|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dolenjke
16.10.2007 18:52:10   
Anonimen
Živjo vsem skupaj. Tudi jaz sem dolenjka. Malo bom še anonimna, da dam čez NS, pol se pa razkrijem. Upam, da bo to ok. Sej bi se že zdej, pa nisva še nikomur povedala, ker sem imela en ss, pa za vsak slučaj. Sej veste, kako je. V glavnem, moj g je Mijajlovič, sem zelo zadovoljna z njim.

Lp vsem dolenjkam

(odgovor članu Sunny Morning)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: dolenjke
16.10.2007 19:02:23   
Anonimen
Poznam eno, ki bi morda organizirala telovadbo v nm. Jo bom vprašala in vam sporočim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: dolenjke
16.10.2007 20:28:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana


jst bom šla tud rodit v nm. najbližje.. pa saj, nikjer ni božansko, brez bolečin rodit. tiste 3,4dni, ko si pa še noter na oddelku, bom pa tudi zdržala. sem pa slišla kritike na račun sester na oddelku, ja. najlepše ternutke, ti potem uničjo prav taki..


Upam, da bom dovolj pri močeh, da bom lahko kakšni sestri kej povedala, kaj si mislm o njihovem odnosu, če bodo nesramne.
Pravijo, da pametnejši sicr odneha, toda če bo preveč, mi bo pa zihr počlo. 

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: dolenjke
16.10.2007 20:35:09   
vetrnica
IZVIRNO SPOROČILO: Pia77

Punce, a katera ve, kdaj se dogaja materinska sola v NM porodnisnici?


Sem bila zadnjič na pregledu in sem vprašala sestro. Je rekla, da se začne vsak prvi četrtek v mesecu ob 15h in, da se dobijo v avli. No, novembra se začne 8., ker je prvi četrtek (1.) praznik.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: dolenjke
16.10.2007 21:22:03   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: vetrnica
Sem bila zadnjič na pregledu in sem vprašala sestro. Je rekla, da se začne vsak prvi četrtek v mesecu ob 15h in, da se dobijo v avli. No, novembra se začne 8., ker je prvi četrtek (1.) praznik.

Ampak ura je pa tudi full prilagojena tistim, ki še hodijo v službo. Si moraš skoraj dopust vzet, da prideš.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: dolenjke
16.10.2007 21:24:25   
Pia77
Hvala, vetrnica!
Jaz bi sla v materinsko najraje decembra... al je 2 meseca pred PDP še prezgodaj?

Sicer bom pa tud jaz, ce se bo le dalo, rodila v NM in nimam pomislekov glede tega. Dolenjske babice so v primerjavi z ljubljanskimi prava milina... EA je tudi kar lahko dosegljiva, pa še brezplačna. Če mi bo pasal v porodni hodit, bom hodila, pa pika (ampak sem bolj lene nesportne sorte, tako da mi bo po moje pasal lezat :).
Če mi bo pa katera na oddelku sikala, ji bom pa nazaj povedala. Pa knjigo pritozb in pohval imajo ziher! :)




(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: dolenjke
16.10.2007 22:06:27   
vaney
jaz imam Bučarjevo že 7 let (od prvih kontracepcijskih teblet dalje).na začetku se mi je zdela zakon, zdaj sem pa vse manj navdušena nad njo. no, časi njenih sestankov med ordinacijskim časom in 3urno čakanje na njo so se sicer končali, ampak se mi pa zdi, da je res postala nezgovorna. meni je to prva nosečnost, imam cel kup vprašanj, ampak postane kar nekako živčna, ko jo kaj sprašujem. in sem v minuti not in ven.UZ so pa nasploh zelo kratki (2,3 minute). veliko več pohval slišim za Klaričevo. a ima ona še kaj prostih mest. najbrž pa ni prav pametno menjat ginekologa med nosečnostjo, ne?

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: dolenjke
16.10.2007 22:48:19   
Jenny Anny
No jaz sem še kar doma, našemu user posted image se kot zgleda še nič ne mudi. Kot zgleda bo bolj po očiju, ki ponavadi zamujauser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: dolenjke
17.10.2007 8:11:08   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Punce,ki ste iz NM, a veste morda, a so turbo limach že odprli, ker je bil zadnjič zaprt?

Se beremo...


