgovinah damo lupinico kar v nakupovalni voziček. Pol pa Lia z užitkom skozi rešetke ven gleda user posted image  samo to se obnese če greš kupit samo par stvari da ob robovih zraven mečeš...

živa - me prav zanima kaj bodo meni jutri rekli v RA. Če ne bo po možnosti nekaj podobnega...

hranjenje ponoči - mi se isto pogosto hranimo zadnje čase. Prva runda je približno 4ur max 5. Potem pa na 2uri približno... pa večinoma samo malo pocuclja in že spi naprej...

suzanamai - začasni tattoo - sem se zanimala zanj pa sem se potem premislila. Namreč ne zbledi čist.... in potem ti ostane grd obris in ti ne preostane drugega, kot da ga greš še enkrat nardit in valda še enkrat plačaš

zdej pa še zajtrk...
user posted image

pa še en nezdrav user posted image
user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:04:07   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: živa



Razvojna ambulanta: malo sem jezna, čeprav ni zdravnica nič kriva, ker ima tako gnečo. Skratka, handling obvladamo, me je pohvalila, da sem spretna user posted image , se pa mali še vedno močno usločuje, zateguje ramena nazaj in ne nadzoruje glave, še vedno mu pade nazaj, ko ga potegneš za roke v sedeč položaj, pa še zelo trd je, še na bok se ne obrne, če ga pokličeš. Do 6. meseca naj bi pasli kravice, tako da mu stegujemo roke močno naprej in mu nastavljamo igračke pred njega, da bi jih prijemal, oziroma ga imamo v položaju lunce, čeprav precej bolj pokonci, kot nam je priporočala nevrofizioterapevtka (sem jih opozorila na to, pa so rekli, da mora biti pokonci user posted image ). Pa še bolj podložena kolena in rito moramo imeti v lupinici, kot smo jih imeli do sedaj. In zakaj sem jezna? Do 6. meseca naj počnemo vse opisano, naročila nas je pa sredi junija, ko bo mali star 7 mesecev in pol user posted image user posted image user posted image !





Tudi midva sva bila v RA iz zelo podobnih razlogov in sem bila ful presenečena, saj sem prišla na pregled k zdravnici v manj kot tednu dni, 10.3. pa moram poklicat, da naju naročim na fizikalno terapijo, ker pride takrat ena iz porodniškega dopusta in tudi upam, da ne bova predolgo čakala. Sedaj je star 4 mesece.

Te pa popolnoma razumem. user posted image user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:04:49   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: lane31
TATOO......moj bi prav rad da bi ga imela ....pa meni so tudi zelo všeč, a sem pravi šajser....se bojim bolečin in posegov....pa zdaj so ženalepke tudi lepe....pa narisani tudi niso od muh.....vsekakor boljše kot iglauser posted image


a poroda se pa nisi bala user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:04:59   
lane31
KLAVDIJA....joj lepo izgleda....a mama06 bo spet pripomnila- fuj vegi pizza user posted image user posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:09:18   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: lane31
TATOO......moj bi prav rad da bi ga imela ....pa meni so tudi zelo všeč, a sem pravi šajser....se bojim bolečin in posegov....pa zdaj so ženalepke tudi lepe....pa narisani tudi niso od muh.....vsekakor boljše kot iglauser posted image


a poroda se pa nisi bala user posted image


Zanimivo....čisto zares se ga nisem bala.....bolj me je bilo strah da se bom osmešila tam in sem vso energijo vložila v to da sem bila tiho user posted image  + tega sem vedela da gre za hipno bolečino ki mine v trenutku ko se porod konča.....sem pa vso user posted image  imela blazni strah pred dojenjem- ker sem imela v glavi da to strašno boli in da more biti pravo mučenje početi to 10 krat dnevno - sem bila 100 % da bom imela ragade in mastise itd.....morda iz tega razloga dojenje- ki se mi je izkazalo za zelo prijetno in najlepša izkušnja z hčerkico- ni in ni steklo

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:09:18   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: živa

skuštrana, zbuja se na uro in pol do dve uri ... potem ko odspi prvo rundo, ki traja recimo 4 ure, lahko tudi kaj več ... ali manj, seveda. Pa saj ni vedno res lačen, včasih se samo malo pocrklja, ampak jaz res ne vem, kako naj ga drugače pomirim, da bi spal naprej. Ker zna se dreti tako, da zbudi celo bajto razen mojega moža - ta ima neverjetno sposobnost gluhosti na otroški jok, še posebno, ko spi.

