|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
29.2.2008 15:49:08   
mama06
Pri nas pa je bilo tako lepo sonce, ko sva bila zunaj. Sedaj se je skrilo in pihat je začelo.

Klaudia hvala za kosilo, samo jaz pogrešam MESO!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3601
   RE: Desetke007
29.2.2008 16:01:26   
oktoberka
Dan! Midve sva danes hodili 3 ure in pol, ker je men potekla vozniška in sem si jo mogla it delat. Tko da sva domov prišli čist sesuti! Zarji sem za kosilo naredila eno veliko, debelo bučko, in ne morem verjet, vso je zmazala, pol sem si pa js olupila še banano in mi je še 3/4 banane pojedla. Z mlekom se pa dajemo!

Krompir sem ji js že 2 krat dala in mislm da ni nč narobe. Povsod piše da ga lahko daš že tok zgodi. Tko da ne vem.
Sem ji mislila jutri narest korenčkov pire.

Vsem bolnim želim čimprejšnje okrevanje in vse dobro!

Aja, Nova 10tka dobrodošla! Smo te le uspele priklicat na forum! Js sm tista iz trebušnega plesa, k ma Zarjo. No, pa sej se v pon vidmo, a ne?

Joj, ful se že veselim srečanja, da mal poklepetamo! A kej veste že kakšno bo vreme v torek?

Kasija a greste za dlje časa na morje? Lepo se imejte!

Bi blo res fino če bi naredile okvirni seznam kaj vse vzeti s seboj na morje, tako kot je predlagala Kasija.

Aja, še to morem povedat. Zadnjič smo Zarji kupili v optiki sončna očala. Se mi zdi da ji je prav všeč ko jih ima gor. Nič jih ne probaval dat dol. Tko da sem prav vesela, ona pa tud in ne joka več tok, ko je sonček. Zdej smo pa še dežniček kupili.

Zdej pa šibam še mal pospravt, pol pa moj pride iz službe in se začne vikend! Juhu!!!user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3602
   RE: Desetke007
29.2.2008 17:03:42   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

A kej veste že kakšno bo vreme v torek?



Če gledam po temu, bo slabo... user posted image

http://www.pro-vreme.net/index.php?id=4


V sredo pa celo sneg!  user posted image

< Sporočilo je popravil Klaudia -- 29.2.2008 17:04:49 >


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3603
   RE: Desetke007
29.2.2008 17:15:44   
Klaudia
Joj... sem našla zdele besedilo ene pesmi ki jo zagotovo vsi poznate... takih ne delajo več user posted image

ZVONČKI IN TROBENTICE
 
Zvončki in trobentice, mačice, vijolice
spet iz zemlje vzklijejo,
zdaj pomlad je tu.
Travica ozeleni, vse v gozdu oživi,
kukavca spet poje nam
svoj napev ku-ku.
 
Zdaj ljubezni čas cvete
srca na stežaj odpre
saj pomlad napravi to, da nam je lepo.
 
Zvončki in trobentice......(se ponovi 1.kit.)
 
Mlada sem in dobro vem,
da ljubiti vroče smem,
saj pomlad napravi to, da nam je lepo.
 
Zvončki in trobentice......(se ponovi 1.kit.)
 
Tudi zame je pomlad,
pa čeprav več nisem mlad,
vendar v srcu čutim to,
pa mi je lepo.
 
Cingu cingu cingulin,
poje zvonček prek dolin,
zraven pa trobentica
trobi tra-ra-ra,
trobi tra-raa-ra.

< Sporočilo je popravil Klaudia -- 29.2.2008 17:19:47 >


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3604
   RE: Desetke007
29.2.2008 17:17:01   
skuštrana
V sredo pa celo sneg!


Ma, dajuser posted image Ti to zezašuser posted image No, pri nas ga sigurno ne bo...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3605
   RE: Desetke007
29.2.2008 17:28:34   
oktoberka
V sredo pa celo sneg!



Ma, daj Ti to zezaš No, pri nas ga sigurno ne bo...

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

V sredo pa celo sneg!


Ma, dajuser posted image Ti to zezašuser posted image No, pri nas ga sigurno ne bo...



