|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razna dela...v nosečnosti
15.8.2007 17:37:52   
Anonimen
Lemavrica, to pa si lepo napisala. user posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Razna dela...v nosečnosti
15.8.2007 17:56:35   
Anonimen
ki se zdaj tolčejo po prsih kako so počele vse do konca nosečnosti in dvigale in nosile in kuhale in belile otroško sobico - ampak vse pa na bolniški zaradi "rizične nosečnosti".


Ja, s tem se pa strinjam. Globoko. Žalostno, toda resnično.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Razna dela...v nosečnosti
15.8.2007 18:09:56   
Anonimen
iz živih primerov pa poznam ogromno takih, ki se zdaj tolčejo po prsih kako so počele vse do konca nosečnosti in dvigale in nosile in kuhale in belile otroško sobico - ampak vse pa na bolniški zaradi "rizične nosečnosti".


Ja žal mi je, da imaš tako "ubogo" družbo.

Tudi meni je bljak, takšno sprenevedanje.

Če je nosečnost rizična, počivaj. Če ne, delaj vse po svojih trenutnih močeh in veselju.

(odgovor članu Azzurra)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Razna dela...v nosečnosti
15.8.2007 18:44:43   
Azzurra
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

iz živih primerov pa poznam ogromno takih, ki se zdaj tolčejo po prsih kako so počele vse do konca nosečnosti in dvigale in nosile in kuhale in belile otroško sobico - ampak vse pa na bolniški zaradi "rizične nosečnosti".


Ja žal mi je, da imaš tako "ubogo" družbo.

Tudi meni je bljak, takšno sprenevedanje.

Če je nosečnost rizična, počivaj. Če ne, delaj vse po svojih trenutnih močeh in veselju.


Poznati ali družiti se je velika razlika user posted image  
Poznam jih, se pa ne družim. v moji družbi ne vem za tak primer. če pa bi bil, pa verjetno nebi šparala jezika niti tam ker sem ena user posted image , čeprav koneckoncev pravim tako:vsak lahko svoje mnenje pove, še vedno ima pa tudi vsak pravico delat po svoje, po svojih zmožnostih in svoji pameti.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Razna dela...v nosečnosti
15.8.2007 18:56:13   
TinaUros
Pod rizično nosečnost štejejo tudi nosečnice, ki delajo v neugodnih delavni razmerah za samo nosečnost. Pa v bistvu z samo nosečnostjo ni nič narobe, poteka bp, je pa res, da ne morejo bit na svojem delavnem mestu in tudi nimajo možnosti premestitve. No, v takih primerih G napiše rizična nosečnost, ker edino tako komisija ugodi bolovanje.
...tko, da ne metat vse v en koš, aneuser posted image

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Razna dela...v nosečnosti
15.8.2007 19:00:39   
Anonimen
Pod rizično nosečnost štejejo tudi nosečnice, ki delajo v neugodnih delavni razmerah za samo nosečnost.


Ja, imaš prav user posted image .

Stik z rentgenom, težka proizvodnja, kjer se dvigujejo pretežki predmeti (ne vem kg), delo s kemikalijami.....

(odgovor članu TinaUros)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Razna dela...v nosečnosti
15.8.2007 19:13:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

Če ji ne paše, pika, ji ne paše! ne vem zakaj se moremo vse merit po istem kopitu! Če sprašuje tukaj na forumu, ji očitno nekaj ni v redu, če se po sklanjanju in napenjanju počuti nelagodno. Tiste, ki se počutijo odlično, naj počnejo te stvari še naprej. Tiste, ki pa ne, pa naj ne.


Jaz se tudi s tem strinjam. Če čutiš, da bi ob nečem nekaj lahko šlo narobe, potem tega ne počni ali pa počni bolj "za silo".
Tisto o obešanju perila visoko in pomivanju oken sem tudi jaz že slišala in se mi zdi logično,, tako da se jaz res nisem prav pretirano stegovala, pa če je to res ali ne, briga me. Jaz sem na to bila pozorna.

(odgovor članu Azzurra)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Razna dela...v nosečnosti
15.8.2007 19:15:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TinaUros

Pod rizično nosečnost štejejo tudi nosečnice, ki delajo v neugodnih delavni razmerah za samo nosečnost. Pa v bistvu z samo nosečnostjo ni nič narobe, poteka bp, je pa res, da ne morejo bit na svojem delavnem mestu in tudi nimajo možnosti premestitve. No, v takih primerih G napiše rizična nosečnost, ker edino tako komisija ugodi bolovanje.
...tko, da ne metat vse v en koš, aneuser posted image


No, tega najbrž večina ni vedela, pa vendar imamo v mislih po navadi ob takih pogovorih take, ki imajo "rizilno nosečnost" iz drugih razulogov, ne zaradi pretežkega dela. Ne bit prizadeta, če je pri tebi to tako, kot si napisala. Ali pa pri kom, ki ga poznaš.

(odgovor članu TinaUros)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Razna dela...v nosečnosti
15.8.2007 19:23:29   
suzanamai
jaz pač delam kar lahko in kolikor lahko. Telo me samo opozori na to, da je dovolj. kakšen dan sem v formi in norim po hiški gor in dol ko čarovnica ali superženska, kakšen druga dan pa cel dan nisem za nobeno rabo in pač počivam. Moje mnenje je da poslušaj svoje telo in seveda čimprej vključi v gospodinjstvo tudi partnerja, saj je bolje da se že sedaj navadi kot da bo potem preveč ko pride dojenček. Včasih se mi prav fino zdi in ga prosim za pomoč, pa čeprav ne bi bilo potrebe, ampak punce saj ni treba da smo za vse same....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Razna dela...v nosečnosti
15.8.2007 19:25:47   
TinaUros
Res je, sem na bolovanju zaradi dela in nisem zato prizadeta. Tudi sama ne odobravam tistih res rizičnih nosečnic....ki se tudi potem po forumih hvaljo kolk in kako so kaj delale in dvigovale...al pa tistih ki so na bolovanju...rizično ali nerizično in potem hodju na dopuste. Kako???Kaj niso na bolovanju????
No ja, pa pustmo, ker to bi pasalo že pod drugo temouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Razna dela...v nosečnosti
15.8.2007 21:16:39   
Azzurra
res je, na te nisem pomislila in jih v svojih mislih nisem obravnavala. in sem tudi posploševala, se opravičujem, ampak nisem mislila tako zmetat vse v en koš. pa se strinjam, pustimo stat, ker to je že druga temauser posted image



_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?