Buden je pa itak od 6. ure dalje. Mali, ne mož.


živa spet se najdem v tvojih besedah. Zaspi okoli 20 ure in potem spi 3-4 ure( že to je luksuz) in potem na max. 2 uri. Je spal že bolje, pa se je to spremenilo. Spi pa nekje do 8-ih. Čez dan se naje v 5min., ponoči pa tudi do 10-15 minuser posted image . Hvala bogu vsaj leživa in jaz nisem kaj dosti prikrajšana pri spanju.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:10:45   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: lane31
TATOO......moj bi prav rad da bi ga imela ....pa meni so tudi zelo všeč, a sem pravi šajser....se bojim bolečin in posegov....pa zdaj so ženalepke tudi lepe....pa narisani tudi niso od muh.....vsekakor boljše kot iglauser posted image


a poroda se pa nisi bala user posted image


Zanimivo....čisto zares se ga nisem bala.....bolj me je bilo strah da se bom osmešila tam in sem vso energijo vložila v to da sem bila tiho user posted image  + tega sem vedela da gre za hipno bolečino ki mine v trenutku ko se porod konča.....sem pa vso user posted image  imela blazni strah pred dojenjem- ker sem imela v glavi da to strašno boli in da more biti pravo mučenje početi to 10 krat dnevno - sem bila 100 % da bom imela ragade in mastise itd.....morda iz tega razloga dojenje- ki se mi je izkazalo za zelo prijetno in najlepša izkušnja z hčerkico- ni in ni steklo


Sem pa zadnji mesecmojemu nonstop težila da bi kar doma rodila....ker bolj kot bolečin me je bilo strah zdravnikov da bi šarili po meni

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:21:46   
sanosan
Dobro jutro še iz moje strani!

Kavico spila, zajtrk pojedla, hvala!

Začasni tattoo - jaz ga imam že 10 let, na trebuhu na levi strani od popka, pa se ni kaj bistveno spremenil od dneva nastanka. Tudi dve nosečnosti nista bistveno vplivali na barvo. Pri tem tattooju je mislim da bolj pomembno, na katerem delu telesa ga imaš, ker se koža na različnih delih različno hitro obnavlja.

< Sporočilo je popravil sanosan -- 6.3.2008 9:22:40 >

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:25:36   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

IZVIRNO SPOROČILO: lane31

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: lane31
TATOO......moj bi prav rad da bi ga imela ....pa meni so tudi zelo všeč, a sem pravi šajser....se bojim bolečin in posegov....pa zdaj so ženalepke tudi lepe....pa narisani tudi niso od muh.....vsekakor boljše kot iglauser posted image


a poroda se pa nisi bala user posted image


Zanimivo....čisto zares se ga nisem bala.....bolj me je bilo strah da se bom osmešila tam in sem vso energijo vložila v to da sem bila tiho user posted image  + tega sem vedela da gre za hipno bolečino ki mine v trenutku ko se porod konča.....sem pa vso user posted image  imela blazni strah pred dojenjem- ker sem imela v glavi da to strašno boli in da more biti pravo mučenje početi to 10 krat dnevno - sem bila 100 % da bom imela ragade in mastise itd.....morda iz tega razloga dojenje- ki se mi je izkazalo za zelo prijetno in najlepša izkušnja z hčerkico- ni in ni steklo


Sem pa zadnji mesecmojemu nonstop težila da bi kar doma rodila....ker bolj kot bolečin me je bilo strah zdravnikov da bi šarili po meni
Kak je to zanimivo,jaz sem si full zelela naravnega poroda,bala sem se pa da bi dosti cez termin noslauser posted image in kaj se na koncu zgodi........rodim mesec dni prej pa se s CRuser posted image .Se danes mi je zal da nisem smelela normalno rodit.....se mi zdi da sem bila zelo prikrajsana za vse lepe obcutke,ki sem jih prespalauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:26:31   
Jenny Anny
Jutro še od nas. Hvala za kavico, pa jaz bom tud pizzo, zgleda res dobr.
No ko se že ravno pogovarjate od hranjenja. Našo sem včeraj skopala, ko sva prišli iz Dolenjske, potem pa je pojedla 210mL user posted image user posted image , prvič, da je pojedla tolko, ponavad zmaže sam okol 120, 150 je bil pa že luksuz (tako da sem ji 3x delala večerjouser posted image user posted image ).