Ma sej pri nas ga tud zihr nau! Ne verjamem no! Mogoče bolj gor v hribih. V lj po moje ne!
A torek pa kar dež? A pol bomo s5 notr visele?user posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3606
   RE: Desetke007
29.2.2008 18:01:50   
lane31
quote]IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Se pridružujemo bolnimuser posted image . Neli je kr ornk zakuhala, tako da torek postavljam pod vprašaj. Jaz sem si pa opekla prste desne roke in je niti previt ne moremuser posted image

majoli, maš zs

micla, tu ni nič lepšeuser posted image

LP
[/quote]

Eh boščeki.....čim prej lepših novičk user posted image user posted image user posted image

Midve sva spet nazaj.....druga runda od 15h naprej....res ne vem kako bo za zdržat ko bo slabo vreme.......zdaj se jim že res pozna rutina in vsaj moja kar obmiri ko pripravljam torbo za ven user posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3607
   RE: Desetke007
29.2.2008 18:40:01   
oktoberka
Tok sem žalostna! Kar solze mi tečejo!!! Matic od Piškemiške je umrl!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3608
   RE: Desetke007
29.2.2008 19:05:22   
lane31
Mene kar na bruhanje stisne ko preberem kaj takega....nočem niti razmišljat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3609
   RE: Desetke007
29.2.2008 19:31:32   
pot
Draga Anže in Oskar, čestitke za 4. mesec!!! user posted image user posted image user posted image


Danes sem si končno oprala glavo in sem vmes 3x praznila odtok, ker se je vedno znova tak šop las nabral notri. Ti hormoni! Moj se je pred parimi dnevi hecal, da lahko kar začnem zbirat lase za lasuljo, če bo šlo tako naprej. user posted image

Nad zajtrki sem pa navdušenauser posted image , samo kaj, ko po navadi nimam časa zanj, ker imam polne roke dela z Oskarjem ali pa ker si končno lahko privoščim spanje ob dojenju. Tako da je 1. na vrsti bolj malica kot zajtrk. Zato so pa kg zdaj v primankljaju, pa sem upala, da bosta kakšni dve dodatni kili ostali, da mi ne bi potem vsi tega sponašali. Dobra stran tega pa je najbrž, da so mi spet vsaj kakšne hlače prav. user posted image

user posted image A so vaše trebušne mišice že nazaj, take kot pred porodom? Moje imajo še vedno luknjo vmes. user posted image user posted image Pa tudi kože je še na trebuhu nekaj viška.

Piškamiška, iskreno sožalje.

oktoberka, očitno spremljaš debato, kaj pa je bilo? Neka operacija...?

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3610
   RE: Desetke007
29.2.2008 19:53:56   
maja zarja
na hitro ker moram user posted image spravit spat.Kako pripravite bučke za user posted image ?
Se kasneje javim,da napišem kaj več in prečekiram zadnje debate.......letim

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 3611
   RE: Desetke007
29.2.2008 19:55:45   
maja zarja
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Tok sem žalostna! Kar solze mi tečejo!!! Matic od Piškemiške je umrl!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne vem kdo je piškamiška,predvidevam,da je imela termin oktobra kot me?

< Sporočilo je popravil maja zarja -- 29.2.2008 19:56:20 >

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3612
   RE: Desetke007
29.2.2008 20:05:10   
mišk
Pozdravljene babnce!user posted image

To ni res, kako redko zadnje čase pridem pred računalnik. Problem pa je tu, ker je računalnik v taščini sobi in pol iščem momente, ko je ni doma, al pa da nisem v napoto. Dopoldne imamo pa z Dono itak zadnje čas kar pestro, ker ta vražiček noče skoraj nič več spat. In sigurno ne bo čakala, da bi se mami usedla za računalnik in kako uro tipkala. Preberem vas pa vedno in vse.user posted image

Jasna, ko sem vidla tvojo punčko nisem mogla verjet, da je to oktoberski otročiček!!user posted image  Skor bi postala "zafrustrirana"user posted image  Lahko rečem samo: VAV!!user posted image
Pri nas se še niti ne obračamo! Zdej bi se pa že lahko, a ne?!user posted image

Valči, kako je kej z malo? Kar predstavljam si, kako si morala bit šokirana, ko si jih slišala! Očitno si bolj potrpežljive narave, ker jst bi pomojem rekla kaj in s takim tonom, da bi mi blo mogoče kasneje žal! V glavnem, jezna sem s tabo vred! Itak pa sama zase veš, da je dohtarca navadna kokoš, ti pa super mami!!!user posted image user posted image user posted image

Skuštrana, ne pozabi nas obvestit v kateri reviji bosta z Arsenom! V četrtek praviš? Kaj že izhaja ob četrtkih? Nedeljc?user posted image

