|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje kupujete čevlje?
16.1.2008 8:38:45   
popi
V moji omari so predvsem Geox,ker so mi najbolj udobni,klasični....Ampak bi rada kake druge za spremembo.Cat so bolj športni,Bata?...
Kje pa ve kupujete čevlje?
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 8:50:22   
mojsoncek
Ce kupujem v IT, ponavadi zavijem v Pittarello.
Bata, hm ja... redko kdaj mi je vsec kaj iz njihove ponudbe, ce pa bi, bi jih kupila v IT, ker so obcutno cenejsi, kot pri nas.

Ce pa kupujem pri nas, pa grem pogledati v Alpino, Humanic ali Mass. Se pa moram spraviti tudi v Geoxx.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 8:56:25   
Anonimen
Če se le da se tej skušnjavi IZOGIBAM... Če pa že - pa kupim kaj na Zapposu, kaj mi naredi Lopatec, kaj pa tudi na e_bayu kupim...

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 8:59:43   
anitaz
Večinoma v Kari, drugače pa tudi v Massu ali kjer so mi pač všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 9:20:00   
Anonimen
Camper user posted image

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 9:27:52   
Magi*
Emporium, Transport, Chic, pa preko neta: Office, Irregular Choice, Rocket Dog, ebay, Zappos (sam nimam take sreče kot Miša99 in moram naročiti preko International Chekoutauser posted image ).

tu in tam počekiram kak Mass in Bato, samo redko tam kaj najdem. čevlji so definitivno moja šibka točka.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 9:34:41   
Anonimen
Sreča pa taka user posted image user posted image , sam ti ne veš, koliko že naročenih parov čevljev je romalo nazaj v shop, ker mojega "receptorja"  ni bilo doma po kakšen teden ali dva... No verjetno je to res sreča, za mojo denarnico....

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 9:46:34   
dana
Jaz pa ne vem kako lahko čevlje kupujete prek netauser posted image . Jaz imam še v trgovinah probleme, saj jih je treba navsezadnje probati. Razen če imajo vsi internetni prodajalci enake velikosti pri določeni številki. Ker jaz imam kakšne čevlje tudi večje oz. manjše velikosti kot jo sicer nosim.

Drugače pa kupujem večinoma v Alpini, Massu, sem pa tja Bata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 9:50:19   
petja
Bata, Transport, Jojo, Chic, Kenguru ...

Sicer pa tujina (Nemčija), imam nekaj priljubljenih trgovin tam user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 9:57:05   
Magi*
dana, kupim firmo, ki jo poznam in vem katero cifro nosim. sem se pa tudi že "nate...". user posted image  v tem primeru s čevlji osrečim svojo sestro ali mamo.

petja, a kenguru je v tanovem Mercatorju al kje? še nisem bla.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 10:15:02   
Anonimen
Zelo različno, ampak Geox so mi pa čisto vsi ful grdi ...

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 10:16:01   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*
petja, a kenguru je v tanovem Mercatorju al kje? še nisem bla.user posted image user posted image user posted image


Kenguru je že od začetka v Mercator centru v Šiški. Imajo pa bolj športno obutev: Hilfiger, TBS, Diesel, Levis ... SImona (lastnica) je ful prijazna, pa všeč mi je, da nimajo ogroooomno modelov, tisto kar pa imajo, je pa lepo, tako da lahko vedno najdemo kaj za nas3.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 10:17:02   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
ampak Geox so mi pa čisto vsi ful grdi ...


Men tut user posted image . Edino za otročke imajo luštne čevlje, zase pa tam niti enega modela še nisem našla, tako da zdaj sploh ne gledam več njihovih čevljev za odrasle.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 10:17:17   
sayuri
Čisto različno. Če so mi čevlji všeč, ni važno, katera trgovina ali celo firma je. Pa še...problem je dobit čevelj, ki mi je všeč, ki je udoben, ki je ozek, ki ni predarag in ki je moja cifra (41)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 10:18:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
ampak Geox so mi pa čisto vsi ful grdi ...


