|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modrc - kožne barve
20.1.2008 17:01:39   
pika74
A ga ima sploh katera?

ne vem, zakaj mi je ta kožna barva tok čist mim... ampak... zdej mam eno novo bluzico... ki ima tak vzorc, da se neki skoz vidi... in vsi pravjo, da bi mogla spodi imet modrc kožne barve, ker edin to paše spodi... in nič druzga...


sploh se ne morem spravit v štacuno in kupit modrc kožne barve...

zakaj mi je to tok mimuser posted image


a je tud vam?

evo še par slikc... kako zgleda...  ta kožna barva (sem hotla kej bolj privlačnega zbrat... pa sploh ni na voljo)



_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:04:12   
Anonimen
Meni je tudi ful grd kožen, samo se pa res najmanj skozi vidi.

Samo saj zdaj je moderno in seksi, če se vidi skoti lepo spodnje perilo. A ni? Mogoče pa ni več, pojma nimam.

Aja, jaz ga nimam.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:06:20   
pika74
no, fotke niso prijele... mogoče od hudga user posted image
http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=2448939

splišni, tud jest sm tko mislila... sam najbrž se mora pol barva modrca vsaj z nečem ujemat.... mogoče z barvo hlač oz. nečesa, kar je še na meni poleg bluze... al kakouser posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:07:10   
Strawberrie Cherrie
joj, jaz tele kožne barve na sp.perilu nikakor ne prenašam. res izjemoma tangice, pa še to si raje pri palmersu kupim kombinacijo belo s prozornim in se res ne poznajo nikjer, ker se silikon tako lepo prime kože.

Je pa res, da jaz nikoli nisem rada nosila stvari, skozi katere se dejansko vidi spodnje perilo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:09:30   
pika74
http://www.naracamicie.com/donna1.html takale je bluzica... sam da ni bela ampak temno vijola (bolj indigo)

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:10:38   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

http://www.naracamicie.com/donna1.html takale je bluzica... sam da ni bela ampak temno vijola (bolj indigo)


jak... nič se ne vid...
no, predzadnja v prvi vrsti je

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:10:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pika74
sam najbrž se mora pol barva modrca vsaj z nečem ujemat.... mogoče z barvo hlač oz. nečesa, kar je še na meni poleg bluze... al kakouser posted image


Ja, po moje. Skoraj se mora s čim ujemati, ja, kr ena X barva pa res ne more biti.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:13:43   
Anonimen
Uuuuu, kako je lepa, res.

A bela čipka pa ne bi šla spodaj? Ja no, saj potem ta vzorec mogoče res ne bi prišel toliko do izraza. Ampak je pa res lepa bluza. Ful.

Pojdi probat, če paše bel čipkast moderček spodaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:15:08   
pika74
Ja sam ni bela... je temno vijola... oz. indigo. Najboljš, da res enkrat nesem bluzo s sabo in probam par modrcov... morm pa še pogruntat, katera barva bo šla zraven te vijole...hmmm

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:32:18   
gaya24
Ja  pa kupi viola moderc- skiny ga ima 100%, drugač pa lahk daš tud črnega spodaj, če jo boš nosla zraven črnih elegantnih hlač oz. krila.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:35:51   
Strawberrie Cherrie
indigo se odlično ujema s temno rjavouser posted image ...

drugače je pa zelo lepa srajčka user posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:37:36   
gaya24
http://www.rebel.si/index.php?id=5&type=5&category=101&page=9
Poglej to stran. Na sliki je sicer črn ampak majo še violo

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 17:56:09   
pika74
Kje pa majo kej skiny v Lj?

Nazadnje sem kupila Skiny v Celjskem trg. centru...

najbrž bom kar tega Boheme kupla... sam tlele na spletu nimajo moje cifre 75B.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 19:28:31   
citrončica
vijola se dobi,črna ali vsaj temno rjava,je pomoje še vedno boljša varianta,kot kožna...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 19:32:12   
nizozemka
Meni osebno je pa tale kozna barva zelo dobra pogruntavscina!user posted image  Se posebej poleti, ko nosimo bele lanene hlace, pridejo super tangice te barve gor. Ker mi ni bolj groznega od tega, da se ti vidijo gate venuser posted image . Ravno tako ga nosim (modrc) pod belo srajco.user posted image user posted image

_____________________________

Slovenija: 19.9.-30.9.2008 :):)

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 21:08:24   
lelaval
Meni osebno je pa tale kozna barva zelo dobra pogruntavscina! Se posebej poleti, ko nosimo bele lanene hlace, pridejo super tangice te barve gor. Ker mi ni bolj groznega od tega, da se ti vidijo gate ven . Ravno tako ga nosim (modrc) pod belo srajco.