Gosta hrana: Naša gospodična poje rižolina kvečjemu kakih 30 mililitrov po žlički. Po flaški ji ga ne dajem. Oooo, še veliko (adaptiranega) mleka bo preteklo, preden bo pojedla cel obrok goste hrane.user posted image

Ej, jst še zdej niti približno ne dobim gor prednosečniških hlač!!user posted image


(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 3613
   RE: Desetke007
29.2.2008 20:08:28   
mišk
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Tok sem žalostna! Kar solze mi tečejo!!! Matic od Piškemiške je umrl!
Ne vem kdo je piškamiška,predvidevam,da je imela termin oktobra kot me?


Tudi jaz ne vem, katera je. Kaj pa je bilo?
In moje iskreno sožalje.user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3614
   RE: Desetke007
29.2.2008 21:02:09   
lane31
Piškamiška je rodila user posted image user posted image  v januarju.....Matic je imel operacijo na srčku....naj me kdo popravi...mislim da je bilo tako da OP ni preživel user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3615
   RE: Desetke007
29.2.2008 21:07:22   
lane31
Mišk....da te ne bo presenetila kot mene,ko sem ji še premalo pripravila,ker pač je vedno največ dve žlici pol pa naenkrat kar ni nehala jest ....in še usteca prav stisne ko je hrana not in dela mmm user posted image  hecna mi je user posted image

Majazarja.......bučko olupim in pokuham do mehkega,nato pretlačim....dodam jo k korenčku in jabolku.....paše tudi k banani ali h krompirju

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3616
   RE: Desetke007
29.2.2008 21:09:33   
mišk
Lane31, ja jst prev komaj čakam, da me tako preseneti.user posted image  A se tvoja naje za cel obrok, al tud samo kombiniraš?

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3617
   RE: Desetke007
29.2.2008 21:11:33   
lane31
Na silo sem jo držala pokonci, da bi zdržala do 21h pokonci (spat mi hoče ob pol 8h- pol pa vstaja ob pol7h) .....ob pol 9 sem jo mogla umit in ji dati za jest ker se mi je prav zasmililauser posted image .....po flaški je zaspala prej kot sem uspela zagrnit baldehin user posted image ....včasih mi uspe vsaj do 5 preštet user posted image .....zaspanka brez primerjave user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3618
   RE: Desetke007
29.2.2008 21:14:44   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Lane31, ja jst prev komaj čakam, da me tako preseneti.user posted image  A se tvoja naje za cel obrok, al tud samo kombiniraš?


Danes je tretji dan ko ima ob 12h kosilo in potem čez 2 ali 3h spet flaško
včeraj se je tak napokala da niti čaja ni več mogla spiti user posted image
Pred tem pa se mi je zdelo, da je hrana sploh ne zanima.....glih kako žlico dve,ostalo pa je ven metala ali pa začela govoriti zraven, da je vse letelo okrog nje user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3619
   RE: Desetke007
29.2.2008 21:26:19   
2ursae
ne, mislim, da je piškamiška januarka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . To je najhuje, kar se lahko človeku zgodi, da pokoplješ otroka user posted image user posted image . Pol pa pomislim, kolk mi je kdaj težko ponoči vstat, v tisem trenutku pa verjetno nekje na tem svetu neka mamica joče za svojim otročkom user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sožalje njej in vsem njenim user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3620
   RE: Desetke007
29.2.2008 21:51:36   
lane31
2ursae.......nisem pretirano verna in ne hodim v cerkev.....a še ni bilo večera,ko sem jo dala spat ,da je ne bi prekrižala ....vse odkar sem jo prvič dobila v roke....strah pred izgubo user posted image  je vedno nekje prisoten in ne znam si predstavljati in nočem,kakšna moč je potrebna da preživiš to user posted image

