|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007
1.3.2008 6:34:00   
lane31
Kdaj je bil zadnji menzes.....a v januarju.....pol si oktoberka naprej, ali boš novemberka .....res krasno user posted image user posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: Desetke007
1.3.2008 6:36:27   
oktoberka
Januarja je bla zadnja user posted image . 18 februarja ni blo zaščite! Tko da mislm da mi november ne uide, če bo seveda vse kot mora bit. Drgač pa hvala za čestitke. Sam iskreno povedano ne vem al nej se veselim al ne. Me je ful strah!

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: Desetke007
1.3.2008 6:51:52   
lane31
Če je do 24.1. bila ZM potem si oktoberka.........kakorkoli sem full vesela zate , za vas.....verjamem da imaš zdaj mešane občutke, to je čisto normalno
A user posted image  že ve ? Super mami si in brez strahu da  boš zmogla ....čisto pocukrano lepo se boste imeli user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: Desetke007
1.3.2008 7:01:23   
oktoberka
Ne vem točno kdaj je bla zadnja user posted imageuser posted image
Bi blo fino če bi bla oktoberka. Upam da me boste tle še vedno obdržale in da vam bom loh kdaj zastavila tud kakšno nosečniško vprašanje!

Lane, tebi pa res hvala za vzpodbudne besede.

Ja, moj že ve! Je ful vesel.


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: Desetke007
1.3.2008 7:04:57   
lane31
Da nam ja ne pobegneš vstran .....prav lepo bo nekaj okroglega in rahlo okornega imeti med nami user posted image user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: Desetke007
1.3.2008 7:12:20   
lane31
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Ne vem točno kdaj je bla zadnja user posted imageuser posted image
Bi blo fino če bi bla oktoberka. Upam da me boste tle še vedno obdržale in da vam bom loh kdaj zastavila tud kakšno nosečniško vprašanje!

Lane, tebi pa res hvala za vzpodbudne besede.

Ja, moj že ve! Je ful vesel.



To je pa lahko izvedet.....se spomnim da smo že stiskale pesti zate in si pol javila menzes....ali negativen rezultat....tak da malo prelistaj nazaj user posted image
Razmišljam da bi se šla vlečt.....ali raje kavo kuhat user posted image ....bo kar kava user posted image

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: Desetke007
1.3.2008 8:12:48   
oktoberka
Sem prelistala nazaj. 29.1. je bil 1. dan zadnje menstruacije.
Cel žur, a?


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: Desetke007
1.3.2008 8:31:32   
sanosan
Oktoberka, čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image . Naj te ne bo strah, saj se vse da. Moja kolegica ima razlike 14 mesecev, pa je preživela.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: Desetke007
1.3.2008 8:32:45   
sanosan
Aja, dobro jutro! Kako sem nevljudna user posted image .

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: Desetke007
1.3.2008 8:55:17   
mehurčica
Dobro jutro!

OKTOBERKAuser posted image , ČESTITKE!!!user posted image user posted image
Zdaj boš pa mogoče res novemberka. Čeprav se lahko zgodi, da kak teden prej rodiš in boš spet oktoberka.


Jaz sem šla včeraj torej prvič ven in smo se imele fajn. Sem se čisto sprostila, ker sem vedela, da se Eni itak ne zbudi pred pol dvanajsto. Prišla sem malo po pol dvanajsti in sem že slišala rahlo jokanje in user posted image kako je bil že 10cm od sobice s flaško.user posted image Pa sem pol raje zizo dala. Danes pa grem za malo dalj časa ven, tako da bo dobila flašo. Če ne bo hotela, bom pač pridirkala domov.user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: Desetke007
1.3.2008 9:02:25   
jasna
Dobro jutro babnceuser posted image

Nisem vedela za kalvarijo malega Maticauser posted image . Sožalje družiniciuser posted image . Si sploh ne predstavljam, kako hudo je touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Oktoberka, mislim kaj? Hej punca si pa faca, resuser posted image user posted image user posted image . Strah pa kr stran in uživaaaaaj. Boš vidla, kak vam bo luštnouser posted image . Želim ti eno lepo nosečnost brez slabosti in utrujenosti. Na koncu pa zdravo in luštno deteceuser posted image .