No in potem ko je zaspala me kliče user posted image  (tašča) in pravi kako sva se mele s tamalo na Dolenjskem, pa kako spi, pa....
No in potem prijavi, da zdaj bi mi pa morala že celo noč prespat in da to je že preveč, da je razvajena.... HALLLO!

Zdaj pa mi prosim ve povejte če je to razvajenost: ob sedmih zaspi, se zbudi 2.20-2.30 (je točna - po mami, po očiju ne, k vedno zamuja user posted image ), poje eno flašo, mal zize, gre nazaj in se zbudi 5.40-6.00 (skrbi za očija, da ne bi zaspal  v službo) in potem včasih vstaneva, včasih pa potegneva do 7ih al pa 8ih. Jaz ne vem kaj naj bi še blo. Saj prvo rundo spi 7,5h, a ni to že luksuz za takega user posted image . A naj bi spal 12h v kosu al kaj, ma jaz ne vem več. Skratka eni znajo težit in morit.

Voziček bom pa jaz dobila od sestre, full dobro marelo (sam ne vem če jih še prodajajo, ker je mal starejši EMŠO - star je ene  4 leta), je pa od ABC designa. Full mi je OK, ker se ležišče čist zravna, pa za noge je naštimat in držalo za roke ma, edin mal manjša kolesa ma, sam je itak marela.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:30:49   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny

Saj prvo rundo spi 7,5h, a ni to že luksuz za takega user posted image . A naj bi spal 12h v kosu al kaj, ma jaz ne vem več. Skratka eni znajo težit in morit.


Za tako majhnega user posted image  se smatra, da prespi noč, ko spi 6ur v kosu. Torej tebi prespi noč...

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:34:00   
noa1
Dobro jutro!
Noč je bila kar OK, jaz sem pa danes kot povožena....upam, da ni kak prehlad ali gripa. Me vse boli in sem čisto brez energije. Še dobro, da je moja pupa zaspala nazaj v najini postelji in se lahko v miru grem stuširat........še prej pa na RR seveda.

Lane31: glede na to, da še nobena ni komnetirala srečanja, predlagam, da ga prestavimo na četrtek.

Srečanje Štajerk

Dan: 13.3.2008
Kraj: Marpurghi (če bo lepo vreme), drugače Kolosej
Čas: 11.00


Jenny Anny: pa ne se sekirat, no...ni vredno. Smo že nekaj časa nazaj nekatere pisale, da se ponoči dojimo na 2 uri ali pa še bolj pogosto. Moja ne spi prvo rundo niti 4 ure ne več, pol pa na 2 uri ali pa celo na 1 uro papa. Niti ne vem več, ker ne gledam več na uro in ponavadi se dojiva v napol snu, se pa še zmeraj zelooo pogosto dojiva zvečer. Pa saj ne moreš takega malega pustit jokat zaradi lakote....jaz moje že ne bi mogla. Najbrž bo bolje ko bom začela uvajat GH, mi pa tudi sedaj ni neka grozna panika.
Kot si napisala, tvoja spi zelo dosti, .....ja enkrat pa že mora jest.

Maja zarja: jaz sem se full bala poroda in sem se psihično pripravila na naravni porod, pol so mi pa povedali da bom zaradi medenične vstave imela CR. Mi je bilo kar malo žal, samo sedaj bi pa raje imela še en CR, to pa bolj zato, ker vem kaj me pri CR čaka, naravni porod pa bi bil nekaj novega...najbrž.

Sedaj pa se že moja princeska oglaša...grem gledat kaj dela

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:35:57   
mama06
Hvala za zajtrk in čaj.

lane31
res je, da meso na pizzi pogrešamuser posted image user posted image


spanje vsi otroci niso enaki. Eni prespijo celo noč, drugi pač rabijo hranjenje. To ima naš očitno po meni, saj sem se jaz pred in med user posted image pogosto zbujala in ponoči jedlauser posted image user posted image . Jenny Anny tvoja je superca, da bi le pri nas tako bilo. No, je bilo, bilo je celo bolje, saj se je zbudil okoli5-6, sam ga je minlouser posted image


tatoo - nimam



(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:37:42   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: Jenny Anny

Saj prvo rundo spi 7,5h, a ni to že luksuz za takega user posted image . A naj bi spal 12h v kosu al kaj, ma jaz ne vem več. Skratka eni znajo težit in morit.


