|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
6.3.2008 16:49:27   
jasna
Elektronska varuška - naša dela le še na eni frekvenci, če jo prej fajn pretepeš. Baterije so fuč in mora bit vklopljena v elektriko. Lovimo še eno dete. Hrešči.  V glavnem Know-How ni vreduuser posted image . (Čeprav pri fantih je bila pa OK. Očitno imajo rok uporabeuser posted image )
LP

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: Desetke007
6.3.2008 16:55:39   
Klaudia
Mi imamo Philips Avent SCD497. Se ful dobr obnese. Nisem pa še sprobala pri sosedih user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: Desetke007
6.3.2008 17:00:56   
valči
jasna,
očitno imajo res varuške rok uporabe,bom staro vrgla,ker mi samo prostor v predalu jemlje.
Klaudia,
pojdi prosim k sosedom probat,ker do ponedeljka zbiram predloge,potem se pa moreva odločit.
Tomy ni vredu,Know-how tudi neuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: Desetke007
6.3.2008 17:15:21   
kmarija
Varuška:
PHILIPS Elekt. varuška SCD499 (sam je oranžne barve) http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd_1924_EL8710103304234_PHILIPS_Elekt__varuska_SCD499
v bistvu mamo tole, je bila enkrat a akciji v mercator tehniki http://en.toppreise.ch/prod_97989.html
Je res super, nobenih motenj (mamo kr nekaj user posted image  naokrog)
Soseda pa ima phillipa avent, pa je tudi zadovoljna

< Sporočilo je popravil kmarija -- 6.3.2008 17:18:45 >

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: Desetke007
6.3.2008 18:07:00   
Klaudia
Evo sem šla zdele samo zate do sosede z vklopljeno varuško user posted image  Čist lepo dela user posted image  user posted image

TO je tale
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=174180

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: Desetke007
6.3.2008 18:08:20   
maja zarja
Da ne pozabim srecanje,meni bi pasalo ob 10.30,dragi dela popoldan in morama ze ob 12.30 iti.
pa hvala za cestitke

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: Desetke007
6.3.2008 19:44:46   
suzanamai
Mi imamo AngelCare, pa je ne zamenjam. Ko je šel Mai letos prvič z avtobusom v šolo in je Zoja še spala, sem ga kar pospremila do avtobusne, ki je oddaljena par sto metrov in tam z nim počakala na bus z varuško v žepu. Lovila brez težav in motenj. Preverjeno deluje tudi v sosednji hiši, na vrtu...

Ko smo bili na Veliki Planini, sem pa uporabljala walki talki, kupljen lani v Hoferju, pa mi je lovil po celem smučišču, tako da sem prišibala k mali še predno je možek uspel prijet za telefonuser posted image . Ima funkcijo varuške in full dometa, pa precej frekvenc.

Danes sem šla gledat Zojin dnevnik in glej ga šmenta, ugotovila sem da ta moj otrok pade dol vsaki dve uri. Odspi od 20 min do 2 uri. Ampak točna je pa tako, da bi po njej lahko nastavila uro. Če je ne dam spat, je pa sitka v stilu dajte mi mir.
No sedaj že lepo spančka je bila danes pri prababici in se ji je tako lepo smejala, da se je čist stopila. Navihanka moja, ta nas bo vse okoli prsta obračala.

Kaj je zdaj to babe a nobena nima več ideje za možekovih 40?

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: Desetke007
6.3.2008 20:30:20   
janja
Prejle sem pozabila napisati, da je naš danes odkril obrat iz hrbta na trebuh. user posted image Pol je pa na previjalni mizi pri P treniral. Zdaj že lepo spi. Je dons psihično čist utrujen.

valči - mi imamo pa Know How že več kot 4 leta (sem ga imela že pri Andražu) in še vedno brezhibno dela. Doma ga imam priključenega na elektriko (non-stop), ni nobenih šumov, če pa se v sobi kaj dogaja to takoj slišim. Ni bil še nikoli pokvarjen.user posted image Zakaj torej ni v redu? Jaz sem ga na začetku napačno uporabljala, pa je skoz neki hreščalo in sem ga nesla k proizvajalcu, češ, da ne dela v redu. Pa mi je pokazal kako ga moram uporabljati in od takrat dela brezhibno.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: Desetke007
6.3.2008 20:48:49   
suzanamai
Kok ste pridne, izgleda vse kopate svojeuser posted image . A res samo moja že spi kot top?