Evo - točno to sem hotela napisat. Meni perilo kožne barve tudi ni bilo všeč, ko pa sem odkrila, da se najmanj vidi skozi, pa mi je The best. Pa pod kak bež top poleti tudi rada oblečem - če se mi slučajno kje vidi naramnica od modrca ven - bela prav izstopa.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu nizozemka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 22:26:19   
helloKitty
Jst ga nosim tudi poleti. Brez naramnic je super, ker te nič ne tišči in se ti ne lepi gor. user posted image  Pa pod kakšne majčke pa bele oblekce. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: modrc - kožne barve
20.1.2008 22:53:43   
gaya24
Kje pa majo kej skiny v Lj?

V Ljubljani je Skiny tam pri zmajevem mostu. Če veš kje je pravna fakulteta? No zraven te fakultete se drži pa parkirna hiša Kapitelj, nad njo je pa Špar, dm in Skiny trgovina.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: modrc - kožne barve
21.1.2008 18:59:37   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

IZVIRNO SPOROČILO: pika74

http://www.naracamicie.com/donna1.html takale je bluzica... sam da ni bela ampak temno vijola (bolj indigo)


jak... nič se ne vid...
no, predzadnja v prvi vrsti je







Po mojem mnenju tukaj spodaj najbolj paše beli modrček.






IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

joj, jaz tele kožne barve na sp.perilu nikakor ne prenašam. res izjemoma tangice, pa še to si raje pri palmersu kupim kombinacijo belo s prozornim in se res ne poznajo nikjer, ker se silikon tako lepo prime kože.

Je pa res, da jaz nikoli nisem rada nosila stvari, skozi katere se dejansko vidi spodnje perilo.







Se podpišem tudi pod tale post.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: modrc - kožne barve
21.1.2008 23:37:29   
Anonimen
Jaz bi pod tako srajco oblekla vijolcen modrc oz. priblizek tiste barve, kot je bluza, ne bi koznega user posted image Jaz mam vijolcnega iz Tezenisa user posted image Trst.

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: modrc - kožne barve
21.1.2008 23:38:57   
Anonimen
Še nikoli ga nisem imela. Mi ni všeč. Pika.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: modrc - kožne barve
22.1.2008 21:15:35   
solatja
ena najboljših pogruntavščin zame in sploh ne kupujem več belih user posted image (po mojem že kake 3 leta nisem kupila belega modrca, če odštejem tiste nosečniške in poporodne zadeve, ki ne zaslužijo tega imena user posted image user posted image ). sploh ne vem več, zakaj bi ga imela, ker lahko nosim kožnega pod tiste majčke "za z belim modrcem" kot pod tiste, kjer beli ne paše. tud na splošno belega perila ne nosim več. user posted image

sicer pa pod to srajčko v lov na vijoličast modrc, če pa ne, pa so črna, temnorjava ipd. barve, v skrajni sili pa tudi kožne barve. je pa res cort!


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: modrc - kožne barve
22.1.2008 23:00:20   
kofetek2010
Meni pa je moj kožno-srednje rjav ful lep, kupila sem ga v H&M in ni tak model kot tist v Neckermanu user posted image

Na tak način samo, da je osnova kožne barve, obroba pa rjava:

user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: modrc - kožne barve
22.1.2008 23:04:49   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

A ga ima sploh katera?

ne vem, zakaj mi je ta kožna barva tok čist mim... ampak... zdej mam eno novo bluzico... ki ima tak vzorc, da se neki skoz vidi... in vsi pravjo, da bi mogla spodi imet modrc kožne barve, ker edin to paše spodi... in nič druzga...


sploh se ne morem spravit v štacuno in kupit modrc kožne barve...

zakaj mi je to tok mimuser posted image


a je tud vam?

evo še par slikc... kako zgleda...  ta kožna barva (sem hotla kej bolj privlačnega zbrat... pa sploh ni na voljo)




ja...jaz ga imam...pod enimi majčkami,,,,da se ga ne vidi tolk...pa proznorne naramnice...pa kožne spodnje tangice...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?