Anže in Oskar user posted image user posted image

pot, trebuh ni še niti približno tak, kot pred porodom. Luknje sicer ni več, je pa koža res grda. Ampak se počaaaaasi izboljšuje. Do poletja bo že. Če pa ne, pa tudi prav. Glavno, da imamo pikce tuuser posted image .

mišk, pošlji taščo z Dono na sprehod. pa boš imela čas za čarunalnikuser posted image

lane, to pa dobiš, ko se vmešavaš v njen ritemuser posted image . Bo treba kar zgodaj vstajatuser posted image

Alina, mmmm regrat. bom mogla it na štajersko nabirat. Tle dobiš še zastonj svinec za začimbouser posted image

Mehurčica in živa, super da gresta ven. Paše, a ne? Jaz sem imela eno srečanje v sredo, pa se mi je mala zdela tako čudna, da raje nisem šla. Pa je res zbolela.

Mi smo pikico boljše, hvala za lepe želje. Tipkam pa samo z levo rokouser posted image

LP

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: Desetke007
1.3.2008 9:03:01   
lane31
OKTOBERKA..........4.11.2008 user posted image user posted image user posted image user posted image  Jupiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: Desetke007
1.3.2008 9:04:36   
jasna
Aja še to. Oktoberka, dobro da imate velik avto, da bo šel voz za dvojčke notuser posted image .

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: Desetke007
1.3.2008 9:10:59   
lane31
Pot.........da še jaz pripomnim nekaj o mišicah....čuj so tako prekrite z salom, da sploh ne vem če so še tam user posted image user posted image user posted image .....bo treba prej shujat.....tak da ti odgovorim hmmmmm čez recimo pol leta user posted image
Jasna.....se strinjam.....sem dobila kar sem iskalauser posted image

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: Desetke007
1.3.2008 9:16:22   
Klaudia
DObro jutro!

Danes sicer bolj zobijevsko. Lia je učer zaspala ob 20h in bila čez 2uri že pokonci. Lačna po 150ml Novalaca NF user posted image . Potem je pa spala do 1h. Takrat je bila pa tako budna... do 3h. user posted image . Ob 7h zjutraj pa valda že pokonci vsa nasmejana... sva na istem... ane lane31, bo treba it popoldne mal spat!

Sožalje piškimiški user posted image  user posted image ... si približno predstavljam kako to zgleda. Od user posted image  sestra je namreč umrla pri 8. letih v prometni nesreči. Mama je bila na psihiatrični skoraj eno leto. In še zdaj, ko je mimo več kot 20 let, sta okoli 11. februarja (takrat je umrla ) neprepoznavna...

oktoberka - čestitke!! Samo zdej boš mogla pa nick spremenit v novembrko user posted image . PA veš da te bomo obdržale... ti kar teži z user posted image  vprašanji, bo vsaj o čemu za govorit.

Čestitke vsem slavljencem za obmesečnico...
user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: Desetke007
1.3.2008 9:55:54   
2ursae
oktoberka user posted image user posted image user posted image  čestitke user posted image . To pa je novica user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: Desetke007
1.3.2008 9:57:51   
skuštrana
Oktoberka- čestitkeuser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: Desetke007
1.3.2008 10:00:37   
2ursae
izhodi ven: kaj je to user posted image . Moj tamal niti slučajno ne zdrži 2 uri brez zize, jaz moram pa nujno k frizerju (saj boste videle v torek user posted image ) ... nč, se bom kar naročila, pol pa bomo že nakeko - morda pa ne bo tolk lačen, če me ne bo v bližini user posted image . Zvečer me vedno, kadar pridem spat, takoj zavoha in že je tu lakota user posted image .