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: Desetke007
6.3.2008 20:53:32   
skuštrana
He, he, nam je tudi Know how sanjavček crkniluser posted image

Punce, poglejte si tole, sicer je to že za nami, ampak še vedno zanimivo http://www.medri.hr/katedre/Ginekologija/enastava/neonatologija/index.htm#vid


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: Desetke007
6.3.2008 20:55:01   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

Mi imamo Philips Avent SCD497. Se ful dobr obnese. Nisem pa še sprobala pri sosedih user posted image


Mi pa imamo Philips Avent SCD 499 in sva ful zadovoljna. Nesem tudi na dvorišče ali kurilnico, skratka povsod vleče. Sosedje imajo (dvojni) dojenčke in ne lovim njihovih signalov, pa so maj kot 300m. Ti lahko imaš naštimano tudi muziko za otroka, medtem, ko te ni, ali pa se z njim pogovarjaš kot pri walki talkiju. Nama je zelo všeč.

Kakšna je rezlika s Klaudijinim modelom,ne vem.user posted image Po moje ni bistvene.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: Desetke007
6.3.2008 20:59:44   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: suzanamai

Kok ste pridne, izgleda vse kopate svojeuser posted image . A res samo moja že spi kot top?


Smo bili skopani že ob 7-ih. Se pa mora mami tudi najest, ko mali zaspiuser posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: Desetke007
6.3.2008 21:38:04   
2ursae
'čer

na hitrco, ker mi je sredi prejšnjega pisanja zaril računalnik user posted image .

skratka, v četrtek me najbrž ne bo, ker - plis, ne se mi smejat - je Veliki četrtek in v tem času si vzamem mal fraj od družabnih aktivnosti. No, tako si jaz predstavljam postni finiš user posted image . Se bom še malo posvetovala s svojo vestjo, pa vam javim user posted image . Četrtek še ni tako kritičen kot Veliki petek ali sobota. Nekako zadnje čase nimam sreče z našimi srečanji user posted image
Uf, komja čakam Veliko noč, meni je to najlepši praznil v letu user posted image .

Danes je bil az Bora velik dan: je polizal mal japčka. Anže je ravno jedel krhlje, ki so bili na dosgo tudi meni, Bor je bil pri meni v naročju in sem mu dala enga za polizat. kakšno navdušenje user posted image , je lizal kot za stavo, cuzal in se smejal ... pol sem mu ga pa vzela, pa je takoj zagrabil mojo roko in si ga spet pripeljal v usta user posted image .

živa, če ti ni dala napotnice za NFTh, pol najbrž z Anžetom ni tako hudo user posted image . Je pa res user posted image  to, da boš najbrž res kar primorana it še na vsaj eno seanso privat user posted image
Za stolček se pa strinjam, Antilop ja zakon za dopust user posted image

nočkec

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: Desetke007
6.3.2008 21:45:38   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: mama06

IZVIRNO SPOROČILO: živa

skuštrana, zbuja se na uro in pol do dve uri ... potem ko odspi prvo rundo, ki traja recimo 4 ure, lahko tudi kaj več ... ali manj, seveda. Pa saj ni vedno res lačen, včasih se samo malo pocrklja, ampak jaz res ne vem, kako naj ga drugače pomirim, da bi spal naprej. Ker zna se dreti tako, da zbudi celo bajto razen mojega moža - ta ima neverjetno sposobnost gluhosti na otroški jok, še posebno, ko spi.

Buden je pa itak od 6. ure dalje. Mali, ne mož.


živa spet se najdem v tvojih besedah. Zaspi okoli 20 ure in potem spi 3-4 ure( že to je luksuz) in potem na max. 2 uri. Je spal že bolje, pa se je to spremenilo. Spi pa nekje do 8-ih. Čez dan se naje v 5min., ponoči pa tudi do 10-15 minuser posted image . Hvala bogu vsaj leživa in jaz nisem kaj dosti prikrajšana pri spanju.



jap, to smo tudi mi user posted image . Zaspi ob osmih, spi do recimo polnoči, pol pa zdrži max 2 uri, zadnje čase pa se zbudi ves frišen, spočit in pripravljen na nove izzive že pred sedmo user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: Desetke007
6.3.2008 21:55:05   
maja zarja
Vecer,moja dojencica mi spi v rokah,bogica jo tak mucijo zobki,da sploh ne more prav zaspatiuser posted image .Ima desno licko cisto rdeco........user posted image
Upam,da ne bo prevec hudo ponociuser posted image .Kaj se koga tako zelo mucijo zobkiuser posted image ,pa podnevi je tudi teckana.user posted image Bo ze.....upam.......