Za tako majhnega user posted image  se smatra, da prespi noč, ko spi 6ur v kosu. Torej tebi prespi noč...


Po E.Pantley otrok prespi celo noč, ko spi v kosu 5 ur. Ne se sekirat.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: Desetke007
6.3.2008 9:52:29   
Klaudia
Evo en kratek video. Sem jih hotla še naložit, pa youtube ne dela user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=rVn8guiEonA

Kako uporabljamo žlico? user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: Desetke007
6.3.2008 10:02:30   
Klaudia
oktoberka - tale voziček je prou fancy user posted image , pa še drag ni...

http://www.bolha.com/oglas3074931

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: Desetke007
6.3.2008 10:18:21   
suzanamai
Klaudia vidiš jaz pa z lupinico v vozičku nimam težav, saj imam vedno s seboj v šopingu še Maia, potem pa on fura voziček z Zojo, jaz pa svojega za robo. Zato pa hitro še enega. 

Punce a imate kakšno dobro idejo zame, namreč moj možek ima drugi mesec 40 let, starina ja. Sem čist brez idej... Vsi predlogi dobrodošli.

Danes me nekam mrazi, upam da ne bom kaj zbolela, saj moram izkoristiti soboto, ko ima velka za babe đabe, zaradi dneva žena. Moj ima sicer službo, bomo šli sami trije, saj bo že kdo malo počuval Zojo, ko bo zaspala, da se mami parkrat spusti. Itak je vedno cel kup poznanih gor.

Sedaj grem pa pod tuš, dokler Zoja še spi, potem pa šibava k njeni prababici, imam zeljnato glavo, pa bi moj rad sarme, za take stvari je pa še vedno najboljša moja zlata babica.

Uživajte

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: Desetke007
6.3.2008 10:43:01   
tave
Jutro al že dobr dan!

Klavdija hvala za zajtr, sam sem glih prej pojedla sendvič s pršutom in solato ( da ne bo čisto nezdravouser posted image ),
Ta voziček za vojčke je pa fuuul hud. Še jest bi ga mela, če bi Tio loh not spravlauser posted image .

Spanje naš Tej zaspi tam okoli 20.30 in spi do 7h zjutri. S tem da mu v  spanju dam še ob 23h po flaški za jest. Tako prakticiramo par mesecev in se ful dobr obnese. Čez dan pa zaspi tam okoli 10h in spi načeloma okoli 2 uri ( razen učeri ko je spal kar 3 ureuser posted image ). No potem pa še pop. zaspi za kake 1/2 ure, gih tok da ni tečen za kopanje.

Živa kaj pa ti sred noči na rač.? Hitro  duser posted image a boš čila in spočitauser posted image .

Valči za tvojo malo pauser posted image  da čimprej opravi svoje.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 3994
   RE: Desetke007
6.3.2008 10:49:48   
mama06
nakupovanje - greva z dragim skupaj in on v lupinici in enem vozeku fura tamalega, jaz pa imam svoj vozičekuser posted image

(odgovor članu tave)
Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: Desetke007
6.3.2008 11:36:32   
lane31
Suzanamai....jaz sem mojemu za 40 naredila presenečenje- skok z tandemom....sicer ima v jan. rojstni dan, a sem mu takrat dala le doma narejen bon za skok.....seveda je on do poletja že pozabil in v maju smo se kao šli kopat na ptuj -in nekje pred ptujem sem mu rekla naj spije tisto kar ima v predalu- bil je red bull.....pa komentiram ko je pil- da za vsak slučaj če se padalo ne odpre ima krila user posted image ....Bilo je nepozabno
Zdaj pa grem se malo v službo pokazat z user posted image  user posted image ....Pa-pa babike

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: Desetke007
6.3.2008 12:02:05   
mišk
Hm, včeri sem se hvalila, kako Dona obožuje korenček, danes je pa že čisto na trdo kakala!!user posted image  Bo ji treba še jabko uturit, da jo mal zmehča.user posted image

Valči, močno upam, da ti ne bo treba še enkrat podoživljat mor z bolnišnico in držim pesti, da bo Lara čimprej spet na starih tirih!user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: Desetke007
6.3.2008 12:07:27   
mišk
Skuštrana: Koliko časa pa si ti imela piercing? Junija bo deset let pri meni, kar ga imam. Imam pa še vedno tistega ta prvega, ki ima ful dolgo palčko, zato mi včasih pri govorjenju tolče ob zobe. Vem, da to ni dobro, se poskušam kontrolirati. Pa zamenjat ga moram za krajšega. Skrajni čas je...