Men tut user posted image . Edino za otročke imajo luštne čevlje, zase pa tam niti enega modela še nisem našla, tako da zdaj sploh ne gledam več njihovih čevljev za odrasle.


Ja, meni se zdi isto. Za otroke so O.K., za odrasle pa kot bi bili ortopedski, za kakšne invalide ali kaj takega.

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 10:19:00   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
moja cifra (41)user posted image


Enako user posted image . Sem bila včeraj v Bati, pa sem hotla kupit ene čevlje, itak niso imeli moje številke, pa mi prodajalka reče, da številka 41 pa res takoj gre, ker ponavadi dobijo le en par 41 user posted image . Mi je kar pokrov dvignilo, ker res dvomim, da ima samo ena ženska v LJ številko 41 user posted image .

< Sporočilo je popravil petja -- 16.1.2008 10:23:09 >


_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 10:22:11   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
moja cifra (41)user posted image


Enako user posted image . Sem bila včeraj v Bati, pa sem hotla kupit ene čevlje, itak niso imeli moje številke, pa mi prodajalka reče, da številka 41 pa res takoj gre, ker ponavadi dobijo le en par 41 user posted image . Mi je kar pokrov dvignilo, ker res dvomim, da je ima samo ena ženska v LJ številko 41 user posted image .


ena moja sestra nosi med 42 in 43 (tadruga ima cifro bolj podobno moji user posted image ). si lahko mislite kako lahko najde čevlje. po navadi še kak dolgojezični prodajalec zabrusi, da pri njih prodajajo samo ženske čevlje. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 10:45:34   
Anonimen
Jaz kupujem prek neta Camperjeve (ker so cenejši kot v Bati), ampak jih itak poznam. če mi pa slučajno model ne gre na nogo, jih lepo vrnem, oni mi pa povrnejo ves denar, vključno s stroški pošiljanja.

< Sporočilo je popravil sunqueen -- 16.1.2008 10:52:58 >

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 10:54:36   
helloKitty
Stifel, Lunca, Bata user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 11:16:30   
popi
Hja,kako pa plačaš na Zapposu?
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 11:25:38   
AR
prosim, če mi katera pove koliko je št.38, v angl. cifrah


hvala

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 11:50:35   
gumbek
Dobri čevlčki so pri Zapoosu mi jih je kr neki všeč, samo bom takoj preveč zapravla.



_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 12:04:14   
Markova
Camper v Bati, sicer pa ponavadi v Stiefelkonigu in Gali.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 12:11:42   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
moja cifra (41)user posted image


Enako user posted image . Sem bila včeraj v Bati, pa sem hotla kupit ene čevlje, itak niso imeli moje številke, pa mi prodajalka reče, da številka 41 pa res takoj gre, ker ponavadi dobijo le en par 41 user posted image . Mi je kar pokrov dvignilo, ker res dvomim, da ima samo ena ženska v LJ številko 41 user posted image .


petja, isto meni prodajalke rečejo user posted image . da dobijo samo en par ali dva user posted image . Pa bAta ima kakšne modele tko majhne cifre user posted image . Sem dobila ene supergice št.41, ker so mi bili res ful ful všeč. Jih pol leta nosim, pa so še zmeri prekratki user posted image . PA ozko nogo imam in potem mi noge plešejo se in tja....
Geox pa tud meni niso všeč. Za mojo ozko nogo sploh niso. Se mi 10x okrog obrne. user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kje kupujete čevlje?
16.1.2008 12:58:05   
kofetek2010
Stiefelkönig, Bata, Mass, Allegria (v MB Europarku), Salon čevljev Kisilak (v MB) ali kje v tujini...
so pa čevlji moja šibka točka. user posted image
Na srečo imam št. 39/40. user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?