Janja/imata pa lepe mereuser posted image

Valci/user posted image za kakanje saj bo....kr tak naprej sem zdaj gledala vase slikce malo,ma imas lepe otrockeuser posted image


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: Desetke007
6.3.2008 22:07:55   
maja zarja
No zdaj sem jo nesla v postlco,upam,da bo zdaj vreduuser posted image
Mi je tak hudo,user posted image ko vidim kako se muci...bi najraje karuser posted image .
Tudi mi kupujemo elektronsko varusko,tak,da ste ravno pravi cas nacele to temouser posted image ......vidim da nekak vodijo Philips Aventuser posted image ....ja saj tudi cenovno sodijo med vodilne...tak,da je ze nekaj na tem.
Nic grem malo se pobrskat po spletnih trgovincah,sicer se dobrega shopinga s kako frendico tudi ne bi branila........user posted image
NOCKO

(odgovor članu maja zarja)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: Desetke007
6.3.2008 22:13:14   
micla
pozdravček še od mene.

Najprej noa1 hvala za čestitke naši mali princesi. Danes smo pa že 5 mesecev stari (mladi). Joj kako šiba cajt. Se mi zdi da sem včeri rodila, zdej pa moram že vpisovat v jasli, pa kmalu bo treba spet na šiht. Ufa....boljš da niti ne razmišljam....

valči...bravo za Laro
oktobrka...to s prehladom pa res ni fajn. Pošiljam ti košek vitaminov, pa kmalu pridi k sebi.

2ursae.....meni se zdi prav lepo, da se držiš nekih "pravil", če ti tile prazniki toliko pomenijo. Pri nas nismo verni, ampak mi je vseeno lepo za te praznike, ko se lepo dobimo cela familja in se imamo kljub neveri prav lepo.  Mojemu je pa še najbolj fajn, da se dobro je za božič pa veliko noč.user posted image

živa....kako ti zdržiš tako dolgo v noč delat? Dej prosim recept, ker jst bi tud mogla potegnit to učenje v noč, ma mi nekako ne uspeva. Po celem dnevu učenja, sem zvečer ku cunja in ko spravim tamalo v postlo, grem kmalu še jst zadej.

skuštrana....tle v gorici je tudi danes pihalo ku zmotljeno. Taki sunki do 130km/h, da ko sem stala v križišču v avtu, sem mislila, da me bo prevrnilo.

Naša user posted image  je že skopana in je pojedla obilno večerjo 240ml z riževimi kosmiči in piškotkom (tolko še nikoli ni pojedla naenkrat)user posted image . Sem ji najprej nrdila 180, ku običajno in je pojedla v manj ko 2 minutah, pol sem ji šla še 60 narest in je tud to zmazala in popolnoma omagala.Zgleda, da je ukapirala, da ima danes 5 mescov in da mora pa mal več jest.user posted image

Danes smo pa midve same doma. Je šel naš tatko poslovno v Split in se vrača jutri.  Si bom malo privoščla pred TV, ker ponavadi zvečer ko tamala zaspi, skor ne gledava TV, ker se skoz kej pogovarjava, ker se itak po cel dan ne vidiva.

Aha, so že CSI-ji vidim. Pa mislim, da sem ta del že gledala na italijo poleti. Ma bom pa še enkrat. Čeprav bi mogla za knjige, user posted image user posted image user posted image  ma se mi res ne da. Kdo ve, kdaj bom naslednjič spet imela popolni mir v hiši?

Varuška....mi imamo angel care in je ful uredu. Ni nobenih šumov ali motenj. Smo ga nabavli takoj na začetku, ker je naša že od kar je prišla iz bolnice skoz spala na trebuhu. na boku se je skoz zbujala, pol sem jo pa na trebuh dala in je bilo takoj 200% boljš. Še danes skoz spi na trebuhu. takrat pa sem se malo bala da ne bo kaj narobe in semo pol to nabavli.

Zdej pa grem, pod tuš in zasluženo na kavč.

čau čau,

_____________________________

micla

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: Desetke007
6.3.2008 22:27:58   
jasna
Janja, saj Know-how je nam pri fantičkih tudi odlično služil. Ampak sosedovo deco je pa vedno loviluser posted image . Zdej pa je v zadnjih vzdihljajih, pa upam da pregura še Neli, ker se mi novega ne kupujeuser posted image . Mogoče je pa to krivo, da sta ga vlačila okoli in se igrala gasilce, pa policaje, pa reševalce... O philipsu sem pa do sedaj slišala vedno samo pohvaleuser posted image .

2ursae, a četrtek je tudi velik dan? Mi boš mogla ob priliki mal bol razložituser posted image . Sem v to smer čist neizobraženauser posted image .

Ste me navdušile s tem Ikeinim stolčkom. A kr v pomivalca ga lahko daš? Pa na dopust sabo neseš? Pa slabih 10eur staneuser posted image .