Lupinica: Jst imam zadnje čase Dono kar dosti v lupinici, ker je zelo rada v njej. V trgovini pa jo imam isto kot ti, Klaudija, z lupinico vred v nakupovalnem vozičku. Če so pa večji nakupi imamo pa dva vozička.

Ja, sej naslednjič si bom raje kupila Centramed mami, ker imajo notri še železo.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: Desetke007
6.3.2008 12:24:06   
Kasija
Suzanamai za rd od moža lahko samo napišem darila, ki bi se jih moj razveselil:
  • bmw (user posted image ),
  • lcd televizija (moj jo sicer že ima, bogi si jo je moral kupit sam),
  • vse tehnične igračke sploh - recimo garmin s programom slovenije, da vedno ve, kje je in kam gre (ok, ta je tudi meni fenomenalna stvarca),
  • kakšen izlet s tabo tudi (samo ne vem, kako gresta lahko z user posted image ),
  • odlično večerjo - recimo v trstu ali kaj neobičajnega, 
  • letno vstopnico za savno - recimo Sense v lj,
  • letno karto za šport ali oglede tekem,
  • knjižico bonov, ki jih sama narediš v stilu "masaža nog s strani soproge" "pomivanje in sesanje avta, ko se ti ne da" in potem lahko bone koristi po želji
  • zabavo za rojstni dan, kjer pobrskaš za res starimi prijatelji iz oš in mladosti in jih povabiš za presenečenje

Dojenje ponoči - sem že napisala, se mi zdi, da pač dojim eliana, ko hoče in me ne briga mnenje drugih. Babice, sosedi, ipd. so mi tu nepomembni, drugo je pa mož. po moje gre tu za problem dojemanja med partnerjema. zdaj bom pa jaz zatežila (jasna te nadomeščam na psiho področju) in sicer: mama in dojenček sta po rojstvu še vedno psihofizično povezana in ta povezava je za otroka ključna v socialnem in psihološkem razvoju (v fizičnem sicer tudi - so raziskovali in dognali, da je smrtnost osirotelih dojenčkov, ki so bili dobro hranjeni, a premalo pestovani zelo visoka). očetova vloga je, da sčasoma v ta pretesno povezan prostor vpelje zunanji svet. recimo preveč zaščitniška mama ne bo dovolila 3 letniku, da teče, da ne bi padel (izmišljen primer pač). očetova naloga je, da mamo spomni, da otrok raste in že marsikaj zmore. V glavnem partnerji vidijo otroka bolj iz stališča sveta okrog, v katerega se bo mali moral vključiti. pri sebi vidim, da jaz otroka preveč ščitim, mož pa ga hoče včasih prehitro podati v zanj preveč nove situacije. v takih trenutkih globoko vdihnem (po hudem in divjem prepiru seveda user posted image ) in se spomnim na njegovo in svojo vlogo, ter pretehtam argumente. Skrušeno priznam, da ima včasih tudi on prav.
Živa, da ne bo pomote - dojiti ponoči NI narobe sploh, samo tvoj mož v tem primeru prezgodaj opravlja svojo vlogo prekinitve povezave med tabo in otrokom. prekiniti jo bo potrebno, da ne bodo naši sončki še pri 30 nam v breme user posted image , ampak sčasoma. zdaj pa tako ti kot otrok to potrebujeta - user posted image  še bolj kot ti.

Srečanje - lahko četrtek

Hvala za info o stolčku. če ne bi vprašala, bi sigurno kupila kakšno lepo plastično zadevo.


(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: Desetke007
6.3.2008 12:28:29   
Klaudia
Naslednje srečanje LJ oktoberk 2007
četrtek 20.3.2008 ob 11h

 
Mercator center Lumpi igrišče

Prijavljene:
- oktoberka
- janja
- kasija
- klaudia
- jasna
- 2ursae + user posted image
- pingi
- suzanamai
- tave
- Ulaa
- majoli
- miska1
- živa + user posted image
- Jenny Anny
___________________________________
Če bi se katera odjavila ali prijavila naj pove.


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime punčka:
suzyst

Najlepše ime izmed:

Heili (6%)

Lana (57%)

Kiara (23%)

Leila (14%)


Število vseh glasov: 301

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!