|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila po porodu
26.10.2007 10:44:47   
Tanayya29
ojla..rabim en nasvet...
čez 2 tedna bom rodila,pa me zanima nekaj...
jaz sem bila prej full suha,in posledično imam vse hlače št 34 ali 36...
moje teže sedaj ne bi komentirala,sem pa zadnjič pomerila ene hlače sem jih spravila do kolen.

no,zanima me kako je bilo pri vas?ste kmalu lahko oblekle stara oblačilca,ali ste si kuple novo garderobo?
vem,tudi,da bom najprej letala le v trenirkah naokoli,pa vendarle,upam,da mi do spomladi nekje uspe..
hvala!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.10.2007 10:49:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 10:51:10   
blue sky
Jaz sem že 2 tedna po porodu nosila svoje stare cote. Prej sem bila v trenirki, ker me je še vse zaradi šivov bolelo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 10:52:01   
kofetek2010
Hja, kaj naj ti rečem...


Prvič mi je šlo vseh 20.kg dol v 6.mesecih.

Drugič pa trideset kil v enem letu in pol (namerno napisano z besedo, da se ne vidi tolk hitro user posted image ).

Takoj po porodu sem itak lahko še nosila nosečniške stvari, pol pa je bilo potrebno novo spomladansko in poletno in jesensko in zimsko kolekcijo kupit, ker mi tastara ni šla gor. user posted image

Končno mi je prav vse kar leži v omari, tud kavbojke 27/34. jeeeeeeeeaaaaaaaaa user posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 10:53:56   
Anonimen
če sm čist iskrena jaz še zdaj po enem letu ne spravim svojih starih oblačil nase,tak da sem glede tega zelo zelo jezna,... raje ne vprašajte kako mi je,...
Upam samo da tudi zame pride čas, ko bom spravila nase svoje staro garderobo,... Me pa mal ščitnica matra tako da se malo tudi s tem tolažim.

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 11:14:00   
Anonimen
u madonca 27/34 user posted image user posted image user posted image , u kdaj bo spet nazaj 26/32 user posted image . Se mi še vedno zdi, da me bo v 28 kar raznesel... Drugače pa sem večino lahko po porodu oblekla nazaj, sam gre še sedaj malo bolj natesen user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 11:22:31   
sato
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Jaz sem že 2 tedna po porodu nosila svoje stare cote. Prej sem bila v trenirki, ker me je še vse zaradi šivov bolelo.

Tudi pri meni je bilo po drugem porodu tako, s tem, da sem se zredila samo 12kg, pa še polno sem dojila. Prvič sem pridelala pa 22kg, ki sem jih zgubila po 10 mesecih (pa dojila nisem).


< Sporočilo je popravil sato -- 26.10.2007 11:23:13 >

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 11:24:51   
Magi*
po prvem porodu sem rabila glih dve leti in pol časa, da sem bila nazaj fit. no, vmes je bilo tudi pisanje dr, kar je stvar malo zavleklo. tokrat pa imam namen v svoje stare cunje skočit bistveno prej. no, vsaj pol leta pa ziher ne user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 11:25:17   
Felicity
No, jaz sem tiste, ki jih po porodu nikakor nisem uspela obleči zavrgla oz. podarila. Sploh kavbojke. Največji problem so boki, ki so se razširili.user posted image

Tiste bolj klasične hleče pa so mi bile prav. Drugo sem kupila novo, bolj udobne številke. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 11:58:25   
Lenny
Kar se hlač tiče, sem bila obakrat po 10-14 dneh v svojih običajnih kavbojkah. Edini problem je bil z bluzami, ki so pridno čakale v omari do zaključka dojenja. Tako da sem dokupila majčke in pulije, ostala garderoba pa je bila kar stalna.