Mi je bilo pa včeraj tolk cortik, je moj imel Bora v naročju, pa sem prišla mimo in ga mal ogovorila, se je tako zasmejal in se naprej nagnil, češ, mami, jaz bi šel k tebi user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: Desetke007
1.3.2008 10:19:36   
skuštrana
2ursae, jaz sem arsena frizerju peljala zraven, s tem da je mož čakal z njim v avtu in če bi bila kriza bi pač prišla v avto in bi pojedel..ampak je mali prespal vse.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: Desetke007
1.3.2008 10:27:29   
majoli
Oktoberkauser posted image . Noro! Želim ti lepo nosečnost. Joj, ne vem, če ti kar malo ne zavidam.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: Desetke007
1.3.2008 10:29:28   
živa
Oktoberka user posted image user posted image user posted image ! Joj, sem ti kar malo fovš user posted image , jaz zaradi 2 CR ene dve leti še pomisliti ne smem, da bi zanosila user posted image . Takrat mi pa ravno poteče pogodba v službi pa študij bom zaključevala ... no ja, bomo videli, morda se pa vse izteče po mojih željah (kakršnekoli takrat že bodo user posted image ). Sem pa seveda vesela zate user posted image .

Za Piškomiško in Matica mi je pa tako hudo user posted image , jaz si tega tudi zamisliti ne morem user posted image .

Večerni izhod: je bil včeraj prav lušten, sva malo počvekali, od doma sem šla ok. 20:15, malo čez 22h sem bila že doma, mali je še spal, večji pa že spal user posted image .

Nočno spanje in dojenje: po mojem sva se dojila na uro in pol celo noč od polnoči naprej user posted image . Vstala sva pa ob 6h user posted image , sem kot zombi, pa spet sama doma (na srečo samo še kakšno uro).

Saj ne vem, kdo zdajle bolj vpije user posted image , večji bi grizalo, ki ga ima mali v ustih user posted image .

Lp,

živa


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: Desetke007
1.3.2008 10:39:22   
majoli
Danes sicer bolj zobijevsko. Lia je učer zaspala ob 20h in bila čez 2uri že pokonci. Lačna po 150ml Novalaca NF . Potem je pa spala do 1h. Takrat je bila pa tako budna... do 3h. . Ob 7h zjutraj pa valda že pokonci vsa nasmejana... sva na istem... ane lane31, bo treba it popoldne mal spat!


Se podpišem pod tole. Zjutraj sem kar jokala od utrujenosti.

< Sporočilo je popravil majoli -- 1.3.2008 10:40:11 >

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: Desetke007
1.3.2008 10:45:36   
mišk
Oktoberka!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kar mravljinci so mi šli po koži, ko sem to prebrala!!!!! In fak, kaj je to?!! Solzne oči imam!!!!user posted image user posted image  Noro fajn!! Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image  Pa si me prehitela! Naslednja bo Klavdija, potem pa upam, da jst, ker si to res želim, sam sej pravim, da bi zaradi poroke počakala do maja, pol pa veselo na delo!!!
Joj, kak sem vesela zate!! Shit ej, ne morem verjet!! user posted image  Kak sem ti po eni strani fovš! Z malo srečo boš mela dva oktoberčka, pa še nick name-a ti ne bo treba spreminjat.user posted image user posted image

(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: Desetke007
1.3.2008 10:45:45   
majoli
Se vidi, da sem čist dead in raztresena. Hvala Suzanamai in Jasna.

Moje sožalje, Piškamiška. Danes Maksa lupčkam in stiskam še več kot ponavadi.



(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: Desetke007
1.3.2008 10:48:08   
2ursae
skuštrana, jaz pri frizerju rabim barvanje, kar vzame 2 uri user posted image  ... ni šans, da me moji 3je čakajo kje v bližini.

oktoberka, a boš ti sploh nehala s porodniško? user posted image . to zaključiš + dopust + nova porodniška user posted image . Sta super natempirala user posted image .
Na koga sem že takrat stavila za prvo ponovno user posted image  ... aja, klaudija - dejmo, klaudija, moja favoritka user posted image , pa kasija ... pogum, moji dami user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu majoli)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Sex
Miška2006

Kolikokrat sexate z možem/ženo oz. z izvenzakonskim partnerjem/partnerico?

vsak dan (12%)

do 4x na teden (22%)

do 4x na 14 dni (20%)

do 4x na 21 dni (20%)

1x na mesec (15%)

manj kot 1x na mesec (11%)


Število vseh glasov: 572

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!