Turbo limac se je preselil v LJ, pod Emporium, ker naj bi bilo tukaj v NM premalo obiska

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: dolenjke
17.10.2007 8:18:11   
Suzi*
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Punce,ki ste iz NM, a veste morda, a so turbo limach že odprli, ker je bil zadnjič zaprt?

Se beremo...


Turbo limac se je preselil v LJ, pod Emporium, ker naj bi bilo tukaj v NM premalo obiska


A daj nehaj! A res???!!!! user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: dolenjke
17.10.2007 8:47:21   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Punce,ki ste iz NM, a veste morda, a so turbo limach že odprli, ker je bil zadnjič zaprt?

Se beremo...


Turbo limac se je preselil v LJ, pod Emporium, ker naj bi bilo tukaj v NM premalo obiska


A daj nehaj! A res???!!!! user posted image user posted image


Ja. Tudi pri nas je bilo podobno razočaranje, ko smo izvedeli.user posted image  Sicer pa se je v ponedeljek odprl v Lj, kot rečeno. Vse kar je dobor in poceni nam pobegne, kajne?

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: dolenjke
17.10.2007 9:03:42   
nicolina
Turbo limac se je preselil v LJ, pod Emporium, ker naj bi bilo tukaj v NM premalo obiska


A res, kakšna škoda user posted image , zakaj se vedno zaprejo trgovine, ki so dobre in kvalitetne?

Jaz imam danes pregled, mi bo delala UZ, ker sem ped dvemi tedni imela manjši trebušček za en teden kot sem noseča po tednih.
Držite mi pestke.

Jenny Anny, drži se, je user posted image  pač še lepo v tvojem trebuščku.
Lep dan vam želim....

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: dolenjke
17.10.2007 9:13:23   
mklks
dobro jutro punce, vidm da ste kar vse že skori pokonci:)
a turbo limac se je preselil???....jst sm pa že ene dvakrat šla pogledat, sm čakala, da se odpre, sm misla da ga sam prenavljajo...pa tko fajn stvati so ble not...pa ugodne:(

ja jenny anny vidm da se tvojmu otročku nč vn ne mudi...mu že paše...:)

glede krčev, k sm včeraj vprašala...jemljem magnesol in še posebej kalcijeve šumeče tabletke pa čist nč ne korist...ne vem no, mogoče bi mogla dozo povečat:) zdej spijem po dve tabletki na dan?

ajdi punce fajn se mejte čez dan pa se tipkamo

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: dolenjke
17.10.2007 9:14:46   
mklks
aja...:) nicolina...držim pestke, jst mam pa jutr pregled, me zanima, če je otroček že v položaju za porod, zdej bi že mogu bit a ne? tri tedne pred PDP?

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: dolenjke
17.10.2007 9:52:51   
Katja 271
Helou Dolenjkice!

Jenny Anny, upam da bo tvoj jenči čim manj zamujal in da boš kmalu sporočila, da ga že veselo pestvate!

Ja, u Turbo limac se bomo pa pač v LJ zapeljale, sej se že tako al pa tako nič za oblečt ne dobi v tem NM. Sicer smo pa že tako predmestje Lj, da to pa res ni več noben problem .

Nicolina, upam da je tvoj trebušček primerno zrasel. Vsekakor pa poročaj kako je bilo na pregledu!


(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: dolenjke
17.10.2007 12:17:52   
mklks
živjo punce, jst se spet mal javljam...:) preganjam čas:) prej sm do konca oprala vse oblekce za našo bejbiko pa plenice, zdej se grem pa počas likanja lotit:)

fajn bodte

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: dolenjke
17.10.2007 12:21:56   
Suzi*
Meni gre pa že res na živce, ker se tle v NM nič ne dobi. user posted image  Sem kar nekaj let prej živela v Lj, bla navajena na vse mogoče štacune, pa da je ves čas vse odprto, pol pa tak šok ko prideš sem. user posted image  Nič ne dobiš, pa še vse je čez vikend zaprto....katastrofa pa taka ponudba. user posted image user posted image user posted image  Je pa tako, da moj se vsak dan vozi v LJ, pol naj se pa še čez vikend enkrat gor fura zarad šopinga??!!  Mahhhhh.....