Naj user posted image  čuvajo vse naše oktoberčke in vse ostale
Lahko noč

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3621
   RE: Desetke007
29.2.2008 22:36:43   
Alina_alin
maja zarja -upam, da Zarji samo kak dan ni pasalo preveč  jest in ni nič narobe. Pa saj, če je zdravnica ocenila, da zgleda zdravo, potem je verjetno že ok... Pa nisi par dni nazaj omenila, da otroških stvari ne boste več rabili - sedaj pa že lušti, kaj? Zarečenega kruha se največ poje  -ti kar šparaj cotke user posted image
jasna, Neli je pa ful močna, se ziba na kolenih, to bo 1,2,3 in bo plazila. Se je mal zaštrikala z nogami, ful dobro user posted image . Kak se ji je uspelo tak zamotat z njeno desno nogico user posted image . Pa  hitro se pozdravite!!
Lane31, ti se pa samo buniš, da ti preveč user posted image spi... Počakaj, za par mesecev te bom spomnila, kaj si tu gor pisala.user posted image user posted image . Če ti je dolgčas, pridi do mene, moja je spi na dan 3 krat po pol ure. Danes celo od tega 1x po 20 min. Pa ne moreš verjet. Včeraj sem jo pozno rundo cel čas vozila - sprehod, in mislite, da je spala dlje? Točno pol urce, se zbudila, in ker smo imeli še pešaka 1o min, se je ta preostanek lepo drla v vozeku. Bomo morali hitro prešaltati na športnega, in upam, močno upam, da ji bo potem vozakanje bolj všeč.
mama06,jaz bi tudi meso iz tunke - si ga kar že danes rezerviram za jutri - za malico popoldansko, ker ko se jaz javim tu gor, ste vse že pojedle.. to je hrana iz moje rojstne "domovine". a si ti tudi od tam kje?
Jaz pa sem danes imela za kosilo regrat. njam.user posted image pa recte, ce nisem pridna, ko sem ga nabrala (no, potem pa se mi ga je prijazen sosed prinesel , tak da bo jutri tudi na sporedu). potem sem pa se posladkala s čokoladnimi  rolicami.njami. malo sladkega je treba, da ne bi bil obrok prevec zdrav, pa ker mi je cuker padeluser posted image


Grem se mal po rr pogledat, potem pa ajo ajo. Jutro bo hitro - danes mi je zjutraj 2,5 letnica: Dobro jutro mami! Kak ste spali? (je mislila naju s Tjašo) Kot skrbna mami, je to vprašala, ful posrečeno. In tak zelo ima rada Tjašo,da to ni res. Ful sem vesela.
Sem že predolga, nočka!



(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3622
   RE: Desetke007
29.2.2008 22:40:03   
valči
user posted image user posted image user posted image tudi mene je tako zelo šokirala smrt malega Maticauser posted image user posted image Ne upam pomislit,res ne in ob taki hudi novici,ni nič Larino zaprtje in bolnica.Jo bom dobila domov in bo moja in ob meni...Joj,sem žalostna,ubogi starši.
Vem,koliko sem prejokala,ko sem bila v bolnici,user posted image z Nino,krvavela in molila in upala in za 13. tedensko pikico bi mi bilo tako hudo,nisem bila pripravljena na izgubo in hvala Bogu,da jo imamouser posted image Ne pa izgubo rojenega otročiča,ki si ga že cartal in...



Pridne,ko tako hranite otročiče,bravo maleki,jaz začnem,ko ji moje mleko ne bo dovolj,ko se ne bo mogla več najest pri meni.Upam,da še kak mesec polno dojim.Bomo videli.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3623
   RE: Desetke007
1.3.2008 6:21:38   
oktoberka
Punce......... Js sm................... user posted image !!!!!!



_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 3624
   RE: Desetke007
1.3.2008 6:32:32   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin


Lane31, ti se pa samo buniš, da ti preveč user posted image spi... Počakaj, za par mesecev te bom spomnila, kaj si tu gor pisala.user posted image user posted image .




Zgleda da ne bo treba par mesecev čakat user posted image .....Mi je vrnila milo za drago.....zvečer sem jo mučila in je nisem, dala spat.....posledica......hočem dudo ob 2h, 3h, 4h in hrano ob 5 in 45 min user posted image
Ma ne vem kaj ma ona z vikendi......pa je nocoj samo bratec  spal v dnevni sobi
in ni hodil ponoči
Malo sem tako danes user posted image


OKTOBERKA.........pa kaj sem jaz to zdaj prebrala......ja SUUUUPPPERRRRRRRR
ISKRENE ČESTITKE MAMICA IN ATI TUDI ......joj kako lepo
user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 3625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Sex
Miška2006

Kolikokrat sexate z možem/ženo oz. z izvenzakonskim partnerjem/partnerico?

vsak dan (12%)

do 4x na teden (22%)

do 4x na 14 dni (20%)

do 4x na 21 dni (20%)

1x na mesec (15%)

manj kot 1x na mesec (11%)


Število vseh glasov: 572

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!