< Sporočilo je popravil Lenny -- 26.10.2007 12:12:37 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 12:14:05   
aluš
Pazi, da ne boš tako kot jaz po prvem porodu. Zgleda, da sem bila skoz v trinerki, v glavnem ko sem morala pri 6 tednih tamalga v posvetovalnico nest, sem ugotovila - zjutraj pred odhodom (imela sem sicer občutek, da sem že kar shujšala), da nobenih hlač ne morem zapet v pasu. Se samo spomnim, da me je ful panika, v čem sem šla pa ne. V drugo je bilo boljše. So pogruntal elastične kavbojke, ki se boljše "prilagajajo" trebušno-maščobnim zadevam.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 12:39:31   
Anonimen
Po prvem porodu sem rabila kupit novo garderobo, seveda minimalno, ker sem računala, da bom shujšala čisto vse pridobljene kile še pred drugo zanositvijo, kar pa mi ni uspelo, v drugi nosečnosti sem se pa spet tako zredila, da sem morala spet v šoping. Sem dobila tri konfekcijske številke v dveh nosečnostih. Zdej gre pa počasi počasi dol in upam, da mi bo do novega leta prav vsaj garderoba, ki sem jo kupila po prvi nosečnosti ali pa še raje kar tista izpred prve nosečnosti.

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 17:50:15   
Dadi
Hm ja....moji boki so se tudi razširili tako da...sem mogla kupit kar nekaj novih hlač...drugače pa mam 5 kg viška kot pred prvo zanositvijo.Ampak se nič ne sekiram zato ker sem bla prej res kr suhljata...No sama sem mnenja da bi še kake tri kilce dol spravila, moj dragi je pa čist vesel da je tko kot je zato da ma več za "prijet"

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 20:08:43   
Anonimen
Kavbojke po ene petih mesecih, se mi zdi.

Ostale hlače pa že prej. Na ta račun pa nisem nič novega kupila.

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oblačila po porodu
26.10.2007 20:59:45   
Strawberrie Cherrie
Kavbojke sem jaz tiste raztegljive spravila nase že po 14dneh. Tiste ta ozek model pa še zdaj 10m po porodu ne. Še kar čakajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oblačila po porodu
27.10.2007 8:23:51   
Enolla
Do en mesec po porodu sem hodila v nosečniških hlašah, potem sem si kupila ene kavbojke v katerih sem preživela cel porodniški in seveda trenerke. V stare obleke - kostime sem se spravila ko sem šla nazaj delat vendar pa moram reči, da se ne morem več pripravit k temu, da bi jih obleka in prenavljam počasi garderobo v bolj ležerno in športno - pa ne zaradi kg ampak zaradi mojega počutja. V kostimih nisem več jaz tako kot sem bila prej ko sem samo elegantne kostime furala.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: oblačila po porodu
20.1.2008 20:27:56   
Tanayya29
u kaj sem odkrila....sem spraševala,sedaj lahko sama sebi odg.
no,sedaj sem 3 mesece po porodu,pa spravim gor samo ene kavbojke,pa še to šivi trpijo(od hlačuser posted image ).user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sm kar mal jezna....
Ampak upam,da kmal gor spravim še kajuser posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: oblačila po porodu
21.1.2008 17:56:23   
katra55
Jaz 8 mesecev po porodu lahko oblečem samo ene kavbojke, ki so bolj raztegljive.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: oblačila po porodu
21.1.2008 18:41:43   
Anonimen
Jaz sem rodila poleti in tistih poletnih krilc še vedno ne spravim nase. In sem obupala, da jih kdaj sploh še bom...pač sem se razlezla user posted image
Sem pa potem na jesen nosila hlače, ki sem si jih kupila, ko sem bila noseča 4 mesece. Še vedno so mi kot ulite user posted image

(odgovor članu katra55)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: oblačila po porodu
22.1.2008 14:42:22   
Zasanjana
Sem že tri tedne po porodu zlezla v najožje kavbojke.user posted image  Starih majic pa še vedno ne spravim vseh nase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: oblačila po porodu
22.1.2008 18:35:16   
Bonnie_RR
Js sem potrebovala kar kakšno leto, da sem ponovno zlezla v najožje kavbojke. Drugače pa nisem imela prav veliko nosečniških oblačil in sem po porodu vse normalno nosila. Samo s kavbojkami je bila kriza...user posted image




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?