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: Desetke007
6.3.2008 22:34:55   
jasna
Ura je pol 11ih, naša dva pa imata žur v svoji sobiuser posted image . Sej ne vem al naj grem red nardit, al pustim kažinuser posted image . user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: Desetke007
6.3.2008 22:35:27   
miska1
Elektronska varuska - kupili smo Philips Avent SCD497 in se obnese. Razlika z SCD499 je samo v tem, da ni uspavanke in ituija kamor se pospravi. Tega itak ne rabimo. Ce grem dol do tasce zacne prekinjati, ampak verjetno samo zato, ker je vmes veliko debelih sten, stara gradnja. Po najini hisi pa lovi povsod. Moram se ven stopit pa mogoce tud do sosede, da vidim, ce dela.

Za uspavanko imamo pa zvezdico iz Baby centra k ima tri razlicne melodije in se na stropu vrtijo v krogu medvedki. Tamal je zlo zadovoljen in zmeraj gleda in poslusa pred spanjem, ves navdusen se pogovarja. Ampak ze ve, da ko se iztece, je treba spat.

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: Desetke007
6.3.2008 23:06:27   
noa1
maja zarja: daj povej, kako veš, da so to zobki? Ajša se mi zbuja na 5 min in joka, ko pa jo vzamem v roke pa hitro spet nazaj zaspi, pa spet jovo na novo. Se mi bo čisto sfižilo. A so to zobki ali krči? Jaz več nisem pametna. Sem jo namazala z gelom, pa danes očitno ne pomaga.

Drugače pa zaradi mene se lahko dobimo 10.30, samo se zna zgodit, da midve zamudima, ker nama je to malo zgodaj....pa ni panike.


še za ostale:

Naslednje srečanje MB oktoberk 2007
četrtek 13.3.2008 ob 10.30h

 
Marpurgi (če bo lepo breme), drugače Kolosej 

Prijavljene:
- Lane31
- Maja zarja
- noa1

Če bi se katera odjavila ali prijavila naj pove.
(Klavdija...sem kar tvoj mušter uporabila)

(odgovor članu miska1)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: Desetke007
6.3.2008 23:09:37   
noa1
Lane31, a veš da te prav pogrešam tule gor. Kje pa si? A že spite?
Pa ostale štajerke?


Nič...sem kar utrujena in grem k ta mali zraven spat...mogoče bo manj user posted image , če bom zraven user posted image

Lahko noč in dosti spanca

< Sporočilo je popravil noa1 -- 6.3.2008 23:10:30 >

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: Desetke007
6.3.2008 23:13:20   
noa1
Samo še to, po pa res grem spat.......glede Ikea stolčkov...če ste tega slučajno kupile
http://www.ikea.com/ms/de_AT/recall/IKEA_Rueckruf_GULLIVER.pdf 

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: Desetke007
7.3.2008 7:27:17   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: miska1

Elektronska varuska - kupili smo Philips Avent SCD497 in se obnese. Razlika z SCD499 je samo v tem, da ni uspavanke in ituija kamor se pospravi. Tega itak ne rabimo. Ce grem dol do tasce zacne prekinjati, ampak verjetno samo zato, ker je vmes veliko debelih sten, stara gradnja. Po najini hisi pa lovi povsod. Moram se ven stopit pa mogoce tud do sosede, da vidim, ce dela.

Za uspavanko imamo pa zvezdico iz Baby centra k ima tri razlicne melodije in se na stropu vrtijo v krogu medvedki. Tamal je zlo zadovoljen in zmeraj gleda in poslusa pred spanjem, ves navdusen se pogovarja. Ampak ze ve, da ko se iztece, je treba spat.


Ja naš ima mislim da 5 uspavank in so nam ful pomagale, saj je to pri prihodu iz P super pomagalo pri uspavanju.

(odgovor članu miska1)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: Desetke007
7.3.2008 7:30:01   
mama06
DOBRO JUTRO!!!!

Kje ste vse? lane31, Klaudia, sanosan,..najbolj zgodnje,...

Nič, je treba pristavit za čaj in kavo. Mleko je pogreto, kakav pripravljen,..Po želji. Danes pa čakam, da mi Klaudia spet naredi kak mesen zajtrkuser posted image user posted image

Punce, nisem mogla verjet. Mali je zaspal malo pred 20:30 in se zbudil za prvo hranjenje šele ob 2:30user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kje spi vaš dojenček?
Sadrika

Ali spi vaš dojenček (oz.je spal) v vaši spalnici ali v svoji sobici?

Spi v svoji sobici (20%)

Spi zraven naju v spalnici v svoji posteljici (57%)

Jaz spim v njegovi sobici na dodatnem ležišču (1%)

Spi v najini spalnici zraven naju v postelji (18%)

Spi zraven naju, ker še nima svoje sobice (2%)

Spi zraven naju v postelji, ker nima svoje posteljice (2%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!