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: dolenjke
17.10.2007 12:25:55   
mklks
ja suzi. to ti moram dat pa za prou, tu v nm se res ne dobi čisto nič pametnega, tud jst sm navajena ljubljane, kjer si dobil res vse kar si hotu, pa tud izbira je bila ogromna...
če kupuješ za dojenčka je tu v nm samo baby center, ki je drag ko žafran, in pa pikapolonica, ki pa nima ne vem kake bajne izbire...še turbo limač nam je pobegnu:)

ampak kaj čmo...:)

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: dolenjke
17.10.2007 12:30:03   
mklks
aja, dobro da sem se spomnla, če bo katera kupovala še kake oblekce za vaše bejbike pa tud za kasnej, baje je zdej v brežicah neka nova trgovina...kiko, če se ne motim...bla je kolegica pred enim tednom gor, je kupovala za svojo bejbiko...ful pocen stvari, na isto foro kot v lj H&M, mogoče celo bolj ugodno, no v glavnem, prvlekla je domov dve veliki vrečki oblek za otročka.

jst sicer še nisem šla pogledat, ker mam zaenkrat vse, ampak ker tako hitro rastejo, mogoče ne bi blo slabo?

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: dolenjke
17.10.2007 12:40:19   
Suzi*
Ja, v Brežicah je KIK. Je bla tašča tam, je rekla da je ok, sama pa še nisem bla. Kupila nam dve pizami za našga tamalga, pa moram rečt, da je blo poceni pa tud material je kvaliteten. Bom šla ziher tja v nabavo, če bom kaj rabla, ker smo glih skor vsak viken tam doli. Edino baje pa ni na takem "high" nivoju kot H&M. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: dolenjke
17.10.2007 13:02:36   
mklks
no, fino pa mam še eno mnenje...:) da ne bi lih zastonj šlauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: dolenjke
17.10.2007 14:18:26   
mklks
živjo punce, jst mam še eno vprašanje...zasledila sem da majo baje v lidlu, to je dol v kočevju zimske pajacke za 10 €!!! a katera kej ve o tem? kaka je kej kvaliteta in to?

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: dolenjke
17.10.2007 14:36:52   
Jenny Anny
Ja v Lidlu majo pajacke, sem jih ravno včeraj gledala (sem še kar doma:()
So kar OK, notr majo flis, zunaj pa so tud OK, sam barve so hudo žive, ampak za 10€, pa ko tamali itak te cotke full hitr prerastejo.

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: dolenjke
17.10.2007 15:38:09   
mklks
jenny anny...ta tvoj otroček pa res vztraja, mu že pašeuser posted image user posted image user posted image
upam samo da moja punčka ne bo tko dolgo vztrajala not, po eni strani že zdej komi čakam, da jo primem, že zarad tega, da bom bolj okretna, mi je ta trebuh kr v napoto:)

a pol za pajacke pravš da so kr v redu, ma sej barva glih ni tko pomembna, važno da ga ne zebe, pa še res jih ful hitro prerastejo...
bom šla verjetno kr iskat, ker mi je brez veze dajat 25€ al pa še več v baby centru za pajac, k ga bo tko al tko hitr prerastla

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: dolenjke
17.10.2007 16:51:44   
nicolina
Pozdravljene,
no jaz sem nazaj s pregleda. user posted image  je sicer dobil na teži približno 200g, tako da ima zdaj malo čez dve kili. G je  rekla, da to ni nič narobe, da bo bolj drobižek. Sploh mi ni jasno kako, jaz velika 178 cm, user posted image  pa 187, otrpk pa majhen. Sem bila kar žalostna. Pa saj bo verjetno dobil še do konca, saj imam še 6 tednov do roka.
No, potem sem šla v BC po stojalo za banjico, dragi me je še na kosilo peljal, sem se potem malo pomirila. user posted image
Drugo imam čist vse dobro, nisem slabokrvna, voda je dobra, pritisk tudi. Ah, sej bo. user posted image

Ja v Brežicah v Intermarketu  je ta Kik diskont, jaz sem bila enkrat. Ni ravno taka kvaliteta kot H&M ali C&A, ampak uredu. Jaz sem kupila par žabic, majčk, enega zimskega pajacka, nogavičke, kapico, sebi par daljših majčk za smešne cene. Je res poceni. user posted image
Mklks, a ti ni bližje Lidl v Krškem kot Kočevje?

(odgovor članu mklks)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?